Esileht Pereelu ja suhted Üksi olemine ja läheduse puudus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Üksi olemine ja läheduse puudus

Postitas:

Läksin oma pikaaegsest elukaaslasest lahku, kuna tuli välja, et oli mind pikalt petnud teise naisega. Terve see aeg oli ta ka minu vastu külm ja eemalolev olnud. Nüüd üksiolek otsa ja tekkinud väga suur läheduse puudus. Uut meest päriseks koju ei tahaks, aga kallistusi ja hoidmist jne tahaks väga. Kas teistel naistel, kes samamoodi üksi, pole sellist probleemi? Ma pole absoluutselt üheöösuhete inimene ja see ei rahulda nagunii läheduse soovi, lihtsalt seks mis hiljem tekitab ilmselt veel hullema tunde. Kas olete lihtsalt leppinud või kuidas?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka üksi.
Üheöösuhetest ei arva eriti midagi, mul ei saa nii mingit lähedust tekkida, sest hea seks eeldab minu jaoks partneri ja tema soovide lähemat tundmist.
Praegu on mul püsipartner, kes tekkis ootamatult olukorras, kust ma seda kõige vähem ette oleks näinud. Me igapäevaselt ei suhtle, aga korra nädalas leiame üksteise jaoks õhtu ja järgmise pika hommiku, et ka niisama kaisus olla, koos süüa teha, filmi vaadata jne.
Pärast läheb teine oma koju ja elame kumbki oma igapäevaelu edasi. Kooselu ma lähiajal oma elus ei näe, aga päris suvalise mehega voodit jagada ka ei taha, üksi olemisega leppida ka ei suuda. Minu jaoks on praegune kõige sobilikum lahendus.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes on vähemalt see selge, et sinu eksmees mitmenaisepidajaks ei liigitu, kuna ei saa isegi kahe naisega paralleelselt hakkama. Hädine vennike, peaks ütlema ja siunan teda solidaarsusest sinu vastu lihtsalt. Aga mu jutus on ikkagi tõde sees.
Ma ei tea, kui kaua on lahkuminekust möödas sul, aga kui väga palju pole, siis anna endale aega leida keegi. Praegu on sul värske asi ehk alles, petmine, petmise ajal tagasivaates jama elu, mis oli ja siis nüüd üksi. Sa ei taha üksi olla ega üksi jääda, aga momendil oled. Las see võimendatud staatus möödub ja küll sa leiad kellegi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh tüdrik, mis sinu murel viga, tee kuskile konto ja hakka tiiraseid abielumehi kaikaga eemale peletama!… neid, kes oma naisega ei maga ja elavad laste pärast koos ja muu sarnane ila, kes arvavad, et keegi usub….
Aga kui kuulutuse targalt teed, võid leida ka sama seisus oleva “seksisõbra”, kes naist kui sellist ei taha, aga seksist oleks huvitatud, oleks püsipartner, kes isegi vahel teatrisse või sööma vms kutsuks, aga suhtedraamad jääksid ära.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses oli raske ja ka suur läheduse vajadus.Nüüd olen juba pea aasta üksi olnud ja seksi ja läheduse vajadus ei ole enam nii suur kui aalguses.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Üksi olemine ja läheduse puudus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.