Esileht Veebikonstaabel üks teema, mis pälvis ka minu huvi!

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: üks teema, mis pälvis ka minu huvi!

Postitas:
Kägu

siin on üks teema, mis jäi koheselt silma http://www.lapsemure.ee/forum_est/viewtopic.php?f=34&t=35286

Nimelt teema ise on täitsa huvitav, kusjuures kasutaja \”tartukas\” ühineb väga tähelepaneliku lausega, kuid samas annab märku, et sellises olukorras oleks targem mitte politseisse pöörduda, siis kas ongi üldse alaealisel sellises olukorras mõtet politseisse pöörduda, kuid ei saa märkamata jätta sellist asja, et teemaalgataja ütles, et jõi pool pudelit siidrit mis viskas pildi eest, kuid samas vägistaja oli ise ainult paar lonksu joonud, ausalt öeldes, siis et tegelikult ju ei ole võimalik poolest siidrist kasti jääda, ise arvan, et kasutati ka tablette, ent siis oleks see ju ebaseaduslik tegevus ningoleks siis ju vaja et ohver politseisse pöörduks ja vägistaja karistada saaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
andero-

RE: üks teema, mis pälvis ka minu huvi!

Vägistamise ohver peaks politseisse pöörduma, vanusest hoolimata. Kui kasutati tablette või muud sellist siis seda enam tuleks jaoskonda pöörduda ja avaldus esitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga see teema on ise ju nimelt alaealise appihüüd,kusjuures võib ju arvata, et ta ei pöördu politseisse, siis kas politseil on õigust võtta kannatajaga ise ühendust?

Please wait...
Postitas:
andero-

Kui politseil õnnestub kannatanu tuvastada siis jah on õigus võtta ühendust.

Samas tuleb Lapsemure foorumis püstitatud teemadesse suhtuda teatava ettevaatusega, mitte kõik seal ei vasta reaalsusele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

seda küll,loodan siis et ta saab hakkama, sest paljud teevad teema ega vasta enam, kuid see kasutaja on aktiivne

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samas siis kas politseil on see isik tuvastatud

Please wait...
Postitas:
Kägu

isikut ei ole võimalik tuvastada läbi arvuti, see ip aadress arvutil ei anna mitte midagi,arvuti võib olla kellegi teise nimel ja samas võib arvutile olla ka teiste isikute ligipääs, nt kaubanduse arvutid, avalik internetipunkt jpt põhjused

Please wait...
Postitas:
Kägu

isikut ei ole võimalik tuvastada läbi arvuti, see ip aadress arvutil ei anna mitte midagi,arvuti võib olla kellegi teise nimel ja samas võib arvutile olla ka teiste isikute ligipääs, nt kaubanduse arvutid, avalik internetipunkt jpt põhjused

Please wait...
Postitas:
Kägu

Please wait...
Postitas:
andero-

Alati ei pea isiku tuvastamiseks kasutama IP-aadressi, viimast saab muide teha ainult kriminaalmenetluse raames ja kohtu loal.
Antud juhul on info edastatud. Isiku tuvastamise osas ei saa paraku kommenteerida kuna ei saa välistada, et teo \”autor\” seda teemat näiteks ei loe. Tuvastamise kinnitamine seega võib ohvrile lisaohu põhjustada, tuvastamise ümber lükkamine aga julgustada võimalikku kurjakat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jutu jargi on kannataja anderoga juba varem uhendust votnud seega peaks isik tuttav veebikonstaablile olema sest ta ju suisa vabandab

Please wait...
Postitas:
Janne-

[small]andero- kirjutas:[/small]
[tsitaat]Alati ei pea isiku tuvastamiseks kasutama IP-aadressi, viimast saab muide teha ainult kriminaalmenetluse raames ja kohtu loal.
Antud juhul on info edastatud. Isiku tuvastamise osas ei saa paraku kommenteerida kuna ei saa välistada, et teo \”autor\” seda teemat näiteks ei loe. Tuvastamise kinnitamine seega võib ohvrile lisaohu põhjustada, tuvastamise ümber lükkamine aga julgustada võimalikku kurjakat. [/tsitaat]

Tere, mind isiklikult huvitab, et kuidas politsei suudab siis isikut tuvastada, kui ei kasutata arvuti IP aadressi?
Aitäh vastamast 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega siis ongi võimatu kannatajat tuvastada, kui ei saa arvuti ip aadressit tuvastada. politseil ei ole ühtegi vihjet kannataja suhtes, lihtsalt niisama on siis tegelikult väga raske osapoolt tuvastada, selle juhtumi osas on siis ainult vihjeks see, et kannataja on siis ise anderoga varem ühendust võtnud, nojah samas ei tea ju mis alusel, et kas siis lihtsalt mingi sugused tavalised küsimused, politsei kohta, sest siis ei soovi andero nime ega midagi muud teada, aga samas kui on midagi tõsisemat siis kas vägistamine, mainis et see ei olnud esmakordne, vargused, või siis midagi muud, siis ju soovib andero nime ja isikuandmeid kontrollimiseks,aga noh kes teab kas neid üldse antigi, peale selle saab ju tuvastada ka isikud läbi arvuti siis nn \”käekirja\” järgi

Please wait...
Postitas:
Janne-

[small]andero- kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Antud juhul on info edastatud. Isiku tuvastamise osas ei saa paraku kommenteerida kuna ei saa välistada, et teo \”autor\” seda teemat näiteks ei loe. Tuvastamise kinnitamine seega võib ohvrile lisaohu põhjustada, tuvastamise ümber lükkamine aga julgustada võimalikku kurjakat. [/tsitaat]
Aga millise info siis Teie edastasite, Kas andsite siis lihtsalt selle teema/postituse edasi?

Please wait...
Postitas:
andero-

Edastatud sai teema ja selle teemaga kaasnev informatsioon.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere, aga kui kaua võtab politseil isiku tuvastamine aega, mõtlen, et kui leiaksin enda tütre arvutist sellise postituse, siis millal on oodata politseid ukse taha?

Please wait...
Postitas:
andero-

Kui Te leiaksite oma tütre arvutist, et tema on sellise postituse teinud, siis ma loodan, et Te ei oota politseid oma ukse taha vaid pöördute ise võimalikult kiiresti politsei poole, kuna sellisel juhul oleksite Teie ohvri lapsevanem ja Teie tütar võimaliku kuriteo ohver. Lisaks on vägistamise juhtumite puhul määrava tähtsusega tõendite kogumise osas aeg. Mida kiiremini politseisse pöörduda seda suurema tõenäosusega ja parema kvaliteediga on meil võimalik tõendeid koguda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda küll, aga tegelikult polnud see vastus minu küsimusele 🙂

Please wait...
Postitas:
andero-

Kui Te tulete ise politseisse siis ei ole meil vaja Teie ukse taha tulla.

Kui nüüd rääkida ajakulust postituse teinud isiku tuvastamisel siis on seda enam kui võimatu ennustada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma võin selles täiesti kindel olla, et politsei pole selle ohrini jõudnud, sest siis oleks see juba krimis arvel olnud, kuid seal pole ühtegi vägistamis juhtumit, Edu teile eesti politsei

Please wait...
Postitas:
Kägu

üks teema siis siis veelhttp://www.lapsemure.ee/forum_est/viewtopic.php?f=21&t=35729

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://www.lapsemure.ee/forum_est/viewtopic.php?f=21&t=35729

Please wait...
Postitas:
andero-

Ka antud teema on juba teada aga tänan tähelepanu juhtimise eest.

Please wait...
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Esileht Veebikonstaabel üks teema, mis pälvis ka minu huvi!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.