Esileht Pereelu ja suhted Ukrainas surnud eestlased

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Ukrainas surnud eestlased

Postitas:

Vaata, narkokaubanduses on üsna tavaline see, et alguses müüja annab potentsiaalsele ostjale lausa tasuta või väga odavalt kraami….ja kui ostjal on tekkinud sõltuvus, siis hind tõuseb. Seega…narkomaailmas tavaliselt müüja ON süüdi selles, et ostja on narkar.

Kuni see müüja just neid esimesi doose ostjale jõuga kurku ei topi, seni on siiski ostjal endal võtmeroll narkariks saamisel, müüja on vaid abiline, halb soodustav tegur. Ma ei saa aru, mida te pisendate ostja enda rolli iseenda elu kujundamisel.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.07 01:25; 17.07 16:07; 17.07 17:18; 18.07 14:38; 18.07 15:09; 18.07 16:43; 18.07 17:49; 19.07 09:45; 19.07 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ukrainas pidi maksma prostituuditeenus ca 5eur/h.

Oleneb millist teenust soovid. Kui sobib Hiv-positiivne hepatiidiga narkomaan, siis võid muidugi 5 euroga saada. Eestis saab sellise ärasüstitud ja haigusi täis naise 15-20 euro eest.
Sul erilisi tingimusi ostetavale naisele ei ole, neil noortel meestel oli latt ehk ikka pisut kõrgemal.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata, narkokaubanduses on üsna tavaline see, et alguses müüja annab potentsiaalsele ostjale lausa tasuta või väga odavalt kraami….ja kui ostjal on tekkinud sõltuvus, siis hind tõuseb. Seega…narkomaailmas tavaliselt müüja ON süüdi selles, et ostja on narkar.

Kuni see müüja just neid esimesi doose ostjale jõuga kurku ei topi, seni on siiski ostjal endal võtmeroll narkariks saamisel, müüja on vaid abiline, halb soodustav tegur. Ma ei saa aru, mida te pisendate ostja enda rolli iseenda elu kujundamisel.

Aga miks on vaja müüja rolli pisendada? Suure tõenäosusega on see müüja ka alustanud ostmisega ja sellega oma elu ise kujundanud ja ka oma surma ise otsinud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 09:42; 19.07 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks on vaja müüja rolli pisendada? Suure tõenäosusega on see müüja ka alustanud ostmisega ja sellega oma elu ise kujundanud ja ka oma surma ise otsinud.

No kui siinsetest mõnede arust on müüjal suurem roll kui ostjal, siis see pole lihtsalt õige. Müüja roll on vaja õigesse proportsiooni panna. Mõlemal on roll, aga mitte nii, et ostja on ohver ja müüjal on kogu süü.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.07 01:25; 17.07 16:07; 17.07 17:18; 18.07 14:38; 18.07 15:09; 18.07 16:43; 18.07 17:49; 19.07 09:45; 19.07 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on täielik seos. Müüja ON süüdi, et ostja on narkar.

Seega siis ka armuke on süüdi, et mees petab, Liviko on süüdi, et Ats on jota ning McDonalds on süüdi, kui keegi keele kohviga kõrvetab. Aamen tõesti.

Vaata, narkokaubanduses on üsna tavaline see, et alguses müüja annab potentsiaalsele ostjale lausa tasuta või väga odavalt kraami….ja kui ostjal on tekkinud sõltuvus, siis hind tõuseb. Seega…narkomaailmas tavaliselt müüja ON süüdi selles, et ostja on narkar.

Et see müüt ka ikka elab… Ja narkodiilerid luusivad kooli ümber ja annavad lastele kommikujulisi narkootikume, eks. Ei käi keegi uusi tarbijaid värbamas, põhimõtteliselt jagub neid niigi. Ja narko siiski maksab, ei hakka keegi seda niisama laiali loopima. Inimesed proovivad ise, huvist sõprade kõrval, mõni teine kohe ostab, ja kui meeldima hakkab, pinnivad tuttava-tuttava kaudu müüja numbri välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ukrainas pidi maksma prostituuditeenus ca 5eur/h.

Oleneb millist teenust soovid. Kui sobib Hiv-positiivne hepatiidiga narkomaan, siis võid muidugi 5 euroga saada. Eestis saab sellise ärasüstitud ja haigusi täis naise 15-20 euro eest.

Sul erilisi tingimusi ostetavale naisele ei ole, neil noortel meestel oli latt ehk ikka pisut kõrgemal.

5 euri eest pidi olema 18aastane ja suuuurte tissidega. Olid ka mehed seal käinud, siis mitu tellinud ja omavahel vahetanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa üldse aru miks selline lugu nii suureks on puhutud. Kas sellepärast, et lugu toimus Odessas? Juba mitmes päev lehed pajatavad sellest. Nagu mingid kangelased oleks. Eesti päevalehes on pealkiri- Odessa narkopõrgust pääsenu jäi ellu…- no mida kuradit küsin ma selle peale. Millise signaali see inimestele annab. Võib-olla meil ongi sellepärast nii palju igasugust jama siin Eestis et selliseid tüüpe pidevalt nagu mingita kangelastena esitletakse ajakirjanduses.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tegu oleks olnud minu mehe/elukaaslasega, tunneksin küll vist kergendust leinas, kui niisugused asjad pinnale ujuksid. Sellist meest ei olegi ju mõtet taga nutta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas müüja on süüdi, et ostja on sõltlane? Maailmas on miljoneid narkoärikaid, mina pole neilt üheltki kunagi ostnud, see on ju minu enda valik.
Kas toidupoed on süüdi, et alkohoolikud eksisteerivad, sest sealt nad oma elumahlad ostavad?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

narko puhul on vastupidi. tarbida võid, sa ei saa karistada. Oled sõltlane. Meil isegi jagatakse süstlaid, et narkomaan saaks endale turvaliselt narkot manustada. On küll mõeldud selle mõttega, et hoida ära hullemaid haigestumisi. ah, ma ei tea, see süstlavahetus on ka nagu kahe otsaga asi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 07:43; 24.07 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vägevad peied peeti neile narkaritele
https://sakala.postimees.ee/5989082/politsei-viis-peiedelt-seitse-inimest-kainenema

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Ukrainas surnud eestlased

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.