Esileht Beebi ja mitmikud Üks ärritav teemaalgatus tänase beebide foorumi kohta

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Üks ärritav teemaalgatus tänase beebide foorumi kohta

Postitas:

2 aastat tagasi olin siinse foorumi sage külaline. Olin algaja beebiemme ja küsisin siit ikka pidevalt abi. Uskuge või mitte, alati ma siit ka abi sain…Nüüd käin siin jälle oma teise beebi pärast, lihtsalt on huvitav lugeda teemakaaslaste muresid ja vaadata, kas minu muredest ka räägitakse. Olen nüüd paar nädalat lugenud ja hämmastav! Niii tigedad vastajad domineerivad! Pidevalt saab teemaalgataja niisama pasunasse, algataja küsimusele ei vasta keegi…See mu 2-aasta tagune helgem kogemus pole kindlasti mingi mineviku ilustamise tulemus – olin vägagi närviline, kindlasti ka suhteliselt kehv algaja beebiemme, mistõttu mäletaks täiesti kindlalt seda, kui ka siit oleks kõigilt sõimata saanud… Oma kohati tõesti rumalatele murede pärast! Aga ei, mäletan täiesti selgelt, et anti alati päris mitu versiooni, mis beebil nende enda kogemuse järgi viga võiks olla…

Ma küsin just nende iroonitsejate, ärapanijate ja niisama mölisejate käest – mis emad teist niimoodi tulevad??? Ma sügavalt kahtlen, et suudaksite oma foorumis nähtuvat käitumist kodus kuidagi peita või korrigeerida. Te ju elate laste peal täna või siis tulevikus samamoodi välja, turtsatate põlastavalt/röögatate/mölisete niisama, kui nad midagi teie meelest täiesti mõttetut-lubamatut-arusaamatut teevad-ütlevad-arvavad… Mõelge sellele! Ja miinuseid võite laduda nii mehiselt, kui jaksate…Äkki saavutan mingi kategooria, mida tähistatakse punase sõnaga \”Halb!\” (foorumihaldur võiks täitsa sellele mõelda, et ERITI HALVAD teemad saavad samalaadselt eriti headega eraldi märgistatud. See oli nüüd iroonia, ütlen kohe ära…)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina jällegi ei väsi märkimast, et olen selles (oh õudust) foorumis käinud juba 10 aastat ja väheselt vahelduva eduga on siin olukord olnud üsna ühesugune nii teemade kui nendes avaldatavate seisukohtade ja kommenteerijate meelsuste osas. on halvemaid ja paremaid aegu, aga üsna ühed mured ja rõõmud kogu aeg, mõned teemad on korduvad, mõned (harvad) originaalsed, mõnele vastatakse palju, mõnele vähe ja mõnele üldse mitte, mõned kommijad on tigedad, mõned küünilised, mõned roosaprillilised, mõned õrnahingelised, mõned teravhambalised – kes parasjagu domineerib, see sõltub ilmselt nii kuuseisust, nädalapäevast, emapalgapäeva lähedusest kui lugeja meelsusest. on nagu on ja hea on, et on nagu on. muidu see poleks ju SEE foorum. alternatiive on selle 10a jooksul tekkinud sedavõrd arvukalt, et igaüks peaks omale sobiva leidma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen siin \”passiivne lugeja\” olnud u. 2 aastat (\”aktiivseks\” ehk kasutajanime tegin mõned kuud tagasi) ja olen siit väga palju kasulikku saanud. Jah, on palju korduvaid küsimusi aga tihtipeale vastused võivad erinevad olla. Palju on nalja ja rumalust aga eks ta ju ka üks ajaviite koht ole, paljudele siis ka väljaelamise koht olgu siis positiivne või negatiivne, eks sedagi peab ju kuskil saama teha niiet MuLLE MEELDIB:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle meeldib siin juba 4,5a ,.,,,.,…,.,.,.,,. ,..,., närvidele käia kõigile,.,.,,,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]xkestx kirjutas:[/small]

Oi sa muti meeldid mulle 😀 Ole pai ja lastele musu tädi Kägu poolt!!![/tsitaat]paid tehtud:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige tobedam on minu arust see, et kui on mõni esmakordne ema siin ja tal on mure ning tahab küsida teiste käest, et ka siis hakatakse tõmblema ja solvama !
Nii ei saagi ta ju küsida, et mida keegi arvab.
Miks muidu väga paljud kirjutavad \”Kägu\” alt – et kui teiste arust kirjutas ta midagi, mis neile ei meeldi, siis ei saa väemalt keegi teada kes kirjutas.
See on foorum, lastega peredele/rasedatele/isadele jne.
Võiks siis aidata teisi ja kui ei oska siis lihtsalt näpud klaviatuurist eemale hoida.

Kuskil peab end välja elama … Kas siis pole teisi foorumeid ? Peate niigi väsinud ja kurnatud emadele miskit ütlema ?

Minu arust on ka see ikkagist haige, kui ikka närvidega miskit valesti, siis minge pöörduge psühhiaatri poole ja elage end seal välja, mitte mures inimeste peale!

