Esileht Beebi ja mitmikud Ujumismähkmed Phuketis

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Ujumismähkmed Phuketis

Postitas:

Kas keegi teab, kas Phuketist on võimalik osta ujumismähkmeid või pean 2 nädala varu Eestist kaasa võtma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 13:08; 15.01 13:37; 15.01 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Patongis on kaubanduskeskus, kus müüakse kõike, mida vaid ette kujutada oskad. Kuni Euroopast imporditud juustude ja suitsuvorstideni välja.

Lisatud: Põgus google otsing näitab, et neid müüakse ka Phuketi linna suurimas kaubanduskeskuses lasteosakonnas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa nende ujumismähkmetega jändad – osta parem beebide ujumispüksid. Need on korduvkasutatavad ja võtavad kotis ülivähe ruumi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa nende ujumismähkmetega jändad – osta parem beebide ujumispüksid. Need on korduvkasutatavad ja võtavad kotis ülivähe ruumi.

Mõte on tegelikult ülihea….. a mul tüdrukul trikoo 😀 sinna alla lähevad ujumismähkmed….

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 13:08; 15.01 13:37; 15.01 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa nende ujumismähkmetega jändad – osta parem beebide ujumispüksid. Need on korduvkasutatavad ja võtavad kotis ülivähe ruumi.

Mõte on tegelikult ülihea….. a mul tüdrukul trikoo ???? sinna alla lähevad ujumismähkmed….

Trikoo alla mähkmeid küll ei panda – kes on nii titt, et peab mähkmeid kasutama, sel pole trikoosse asja.
Või sa oled sedasorti, kes beebitüdrukule bikiinid selga paneb, sest ega siis tüdruku rind saa katmata olla?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa nende ujumismähkmetega jändad – osta parem beebide ujumispüksid. Need on korduvkasutatavad ja võtavad kotis ülivähe ruumi.

Mõte on tegelikult ülihea….. a mul tüdrukul trikoo ???? sinna alla lähevad ujumismähkmed….

Trikoo alla mähkmeid küll ei panda – kes on nii titt, et peab mähkmeid kasutama, sel pole trikoosse asja.

Või sa oled sedasorti, kes beebitüdrukule bikiinid selga paneb, sest ega siis tüdruku rind saa katmata olla?

Väga põnev suhtumine, sest trikood on täitsa suurusele 1a olemas….teatavasti 1a laps veel potile ei küsi eks….

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 13:08; 15.01 13:37; 15.01 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa nende ujumismähkmetega jändad – osta parem beebide ujumispüksid. Need on korduvkasutatavad ja võtavad kotis ülivähe ruumi.

Paljud ujumismähkmed on ka korduvkasutatavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taisse minnes soovitan kindlasti muretseda lapsele (ja ka endale) ujumisjalanõud. Vee sees võivad olla üliteravad korallid ja rannaliival võivad ringi jalutada imepisikesed krabid, kellel on justkui nõelad küljes.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ujumismähe on üks kõige mõttetumaid asju, mis maailmas üldse toodetakse.
sest piss käib sul sealt sisse-välja nii et mühiseb. kaka jaoks on palju parem absoluutselt igas mõttes ujusmipüksid (mis on jalaaukudest kergelt ümber jala). kusjuures võivad olla täiesti tavalisest puuvillasest riidest aluspüksid, ei pea vakstust olema.
on endal ja lapsel ja keskkonnal mõnusam.
ujumismähmega on tal lihtsalt üks pomm küljes, millest mitte mingit tolku pole.

see teadmine anti mulle edasi juba 14 aastat tagasi keskhaigla raviujutaja poolt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa nende ujumismähkmetega jändad – osta parem beebide ujumispüksid. Need on korduvkasutatavad ja võtavad kotis ülivähe ruumi.

Mõte on tegelikult ülihea….. a mul tüdrukul trikoo ???? sinna alla lähevad ujumismähkmed….

Trikoo alla mähkmeid küll ei panda – kes on nii titt, et peab mähkmeid kasutama, sel pole trikoosse asja.

Või sa oled sedasorti, kes beebitüdrukule bikiinid selga paneb, sest ega siis tüdruku rind saa katmata olla?

Väga põnev suhtumine, sest trikood on täitsa suurusele 1a olemas….teatavasti 1a laps veel potile ei küsi eks….

