Esileht Pereelu ja suhted Üks asi tuleks selgeks rääkida

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Üks asi tuleks selgeks rääkida

Postitas:

Sotsiopaadi teemast johtuvalt

Millest kõik suhteprobleemid alguse saavad? Sellest, et valitakse endale täiesti kättesaamatu inimene, täiesti teisest liigast. Alguses on muidugi hea, kõrvust tõstetud tunne, tore lähedaste ees uhkustada, et vot! Millise mehe mina endale skoorisin, mõnus egolaks.
Mis te arvate et see mees ise ei tea, et on teist üle? Muidugi teab. Seepärast kohtlebki teid kui nartsu ja petab, jätab parema pärast maha.

Soovitus: olge ikka kahe jalaga maa peal. Pole mõtet ajada taga nr 9, kui ise keskpärane kartulikoor oled, kes vaevu viieka välja pigistab; ise loll kui lauajalg, aga kaaslaseks soovid kõrgharitud meesterahvast; ise teenid vaevu keskmist, aga kaaslane võiks edukas firmajuht olla.
Nonsenss ju!
Ja siis pärast töristate nutta, kuidas kõik mehed on sotsio- ja psühhopaadid, jättes märkimata, et võiks korra peeglisse pilgu heita ja vaadata- mis teil sellele mr täiuslikule vastu pakkuda on?! Mitte midagi.

See asi kehtib muidugi teistpidi (meestele) ka

+24
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 14:37; 25.10 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus. Hakatakse kiirelt jobuga koos elama ja pärast ei jõua siin foorumis ära kiruda. Aga ometi maha ka ei jäeta? Ju siis tõesti kartuses, et ega paremat ikka ei leia, tegelikult on ta ju “supper”isa jne:)

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on pigem mehed need, kes enda kõrval vähem kui täiuslikkusega ei lepi, et oleks hea sõprade ees kiidelda.
Juba väliselt, väga tavaline nähtus tänavapildis, täiesti keskpärane mees ja kõrval on piltilus naine.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatad vahest ja imestad, kuidas selline oss endale on naise saanud. Normaalne naine hoiaks kaugele sellisest tüübist.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sellist endast kõrgemalt liigast sebimist teevad ainult need, kellel on kõrge enesehinnang. (Ebareaalselt) kõrge enesehinnang on valdavalt meestel, seega just nemad teevad sellist asja, mis teemaalgatuses välja toodud. Aga naised ei ole sellised, et abiellun, loon pere, saan lapsed ja siis hakkan kaaslast kohtlema kui nartsu. Kui selline sai võetud, siis ikka enda süü, et oli madalamast liigast, mitte selle inimese. Kunagi otsisin tutvumisportaalis tutvusi ja no imesta ikka lolliks ennast, mis tüübid kirjutavad. 40 aastat vanemad, prügikolli välimusega jne, jne. Aga kõik arvavad, et väärivad kena ja noort naist.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 17:13; 25.10 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus see liigade nimekiri üleval on? Siis teaks otsustada.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sotsiopaadi teemast johtuvalt

Millest kõik suhteprobleemid alguse saavad? Sellest, et valitakse endale täiesti kättesaamatu inimene, täiesti teisest liigast. Alguses on muidugi hea, kõrvust tõstetud tunne, tore lähedaste ees uhkustada, et vot! Millise mehe mina endale skoorisin, mõnus egolaks.

Mis te arvate et see mees ise ei tea, et on teist üle? Muidugi teab. Seepärast kohtlebki teid kui nartsu ja petab, jätab parema pärast maha.

Soovitus: olge ikka kahe jalaga maa peal. Pole mõtet ajada taga nr 9, kui ise keskpärane kartulikoor oled, kes vaevu viieka välja pigistab; ise loll kui lauajalg, aga kaaslaseks soovid kõrgharitud meesterahvast; ise teenid vaevu keskmist, aga kaaslane võiks edukas firmajuht olla.

Nonsenss ju!

