Esileht Pereelu ja suhted Üksi elavad naised,

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )

Teema: Üksi elavad naised,

Postitas:
KĂ€gu

kui sageli olete sel aastal seksinud? 🙂

Ise olen vallalise pĂ”lve nautinud nĂŒĂŒdseks pea 4 aastat. VĂ€ga mĂ”nus on.

Seksinud sel aastal olen aga ainult paar korda..ise ka imestan! Samas on see mu enda vaba tahe olnud, et nĂ”nda vĂ€he. Pole ka n-ö “kĂ”igesööja”, meeldivad vĂ€ga vĂ€hesed mehed. Ise ka kena ja heas vormis, 40-ne aastane.

Nimelt on need mehed, kes mulle seksuaalses plaanis sĂŒmpatiseerivad, kĂ”ik abielus. Selline suhtevorm pole aga minule, olla kellegi armuke. Kuigi nad on ligi ajanud kĂŒll: ĂŒhemĂ”tteliselt.

Samas orgasme naudin tĂ€iel rinnal ja neid oskan ma ise ka omale tekitada, ilma lisavahendeid kasutamata. Osavad sĂ”rmed, teisisĂ”nu.. Muide, abielus olles ei rahuldanud ma end kordagi ise. Ei tulnud selle pealegi. Ega tundnud siis ka oma keha nii hĂ€sti kui nĂŒĂŒd. Samas eksmees oli seksis osav ja pakkus tĂ€it rahuldust. Hiljem polegi sellist klappi kohanud.. Eks vĂ€he ka proovinud/testinud.

Multi-od seega on iganĂ€dalased. Nendest olen kĂŒll lausa sĂ”ltuvuses!

Seksida oli ĂŒle pika aja igati tore, nĂŒĂŒd Ă€sja (eelmine kord oli kevadel), aga sisimas olen tegelikult Ă”nnelik, et saan öösiti rahulikult magada (eks nt. norskas) ja end uueks pĂ€evaks vĂ€lja puhata ning keegi ei ahista oma seksisooviga. Neid oli ikka nii öö’l kui pĂ€eval..

Sekspartner vĂ”iks asuda samas kandis (mu need partnerid on mitmesaja km kaugusel pesitsenud ja ĂŒks lisaks vĂ€lismaal suure osa ajast elanud-toimetanud, ent eestlane). Siis niimoodi mĂ”neks tunniks kohtuda oleks ju tĂ€itsa tore. Aga pole vĂ”tta neid normaalseid vabu mehi.

Pikka juttu kokku vĂ”ttes: kas olete oma sekseluga rahul, naised, kes te elate ĂŒksi?

Seksin ĂŒsna tihti ja partnerite valik on suur. Avastasin ĂŒhe ĂŒlihea fraasi, millega tutvumisel mees ĂŒles kĂŒtta.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Seksin ĂŒsna tihti ja partnerite valik on suur. Avastasin ĂŒhe ĂŒlihea fraasi, millega tutvumisel mees ĂŒles kĂŒtta.

Mul siis vist on vedanud, pole mingit fraasi vaja, mehed on niigi ĂŒles köetud, kui juba kohtingule viitsin nendega minna.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Nii vanad naised pidid 20a poistele hĂ€sti peale minema. Mehed, kes selles eas naise maha jĂ€tavad tahavad ikka peamiselt 18 aastastevĂ”i kriips nooremate tĂŒtarlastega miilustada.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

kui sageli olete sel aastal seksinud? 🙂

Ise olen vallalise pĂ”lve nautinud nĂŒĂŒdseks pea 4 aastat. VĂ€ga mĂ”nus on.

Seksinud sel aastal olen aga ainult paar korda..ise ka imestan! Samas on see mu enda vaba tahe olnud, et nĂ”nda vĂ€he. Pole ka n-ö “kĂ”igesööja”, meeldivad vĂ€ga vĂ€hesed mehed. Ise ka kena ja heas vormis, 40-ne aastane.

