Esileht Koolilaps Ujumistunnid koolis

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ujumistunnid koolis

Postitas:

Kuidas alguses võtavad kõik lapsed koos riidest lahti ja lähevad ennem või pärast dušši alla,laps väga häbelik või on eraldi ruum

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te enne pole ujumas käinud? Meie lapse kool käib Nõmme ujulas ja seal on ikka ühised. Ja nagu ikka ujumas käies- pesemine on kohustuslik nii enne kui ka pärast ujumist.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pestakse nii enne kui pärast ujumist. Eraldi ruume pole ja häbenemiseks pole aegagi. Harjub ära. Lapsi palju, pesemiskohti vähe, saavad hakkama. Kui te varem pole kusagil ujumas käinud, siis võta aega ja mine koos lapsega ning seleta talle.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesemine ikka enne ja pärast ujumist. Kooliujulas aega üksteise passimiseks, häbenemiseks ja lollitamiseks pole sest kohe järgmine klass peale tulemas. Sama ka trennis käies.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi lihtsameelsed, riietusruumides jõuavad nii mõnedki kiusajad paari “hea” sõnaga kaaslasi kommenteerida.
Koolide kehalise riietusruumid on minu arust(enamus nö. vana projektiga koolides) ühed kohutavamad kohad üldse. Väiksed ja ebapraktilised urkad.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

reaalselt ujumistrenni lapsed käivad tav trikoodega dushi all, et kiiresti saada. enne ju soojendus. ega see pole nyyd ideaalne pesemise mõttes aga nii lihtsalt on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eraldi privaatruumi igale lapsele küll kuskil ei ole. Kui laps on lihtsalt häbelik ja pole varem ujulas käinud, siis käi temaga ise kuskil ujumas, et ta enne kooli ujumistunde jõuaks harjuda sellega, kuidas asjad käivad.

Kui koolis on hirmu põhjuseks hoopis kiusamine või teiste märkused, siis on muidugi teine asi ja tuleks õpetajaga rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ausaltöeldes ei saa aru, miks ei või ennast trikooga üle loputada. See alasti karjas duši alla sundimine on nõukaaja jäänuk. Mingit pesemist seal niikuinii ei toimu, moe pärast tehakse märjaks. Ja narrimiseks-kiusamiseks leitakse alati aeg…

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 11:06; 14.10 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ausaltöeldes ei saa aru, miks ei või ennast trikooga üle loputada. See alasti karjas duši alla sundimine on nõukaaja jäänuk. Mingit pesemist seal niikuinii ei toimu, moe pärast tehakse märjaks. Ja narrimiseks-kiusamiseks leitakse alati aeg…

Lapsed peaksid ikka õppima hügieeni ja puhutse hoidmist. Kesse tahaks ujuda basseinis, kus on rohkem kloori kui vett, sest see vohab pakteritest.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ausaltöeldes ei saa aru, miks ei või ennast trikooga üle loputada. See alasti karjas duši alla sundimine on nõukaaja jäänuk. Mingit pesemist seal niikuinii ei toimu, moe pärast tehakse märjaks. Ja narrimiseks-kiusamiseks leitakse alati aeg…

Lapsed peaksid ikka õppima hügieeni ja puhutse hoidmist. Kesse tahaks ujuda basseinis, kus on rohkem kloori kui vett, sest see vohab pakteritest.

Minu point oli see, et ka paljalt ei pese seal ennast keegi nii hoolikalt, et “pakteritest” puhtaks saaks.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 11:06; 14.10 11:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps Ujumistunnid koolis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.