Esileht Väikelaps Üks jalg kõveram aastasel

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Üks jalg kõveram aastasel

Postitas:

Olen viimasel ajal vaadanud, et mu 1-aastasel on üks jalg rohkem O-s kui teine. Ma ei tea, kas see on juba kaua nii olnud ja ma alles nüüd avastasin, või on see viimasel ajal tekkinud. Käima hakkas natuke enne aastat, 11-kuuselt. Kõndinud on seega umbes 2 kuud. Äkki sellest? Kas see läheb ise mööda, nagu ka tavalised jalakõverused, mis lastel selles vanuses võivad olla?
Oleks mõlemad ühtemoodi, siis nii ei muretseks, aga et üks on rohkem kõver kui teine???
D-vitamiini saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 15:14; 11.02 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsel oli ka nii. Ja muretsesime ka, käisime isegi füsioterapeudi juures, laps oli ka kuskil aastane. Füsioterapeut ütles, et see on sellest, et laps hakkas liiga vara end püsti ajama ja sellest ei ole mingit probleemi, laske lapsel paljajalu ringi joosta ja ärge ärgitage kõndima. Poolaastat hiljem olid jalad sirged.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu suurt kasvu poisil olid ka aastaselt jalad kõverad, nüüd 10-aastane ja ilusad sirged jalad.
hakkas käima ca 9- kuuselt, lasime suvel palju paljajalu käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 18:39; 12.02 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõlemad olid ühtemoodi kõverad või ka nagu meil, et üks on rohkem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 15:14; 11.02 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsel läks 1 aasta ja 6-kuuselt üks säär kõveraks. Ikka kohe väga kõveraks. Arst ütles, et lihased on toonuses ja arenevad erinevalt. Tegema ei pea midagi. Praeguseks laps üle 2 aasta vana ja jalad mõlemad sirged.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minuarust oli nagu ühtmoodi. meil ka arst soovitas mitte muretseda.parim olevat suvel madalas merevees kõndimine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 18:39; 12.02 20:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Üks jalg kõveram aastasel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.