Kujutan ette, et osad siin sõimajatest on kas :
Lasteta
Lapsed on käest võetud oma probleemide pärast, mis nad tekitanud on
Vihased enda ülemuse/mehe vms peale.

Ja kui ikka mõistust inimesele pole antud ega siis juurde ka ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind häirib, kui teema tehakse sellise asja kohta, millele vastuse saab kiiresti kasvõi sealtsamast vasakpoolsest tulbast kätte. Või googledades. Või beebiraamatust, mida kõigile rasedatele jagatakse. Tundub nagu inimesed oleksid kaotanud mõtlemis- või arutlemisvõime.

Teine asi, mis mind väga häirib, on teemade pealkirjad. Taolised nagu: Küsimus. Kiire. Palun nõu.Tahaks teada. Tõesti? Inimesed, kas te ei oska veidigi informatiivsemaid pealkirju välja mõelda.

Jah, olen ka väsinud kahe beebi ema, kes siit aeg-ajalt nõu ja abi käib saamas ning on ka \”pasunasse saanud.\” Aga seda enam ajavad ülalpoolmainitud asjaolud mind veidi närvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohi oli rohelisem ja taevas oli sinisem.

Ei ütleks, et foorum oleks muutunud õelamaks, juhmimaks, sallimatumaks. Ikka sama enda väljaelamise koht nii küsijatele kui ka vastajatele. Lolle küsimusi sama palju (eriti neid, mida iga nädal mitu korda küsitakse ja millele vastused juba 100 x ära leierdatud), ninatarku on sama palju, foorumi õeluse üle hädaldajaid sama palju jne.

Eks ise olid naiivsem ja võtsid kõiki neid \”abivastuseid\” puhta kullana. See et sa oma teemat \”ärritavaks teemaalgatuseks\” ise nimetad, näitab, et su enda taluvuslävi on suht madal, nii et ilmselt tunduvadki paljud vastused sulle väga kurjad ja koledad. Selliseid teemaalgatusi on ennegi olnud, midagi ärritavat neis küll ei ole, keskmine perekooli hala millegi mittemeeldimise kohta.

Pealegi, need turtsuvad emad, elavad end siin välja ja on oma laste vastu jälle kenad. Hullem kui nad end laste peal end välja elaks. Siin on piisavalt ullikesi, kelle peal oma iroonitsemisoskust ja demagoogiavõtteid kasutada, korra kirjutad midagi parajajalt karmi ja hingel kergem. Kui neid küsimusi ja teemasid siin loed, siis võtab ju ikka ohkama, et \”kas tõesti ei viitsinud raseduse ajal ühtegi imikuid puudutavat raamatut või artiklit läbi lugeda / kas tõesti ei oska nuppu Otsi kasutada / KKK-st lugeda\” jne. Nii mõnigi küsimus või teemaalgatus on täiesti oma vastuste vääriline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina ei tea… 7 aastat tagasi oli siin olukord sama hull kui praegu :S Tuleb lihtsalt üle olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen siin uus ja olen kuskil 2-3 teemat püstitanud. Olen samuti värske ema ja igasuguseid muresid on ette tulnud. Vastupidiselt sinu tähelepanekule olen mina siit ülis6bralikku n6u ja lihtsalt nii positiivset lohutust saanud, et terveks päevaks tuju hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see kest on mingi tiinekas või? Ma ei kujuta ette, et minu tutvusringkonnas mõni täiskasvanud naine ja veel ema, sellist jama suust välja ajaks ja veel uhkelt teataks, et talle meeldib oma komade ja rumala jutuga teisi ärritada. Nagu põhikooli laps. Sul kest on olnud vist raske kooliaeg?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, asjalikule küsimusele tulevad ikka asjalikud vastused ka. Samas \”kas kaka peab kohe ära pesema või võib mõneks ajaks jääda, muidu kulub ju palju mähkmeid\” või \”me sõidame Soome, kas ühele kuusele on ka dokumenti vaja, mul pole, ma võtan sünnitunnistuse kaasa\” – no mida tarka seal öelda on? Vähegi mõtlemisvõimelisel emal ei tuleks sellised küsimused pähegi. Väga tihti käratab teemaalgataja ise vastajatele, et nad on kibestunud kanad ja seda ainult sellepärast, et vastused ei ole talle meelepärased. Kusjuures keegi pole sõimanud, lihtsalt on avaldatud arvamust. Mina olen \”kibestunud kana\” ühe teemaalgataja arvates, sest julgesin tema küsimusele lingi panna. NOjah. Inimesed näevad seda sõimu ja koledat kriitikat seal, kus seda tõesti pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Ma küsin just nende iroonitsejate, ärapanijate ja niisama mölisejate käest – mis emad teist niimoodi tulevad??? Ma sügavalt kahtlen, et suudaksite oma foorumis nähtuvat käitumist kodus kuidagi peita või korrigeerida. Te ju elate laste peal täna või siis tulevikus samamoodi välja, turtsatate põlastavalt/röögatate/mölisete niisama, kui nad midagi teie meelest täiesti mõttetut-lubamatut-arusaamatut teevad-ütlevad-arvavad… [/tsitaat]

