Esileht Ilu ja tervis Üks varvas on paistes

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Üks varvas on paistes

Postitas:

Mida arvata, kui üks varvas on paistes? Suure varba kõrvalt teine varvas. Vereproov on hiljuti tehtud ja puriini tase on ok. Seega, podagrat ei peaks kahtlustama.

Mida arvate, millest selline asi on tingitud? Varvas otseselt ei valuta, kuid on pisut valulik, käimisel. Asi on kestnud pisut üle nädala.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 18:51; 01.02 07:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebamugavad jalatsid, mõni tavapärasest pikem jalgsimatk vms. Ühtki haigust küll kahtlustada ei oskaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmalt kahtlustaks mina jalanõusid. Piisab mingist väiksest valest survest või kühmust, mis veidi valele kohale surub, et tunda anda.
Mul endal hiljuti jäi ühe talla välisküljel üks koht valusaks ja oli nagu paistes, oli valus nii saapa sees kui ka paljajalu toas astudes, eriti hull oli hommikul ärgates selle talla maha panek. Tükk aega mõtlesin, kuni ükspäev tekkis mõte uurida saabast. Selgus, et saapa sees oli vooder veidi lahti ja selle kohapeal õige pisut kortsu läinud. Kuna neid saapaid väga usinalt ja pikki maid kõndides kandsin, siis sellest ilmselt ka see valus koht. Probleem kadus kohe, kui see minikortsuke sealt saapa seest likvideeritud sai.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalanõusid ma ei ole vahetanud. Ei tunne ka, et midagi kuskil vastu käiks.

Imelik on see, et paistetus tuleb alati hommikuks. Päeva peale pigem nagu leeveneb. Aga hommikul voodist tõustes on nagu vorst.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 18:51; 01.02 07:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Üks varvas on paistes