Esileht Veebikonstaabel Kelm Kaisam2nd@online.ee EE271010011856598224 Kristofer Mänd 58943412

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kelm Kaisam2nd@online.ee EE271010011856598224 Kristofer Mänd 58943412

Postitas:

Meil on tal Kaisam2nd@online.ee pakub kõiki asju mida ma osta tahan, tal kõik asjad kohe olemas, tõenäoliselt üritab raha ette saada, ettevaatust. Ma üritan värdja ees ja perenime teada saada. Nüüd sain teada, tahab raha kanda …Pakkus oma telefoniks 58943412 Võimalik et üritab kasutada lapse või kellegi lähedase kontot, paneb ühesõnaga tuttavad või pereliikmed tanki.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 11:22; 07.05 09:00; 20.05 09:16;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on enda meili ära blokeerinud, kirjutada talle enam ei saa, tõmbas saba jalge vahele, ei tea kas tal õnnestus kellegilt raha ka välja petta, andke teada. Alati tuleb kõik algajad kelmid kohe rattale tõmmata, võib olla loobuvad petmisest ja asuvad ausale teele. Esimene tõuge on väga tähtis, kui näete kedagi kelmi siis alati info perefoorumisse, siit korjab google selle kiirelt üles ja piisab inimese nime, meiliaadressi, kontonumbri, tel. nr. sisestamisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 11:22; 07.05 09:00; 20.05 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Kui isik on kedagi petnud siis palun kindlasti esitada tema kohta ka avaldus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minult õnnestus tal raha välja petta. Tegin politseile avalduse ja olen ise väga kurb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tahaks küll iroonitsega, aga teemaalgataja kohta saaks vist hagi esitada. Nimelt jäi mulle silma sõna “värdjas” kui nyyd EKI t vaadata siis värdjas tähendab :

<quote>v`ärdjas <2: -ja, -jat> soerd, ebard, monstrum. Inim+värdjas&lt<</quote>

Isiklikult mina pean seda sõna solvavaks ja teist inimest laimavaks.

<quote>>>laim <22e: laimu, laimu> laimamine; laimujutt. Laimu+kiri, laimu+kampaania</quote>

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu näha siis asi töötab, piisab kui teha värdjate kohta teema ja nad ujuvad kohe välja ja hakkavad oma õigusi taga nõudma, et nende kohta ei tohi värdjas kirjutada.

See kes petta sai, ma ei näe et sa oleks selle kohta teema teinud kõigi andmetega. Miks mina pean sinu eest töö ära tegema, ah ja, sa pole ju harjunud teisi hoiatama.

Kõik keda on kord petetud ja pole teemat teinud, on ära teeninud petmise, sest sa pole täitnud ühiskonnas eksisteerimise reegleid. Isegi loomad hoiatavad üksteist häälitsustega kui oht on lähenemas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 11:22; 07.05 09:00; 20.05 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutaja Kristofer Mänd all tegutsev inimene tegutseb nüüd spunk.saadad kütteraha ära ja asju ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Kui isik on kedagi petnud siis palun kindlasti esitada tema kohta ka avaldus!

kas on ka juhtumeid, et avalduse esitamine on aidanud pettuse ohvril raha tagasi saada? mul endal on see tee läbi käidud ja kasutegur oli paraku ümmargune null – ei olnud reaalset abi ei politseist, kohtust ega kohtutäiturist. mind ei lohuta see, et pettur paar aastat vangis vedeleb – MA TAHAKSIN OMA RAHA TAGASI SAADA? mida aga lubab Eesti riik sellistel paadunud petturitel teha … vahetada nime?! nagu mis mõttes selline asi lubatud on? mina konkreetselt sain petta sellelt jätiselt https://lemmikloom.delfi.ee/uudised/fotod-loomade-tapmise-eest-vangis-istunud-noormees-petab-heausksetelt-koeri-valja?id=90087029&fbclid=IwAR1BPXYwLyDY_fPRQSFZXSOTA19DEIMO-ZLMfMul8K118wWCBvampJt_gBc

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Veebikonstaabel Kelm Kaisam2nd@online.ee EE271010011856598224 Kristofer Mänd 58943412