Esileht Koolilaps Ujumine

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Ujumine

Postitas:

Tere, kas te teate ujumistrenne algajale 12-13 aastasele lapsele, kes ei oska ujuda? Asukoht võiks olla Tallinnas või selle lähiümbrus. Kella aeg võiks olla hilisem või võiks olla trenn üldse nädalavahetuseti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 07:43; 04.08 17:48; 09.08 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Tallinna koolilapsed ei käigi kohustuslikuks korras ujumist õppimas? Siin Lõuna-Eestis käivad maakonna lapsedki bussidega linnas ujumas.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see laps on vähe suurem ja ei ela Tallinnas, nagu ma ühest vanemast teemast aru sain. Kohustusliku ujumisega ei saa kõik ujumist selgeks, mu oma laps sai kohal käia 23 tunnist 10.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Tallinna koolilapsed ei käigi kohustuslikuks korras ujumist õppimas? Siin Lõuna-Eestis käivad maakonna lapsedki bussidega linnas ujumas.

ujumistrenn ja paar kuud ujumis eõppimist on erinevad asjad. Mul mehe poeg käis ka 2. klassis klassis koolikaudu ujumist õppimas, kusjuures mees oli tegelikutl talle varem juba õpetanud vee peal püsimist, et selleks ajaks natuke juba oskas, nüüd 11-aastaselt on ikka nii, et lõug püsib vaevu-vaevu vee peal …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see laps on vähe suurem ja ei ela Tallinnas, nagu ma ühest vanemast teemast aru sain. Kohustusliku ujumisega ei saa kõik ujumist selgeks, mu oma laps sai kohal käia 23 tunnist 10.

Ma pole selle teise teema teemaalgataja, kuid mure meil mõlemal sama.
Minu laps käis ujumises esimesed kaks tundi, siis õpiti vee alt asjade toomist ja libistades (kusjuures treener arvas et kõik suudavad vee peal libiseda ja julgevad vee alla minna) Õnnetul juhuse tahtel murdis ta jalaluuja ei saanud ülejäänutes tundides käia.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 07:43; 04.08 17:48; 09.08 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaksin pigem eraõpetaja võtta.
Minu laps käis ujumistrennis 2 kuud. Siis haigestus ja trennid jäid pooleli. Aasta aega ujumisega ei tegelenud ja nüüd sügisel uuesti treeneriga suheldes soovitas ta pigem eraõpetaja võtta, sest kogu algõpetust pole vast enam vajalik läbida, pigem mõned korrad eraõpetaja käe all treenida, et põhitõed jälle meelde tuleksid.

Laps hetkel 7a ja suvega omal käel ujumist selgeks ei saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Audenteses on ujumisetrennid. Minu laps käis 2 aastat algajate trennis ning sai ujumise selgeks. Enamus lapsi sai selgeks 1 aastaga. Mu laps on aga sündinud lihaste alatoonusega ning seetõttu läks 2 aastat. Audenteses on väga toredad treenerid, oskavad lastega suhelda, veehirmu vähendada jne.
Kooli kohustuslikus ujumuses minu laps küll ujumist poleks selgeks saanud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 19:18; 10.08 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, kas te teate ujumistrenne algajale 12-13 aastasele lapsele, kes ei oska ujuda? Asukoht võiks olla Tallinnas või selle lähiümbrus. Kella aeg võiks olla hilisem või võiks olla trenn üldse nädalavahetuseti.

Vastasin ühte teise teemasse aga võid uurida:
http://palusaluklubi.ee/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 16:58; 09.08 21:24; 13.08 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googelda ujumiskursused algajatele ja peaksid palju vastuseid saama (Kalev, Audentes, Arctic jne).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googelda ujumiskursused algajatele ja peaksid palju vastuseid saama (Kalev, Audentes, Arctic jne).

Nendes on enamuses algajate trenn 7-9 aastastele. Kas vanemad lapsed võivad ka olla? Lisaks on neil enamuses trenn 14 või 15 , ja tütar läheb 7. Klassi ning me ei ela päris tallinnas sees, siis ei jõuaks( seitsmes tund lõppeb 15.15 ning kaheksas 16.10)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 07:43; 04.08 17:48; 09.08 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Audenteses on ujumisetrennid. Minu laps käis 2 aastat algajate trennis ning sai ujumise selgeks. Enamus lapsi sai selgeks 1 aastaga. Mu laps on aga sündinud lihaste alatoonusega ning seetõttu läks 2 aastat. Audenteses on väga toredad treenerid, oskavad lastega suhelda, veehirmu vähendada jne.

