Esileht Rasestumine ja lapse ootamine üks munasari ei tooda munarakke?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: üks munasari ei tooda munarakke?

Postitas:

Kas kellgil on selline diagnoos olnud? Arst vt-s UH-s et üks on töös ja teine ei tööta tema sõnul. Ma ei saanudki aru kas hetkel ei tööta või üldse enam ei tööta. Kas munasarjad töötavad korraga või vaheldumisi, ei tea neist asjust midagi. Et kas siis sealt on munarakud otsas või võibki nii olla, et üks ainult töötab. Rasestumine on sellisel juhul ka raske tema sõnul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 14:05; 17.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas saab UH-s ära näha kas töötab või ei.

Sulle tehtis kontrastainega läbitavuse uuring ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ta lihtsalt vaatas UH-s et ühes on folkuliid või munarakud, ühesõnag midagi oli ja teine on passiivne. ei ole tema sõnul tootnud midagi. Mul tsüklihäire ja käisin uurimas miks päevi ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 14:05; 17.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul üks juha seoses emakavälise rasedusega ära lõigati, siis uurisin arstilt, et kas nüüd on rasestumise võimalused üle kuu. Vastuseks sain, et tänapäeval arvatakse (100% kindlalt ei tea), et naisel üks nö juhtiv munasari, kus toimub enamus ovulatsioone. Varem olla seisukoht olnud, et üks kuu ühel ja teine kuu teisel pool. Võibolla sul siis see üks munasari väga oluliselt juhtiv. Lihtsalt infoks veel, et olen oma ühe munjuhaga neli korda rasestunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 16:48; 20.01 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 1 munasari tsüstiline ja teine on täis kollageeni vedelikku ja nii juba aastaid. Menstruatsioon käib mul 3-4 korda aastas. Arsti sõnul ka rasestumine on raskendatud. Siiski sünnitasin terve poja 2a tagasi ja nyyd olen teise lapse ootel.
Niiet, mitte üks olukord pole lootusetu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas su UH-uuring on IVF-iga seotud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuidas saab UH-s ära näha kas töötab või ei.

Sulle tehtis kontrastainega läbitavuse uuring ?[/tsitaat]

Teemaalgataja tegi teema munaSARJADEST, mitte munajuhast. Munasarju ei läbista keegi kontrastainega.

Teemaalgatajale –
jah, arst uh-ga näeb kumb munasari hetkel on töös või töös olnud, s.t. selles tsüklis. Üldiselt töötavad jah munasarjad kordamööda (eranditega).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui mul üks juha seoses emakavälise rasedusega ära lõigati, siis uurisin arstilt, et kas nüüd on rasestumise võimalused üle kuu. Vastuseks sain, et tänapäeval arvatakse (100% kindlalt ei tea), et naisel üks nö juhtiv munasari, kus toimub enamus ovulatsioone.[/tsitaat]

Kuna ka endal olnud emakaväline rasedus ja seetõttu üks munajuha eemaldatud tekkis küsimus et kas seda saab siis UH-abil arsti juures kontrollida kumb see n.ö juhtiv munasari on või kas üldse munarakkude tootmine töötab?
Tahaks oma mehega väga last saada aga siiani pole veel õnnestunud (üritamist olnud natuke üle aasta)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kadri88 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuna ka endal olnud emakaväline rasedus ja seetõttu üks munajuha eemaldatud tekkis küsimus et kas seda saab siis UH-abil arsti juures kontrollida kumb see n.ö juhtiv munasari on või kas üldse munarakkude tootmine töötab?
Tahaks oma mehega väga last saada aga siiani pole veel õnnestunud (üritamist olnud natuke üle aasta)[/tsitaat]

Seda ma ei tea, kas on võimalik kindlaks teha, kumb on juhtivam. Kui peale lapi kontrolli läksin, siis uurisin ja arst selgitas nii, et arvatakse, et üks on juhtivam. Tegi sel korral ka UH ja ütles, et vot sel kuul on ov seal pool, kus juha puudub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 16:48; 20.01 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loen küll sellest kirjeldusest välja, et arst kirjeldas täiesti normaalset ultrahelileidu: üks munasari aktiivselt töös ja teine sellel kuul passiivne. Ega mõlemas munasarjas üheaegselt tavaliselt folliiklid ei küpsegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on üks munasari ära lõigatud (tõenäoliselt dermoidtsüsti tõttu ta kunagi ei töötanudki). selle puuduva töö võtab üle olemasolev. päevad käivad iga kuu ja ivf-i on saanud koguaeg teha (mitte ainult stimuleerimisega).
ära muretse ette 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine üks munasari ei tooda munarakke?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.