Esileht Ilu ja tervis Üks rind paistes ja valus!

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Üks rind paistes ja valus!

Postitas:

Juba mitu päeva on parem rind teisest suurem,nibuala ka suurem ja parema külje pealt katsudes on rind kõvem kui teine. Mingit tükki ei ole,aga lihtsalt ebameeldiv tunne on ja peeglist vaadates on näha,et B korvist oleks saanud justkui C sellel rinnal. Ei imeta,sünnitasin 5 aastat tagasi,rasedus välistatud, ov lõppes 3 päeva tagasi ja päevadeni on 10 päeva. Kas peaks muretsema ja kuhugi kiirelt aja panema?
Tavaliselt on mul pms ja mõlemad rinnad vahel veidi turses aga seekord vaid üks,tekitab muret ja tunne on nii ebamugav.
Olen 26 aastane naine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 13:17; 06.06 15:18; 07.06 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Traumat on olnud?
Rinnanäärmepõletik võib harva tekkida ka ilma imetamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ainsatki traumat. Ûhel hommikul oli lihtsalt valus. Ma muidugi magan kogueg kõhuli ning esialgu arvasin,et “ära maganud”. Ootan,ehk tõmbab tagasi ja proovin kapsalehte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 13:17; 06.06 15:18; 07.06 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära katsu seda rinda et katsuda kas ikka on valus. mida rohkem katsuda seda rohkem hakkab keha prolaktiini tootma ja seda valusamaks jääb

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu ikka perearsti poole ka ja küsi tema käest nõu. Ära jää ootama, kas läheb ise üle. No igaks juhuks – et välistada halvim.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mitu korda olnud, tavaline rinna äärme põletik.
Siiamaani günekoloog lihtsalt soovitas looduslikke vahendeid, kummelitee kompress, kapsalehe kompress.
Mingil määral hormonaalne protsess. Mul läheb umbes nädalaga üle.
Kuid kui muretsed kindlalt arsti juurde minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et rinnanäärme põletik. Helista perearstile. Mul oli sarnane korra, mitu aastat pärast imetamise lõpetamist, aga tunne oli, nagu oleks piimapais ja põletik korraga. Paistes, hell, tulitav, lõpuks hakkasid valutorked ka kaenla alla rinnast jooksma. Mul tekkis ka palavik, kuidagi paremaks ei läinud. Perearst saatis igaks juhuks mammograafi ja kirjutas ka põletikurohud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Palavikku on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole palavikku.
Täna on veidi parem ja suuruselt enam vähem ok-ei maganud kõhuli,aga tundlik on ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.06 13:17; 06.06 15:18; 07.06 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontrolli peaks ikka minema. Pane aeg ja mine kasvõi tasulisse mammograafi. Milleks riskida. Kapsalehte võid ka seni panna ja ibuprofeni võtta 3x päevas (vähendab põletikku ja valu). Kontrollimata ära jäta. Rinnavähk areneb aastaid ja algfaasis on ta väga hästi ravitav ilma igasuguste rinnaeemalduste jm hiljem tekkivate tüsistusteta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul muutub vasak rind 1-2 nädalat enne päevi valusaks ja paisub paremast suuremaks. Päevade alguses tõmbab tagasi ja siis on 2-3 nädal jälle kõik normis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Üks rind paistes ja valus!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.