Esileht Imetamine Üks piimapais teise otsa:(

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Üks piimapais teise otsa:(

Postitas:

Täitsa mures olen…Eelmine nädal oli mul neli korda piimapais.Pühapäeval siis viimati ja täna öösel hakkas jälle.Ei tea mis teha,kaalun lausa rinnaga toitmise lõpetamist-kuigi ei tahaks kohe üldse.Laps 3 kuune.Tahab öö otsa tissi otsas olla.Ei jaksa nii enam:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama neljanda lapsega. Ikka üle päeva tahtis põletik tulla, oli ka palavikuga vahel. Laps aitas alati hädast välja. Umbes pool aastat kestis see trall, siis said rinnad aru, et toota tuleb vastavalt nõudlusele 🙂 Lõpetada sellepärast küll ei plaaninud, kuigi raske oli. Praegu laps 2,5a ja hetkel teist päeva kõrges palavikus- rind on ainus lohutus ja jook talle praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kapsalehte oled proovinud? Mul aitas, kui lasksin lapsel hästi kaua imeda, tal õnneks polnud ka selle vastu midagi, ja muul ajal hoidsin rinda kapsalehe sees (nibu jaoks tegin augu, sest nibud kippusid katki ka minema).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks ka kapsast proovida. Ma käisin kogu aeg ringi kapsas rinnahoidjas. Mõnikord unustasin ära võtta kui külalised tulid, teine kord läksin isegi kodunt välja niimoodi:D
Paar korda päevas võtsin külmkapist jahedad kapsalehed. Alguses kasutasin kogu aeg külmi lehti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Üks piimapais teise otsa:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.