Ja siis pärast töristate nutta, kuidas kõik mehed on sotsio- ja psühhopaadid, jättes märkimata, et võiks korra peeglisse pilgu heita ja vaadata- mis teil sellele mr täiuslikule vastu pakkuda on?! Mitte midagi.

See asi kehtib muidugi teistpidi (meestele) ka

ha☠ha sinu jutt on nagu keskpärase inimese enese lohutus ja katse anda mingi tähendus asjadele, millest sa ilmselgelt aru ei saa.
Miks mul on tunne, et oled ise psühhopaat?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on minust paljudes asjades kõvasti üle. No ma näen ehk pisut parem väja ja tervis on ka parem. Aga kõiges muus küll. Ma olen nö vanakooli naine ja tahan mehele alt üles vaadata. Oleme õnnelikus abielus 20a.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 17:36; 31.10 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle ilmus välja see psühh, keda ema üksi kasvatas ja isa maha jättis. Ometi ülistab ta oma sitapeast isa ja süüdistab ema.
Teemaalgataja, keri psühhiaatri juurde nutma, siin ei aita muu kui ravi.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle ilmus välja see psühh, keda ema üksi kasvatas ja isa maha jättis. Ometi ülistab ta oma sitapeast isa ja süüdistab ema.

Teemaalgataja, keri psühhiaatri juurde nutma, siin ei aita muu kui ravi.

Ma ütleks pigem psühh sellise kohta, kes Perekoolis enda arust detektiivitööd tegemas käib. Korduvalt mööda paneb, aga ikkagi alla ei anna. Alati tema teab, kellega tegu on ja mida ta varasemalt postitanud on.

Paraku panid ka seekord mööda. Aga äkki lähed ise arstile, saad lõpuks oma paranoiadest lahti?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 14:37; 25.10 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui välismaal käid ja lihtsalt võõrast ebavõrdset paari vaatad (väga ilus naine ja ülikole mees, suur vanusevahe naise kahjuks, mees käitub naisega väga inetult vms), siis on jumala kindel, et need on venelased või kuskilt mujalt Ida-Euroopa maalt pärit.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 17:13; 25.10 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sotsiopaadi teemast johtuvalt

Millest kõik suhteprobleemid alguse saavad? Sellest, et valitakse endale täiesti kättesaamatu inimene, täiesti teisest liigast. Alguses on muidugi hea, kõrvust tõstetud tunne, tore lähedaste ees uhkustada, et vot! Millise mehe mina endale skoorisin, mõnus egolaks.

Mis te arvate et see mees ise ei tea, et on teist üle? Muidugi teab. Seepärast kohtlebki teid kui nartsu ja petab, jätab parema pärast maha.

Soovitus: olge ikka kahe jalaga maa peal. Pole mõtet ajada taga nr 9, kui ise keskpärane kartulikoor oled, kes vaevu viieka välja pigistab; ise loll kui lauajalg, aga kaaslaseks soovid kõrgharitud meesterahvast; ise teenid vaevu keskmist, aga kaaslane võiks edukas firmajuht olla.

Nonsenss ju!

Ja siis pärast töristate nutta, kuidas kõik mehed on sotsio- ja psühhopaadid, jättes märkimata, et võiks korra peeglisse pilgu heita ja vaadata- mis teil sellele mr täiuslikule vastu pakkuda on?! Mitte midagi.

See asi kehtib muidugi teistpidi (meestele) ka

Mees (või ka naine), kes on koos kaaslasega, keda ta ei austa ja keda kohtleb kui nartsu, aga maha ka ei jäta inimlikult, vaid teist ära kasutab. Selline inimene pole mitte midagi väärt ja on täielikust kõntsaliigast.
Tõeliselt kõrgemast liigast inimesed, kes on midagi väärt, ei pea vajalikuks kedagi ära kasutada. Seda teevadki need, kes tahavad tunda, et nad on teisest üle ja paremad, kuigi tglt ei ole. Valivad endale nõrgad ja ebakindlad ohvrid ja siis peedistavad neid ja lõpuks on veel ohver ise süüdi.
Täiesti jälk.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks erand kinnitab reeglit, ehk eriti naiste puhul on ikka nii, et mida ilusam, seda lollim.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sotsiopaadi teemast johtuvalt

Millest kõik suhteprobleemid alguse saavad? Sellest, et valitakse endale täiesti kättesaamatu inimene, täiesti teisest liigast. Alguses on muidugi hea, kõrvust tõstetud tunne, tore lähedaste ees uhkustada, et vot! Millise mehe mina endale skoorisin, mõnus egolaks.

