Esileht Väikelaps Ujumisabivahend, reisile enda mugavuseks (3a)

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ujumisabivahend, reisile enda mugavuseks (3a)

Postitas:
Kägu

Tere, oskate ehk soovitada abivahendit, mida võiks kolmeaastane reisil kasutada? Mõtlen, et oleks mugav ja turvaline, kui veeparkides ja basseinides on lapsel lisaks kätistele või kätiste asemel midagi keha ümber, mis aitaks supelda. Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on ujumisvestid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas saaksite linki panna? Kas need püsivad ilusti seljas? Ei kerki lõua alla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie omad püsivad hästi, kui on parajalt ümber keha tõmmatud. Linke netis vast ikka on, ma ostsin ühest veepargist Hispaanias, mitte täispuhutava. Sugulase lapsel on Speedo trikoo, see püsib ka hästi pinnal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu 18 kg alla 4a last hoidsid vee peal kätised + kõige väiksem laste ujumisrõngas. Merevees ja ujulas ulpis nendega veel pinnal, kui jalad põhja ei ulatanud, kuigi vaatasin, et kui mõni kg suuremaks kasvab, siis peaks vist juba suuremat rohkem veepeal hoidvamat ujumisrōngast vaatama. Igaks juhuks kõndisin lapse kõrval kuni paari meetri läheduses.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3aastane peaks küll ka kätistega ilusti veepeal püsima. Oma lapsi olen ca aastaselt kätistega harjutanud ja paari kuuga on õppinud nendega kenasti ujuma.

Võib ka vesti, aga vest tuleks nö kuival maal olles ikka ära võtta (märg ümber keha). Kätised olen ise tavaliselt külge jätnud, kui lapsed just ise ei valada soovi ära võtta.

Kindlasti mitte ujumisrõngas. Kõige hullem asi on see swimtrainer, kus laps on jalgupidi kinni, aga ülakeha on koguaeg veest väljas lõõskava päikese käes. Eriti hull on ujulas vaadata – ülakeha külmetab soojast veest väljas olles :/ Aga noh,  oma mugavuse taga-ajamisel ei ole piire

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel, et mida rohkem asju lapsel korraga ümber, seda ebamugavam tal on. Kätised on täiesti piisav ja kui üks siin kirjutas, et “raskemale lapsele midagi lisaks vaja” – ei, laps õpibki nii end ise veepeal hoidma. Me nt juba 4aastasel lapsel just ei puhunudki kätiseid enam nii täis, et ta natuke näeks ise ka vaeva. 6aastaselt õppis ta juba iseseisvalt ujuma ilma ujumistrennita – sest baas oli selleks loodud

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kätised ja kummirõngad väga head

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ujumisrõngas kindlasti mitte. Lapsed ei saa sellega ujuda ega normaalselt liikuda, võib rõngast läbi kukkuda ja on lapsi uppunud küll ja küll kui rõngas ennast ümber pöörab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on vest või trikoo parimad. Hoiavad keha kõige õigemas asendis, käed on samuti vabad ja saab teha kõiki liigutusi. Rõngas on jama, sellele ei saa kindel olla. Ujumisliigutusi sellega ka teha ei saa. Kätised hoiavad käed kehast eemal ega aita ujuma õppida ega käsi normaalses asendis hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Ujumisabivahend, reisile enda mugavuseks (3a)