Nimelt on need mehed, kes mulle seksuaalses plaanis sĂŒmpatiseerivad, kĂ”ik abielus. Selline suhtevorm pole aga minule, olla kellegi armuke. Kuigi nad on ligi ajanud kĂŒll: ĂŒhemĂ”tteliselt.

Samas orgasme naudin tĂ€iel rinnal ja neid oskan ma ise ka omale tekitada, ilma lisavahendeid kasutamata. Osavad sĂ”rmed, teisisĂ”nu.. Muide, abielus olles ei rahuldanud ma end kordagi ise. Ei tulnud selle pealegi. Ega tundnud siis ka oma keha nii hĂ€sti kui nĂŒĂŒd. Samas eksmees oli seksis osav ja pakkus tĂ€it rahuldust. Hiljem polegi sellist klappi kohanud.. Eks vĂ€he ka proovinud/testinud.

Multi-od seega on iganĂ€dalased. Nendest olen kĂŒll lausa sĂ”ltuvuses!

Seksida oli ĂŒle pika aja igati tore, nĂŒĂŒd Ă€sja (eelmine kord oli kevadel), aga sisimas olen tegelikult Ă”nnelik, et saan öösiti rahulikult magada (eks nt. norskas) ja end uueks pĂ€evaks vĂ€lja puhata ning keegi ei ahista oma seksisooviga. Neid oli ikka nii öö’l kui pĂ€eval..

Sekspartner vĂ”iks asuda samas kandis (mu need partnerid on mitmesaja km kaugusel pesitsenud ja ĂŒks lisaks vĂ€lismaal suure osa ajast elanud-toimetanud, ent eestlane). Siis niimoodi mĂ”neks tunniks kohtuda oleks ju tĂ€itsa tore. Aga pole vĂ”tta neid normaalseid vabu mehi.

Pikka juttu kokku vĂ”ttes: kas olete oma sekseluga rahul, naised, kes te elate ĂŒksi?

Kiimalise ja rahuldamata naise jutt.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas see teemaalgatus peaks tĂ”esti 40-aastase kĂŒpse daami sulest olema? No niiii teismelise kas-teil-on-ka? ja enda elu detailne kirjeldus (ja muidugi see anonĂŒĂŒmne enda vĂ€limuse kiitmine 😂).
Lisaks ĂŒksi elamisele ka muidu ĂŒksik, sĂ”pradeta inimene?

+8
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina ĂŒksi elades ei seksinud. NĂŒĂŒd vanemas eas vist seksiks kĂŒll, nĂŒĂŒd tundub mulle juba enamik mehi on seksikad, noorena aga oli mulle mĂ”te seksist inimesega, keda ma ei armasta vĂ”i kes ei tekita liblikaid kĂ”htu, tĂ€iesti vastuvĂ”etamatu mĂ”te. Minu libiido on vanusega vaid kasvanud. Üldiselt aga kasutasin ĂŒksi elades rahulduse saamiseks omaenese sĂ”rmi. TĂ”ttöelda mastrubeerin praeguses pikalt kestnud pĂŒsisuhtes samasageli vĂ”i sagedaminigi, kui kunagi ĂŒksi elades, sest mehe seksitung paraku pole kiita.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina ĂŒksi elades ei seksinud. NĂŒĂŒd vanemas eas vist seksiks kĂŒll, nĂŒĂŒd tundub mulle juba enamik mehi on seksikad, noorena aga oli mulle mĂ”te seksist inimesega, keda ma ei armasta vĂ”i kes ei tekita liblikaid kĂ”htu, tĂ€iesti vastuvĂ”etamatu mĂ”te. Minu libiido on vanusega vaid kasvanud. Üldiselt aga kasutasin ĂŒksi elades rahulduse saamiseks omaenese sĂ”rmi. TĂ”ttöelda mastrueerin praeguses pikalt kestnud pĂŒsisuhtes samasageli vĂ”i sagedaminigi, kui kunagi ĂŒksi elades, sest mehe seksitung paraku pole kiita.