Mis te arvate et see mees ise ei tea, et on teist üle? Muidugi teab. Seepärast kohtlebki teid kui nartsu ja petab, jätab parema pärast maha.

Soovitus: olge ikka kahe jalaga maa peal. Pole mõtet ajada taga nr 9, kui ise keskpärane kartulikoor oled, kes vaevu viieka välja pigistab; ise loll kui lauajalg, aga kaaslaseks soovid kõrgharitud meesterahvast; ise teenid vaevu keskmist, aga kaaslane võiks edukas firmajuht olla.

Nonsenss ju!

Ja siis pärast töristate nutta, kuidas kõik mehed on sotsio- ja psühhopaadid, jättes märkimata, et võiks korra peeglisse pilgu heita ja vaadata- mis teil sellele mr täiuslikule vastu pakkuda on?! Mitte midagi.

See asi kehtib muidugi teistpidi (meestele) ka

Probleemide juur on selles, et inimesed pole ENNE suhte algust saanud iseseisvaks. Iseseisva inimesega EI SAA käituda kui nartsuga, isegi kui “liigad” on erinevad. Iseseisvus nii rahalises mõttes kui hingelises tähenduses. Hingeline iseseisvus tähendab, et inimene tunneb end ka üksi elades hästi. Ja siis hakatakse koos elama kui koos on veel parem.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole mõtet ajada taga nr 9, kui ise keskpärane kartulikoor oled, kes vaevu viieka välja pigistab; ise loll kui lauajalg, aga kaaslaseks soovid kõrgharitud meesterahvast; ise teenid vaevu keskmist, aga kaaslane võiks edukas firmajuht olla.

Kuidas need kartulikoored üldse selle 9 kätte saavad? Kuidas need lollid neid kõrgharitud mehi saavad? Kuidas need kehvikud selle firmajuhi kotti ajavad? Keegi ei saa lihtsalt valida endale seda kõrgemast liigast inimest, kui ka sealtpoolt pole huvi olemas. Seega on mingi muu asi neid kokku viinud, mitte ainult kättesaamatu püüdmine. Miks peaks see “kõrgem liiga” üldse oma aega raiskama “madalama liiga” peale, kui ka nemad saaksid sellest “kõrgemast” endale kaaslase valida. Järelikult ei ole nad midagi nii kõrgemal kui endast võivad arvata. Paar parajaid, kui suhet hoida ei osata.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest kõik suhteprobleemid alguse saavad? Sellest, et valitakse endale täiesti kättesaamatu inimene, täiesti teisest liigast. Alguses on muidugi hea, kõrvust tõstetud tunne, tore lähedaste ees uhkustada, et vot! Millise mehe mina endale skoorisin, mõnus egolaks.
Mis te arvate et see mees ise ei tea, et on teist üle? Muidugi teab. Seepärast kohtlebki teid kui nartsu ja petab, jätab parema pärast maha.

See ei ole nüüd päris loogiline.
Ütle palun, mis ime pärast see kättesaamatu inimene siis lasi ennast nii palju kätte saada? Kui ta ise tunneb, et on kõrgemast liigast – miks ta üldse alustas suhet endast nn madalama inimesega? Kas ta ehk ise kahtleb oma staatuses ja hinnas seksiturul ja teeb nn madalama liiga partneri arvelt egobuusti või milles asi? Ei pea ju alustamagi suhet inimesega, kelle suhtes sa tunned, et ta pole sinu vääriline – ja eriti ei peaks seda tegema nn kõrgliiga inimesed.

