Esileht Beebi ja mitmikud Ujumine Mustamäe Lastepolikliinikus + suurem laps

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Ujumine Mustamäe Lastepolikliinikus + suurem laps

Postitas:

Kas keegi on Mustamäe Lastepolikliinikus ujumas käinud? Meil on homme pisemaga minek, aga suurem laps on nohune, ja ei tahaks teda lasteaeda saata. Kas tal (6-aastane) oleks võimalik seal kuskil istuda ja oodata, kuni ma pisemaga ujumas ära käin?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 21:35; 29.01 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah on võimalik aga kui mõistlik on minna oma nohuse lapsega sinna teisi beebisid nakatama?
Lasteaeda ei vii aga sinna kaasa võtad…natuke imelik ju… Helista ja lükka ujumine mõnele teisele päevale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal tuleb iga päev ujumas käia. Aga noh, sain juba aega kinni pannes sõimata, et julgesin üldse öelda, et ma ei saa iga päev käia. Aga see selleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 21:35; 29.01 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sel tädil oli vast paha tuju, ma ka nt olin aja pannud ja siis kuna mul hakkasid päevad ju otseloomulikult ei läinud, ütlesin, et ei saa tulla ja panin nädala pärast uue aja. Täna ka käisime just ja siis rääkisime temperatuurist ja ütlesingi, et helistan kui liiga külm väljas.
Imelik, et sul kästi iga päev minna, me ka käime küll, aga nii lihtsalt ise otsustasime, seal ka neid, kes käivad nt ülepäeviti.
Aga jah, saab küll kaasa võtta teise lapse, ta istub siis lihtsalt basseini kõrval ja vaatab, kuidas teie ujute, seal pea iga päev kellelgi keegi passib kõrval, mees nt või ema ise või hoopis vanaema koos teise lapsega.
Aga kui laps ikka tõesti haige, siis vast parem edasi lükata, sest seal ju teised ka beebidega ja mulle küll ei meeldiks, et niimoodi keegi pisikutega tuleb, püüan ikka oma poissi võimalikult eemale hoida haigetest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Ujumine Mustamäe Lastepolikliinikus + suurem laps

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.