Esileht Imetamine Üks rind suurem

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Üks rind suurem

Postitas:

Imetan las juba ligi 5 kuud ja viimasel kahel kuul on vasak rind palju suurem kui parem … kas see on normaalne või on nüüd ühes rinnas piima rohkem? Kuidas ma saaks rinnad tasakaalu tagasi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati on inimesel ju üks kehapool suurem. Imetades lööb see enamusel naistest veel eriti välja.
Mul on alati imetades vasak rind 2 korvisuurust suurem olnud. Iga laps on saanud rinda üle kahe aasta. Peale lõpetamist on suurus taastunud umbes 1 aasta jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka alguses vasak rind suurem kui teine. See tekkis loomulikult. Mingi aja möödudes aga muutus parem rind suuremaks. Põhjuse leidsin ruttu:D Mul oli lihtsalt seda rinda tihtipeale mugavam anda:D Nt kui panin last pikali olles magama, siis sain ise teise silmaga telekat kiigata vms. Mugavam tundus see külg just:P Taastumisest ei oska suurt midagi kaasa rääkida, sest rinnaga toitmise lõpetasin, kui jäin teist last ootama. Nüüd olen 30 nädalat rase ja rindadesse on hakanud taas suurem piimakogus tekkima, ehk siis hetkel silmaga ühesuurused:D Vaatab, mis pärast teist last alles on:D:D:D:D (augud??:P)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täpselt sama probleem! Üks rind hulga suurem. Uurisin arstilt ja tema väitis, et see pidavat olema üsna tavaline asi, et üks rind rohkem piima toodab. Pärast imetamist pidavat rindade suurused jälle tasakaalu minema. Loodan väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinna suurusest ei sõltu piima kogus. Ega rinnad pole nagu mingid paagid ju, mis ääreni piima täis.
Minul jäigi üks rind suuremaks teisest. Nüüd olen uuesti rase ja rinnad uuesti ühesuurused 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll tundub et ühes rinnas on rohekm piima, sest vasak rind on lausa kõva kui on imetamise aeg lähedal, parem on aga koguaeg pehmeke 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on tavaline, et ühes rinnas on lihtsalt rohkem piimanäärmeid, kui teises. Kui piimanäärmed on \”puhkusel\” siis on rinnad ühesuurused aga imetades on piimanäärmed piima täis ja see rind, kus rohkem piimanäärmeid on ka suurem. See erinevus kaob jälle ära, kui imetamine ühel hetkel lõppeb ja piimanäärmed jälle \”puhkusele\” lähevad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine Üks rind suurem

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.