Mastrueerid?! Huvitav, et vaimselt nĂŒridele pliiatsitele meeldib sageli vĂ€ga pĂ”hjalikult oma seksuaalseid kogemusi kirjeldada.

+4
-8
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mastrueerid?! Huvitav, et vaimselt nĂŒridele pliiatsitele meeldib sageli vĂ€ga pĂ”hjalikult oma seksuaalseid kogemusi kirjeldada.

Ega sa vist ise kunagi trĂŒkivigu ei tee? Eriti veel tahvli pisikesi tĂ€hti toksides. Aga nööbi kĂŒlge kasukat mĂ”elda oskad kĂŒll vĂ€ga efektiivselt, iseasi kas see oskus on asi, millega kiidelda. Mis puutub seksuaalsete kogemuste kirjeldamisse, siis minu arvates ei ole halb anonĂŒĂŒmsest foorumist vahel saada teada, et on teisigi endasuguseid, et ei peaks tundma mĂ”ttetut hĂ€bi tĂ€iesti normaalsete eluliste asjade teemal.

+7
-4
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

TĂ”ttöelda mastrubeerin praeguses pikalt kestnud pĂŒsisuhtes samasageli vĂ”i sagedaminigi, kui kunagi ĂŒksi elades, sest mehe seksitung paraku pole kiita.

NĂŒĂŒd parandasid enda meelest Ă”igeks vĂ”i? Hea loll ikka.

+7
-9
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina ĂŒksi elades ei seksinud. NĂŒĂŒd vanemas eas vist seksiks kĂŒll, nĂŒĂŒd tundub mulle juba enamik mehi on seksikad, noorena aga oli mulle mĂ”te seksist inimesega, keda ma ei armasta vĂ”i kes ei tekita liblikaid kĂ”htu, tĂ€iesti vastuvĂ”etamatu mĂ”te. Minu libiido on vanusega vaid kasvanud. Üldiselt aga kasutasin ĂŒksi elades rahulduse saamiseks omaenese sĂ”rmi. TĂ”ttöelda mastrubeerin praeguses pikalt kestnud pĂŒsisuhtes samasageli vĂ”i sagedaminigi, kui kunagi ĂŒksi elades, sest mehe seksitung paraku pole kiita.

VÔta armuke. See eneserahuldamine on nii hale ja labane. Mehed panevad kÔike ja kÔiki, mis on elus ja vÀhegi hÀbemekingu sarnane. KÔige parem liitu svingerite ja nad kepivad su nii lÀbi, et sa ei teadnudki mismoodi veel on vÔimalik rahuldust saada.

0
-8
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Huvitav, et vaimselt nĂŒridele pliiatsitele meeldib sageli vĂ€ga pĂ”hjalikult oma seksuaalseid kogemusi kirjeldada.

Nii on tĂ”epoolest. Ma ei ava neid seksiteemasid just tihti, vahel antropoloogilisest huvist. Haridus vĂ”i kirjaoskus ei loe, vaimsus tĂ€hendab midagi muud. Ka formaalselt haritud inimene vĂ”ib olla tegelikult vĂ€ga lihtsa mĂ”ttemaailmaga. Üks vĂ€heseid asju, mis peale söögi ja sooja ehk eluspĂŒsimise alammÀÀra veel mĂ”tteainet annab, ongi seks. ÜlejÀÀnud asjad pole ĂŒldse nii huvitavad ja neid tehakse selleks, et “head palka saada”. Aga seks – see on ikka ĂŒlim. seda uuritakse, kirjeldatakse, sellega eksperimenteeritakse, selle ĂŒle vahetatakse muljeid. Et pĂ€ris tavalises töökeskkonnas seda teha ei saa, siis hobitatakse foorumites. Ikka et kes kellega, kui tihti, mis asendis, mis tunne oli ka jne.
Muidugi on kĂ”igil tohutult ilusad ja vĂ”imekad lihaselised partnerid ja siis vastavalt maitsele kas abielumehed visiitseksiks vĂ”i suvatĂŒĂŒbid kusagilt veebist, keda ei tunnegi.