Kooli kohustuslikus ujumuses minu laps küll ujumist poleks selgeks saanud

Selle peale ma ütleks, et Audenteses viletsad treenerid? Ei pea silmas ainu lihaste alatoonusega last, aga tavalises vormis lapsed õpetatakse ikka nii 2-3 kuuga korralikult kroolima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle peale ma ütleks, et Audenteses viletsad treenerid? Ei pea silmas ainu lihaste alatoonusega last, aga tavalises vormis lapsed õpetatakse ikka nii 2-3 kuuga korralikult kroolima.

Korralik kroolimine tähendab mida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 16:58; 09.08 21:24; 13.08 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korralikult kroolima või mitte, aga hea treener õpetab apse ujuma paari nädalaga.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun ka et paari nädala või max paari kuuga saab lapse ujuma õpetatud. Jah, koondisesse selle tasemega ei saa, aga piisavalt, et laps oskaks veel püsida, sukelduda ja selili ja kõhuli õigete liigutustega edasi liikuda.

Olen oma 7-aastase selle suvega ujuma saanud. Meres. Krooli ei oska, pole proovinud aga konna ujub pea vee all ja peal, oskab merepõhja sukelduda. Ja me oleme seda teinud niisama suplemise kõrvalt, mitte trennina.

Aga ma usun ka seda, et kui suvi saab läbi ja järgmine kord vette sattuda on järgmisel suvel, siis ega väga palju sellest ju alles ei jää. Seega sügisest läheb ujumistrenni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

asjaliku 12-aastase võib ehk juba täiskasvanute treeningule saata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle peale ma ütleks, et Audenteses viletsad treenerid? Ei pea silmas ainu lihaste alatoonusega last, aga tavalises vormis lapsed õpetatakse ikka nii 2-3 kuuga korralikult kroolima.

Minu kogemus Audentesega on selline, et septembris alustanud lapsed kroolisid detsembris klubi võistlustel kenasti. Aga ega nad seal ainult kroolimist õpi, ikka teisi stiile ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korralikult kroolima või mitte, aga hea treener õpetab apse ujuma paari nädalaga.

Õppeaasta lõpuks oskasid lapsed ujuda krooli, rinnuli, selili, delfiini jne. Võibolla oskasid lapsed juba varem ujuda, ma ei tea, ei käinud trennis kaasas. Õppeaasta lõpus, kui oli viimane tund koos vanematega, siis nägin, et kõik oskavad ujuda. Trennid olid 2x nädalas, mitte 2 nädalat jutti, talvel haiguste perioodil oli palju puudujaid, mõnel korral oli isegi ainult kohal 2-3 last. Ei ole Audenteses kehvad treenerid, vaid väga tublid ning oskavad lisaks ujumise õpetamusele veel lastega suhelda jne. Minu laps käis ujumisetundides alati väga hea meelega. Minu laps kartis alguses ka paaniliselt suurt basseini. Ka sellest hirmust sai tänu treenerile ūle. Esimese aasta lõpus ta suurde basseini minna ei julgenud, kõik teised ujusid ka suures basseinis. Teisel aastal tänu treenerile sai sellest hirmust üle.
Kuna minul on väikest kasvu ja lihaste alatoonusega, siis ta käis endast 2-3 aastat nooremate grupis.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 19:18; 10.08 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õppeaasta lõpuks oskasid lapsed ujuda krooli, rinnuli, selili, delfiini jne.

Mis stiile veel on mida ujumistrennis õpetatakse? Laps käinud mitu aastat aga siiani on piirdutud nelja ujumisstiiliga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 16:58; 09.08 21:24; 13.08 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda kogemusest täiesti veepelgliku lapsega soovitan Orca-t. Laps, kes enne keeldus vette minemast, sest kartis vett, pandi 2 korraga vette hingama. Varasemalt tähendas näo vettepanek hullu kisa, laps ise ka ei osanud öelda, mida ta kardab vees. Nüüdseks 2 aastat käidud ja plaan on harrastajate grupist võistlusgruppi minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere ka juba aastaid Orca-klubi fännid olnud. Mõnusad noored ja entusiastlikud treenerid, palju erinevaid gruppe. Ujulatest Sõle ja ka Peetris Järveküla ujulad. http://www.Orca.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Koolilaps Ujumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.