Või mis üldse määrab inimese paremuse teisest? Või pean ma arvama, et need, kes peavad iseennast kõrgemasse liigasse kuuluvaks, on empaatiavõimetud egotsentrikud, kas see käib kuidagi ülikõrge enesehinnanguga kaasas?

Ma oleksin nõus, kui sa ütleksid, suhteprobleemide põhjuseks on, et valitakse alguses endale sobimatu partner, aga ka selline valesti valimine on ju vastastikkune, mitte ühepoolne ja ka sellises mööda valimises ei saa süüdistada ainult ühte osapoolt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sotsiopaadi teemast johtuvalt

Millest kõik suhteprobleemid alguse saavad? Sellest, et valitakse endale täiesti kättesaamatu inimene, täiesti teisest liigast. Alguses on muidugi hea, kõrvust tõstetud tunne, tore lähedaste ees uhkustada, et vot! Millise mehe mina endale skoorisin, mõnus egolaks.
Mis te arvate et see mees ise ei tea, et on teist üle? Muidugi teab. Seepärast kohtlebki teid kui nartsu ja petab, jätab parema pärast maha.

Soovitus: olge ikka kahe jalaga maa peal. Pole mõtet ajada taga nr 9, kui ise keskpärane kartulikoor oled, kes vaevu viieka välja pigistab; ise loll kui lauajalg, aga kaaslaseks soovid kõrgharitud meesterahvast; ise teenid vaevu keskmist, aga kaaslane võiks edukas firmajuht olla.
Nonsenss ju!
Ja siis pärast töristate nutta, kuidas kõik mehed on sotsio- ja psühhopaadid, jättes märkimata, et võiks korra peeglisse pilgu heita ja vaadata- mis teil sellele mr täiuslikule vastu pakkuda on?! Mitte midagi.

See asi kehtib muidugi teistpidi (meestele) ka

Tunnistan ausalt. Mina keskpärane kartulikoor, küll kõrghariduse ja üle keskmise palgaga, suutsin ära lohistada keskharitud mr täiuslikkuse. Julmalt teist ära kasutades sundisin abiellu ning tegin tited ka.
Mr täiuslik leidiski palju parema ning kolis selle juurde. Kahjuks, ma ei tea küll miks, üritab see mr täiuslik nüüd juba mitmeid kuid minusuguse kartulikoore juurde tagasi pressida. Ta ei mõista, et ma teistkorda seda nr 9 ei soovi, vaid valin pigem kellegi oma liigast.
Mr täiuslik on ju nii täiuslik. Mul pole talle midagi pakkuda.
Paraku mr täiuslik pole rahul, et temaga suhelda ei soovita.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.10 14:06; 31.10 14:04; 31.10 21:47; 31.10 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mr täiuslik on ju nii täiuslik. Mul pole talle midagi pakkuda.

Sa ei saa aru.
Mr. täiuslik on lihtsalt NIIII täiuslik, et võib endale isegi keskpärast kartulikoort lubada, kui soovib.
Ja kuna ta on täiuslik, siis lepib ka sellega, et sinul pole talle miskit pakkuda.
Pole ju keeruline?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 18:39; 01.11 08:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahe jalaga maa peal Naine meest ei võtagi või elab kaugsuhtes.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen märganud huvitavat asja — meeste seas on abiellujaid kahte tüüp — noored ja kõrvuni armunud või sellised, kellel ei ole lihtne kaaslast leida (vaesed, rumalad või inetud). Noored mehed lähevad suhteliselt kiirelt lahku — enamik abielusid on ametlikult lahutatud 2-3 aastaga, teine grupp elab aga hambad ristis koos. Teise grupi meestest ma saan isegi aru — kui kaaslase leidmine väga kergelt ei käi, siis on loomulikult tark esimene ettejuhtuv ruttu kinni püüda ja kinni hoia (laps, majalaen), sest vastasel juhul on oht surra süütuna.

Enda tuttavate pealt vaadates on enamikul naistest elus vaid üks eesmärk — leida mees. Ma olen ääri-veeri uurinud, miks see nii on ja enamik oskavad ka midagi vabanduseks tuua, aga käitumine ja nõrkushetkede hala näitab, et tegelikult kardetakse vaid ühiskonna hukkamõistu (pere kummardamine meie ühikonnas).

