Esileht Pereelu ja suhted Üksi elavad naised,

NĂ€itan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )

Teema: Üksi elavad naised,

Postitas:
KĂ€gu

Tal ongi plaan- sind keppida niikaua kui saab(ikka odavam kui tellida teenust) ja oma pere eest hoolitseda.

Sel Ônnelikkult oma pereelu elaval ja pere eest hoolitseval mehel on seksi saamiseks kaks valikut? Osta teenust vÔi keppida armukest niikaua, kui saab?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Aga kui tema naine rÀÀgib, et armastab, siis jĂ€relikult neil on omavahel veel kvaliteetsem seks. Tema naine ju ei tea, et meest jagab. Sina tead, et jagad. Ja oled rahul ja nimetad seda kvaliteetseks seksiks. Luba, ma naeran. Proovi kord ka pĂ€risarmastust, vĂ”id ĂŒllatuda.

No kui need kaks valikut on, siis on kohe kindlasti parem olla see, kes teab. Olla naiivselt oma petjast mehega ja enda teada Ônnelik kuniks kÔik kokku kukub, on ikka palju kehvem valik, kui teadlikult armuke olla.

Kindlasti mitte. KĂ”igepealt ma valisin endale mehe, kes jagab minu maailmavaadet. Ma ei hakanud enne kokku elama, et eks pĂ€rast nĂ€e, mis tĂŒĂŒp ta on. Ja teiseks, oletame, et ta muutub ja hakkab mind petma. Siis ta ei ole enam minu mees. Nii lihtne ongi. Ma ei ole mingi kalts, kes armukesega kordamööda kord kĂ€ib pesus, kord on tarvitusel.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Et pole mingit vahet, kumma, kas armukese vĂ”i abielus oleva inimese poolt initsiatiiv tuleb? Mina ei olnud omal ajal suhte algataja, vaid mind “rÀÀgiti Ă€ra”.

Et sinu mehele “trĂŒgitakse armukeseks”, aga sind “rÀÀgitakse Ă€ra”? Et siis sinu mees kindlasti kedagi Ă€ra ei ole rÀÀkinud, jaa muidugi!
KUI naiivsed vĂ”ivad need suhtesĂ”ltlased ikka olla. Lisaks sellele, et ta sulle sada protsenti valetab selle “trĂŒgimise” suhtes, on ta veel niivĂ”rd kĂŒĂŒniline ja madal, et koos sinuga klatĆĄides kindlustab endale ka sinu juures positsiooni. Loomulikult teeb ta seda ka armukestega koos olles – no nendega, kes on samasugused kui sina, et kĂ”lbab selline mees.
Kui ma ei lahutaks mehest sellepĂ€rast, et ta petab, siis kindlasti juba sellepĂ€rast, et petmisele lisandub veel niisugune ÀÀrmine madalus ja Ă”elus. Samas on hea, et ĂŒhesugused ĂŒksteist ka leiavad. Lihtsalt, Ă€ra sa seda nĂŒĂŒd kĂŒll usu, et su mees kedagi kunagi Ă€ra ei rÀÀgi ja lihtsalt alistub saatusele 🙂

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Tervelt 3 korda selle aasta jooksul. Elan ka ĂŒksinda.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

olin ĂŒksi ĂŒhe aasta vanuses 35 kuni 36. endast oli kahju, kuna olin just selles vanuses vĂ€ga vĂ”luv. aasta jooksul ma kedagi endale ei leidnud, ka seksi jaoks mitte, kuna sĂŒda oli kinni eksmehes (hiljem selgus, et temal oli sama ja aasta pĂ€rast lĂ€ksime uuesti kokku).

aga minu kannatused ĂŒksi elades, ei seisnenud mitte seksi puudumises, vaid lĂ€heduse puudumises. seksiga saab ju hakkama, aga lĂ€hedusega mitte. tundsin puudust just sellest, et kellegi kĂ€ed oleksid ĂŒmber ja saaksin pea kellegi rinnale panna. selle jaoks ei sobinud ĂŒkskĂ”ik, kes, vaid mees, kelle vastu mul on tunded. nooruses olen muidugi ka tunneteta seksi proovinud ja tunnetega seks on ikka hoopis midagi muud.

mulle on fĂŒĂŒsilist lĂ€hedust (mitte laste kallistusi, vaid just partneri) vaja emotsionaalse jĂ”u saamiseks/taastamiseks.

Minul sama. Tunneteta seksi jĂ€rele mingit vajadust pole. Tahan ainult tĂ€iskomplekti, st kaaslast, keda armastada, kes mind armastaks, kellega oleks koos tore ja lĂ”bus elada ning intiimsust sh seksi jagada. Suht tĂŒĂŒpiline naine vist.
Pigem on meestel see probleem, et tahavad lihtsalt seksi, vahet pole kellega, peaasi, et vĂ€limuselt vĂ€lja kannataks 😀

+7
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tal ongi plaan- sind keppida niikaua kui saab(ikka odavam kui tellida teenust) ja oma pere eest hoolitseda.