Kvaliteetseks, prouad, on tegelikult seks armastatud abikaasaga. KĂ”ik muu on hĂ€daabinĂ”u. Nii et Ă€rge tulge mulle seletama, kuidas teil oma juhusliku vĂ”i teise naise mehest armukesega kvaliteetne seks on. Sama kvaliteetne on see loomadel – tĂ€idab kĂ”ik fĂŒsioloogilised nĂ”udmised ehk tĂ€iuslik. Kui inimene on looma tasemel, siis ei vaja ka tema muud kui paari nippi, mis talle “od” kĂ€tte annab, et saaks eluga edasi minna.

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

VÔta armuke. See eneserahuldamine on nii hale ja labane. Mehed panevad kÔike ja kÔiki, mis on elus ja vÀhegi hÀbemekingu sarnane.

Ja see on classy vÔi?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Kvaliteetseks, prouad, on tegelikult seks armastatud abikaasaga. KÔik muu on hÀdaabinÔu. Nii et Àrge tulge mulle seletama, kuidas teil oma juhusliku vÔi teise naise mehest armukesega kvaliteetne seks on.

PĂ€eva nali tuli Ă€ra praegu 😀 😀
Minul on kĂŒll ĂŒhe sellise kuiva proua abikaasaga vĂ€gagi kvaliteetne seks ja tĂ€pselt nii sageli, kui ma tahan. Lisaks ka muu hoolitsus ja tĂ€helepanu mehe poolt.

+2
-10
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kvaliteetseks, prouad, on tegelikult seks armastatud abikaasaga. KÔik muu on hÀdaabinÔu. Nii et Àrge tulge mulle seletama, kuidas teil oma juhusliku vÔi teise naise mehest armukesega kvaliteetne seks on.

Minul on kĂŒll ĂŒhe sellise kuiva proua abikaasaga vĂ€gagi kvaliteetne seks ja tĂ€pselt nii sageli, kui ma tahan. Lisaks ka muu hoolitsus ja tĂ€helepanu mehe poolt.

Unista edasi 🙂 See on perekooli foorumis tĂ€iesti vĂ”imalik.

Ju see su armuke siis ei armasta oma naist. Mina rÀÀgin armastavatest abikaasadest. Miks sa endale meest ei leia, kes ainult sind armastaks? Ei pea piirduma kelleltki laenatud ĂŒhisvaraga.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Unista edasi 🙂 See on perekooli foorumis tĂ€iesti vĂ”imalik.

Ju see su armuke siis ei armasta oma naist. Mina rÀÀgin armastavatest abikaasadest.

Tema naine rÀÀgib ka 🙂

+1
-5
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tema naine rÀÀgib ka 🙂

No luiska-luiska, kui see su sĂŒdant kosutab. 🙂
Otsi endale parem abikaasa, usu mind, seks saab korda. Ei pea kĂŒla pealt laenamas kĂ€ima.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Aga oma naist ei jÀta ta ikka, sest sa pole talle oluline.

Kas keegi ĂŒtles sulle, et tal on palutud jĂ€tta? MĂ”nedele naistele ei ole meest 24/7 kĂ”rvale vaja.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tema naine rÀÀgib ka 🙂

Otsi endale parem abikaasa, usu mind, seks saab korda. Ei pea kĂŒla pealt laenamas kĂ€ima.

Ma olen juba piisavalt vana, et hea seks Àra tunda. Ja praegusele ei ole midagi ette heita, milleks tÔmmelda?

0
-5
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Nii vanad naised pidid 20a poistele hĂ€sti peale minema. Mehed, kes selles eas naise maha jĂ€tavad tahavad ikka peamiselt 18 aastastevĂ”i kriips nooremate tĂŒtarlastega miilustada.