Seega ma pakun puhtalt enda elukogemuse pealt, et mehed loovad suhte, sest nad kardavad jääda ilma seksist, naised lähevad suhtesse, sest kardavad, et jäävad vanatürukuks. Need vähesed, kes armastuse pärast koos on, lähevad varem või hiljem lahku niiehknaa.

Niiet suures-suures pildis lähevad inimesed kokku pelgalt hirmust üksi jääda. Seetõttu lepitakse ka igasugustega ja seetõttu minnakse lahku vaid suure surmaga.

Olgu ära mainitud, et olen ise vallaline ja lastetu, peale kolme suhet enda elus olen ma aru saanud, õigemini pole ma aru saanud, miks peaks ninapidi mingi inimesega koos elama. Samuti ei saa ma öelda ka, et oleksin kibestunud ja elus pettunud, sest võrreldes nn “pereinimestega” olen ma ikka palju positiivsem, puhanum ja elurõõmsam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanatüdrukuks jäämise hirm pole ilmselt naiste peamine hirm. Sest – vaata – vähesed naised on nõus elama koos mehega (ehk nagu poleks vanatüdrukud), kui mees pole nõus lastega.
Enamasti kujutab ette mees, et ta on see lotovõit ja number 9, tegelikult huvitab naisi hoopis rohkem emaks saamine kui kellegi naiseks saamine.
Mees võib olla, lapsed peavad olema.

Meestega aga.. Noh nendega on nii, et teatud vanuseni osad neist lastest huvitatud pole. Nad jätavad suht külma kõhuga kuskile lapse maha ja pole harvad ka juhused, kus oma isaks olekut
kanti üldse ei tunnista. Lapsed meenuvad osadele meestele aga hoopis siis kui vanus sinna 70 kanti hakkab kiskuma. Eks ole ajakirjanduseski mitu lugu olnud, kus mees hakkab vanas eas ülalpidamist nõudma lastelt, kelle heaks ta midagi panustanud ei ole. Üksikud mehed surevad enne kui kooselus mehed ja vat just siis hakkavad mehed kooselu vastu huvi tundma, kui tegelikult neil endal suurt miskit enam pakkuda pole. Et aga siis keegi neid eriti ei taha ka, siis muutuvad nad kibestunuks ning leiavad, et naised on kullakaevajad, keda huvitab materiaalne pool.

No ma peaks kohe 100 korda mõtlema, miks võtta enda juurde elama 50+ mees (ma ise olen nimelt 50+). Ma saan ju üksi ja lastega väga toredasti elatud. Mida on ühel mehel, kes nooruse lõbusalt elanud nüüd vanemas eas ühele naisele pakkuda?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.10 14:06; 31.10 14:04; 31.10 21:47; 31.10 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sotsiopaadi teemast johtuvalt

Millest kõik suhteprobleemid alguse saavad? Sellest, et valitakse endale täiesti kättesaamatu inimene, täiesti teisest liigast. Alguses on muidugi hea, kõrvust tõstetud tunne, tore lähedaste ees uhkustada, et vot! Millise mehe mina endale skoorisin, mõnus egolaks.

Mis te arvate et see mees ise ei tea, et on teist üle? Muidugi teab. Seepärast kohtlebki teid kui nartsu ja petab, jätab parema pärast maha.

Soovitus: olge ikka kahe jalaga maa peal. Pole mõtet ajada taga nr 9, kui ise keskpärane kartulikoor oled, kes vaevu viieka välja pigistab; ise loll kui lauajalg, aga kaaslaseks soovid kõrgharitud meesterahvast; ise teenid vaevu keskmist, aga kaaslane võiks edukas firmajuht olla.

Nonsenss ju!

Ja siis pärast töristate nutta, kuidas kõik mehed on sotsio- ja psühhopaadid, jättes märkimata, et võiks korra peeglisse pilgu heita ja vaadata- mis teil sellele mr täiuslikule vastu pakkuda on?! Mitte midagi.

