Esileht Kodunurk ukseklaasi matistamine, katmine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: ukseklaasi matistamine, katmine

Postitas:

Kuidas oleks mõttekas toimida? Mõtlesime kilega katmise peale, aga meie väikelinnast poest ei leia. Väikese netiotsinguga e-poodidest ka mitte. Ehk hoopis mõni muu variant? Kuidas olete teie ukseklaasidega teinud? Ära värvinud, kardina ette pannud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 12:22; 18.01 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

punusin ise pilliroost katte/kardina ette. Väga lihtne. Aga loomulikult peab stiiliga sobima 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]punusin ise pilliroost katte/kardina ette. Väga lihtne. Aga loomulikult peab stiiliga sobima :-)[/tsitaat]

väga huvitav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 14:06; 18.01 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullake, igas ehituspoes, kus müüakse seinakatteid(noh- tapeedid siis) on müügil kleebitavad igase mustriga kiled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, või \”kullake\”? Ei tasu väga ameerikalikuks ka kätte minna 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 12:22; 18.01 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie panime ruloo ette, et kui vaja rohkem valgust siis tõmbame eest ära ja kui vaja laseme alla.
Ruloo ise ka üsna õhuke nii et igal juhul kumab valgus läbi.
Nende kleebitavate kiledega ma mässasin ja ei õnnestunud ilusti mul seda kleepida, alati jäid mullid vahele või läks viltu.
Tean et vist müüakse mingit sprayd et siis seda klaasi peale pihustada..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 14:06; 18.01 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaasitöökodades saab klaasi happega v millega lasta töödelda ja jääb valgust läbi kumav matt. Mu mõõtu lõigatud ukseklaas+ matistamine maksis mõned aastad tagasi mingi 500 -700 krooni kanti .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi kohalik oskab autoklaase toonida….see peaks oskama ka siis neid kilesid panna. kui ma nüüd ei eksi, siis piserdatakse klaasi peale veidi vett, kile sätitakse paika ja spaatliga (mõni kasutab ka plastkaarte) hakatakse siis sirgeks ajama. kui mullid jäävad, siis spaatliga aetakse kile ääre poole kuni ära kaob.
Ruloosid on erinevaid variante: tekstiilist,bambusest, pilliroost/dzuudist. kõige odavamalt saad ehk jyskist…kardina poodidest antakse tavaliselt väike tükk materjali 1m2 hinna eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk ukseklaasi matistamine, katmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.