VĂ”i 12-aastast tĂŒdrukut imiteeriva politseiametnikuga veebis suhelda?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tema naine rÀÀgib ka 🙂

Ma olen juba piisavalt vana, et hea seks Àra tunda. Ja praegusele ei ole midagi ette heita, milleks tÔmmelda?

Ega jah, kui oled eluaeg ainult kummikomme söönud, siis ei oska Ôuna tahtagi.

Aga kui tema naine rÀÀgib, et armastab, siis jĂ€relikult neil on omavahel veel kvaliteetsem seks. Tema naine ju ei tea, et meest jagab. Sina tead, et jagad. Ja oled rahul ja nimetad seda kvaliteetseks seksiks. Luba, ma naeran. Proovi kord ka pĂ€risarmastust, vĂ”id ĂŒllatuda.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kahjuks kÔigile ei jagu abikaasasid. Peavad teiste liiderlike meestega leppima. Kuna see pole just eriti uhkustamisvÀÀrne asi, siis peab vÀhemalt endale selgeks tegema, et see ongi see ideaalvariant, muidu teeks ju kurvaks.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ja ma pole miski pervert. Hetero naine.

Ka mitteheterod pole perverdid. Noh, vÔivad muidugi olla, aga tÀpselt samapalju, kui heterod.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tema naine rÀÀgib ka 🙂

Ega jah, kui oled eluaeg ainult kummikomme söönud, siis ei oska Ôuna tahtagi.

Aga kui tema naine rÀÀgib, et armastab, siis jĂ€relikult neil on omavahel veel kvaliteetsem seks. Tema naine ju ei tea, et meest jagab. Sina tead, et jagad. Ja oled rahul ja nimetad seda kvaliteetseks seksiks. Luba, ma naeran. Proovi kord ka pĂ€risarmastust, vĂ”id ĂŒllatuda.

Mis veider vÔrdlus see kummikommide ja Ôunte oma on? Kas armastus ja hea seks on sinu arvates vÔimalikud ainult abielutunnistuse olemasolul?
Miks sa eeldad, et naine ei tea? Teab ja on rahul ja nimetab seda armastavaks meheks. Ju tal on ka abielus olemine ja see paber kinnisideeks nagu sinulgi.

0
-8
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

armastus ja seks, kummast te siis rÀÀgite? Olen ĂŒksinda elanud pea 10 aastat, selle aja jooksul on olnud erinevaid suhteid kĂŒll, vabade meestega. Ei hakka analĂŒĂŒsima, kas-miks-kuidas just sellised visiitsuhted on olnud ja vastan teemasse. Olen rahul, seksin 3-4 korda kuus ja sedagi on vist palju. Vanus 40+ ja libiido on kuidagi kokku kuivanud ning oleks rahul ka ilma seksita vĂ”i siis oluliselt harvem. LĂ€hedusevajadus on vĂ€ike ja kindlasti ei sooviks kellegagi igapĂ€evaselt oma elu ja voodit jagada.

+5
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas armastus ja hea seks on sinu arvates vÔimalikud ainult abielutunnistuse olemasolul?

PĂ”himĂ”tteliselt kĂŒll. Kui sul on selle mehega perekond, kui ta on nĂ”us sinuga jagama nii head kui halba, kui usaldate teineteist lĂ”puni – siis on hea seks. Hea seks algab headest usalduslikest suhetest, armastusest. Ei mitte sellest, mida juhuseksijad ja armukesepidajad armastuseks nimetavad, vaid sellest tĂ”elisest, mis on ka eri olukordades lĂ€bi proovitud ja lĂ€heb jĂ€rjest paremaks. See on Ă”un. VĂ”i ĂŒkskĂ”ik mis, mida sa soovid selle asemel öelda.

KĂ”ik muu on kummikomm. VĂ”i ĂŒkskĂ”ik mis, mida sa soovid selle asemel öelda.