Loogiline ju, kui on nõudlust, siis ka pakutakse! Iseküsimus, kas kõik ikka peavad juhinduma neist uue põlvkonna emmedest (ja nende tibudele mõeldud toodetest) kelle arusaamade järgi on ka imikul vaja rinnad kinni katta.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 06:31; 16.01 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ujumismähe on üks kõige mõttetumaid asju, mis maailmas üldse toodetakse.

sest piss käib sul sealt sisse-välja nii et mühiseb. kaka jaoks on palju parem absoluutselt igas mõttes ujusmipüksid (mis on jalaaukudest kergelt ümber jala). kusjuures võivad olla täiesti tavalisest puuvillasest riidest aluspüksid, ei pea vakstust olema.

on endal ja lapsel ja keskkonnal mõnusam.

ujumismähmega on tal lihtsalt üks pomm küljes, millest mitte mingit tolku pole.

see teadmine anti mulle edasi juba 14 aastat tagasi keskhaigla raviujutaja poolt.

Sorry, mul ei ole lapsi aga… ma loodan, et ujute AINULT JA AINULT isekeskis, mitte seal, kus inimesed???
Piss käib mühinal sisse välja?? Kaka ja üldkasutatava vee vahel on ainult puuvillasest riidest aluspüksid???? Sellised on meie kõrval basseinides???

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piss käib mühinal sisse välja?? Kaka ja üldkasutatava vee vahel on ainult puuvillasest riidest aluspüksid???? Sellised on meie kõrval basseinides???

Just, selliseid on meie kõrval massiliselt. Ja kui sa veel teaks, kui üllatavalt paljud täiskasvanud basseini pissivad, sa ei läheks üldse ujuma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ujumismähe on üks kõige mõttetumaid asju, mis maailmas üldse toodetakse.

sest piss käib sul sealt sisse-välja nii et mühiseb. kaka jaoks on palju parem absoluutselt igas mõttes ujusmipüksid (mis on jalaaukudest kergelt ümber jala). kusjuures võivad olla täiesti tavalisest puuvillasest riidest aluspüksid, ei pea vakstust olema.

on endal ja lapsel ja keskkonnal mõnusam.

ujumismähmega on tal lihtsalt üks pomm küljes, millest mitte mingit tolku pole.

see teadmine anti mulle edasi juba 14 aastat tagasi keskhaigla raviujutaja poolt.

Sorry, mul ei ole lapsi aga… ma loodan, et ujute AINULT JA AINULT isekeskis, mitte seal, kus inimesed???

Piss käib mühinal sisse välja?? Kaka ja üldkasutatava vee vahel on ainult puuvillasest riidest aluspüksid???? Sellised on meie kõrval basseinides???

Paraku nii ongi jah, mitmed ujumisõpetajad on seda maininud. Ka nendest paberist ujumismähkmetest käib piss vabalt läbi (loogiline ju, sest kui oleks imav materjal, imaks see vee sisse).

Enda lapsel on Bambino Mio ujukad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Btw. Mul 3 poissi(üks veel 3-kuune ja tema küll mähkmetes), aga suurematega oleme 6-kuuselt potile istumist õppima hakanud ja mõlrmad on 1a 2k täiesti kuivvaks jäänud ja ise potil päeval käinud 🙂
Ise natuke tublim lihtsam olema 🙂

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ujumismähkmete asemel on praktilisem kasutada tavamähkmeid ja neile siis lisaks peale tõmmata keha ümber nakkuvate silikoonist värvli- ja kintsuservadega kumm/kile-materjalist ning parajalt pingul ümber trussikud. Ainult sedasi võib olla kindel, et kõik mis vaja ka püsib sees ning ei reosta basseinivett.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 06:31; 16.01 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Btw. Mul 3 poissi(üks veel 3-kuune ja tema küll mähkmetes), aga suurematega oleme 6-kuuselt potile istumist õppima hakanud ja mõlrmad on 1a 2k täiesti kuivvaks jäänud ja ise potil päeval käinud ????

Ise natuke tublim lihtsam olema ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastasel lapsel on ujumismähe täiesti mõttetu. Kaka on juba tahke ja selle püüavad ka norm lõikega ujumispüksid kinni.
Enne ujuma minekut käite pissil ära ja mõne aja pärast viid jälle potile, ise ta jah ilmselt ei küsi. Minul on kõik lapsed aastaselt juba pissihädaga veest välja tulnud, basseini kõrvale ja liivale on ikka õnnetusi juhtunud. Ainus vahe on see, et märja ujumismähkmega soriseb tasapisi mööda sääri alla. Tavaliste ujumispükstega on tulemuseks suur lomp. Märg mähe ise midagi peale junni nagunii kinni ei pea. Ujumismähe erineb tavamähkmest ainult selle poolest, et ei paisu vees totaalseks palliks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Beebi ja mitmikud Ujumismähkmed Phuketis