Esileht Ajaviite- ja muud jutud Uimased naisnäitlejad

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Uimased naisnäitlejad

Postitas:
Kägu

Lõpetasin just “Reeturi” vaatamise ja seal mängisid naistegelasi Eva Koldits ja Mari Abel, kes on mulle ka teistest osatäitmistest meelde jäänud ääretult uimaste ja kiretutena. Üldse jäi muidugi arusaamatuks, miks need kaks naist täpselt sama tüpaaži pidi kujutama – ebausutav, et Alfredil, kellel juba kodus oli üks uimane kana, oleks olnud armuafäär teise, täpselt samasuguse uimase kanaga.

Igatahes tunduvad nii Koldits kui Abel mulle hästi igavate ja puisete näitlejatena, kes on igas rollis samasugused. Samasse ritta lisaks veel Harriet Toompere ja Kleer Maibaumi. Ei ole neid põnev vaadata.

+26
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Igatahes tunduvad nii Koldits kui Abel mulle hästi igavate ja puisete näitlejatena, kes on igas rollis samasugused. Samasse ritta lisaks veel Harriet Toompere ja Kleer Maibaumi. Ei ole neid põnev vaadata.

Deal. Ära rohkem mingil juhul vaata.

+12
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näitle ise siis

+9
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näitle ise siis

Ma ei ole näitleja, miks peaksin?

+17
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga sa pole ka kriitik, aga kritiseerid ikka, nii et….

+12
-21
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga sa pole ka kriitik, aga kritiseerid ikka, nii et….

Ma olen publik ning jagan muljeid.

+24
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üldse jäi muidugi arusaamatuks, miks need kaks naist täpselt sama tüpaaži pidi kujutama – ebausutav, et Alfredil, kellel juba kodus oli üks uimane kana, oleks olnud armuafäär teise, täpselt samasuguse uimase kanaga.

Miks ebausutav? Paljudel inimestel on ju kindel maitse, teatud tüüp, kes rohkem meeldib. Võib-olla teda erutavad uimased kanad. Võib-olla ta ema oli ka uimane kana ja selline naisetüüp tundub talle hea ja turvaline.

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga kas need tüpaažid seal flmis peaksid hoopis teistsugused muidu olema, sinuarust

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on selline näitleja Ursula Ratasepp. Väga igav ja kiretu. Igas rollis sarnane. Ja rollid kipuvad ka sarnased olema, umbes sellised nagu ta oli Siberi võmmis.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti nõus, aga inimesi ei saa süüdistada, kui nad sellised mökud on. Lavastajat aga küll.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päriselus ju paraku on sageli nii, et naine vahetab ühe vägivaldse või jotast mehe teise samasuguse vastu. Ja uued naised kipuvad meestel olema eelmise naise noorem versioon.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga eestlane tüpaažina ongi ääretult uimane, puine, kiretu ja igav. Kui eesti näitleja mängib eesti filmis eestlasest tegelaskuju, siis nii lihtsalt ongi – uimane muusika ja pikad, hallides toonides loodusplaanid lisaks juurde on puhas klassika.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pilke ja oma osa mängivad ju hästi. Sobivad komplekti.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

seal on see häda, et stsenaariumis pole neile naistele teksti kirjutatud, lihtsalt aelevad ja pööritavad seal kaamera ees. see pole nende süü.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, mulle just nad väga meeldivad, ei mängi üle. Eriti Koldits on minu jaoks ülimalt põnev näitleja.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on selline näitleja Ursula Ratasepp. Väga igav ja kiretu. Igas rollis sarnane. Ja rollid kipuvad ka sarnased olema, umbes sellised nagu ta oli Siberi võmmis.

Nõustun ka! Sessamas “Reeturis” oli ta jälle samasugune uimerdis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

min aolen näinud teda mängimas ka vastupidist rolli, ei saa päris üldistada

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

,,Kertus” Ursula Ratasepp mulle küll väga meeldis. ,,Siberi võmmi” ja ,,Reeturit” ma näinud pole, seega ei oska öelda, aga ,,Kertus” oli ta väga siiras ja loomulik, kuigi roll kahtlemata päris keeruline.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, minu meelest on Ursula Ratasepp pigem hea ja loomulik filmides, eesti teatrinäitlejad väga tihti seda pole. “Reeturis” oli ta roll jah olla “uimane”, aga tal tuli see hästi välja.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik naised seal Reeturis on väga veidrad. 3 tk on siis uimased ja aeglase kõnega. Lapse ema jälle hüsteeriline ja Arraku naine ka hakkas ebaloogiliselt märatsema. Alguses oli rahulik ja paari nädala jooksul juba ei suutnud ja kolis välja. Mees tundus tubli, ei joonud ja tegeles riigile tähtsate asjadega.

Perekoolis loen et enamusel mehed ei aitagi ja kannatatakse ikka paar aastat ennem kui tullakse siia kurtma et raske ja mida teha.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, mulle jälle meeldivad kõik siin mainitud naisnäitlejad. Eriti Koldits ja Toompere.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle seriaal meeldib, põnev. Aga see, kuidas selles naisi kujutatakse, on tõepoolest väärt uurimismaterjal naisõiguslastele. Kõik naistegelased selles seriaalis on meestest sõltuvad ( peale ühe, kes on lesbi), allaheitlikud, pühendunud meeste teenimisele, olles oma ambitsioonid alla surunud. Kõik nad on meeste poolt petetud, ärakasutatud ja mõni ka lõpetab väga õudselt. Mitte ühtegi säravat naiskarakterit, jube!!! Ma ei tea, kas see peaks illustreerima seda ajastut või siis stsenaristide hoiakuid ja arusaamu naiste suhtes.

+3
0
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Uimased naisnäitlejad