Miks sa eeldad, et naine ei tea? Teab ja on rahul ja nimetab seda armastavaks meheks.

No siis ta on samasugune kui sina. Kui te kÔik seda kolmikut suureks armastuseks peate, siis minu kaastunne.

Aga ei ole vÔimalik pimedale vÀrvidest rÀÀkida, see on ka selge.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kui sul on selle mehega perekond, kui ta on nĂ”us sinuga jagama nii head kui halba, kui usaldate teineteist lĂ”puni – siis on hea seks.

Ma hakkan arvama, et sa ei olegi head seksi kogenud veel. Otsi endale mÔni armuke, Àkki saad teada, mis see on.
VĂ€ike vihje: lapsed ja paber ei tee seksi heaks paraku 😀 Ja usaldus saab olla ka armukeste vahel (jĂ€lle uus dimensioon sinu jaoks).

+1
-9
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma hakkan arvama, et sa ei olegi head seksi kogenud veel. Otsi endale mÔni armuke, Àkki saad teada, mis see on.
VĂ€ike vihje: lapsed ja paber ei tee seksi heaks paraku 😀 Ja usaldus saab olla ka armukeste vahel (jĂ€lle uus dimensioon sinu jaoks).

Mul on sust kahju. Aga et armukeste vahel saab usaldus olla, see dimensioon on mulle Ă”nneks tĂ”esti tundmatu. No nagu bordellgi – eriti ei tĂ”mbagi tutvuma, kiitke palju tahate. 🙂

Lapsed ja paber ei tee heaks, see on kĂŒll tĂ”si. Aga armastus teeb. Kurb, kui sul on olnud ainult lapsed ja paber. Edu siis kolmekate ja neljakatega. Ikka parem kui mitte midagi ilmselt.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul on sust kahju. Aga et armukeste vahel saab usaldus olla, see dimensioon on mulle Ă”nneks tĂ”esti tundmatu. No nagu bordellgi – eriti ei tĂ”mbagi tutvuma, kiitke palju tahate. 🙂

Lapsed ja paber ei tee heaks, see on kĂŒll tĂ”si. Aga armastus teeb. Kurb, kui sul on olnud ainult lapsed ja paber. Edu siis kolmekate ja neljakatega. Ikka parem kui mitte midagi ilmselt.

Ei, mul ei ole ju lapsi ja paberit, mĂ€letad? Sul on. Mul on armuke 😀
Ära nĂŒĂŒd nii Ă€hmi ka mine. Ma saan aru, et mĂ”te armukesest ajab ontliku pereema nĂ€rvi, sest iial ju ei vĂ”i teada. Ja see sinu ette kantud kliĆĄee ju ĂŒtles ka, et “naine ei tea” jne. PĂ€ris Ă”udne 😀

+2
-8
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ei, mul ei ole ju lapsi ja paberit, mĂ€letad? Sul on. Mul on armuke 😀
Ära nĂŒĂŒd nii Ă€hmi ka mine. Ma saan aru, et mĂ”te armukesest ajab ontliku pereema nĂ€rvi, sest iial ju ei vĂ”i teada. Ja see sinu ette kantud kliĆĄee ju ĂŒtles ka, et “naine ei tea” jne. PĂ€ris Ă”udne 😀

Muidugi mÀletan, et sul ei ole. Kust sa vÔtad, et ma ei mÀleta?

Jah, minu kliĆĄee ĂŒtleb, et naine ei tea, mis ongi normaalsem variant kui see, et te kahekesi tĂ€ie teadmisega meest jagate. No seda vĂ”ikam.
Olen kĂŒll ontlik pereema. VĂ€ga tore on olla, proovi ka. Saad isegi seksi kohta uusi teadmisi.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hea lasteaed siin… Selline Ă€rapanemine kĂ€ib 😀

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. TĂ€psemalt

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )

Esileht Pereelu ja suhted Üksi elavad naised,