See asi kehtib muidugi teistpidi (meestele) ka

Probleemide juur on selles, et inimesed pole ENNE suhte algust saanud iseseisvaks. Iseseisva inimesega EI SAA käituda kui nartsuga, isegi kui “liigad” on erinevad. Iseseisvus nii rahalises mõttes kui hingelises tähenduses. Hingeline iseseisvus tähendab, et inimene tunneb end ka üksi elades hästi. Ja siis hakatakse koos elama kui koos on veel parem.

Teemaalgataja tundub olevat pisut kompleksides, et kahtlustab kõiki üle enda liiga meestega koos elavat. Oma näite puhul ütleks, et olin, kui tuttavaks asime ja olen ka majanduslikult sõltumatu ja pigem kena (kunagi pole pidanud puudust tundma meeste tähelepanust), aga eks see ebakindlus armuasjades ei tule mitte välimusest ja rikkusest vaid miskist kuskilt sealt lapsepõlvest ja nii on, et haritud ja laia silmaringiga ning eneseanalüüsivõimelisena saan aru mis on valesti, aga muuta näe ei suuda. Olen ikka selle mehega koos, kes minust üle sõidab. Pigem arvan, et temal on madal enesehinnang ja püüab seda teha selle pärast, et sai aru, et tal on üle tema liiga naine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen märganud huvitavat asja — meeste seas on abiellujaid kahte tüüp — noored ja kõrvuni armunud või sellised, kellel ei ole lihtne kaaslast leida (vaesed, rumalad või inetud). Noored mehed lähevad suhteliselt kiirelt lahku — enamik abielusid on ametlikult lahutatud 2-3 aastaga, teine grupp elab aga hambad ristis koos. Teise grupi meestest ma saan isegi aru — kui kaaslase leidmine väga kergelt ei käi, siis on loomulikult tark esimene ettejuhtuv ruttu kinni püüda ja kinni hoia (laps, majalaen), sest vastasel juhul on oht surra süütuna.

Enda tuttavate pealt vaadates on enamikul naistest elus vaid üks eesmärk — leida mees. Ma olen ääri-veeri uurinud, miks see nii on ja enamik oskavad ka midagi vabanduseks tuua, aga käitumine ja nõrkushetkede hala näitab, et tegelikult kardetakse vaid ühiskonna hukkamõistu (pere kummardamine meie ühikonnas).

Seega ma pakun puhtalt enda elukogemuse pealt, et mehed loovad suhte, sest nad kardavad jääda ilma seksist, naised lähevad suhtesse, sest kardavad, et jäävad vanatürukuks. Need vähesed, kes armastuse pärast koos on, lähevad varem või hiljem lahku niiehknaa.

Niiet suures-suures pildis lähevad inimesed kokku pelgalt hirmust üksi jääda. Seetõttu lepitakse ka igasugustega ja seetõttu minnakse lahku vaid suure surmaga.

Olgu ära mainitud, et olen ise vallaline ja lastetu, peale kolme suhet enda elus olen ma aru saanud, õigemini pole ma aru saanud, miks peaks ninapidi mingi inimesega koos elama. Samuti ei saa ma öelda ka, et oleksin kibestunud ja elus pettunud, sest võrreldes nn “pereinimestega” olen ma ikka palju positiivsem, puhanum ja elurõõmsam.

Minu rikas, tark ja ilus keskealine mees soovis minuga abielluda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 17:36; 31.10 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma peaks kohe 100 korda mõtlema, miks võtta enda juurde elama 50+ mees (ma ise olen nimelt 50+). Ma saan ju üksi ja lastega väga toredasti elatud. Mida on ühel mehel, kes nooruse lõbusalt elanud nüüd vanemas eas ühele naisele pakkuda?

