Esileht Ilu ja tervis Üks kehapool suurem kui teine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Üks kehapool suurem kui teine

Postitas:

On kellelgi nii et üks kehapool on suurem kui teine? Või mõni üksik kehaosa? On kellelgi diagnoositud haigus HEMIHYPERTROPHY? Mida arstid on öelnud? Milliste arstide juures olete selle probleemiga käinud? Mul on selle haigusega isiklikud kogemused. Palun andke teada kellel veel nii on!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea muidugi, kui suured erinevused peavad olema, aga mul on vasak pool suurem, rind, puus ja jalg.
Mingit haigust pole diagnoositud ja igapäevases elus raskuseid ei oma.
Miks sa suuri tähti kasutad, see on karjumine netis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.05 15:17; 10.05 16:13; 10.05 16:24;
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei tea muidugi, kui suured erinevused peavad olema, aga mul on vasak pool suurem, rind, puus ja jalg.
Miks sa suuri tähti kasutad, see on karjumine netis?[/tsitaat]

ei ta millega siis miinused teenisin sinult , arvan et kustutan siis oma arvamuse, ehk leiad rohkem meelepärase arvamuse..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.05 15:17; 10.05 16:13; 10.05 16:24;
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei tea muidugi, kui suured erinevused peavad olema, aga mul on vasak pool suurem, rind, puus ja jalg.
Miks sa suuri tähti kasutad, see on karjumine netis?[/tsitaat]

ei ta millega siis miinused teenisin sinult , arvan et kustutan siis oma arvamuse, ehk leiad rohkem meelepärase arvamuse..

0
0
Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ilu ja tervis Üks kehapool suurem kui teine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.