Sel Ônnelikkult oma pereelu elaval ja pere eest hoolitseval mehel on seksi saamiseks kaks valikut? Osta teenust vÔi keppida armukest niikaua, kui saab?

Hea! 😀 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Armukeneollatahtevnaine on inimsuhete kĂ€nnuseen. Ta imbub igasse kohta, kus on armastuses lahtine haav ja imendub puugina igasuguste limasnahkade kĂŒlge. Alatu, kĂ”igest seksikalt ilus kiimaline naine on porduelust unistelles kĂ”ikjal enda ĂŒmber normaalseid peresuhteid lĂ”hkuv kimÀÀr. Selline kena kaabakas tuleks pĂŒhapĂ€evadeks kaelavĂ”ruga aheldada raekodade seina kĂŒlge, et korrallikud naised saiksid sellist nĂ€’htust mĂ€datomatitega loopida ja nende truid mehed tasku kaudu kaua hooldamate mune liigutada

+2
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas see teemaalgatus peaks tĂ”esti 40-aastase kĂŒpse daami sulest olema? No niiii teismelise kas-teil-on-ka? ja enda elu detailne kirjeldus (ja muidugi see anonĂŒĂŒmne enda vĂ€limuse kiitmine 😂).

Lisaks ĂŒksi elamisele ka muidu ĂŒksik, sĂ”pradeta inimene?

🙂

Õhtust!

Daam oleks kĂŒll ilmne liialdus. Ei pĂŒĂŒdlegi selle poole..veel. Mu vanaema on daam. Oma lokikeste, pĂ€rlite ja kĂŒbaratega, muig.

40-aastane, kes pole n-ö paljunenud, harrastab sporti ja pole ka 40 eluaasta kukkudes oma pikki juukseid poisipeaks lĂ”iganud, vĂ”ib vĂ€gagi kena ja tĂŒtarlapselik vĂ€lja nĂ€ha.

Juuksed on vĂ€rvimata (PĂ€ike on neid kĂŒll tooninud: pleegitanud), mis tĂ€hendab stressivaba elu (geene ei saa siinkohal kiita..). TeisisĂ”nu- polegi veel halle karvu sekka siginenud.

Kui mul oleks mingi koledus kĂŒljes, siis just mainiksin seda: anonĂŒĂŒmne vĂ€rk ju! Et vaat siis, saab ka sellisena seksi. Ent mul on vastupidine probleem: kĂ”rge enesehinnang. Ja olematu valik seetĂ”ttu. Kui just abielumehega ei lepi..

Ei ole ĂŒksik, s.t. sĂ”pradeta. Aga nendega ma oma intiimelu ei aruta. Neti-keskkond tundus selline mĂ€nguline ja anonĂŒĂŒmne, ent
kukkus vĂ€lja ikkagi kehvasti, nagu nĂ€ha.

Kui 40+ pole paarilist ega paljunenud aga soov on ja sa vĂ”id nii tĂŒtarlapselik vĂ€lja nĂ€ha kui tahes aga kui ĂŒkski vallaline ega abielumees ei pĂŒsi su juures siis ei ole asi mitte kĂ”rges enesehinnangus vaid lihtsalt Sinu sitas iseloomus.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Üksi elavaid naisi on nii palju.

Seks on aga elu loomulik osa. Kuidas kellelegi.

Ja ei usu mitte, et kĂ”ik frigiidsed on..kes hetkel ĂŒksi elavad.

Kas sinu arvates seksuaalvahekordade puudumine = frigiidsus?

Saladus sulle. Ka ĂŒksi elades ja/vĂ”i mitte seksuaalvahekordi omades on vĂ”imalik saada palju rohkem orgasme, kui saab mĂ”ni naine paarisuhtes. MĂ”nigi ĂŒksi elav naisterahvas on rahuldatum, kui kehvas paarisuhtes naine, kes ootab seda orgasmi teiselt inimeselt.

Ehk siis orgasmid ja rahuldatus ei vĂ”rdu ega ole kuidagi seotud seksuaalvahekordade arvuga teise inimesega, eksole 🙂

Hmm.. Millest selline (eksi)arvamus?
Kui olen eelnevalt siin teemas kirjutanud (ja kirjeldanud) ka enda elu ĂŒksielava naisena, et nn. isetegevus on sage ja tulemiks on: rÔÔsa, rÔÔmus ja rahuldatud naine 🙂

SugukĂŒlmuse all pidasin silmas, kui ei vajatagi lĂ€hedust. On nii ka mĂ”nus. Omaette.
Kallistatakse kassi (vÔi emmatakse koera) ja on samuti elu ilus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. TĂ€psemalt

NĂ€itan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )

Esileht Pereelu ja suhted Üksi elavad naised,