Esileht Pereelu ja suhted Üksi elavad naised,

Näitan 6 postitust - vahemik 91 kuni 96 (kokku 96 )

Teema: Üksi elavad naised,

Postitas:

Tervelt 3 korda selle aasta jooksul. Elan ka üksinda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olin üksi ühe aasta vanuses 35 kuni 36. endast oli kahju, kuna olin just selles vanuses väga võluv. aasta jooksul ma kedagi endale ei leidnud, ka seksi jaoks mitte, kuna süda oli kinni eksmehes (hiljem selgus, et temal oli sama ja aasta pärast läksime uuesti kokku).

aga minu kannatused üksi elades, ei seisnenud mitte seksi puudumises, vaid läheduse puudumises. seksiga saab ju hakkama, aga lähedusega mitte. tundsin puudust just sellest, et kellegi käed oleksid ümber ja saaksin pea kellegi rinnale panna. selle jaoks ei sobinud ükskõik, kes, vaid mees, kelle vastu mul on tunded. nooruses olen muidugi ka tunneteta seksi proovinud ja tunnetega seks on ikka hoopis midagi muud.

mulle on füüsilist lähedust (mitte laste kallistusi, vaid just partneri) vaja emotsionaalse jõu saamiseks/taastamiseks.

Minul sama. Tunneteta seksi järele mingit vajadust pole. Tahan ainult täiskomplekti, st kaaslast, keda armastada, kes mind armastaks, kellega oleks koos tore ja lõbus elada ning intiimsust sh seksi jagada. Suht tüüpiline naine vist.
Pigem on meestel see probleem, et tahavad lihtsalt seksi, vahet pole kellega, peaasi, et välimuselt välja kannataks 😀

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal ongi plaan- sind keppida niikaua kui saab(ikka odavam kui tellida teenust) ja oma pere eest hoolitseda.

Sel õnnelikkult oma pereelu elaval ja pere eest hoolitseval mehel on seksi saamiseks kaks valikut? Osta teenust või keppida armukest niikaua, kui saab?

Hea! 😀 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 31.08 18:18; 31.08 18:27; 01.09 13:18; 01.09 13:23; 01.09 13:32; 01.09 13:35; 01.09 13:35; 01.09 17:23; 01.09 20:36; 01.09 21:20; 02.09 07:44; 02.09 14:07; 05.09 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukeneollatahtevnaine on inimsuhete kännuseen. Ta imbub igasse kohta, kus on armastuses lahtine haav ja imendub puugina igasuguste limasnahkade külge. Alatu, kõigest seksikalt ilus kiimaline naine on porduelust unistelles kõikjal enda ümber normaalseid peresuhteid lõhkuv kimäär. Selline kena kaabakas tuleks pühapäevadeks kaelavõruga aheldada raekodade seina külge, et korrallikud naised saiksid sellist nä’htust mädatomatitega loopida ja nende truid mehed tasku kaudu kaua hooldamate mune liigutada

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see teemaalgatus peaks tõesti 40-aastase küpse daami sulest olema? No niiii teismelise kas-teil-on-ka? ja enda elu detailne kirjeldus (ja muidugi see anonüümne enda välimuse kiitmine ????).

Lisaks üksi elamisele ka muidu üksik, sõpradeta inimene?

????

Õhtust!

Daam oleks küll ilmne liialdus. Ei püüdlegi selle poole..veel. Mu vanaema on daam. Oma lokikeste, pärlite ja kübaratega, muig.

40-aastane, kes pole n-ö paljunenud, harrastab sporti ja pole ka 40 eluaasta kukkudes oma pikki juukseid poisipeaks lõiganud, võib vägagi kena ja tütarlapselik välja näha.

Juuksed on värvimata (Päike on neid küll tooninud: pleegitanud), mis tähendab stressivaba elu (geene ei saa siinkohal kiita..). Teisisõnu- polegi veel halle karvu sekka siginenud.

Kui mul oleks mingi koledus küljes, siis just mainiksin seda: anonüümne värk ju! Et vaat siis, saab ka sellisena seksi. Ent mul on vastupidine probleem: kõrge enesehinnang. Ja olematu valik seetõttu. Kui just abielumehega ei lepi..

Ei ole üksik, s.t. sõpradeta. Aga nendega ma oma intiimelu ei aruta. Neti-keskkond tundus selline mänguline ja anonüümne, ent…kukkus välja ikkagi kehvasti, nagu näha.

Kui 40+ pole paarilist ega paljunenud aga soov on ja sa võid nii tütarlapselik välja näha kui tahes aga kui ükski vallaline ega abielumees ei püsi su juures siis ei ole asi mitte kõrges enesehinnangus vaid lihtsalt Sinu sitas iseloomus.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksi elavaid naisi on nii palju.

Seks on aga elu loomulik osa. Kuidas kellelegi.

Ja ei usu mitte, et kõik frigiidsed on..kes hetkel üksi elavad.

Kas sinu arvates seksuaalvahekordade puudumine = frigiidsus?

Saladus sulle. Ka üksi elades ja/või mitte seksuaalvahekordi omades on võimalik saada palju rohkem orgasme, kui saab mõni naine paarisuhtes. Mõnigi üksi elav naisterahvas on rahuldatum, kui kehvas paarisuhtes naine, kes ootab seda orgasmi teiselt inimeselt.

Ehk siis orgasmid ja rahuldatus ei võrdu ega ole kuidagi seotud seksuaalvahekordade arvuga teise inimesega, eksole ????

Hmm.. Millest selline (eksi)arvamus?
Kui olen eelnevalt siin teemas kirjutanud (ja kirjeldanud) ka enda elu üksielava naisena, et nn. isetegevus on sage ja tulemiks on: rõõsa, rõõmus ja rahuldatud naine 🙂

Sugukülmuse all pidasin silmas, kui ei vajatagi lähedust. On nii ka mõnus. Omaette.
Kallistatakse kassi (või emmatakse koera) ja on samuti elu ilus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 31.08 17:21; 31.08 17:54; 31.08 18:06; 31.08 18:13; 31.08 18:19; 31.08 18:21; 31.08 18:22; 31.08 18:24; 31.08 18:27; 31.08 18:30; 31.08 18:38; 31.08 18:39; 31.08 18:44; 31.08 19:04; 31.08 19:12; 31.08 19:17; 01.09 22:51; 09.09 20:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 91 kuni 96 (kokku 96 )


Esileht Pereelu ja suhted Üksi elavad naised,