Eks menopaus ole ka libiidost riismed jätnud, seega tõesti pole meest enam millekski vaja. Seetõttu otsibki 50+mees omale nooremat naist.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puutub erinevatesse tasemetesse, siis 9 punktine mehe ja koduperenaisest 4 punktise naise kooselu võib olla väga püsiv, aga vastupidi on kooselu raske, isegi võimatu tekkima.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks menopaus ole ka libiidost riismed jätnud, seega tõesti pole meest enam millekski vaja. Seetõttu otsibki 50+mees omale nooremat naist.

Oot-oot-oot. See ei lähe eespool toodud teooriaga kokku. Seal nimelt väideti, et naised on justkui need, kes meeleheitlikult meest otsivad.
Sinu lause aga väljendab vastupidist olukorda – meeleheitel mees otsib naist. Ehk siis hoopis mees kardab “vanatüdrukuks” jääda.?

Mu meelest on lihtsalt eesti mehel mingi veider ettekujutus, et eesti naine teda hirmsasti jahib. Aga see pole ju ilmtingimata nii. Ja kui nüüd mõni eesti naine eesti meest ei jahi, siis tembeldatakse ta kibestunuks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.10 14:06; 31.10 14:04; 31.10 21:47; 31.10 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma peaks kohe 100 korda mõtlema, miks võtta enda juurde elama 50+ mees (ma ise olen nimelt 50+). Ma saan ju üksi ja lastega väga toredasti elatud. Mida on ühel mehel, kes nooruse lõbusalt elanud nüüd vanemas eas ühele naisele pakkuda?

Eks menopaus ole ka libiidost riismed jätnud, seega tõesti pole meest enam millekski vaja. Seetõttu otsibki 50+mees omale nooremat naist.

Sina oled tüüpiline sotsiopaat. Võimetu tundma armastust ja hoolimist. Naisi kasutad vaid oma vajaduste rahuldamiseks ja üks sinu haigemaid vajadusi on arutult sigida. Sul pole isegi ülikõrge libiido, muidu lepiks sa pea kõigi naistega. Ehk- seksisoovid on sul tagasihoidlikud, aga igast paugust peab laps sündima. Pakud ennast spermadoonoriks ja teed suvalistele külaullikestele lapsi. See on kompleks oma mehelikkuse pärast- kuna sa pole kena, haritud, edukas, rikas ega noor, siis jääbki vaid üks võimalus tõestada, et oled veel isane- lapsi sigitada.

Naisi otsisisd sa ka 20 ja 10 a tagasi, asi pole selles, et su pikaaegne abikaasa sai 50 ja muutus frigiidseks. Sa ei ole võimeline looma emotsionaalset suhet, sulle on olulised vaid paar füüsilist parameetrit ja fertiilsus. Ja oma sotsiopaatilisuse tõttu sa käitudki nii ogaralt- unistad võimalikult paljude naiste viljastamisest. Isegi kui suudad teha vaid ühe paugu nädalas.

Vägev, sa võiksid kohe psühhiaatriks hakata, tunned mind rohkem kui ma ise. Ma ise olen arvanud, et leiaks naise kellega koos pere luua ja kes minu kõrvale ka jääks. Seni võin ju aidata vallalisi naisi kellel soov last saada ilma kooselu soovita.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot-oot-oot. See ei lähe eespool toodud teooriaga kokku. Seal nimelt väideti, et naised on justkui need, kes meeleheitlikult meest otsivad.
Sinu lause aga väljendab vastupidist olukorda – meeleheitel mees otsib naist. Ehk siis hoopis mees kardab “vanatüdrukuks” jääda.?

Mu meelest on lihtsalt eesti mehel mingi veider ettekujutus, et eesti naine teda hirmsasti jahib. Aga see pole ju ilmtingimata nii. Ja kui nüüd mõni eesti naine eesti meest ei jahi, siis tembeldatakse ta kibestunuks.

Ma olen ju koguaeg öelnud, et vallalisi, pereloomiseks sobivaid naisi napib, ei leia neid kusagilt.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ise pole ju pereloommiseks sobiv mees. Sellepärast sul neid napibki.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.10 14:06; 31.10 14:04; 31.10 21:47; 31.10 22:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Üks asi tuleks selgeks rääkida

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.