Mina isiklikult ei usu, et avalikus foorumis õigustatud või vähem õigustatud sapi pritsimine tähendab automaatselt seda, et inimene on ka emana tige ja närviline. Üks asi on oma laps, hoopis teine aga võõras inimene, kes suudab arulagedaid teemasid püstitada. Isegi, kui väike laps ja rumal täiskasvanu tunduvad mõistuse poolest ühel pulgal olevat, ei ole nad seda tegelikult teps mitte. Seepärast antaksegi lapsele andeks, aga täiskasvanud inimesele, kellel peaks juba mingisugune elukogemus olema, aga sellegipoolest tuleb lauslollustega lagedale, mitte. Ma ei taha sellega nüüd öelda, et igaüks, kes siin vastu pead on saanud, on tingimata rumal- ometi paistab mõni nähvav kägu seda arvavat. Vot nii ongi elus: kõigile ei meeldi ühesugused inimesed ja asjad. See mis ühele normaalne, tundub teisele uskumatult nõme, sellest ka erinevad vastused teemades. Mis sinna ikka teha saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle üks meeleheitel koduperenaine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks väikese vanusevahega last ja siin foorumis uidanud ca 5 aastat. Analoogseid teemaalgatusi esineb siin umbes kord kahe nädala jooksul, ainult et tavaliselt nad lõpevad veel südantlõhestava hüvastijätuga ning lubadusega kolida tupsu-nupsu-pupsusse, kus käivad ainult päikselised emmed.

Ah jaa. Seda küll, et ma ei mäleta, et xkestx postitused oleksid varasemal ajal nii suurt furoori tekitanud. Aktsepteeriti teda sellisena nagu ta on. Aga võib-olla on mul lihtsalt kehv mälu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka siin jupimat aega oma lapsevanema-elust käinud. Ja tõsi ta on, et koht on kirju ja põnev ikkagi. Samas – mul on oma isiklik elu ka põnev ja kirju ja absoluutselt igakülgset rahuldust pakkuv, et ma tõesti ei suuda SIIN asju isiklikult võtta. See pole see koht lihtsalt.
Ja kui see koht oleks pelgalt üks imal \”emmekeste\” puhkamise netinurk, kus aetaks ninnu-nännu küpsetan-koon-keedan jne jutte malbel naiselikul toonil…ma ei käiks siin kindlasti.
Perekool on koht, kuhu me tuleme ISE oma vabast tahtest. Ehk et on alati õigus ja võimalus ka mitte tulla.
Ja kui ollakse tuldud, tasub alati seista selle eest, mida väärtustatakse ja mille eest seista tahetakse. Lihtne. Või??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestama panevad need teemad. Tänapäeval on netis foorumeid palju, sul on valikuvabadus minna sinna, kus meeldib. Teised foorumid on kasutajanimedega ja puha. Proovisin kord Nupsus ka kanda kinnitada, aga need jutud , mis seal aeti, ei sobinud mulle mitte üks raas. Siin on just tänu kägundusele palju rohkem otse ja asjalikku ütlemist. Nupsus kõik üritavad head ja toredad olla ka siis kui oleks vaja konkreetsemat suhtumist. Mulle meeldib Perekool täpselt sellisena, nagu ta on ja väga loodan, et see koht ei muutu. Delfi naistekast lahkusin just kunagi sellepärast, et seal tehti palju muudatusi, hoolimata külastajate vastuseisust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tegelikult võis ju olla foorumi meelsus sõbralikum paar aastat tagasi, aga vahepeal tuli MASU ja nüüd inimesed elavadki oma pahameelt igal pool rohkem välja, miks peaks see foorumgi erinema?
Ja muidugi mõni inimene ongi loomult ja olemuselt mitte just kõige meeldivam, ega ta siis siingi teisiti käitu.
Ei saa ma aru ka nendest, kes soovitavad raamatust vaadata või googeldada, kui küsitakse lihtsalt arvamust, sest teinekord on üks asi see, mis seisab raamatus ja hoopis teine see, mis toimub tegelikus elus, küsitaksegi ju stiilis: kas teil ka nii või kuidas teil?
Ja muidugi võiks ka siin kasutada otsingut, aga kui oled juba lugenud lehekülgede viisi, aga ikka oma murele vastust ei leia, siis ongi ju kergem ise uus teema püstitada, kus saad kaasa rääkida kui mõni nõuanne selgusetuks jääb. Kui küsimused ei korduks, siis olekski siin foorumis selle loomisest saadik vaid 20-30 teemat, mida siis kõik saaksid täiendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on lihtsalt üks kergelt ärrituv kanake meil. Kõik teised on lihtsalt töllid mölisejad aga mina olen ilus-tark-ja-hea

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Beebi ja mitmikud Üks ärritav teemaalgatus tänase beebide foorumi kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.