Esileht Beebi ja mitmikud Ujumismähe

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Ujumismähe

Postitas:

Plaan minna esimest korda beebiga ujuma. Ei tahaks kohe ujumispükse osta, kuna ei tea, kuidas ja kas see beebile üldse meeldib. Kas ujumimähkmeid saab osta ka ühekaupa? Kust? Ja millised on need suurused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kuhu ujuma lähed. Kui neuroloogi saatekirjaga kuhugi taastusravi basseini, siis minu meelest neil seda ühekaupa ostmisvõimalust ei ole, ikka oma mähe peab kohe kaasas olema.

Suurused on nagu tavalistel mähkmetelgi – kilode järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte küll päris teemasse, aga lisaksin, et ära ühe basseinikülastuse järgi otsusta, kas hakkate käima või mitte. Minu laps esimese korra lihtsalt röökis. Kui mõni laps nutma hakkas, siis minu oma pani kohe järele, basseiniruum võimendas heli ja ka oma karjumine ajas teda lõpuks veel rohkem nutma. Otsustasin siis, et maksimaalselt 2-3 korda proovin veel. Ja iga korraga asi paranes, laps harjus veega, teiste lastega, võõra akustikaga ja röökimise asemel hakkas laialt naeratama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, ära esimese korra järgi ainult otsusta, anna lapsele aega harjuda. Mähkemid igast ujulast ei saa, kust üksikult saab ei tea aidata, ostin kohe püksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll pole üheski ujulas mähkmeid müügil näinud! Aga müüakse poes muidu Selveris, Prismas…Ühekaupa osta ei saa, pakis on 6tk, meil on 7-12kg. Ses suhtes võid osta paki korraga ka, kui lapsele esimene kord ei meeldi basseinis, siis saate näiteks kuu pärast uuesti proovida, need mähkmed lähvad veel kaua lapsele;).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suuremates veekeskustes ja ujulates tuleb küsida kassapidaja käest. Vahel pakuvad nad ise ka. Aga siiski osta lapsele pakk valmis (Liberol 6 tükki sees), siis on igal ajal võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ka nüüd paar korda ujumas käinud, poisile õnneks kohe meeldis, aga seal ka selliseid, kes juba mitmendat korda, aga ikka veel veidike kardavad, kuid iga korraga harjuvad järjest rohkem. Ise ostsin Huggiese ujumismähkmed nr 3-4, kaalule 7-15kg, sees 12 mähet, Prismast sain üle 5eur midagi ja siis Selverist alega ostsin veel ühe paki üle 4eur midagi.
Kindlasti ära pärast esimest korda loobu, kui ka laps eriti rõõmus pole, ujumine hakkab talle kindlasti meeldima ja on kasulik ka ju 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus Auras saab osta kohapealt ühekaupa ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Ujumismähe

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.