Esileht Pereelu ja suhted üksik ema ja mure

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: üksik ema ja mure

Postitas:

olen 4 lapsega üksikema , mees läks noorema naise juurde. kaks viimast last on mehe omad kuid minu nimel , kas on kuidagi võimalik et lasteisa hakkaks lastele elatist maksma. Kui palju lähevad kohtukulud kui kohtusse anda ja kuidas see asi täpselt käib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 20:21; 23.02 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laste sünnitunnistusel pole isa märgitud, siis pead pöörduma kohtusse, et põlvnemist tuvastada, kuid see ekspertiis tuleb sul endal kinni maksta. Ja see on päris kulukas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea ise kinni maksma. Kui tuleb välja, et mees on laste bioloogiline isa, siis tema kannab need kulutused. Vist 200 euri, võin ka eksida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtusse HAGI isaduse tuvastamiseks + elatise väljanõudmiseks.

Kui mees vaidleb, määratakse DNA-analüüs ja see on tasuline(aga võid kohe hagisse kirjutada, et soovid, et mees maksab selle kinni)…ainult siis, kui ta ei osutu isaks, jääb sinu maksta.

Edu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei pea ise kinni maksma. Kui tuleb välja, et mees on laste bioloogiline isa, siis tema kannab need kulutused. Vist 200 euri, võin ka eksida.[/tsitaat]enne kui lähed testti tegema, tuleb see ära maksta ja esimese hooga peab maksma ikka see, kes selle algatab, hiljem siis on võimalik see isalt tagasi nõuda, seda muidugi juhul, kui on isa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Üksikema\” on üks sõna. Palun paranda pealkirjas viga ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tähendab, et lapsed on mehe omad, kuid sinu nimel? Kas sünnitunnistusel isa märgitud pole? Või siiski on, aga lastel on lihtsalt sinu perekonnanimi?
Põhimõtteliselt ei ole olemas seda, et lapsed on kellegi \”nimel\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]\”Üksikema\” on üks sõna. Palun paranda pealkirjass viga ära.[/tsitaat]
pealkirjass ? 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ema võib üksik ka olla ju, on ikka mõnel probleemid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]\”Üksikema\” on üks sõna. Palun paranda pealkirjas viga ära.[/tsitaat]

nagu üteldakse sõnauss ja tähenärrriijjaaa nii parem ve , vast hakkas sellel kergem.ja selle oleneb kuidas lauset võtta , ma arvan et siin on paljusid kes teevad vigu , aga on ka neid kellel pole nagu tarka ütelda ja siis lihtsalt kirjutavad midagi….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 20:21; 23.02 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

nagu üteldakse sõnauss ja tähenärrriijjaaa nii parem ve , vast hakkas sellel kergem.ja selle oleneb kuidas lauset võtta , ma arvan et siin on paljusid kes teevad vigu , aga on ka neid kellel pole nagu tarka ütelda ja siis lihtsalt kirjutavad midagi….[/tsitaat]

ja sul oli nagu midagi tarka öelda?
ja vea võiks tõesti ära parandada.
oleks koolis õppinud, saaks üksikema oma eluga ka paremini hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 20:55; 23.02 21:20; 24.02 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ja sul oli nagu midagi tarka öelda?
ja vea võiks tõesti ära parandada.
oleks koolis õppinud, saaks üksikema oma eluga ka paremini hakkama.[/tsitaat]

Teemas on see sama sõna kirjutatud täiesti õigesti. Ehk mõtles ta pealkirjas teist konteksti või tuli näpukas. Sina oled muidugi väga tark ja tubli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

miks peaks ema 4 lapsega üksi hakkama saam?!
kas koolis ei õpetatud, et laste tegemiseks on vaja naist JA meest.miks siis naine üksi vastutama peaks? loogikaviga…[/tsitaat]

no ei peagi ju üksi hakkama saama.
1) andku lapsed, kellega hakkama ei saa, isale kasvatada
2) sama, aga isa asemel riigile

mõlemal juhul peab maksma ema elatist.
kui on kooliharidus, otsib korraliku töökoha ja maksab elatist.

no siis ju ei vastuta üksi.

aga kui keskendutakse ainult reprodutseerumisele ilma tööturukõlbulikkusega – vat siis ei saa jah hakkama. eriti kui niipalju lapsi vastutustundetult vastutustundetu partneriga tehakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 20:55; 23.02 21:20; 24.02 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olen 4 lapsega üksikema , mees läks noorema naise juurde. kaks viimast last on mehe omad kuid minu nimel , kas on kuidagi võimalik et lasteisa hakkaks lastele elatist maksma. Kui palju lähevad kohtukulud kui kohtusse anda ja kuidas see asi täpselt käib?[/tsitaat]
Miks need mõlemad lapsed Sinu nimel on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

no ei peagi ju üksi hakkama saama.
1) andku lapsed, kellega hakkama ei saa, isale kasvatada
2) sama, aga isa asemel riigile

mõlemal juhul peab maksma ema elatist.
kui on kooliharidus, otsib korraliku töökoha ja maksab elatist.

no siis ju ei vastuta üksi.

aga kui keskendutakse ainult reprodutseerumisele ilma tööturukõlbulikkusega – vat siis ei saa jah hakkama. eriti kui niipalju lapsi vastutustundetult vastutustundetu partneriga tehakse.[/tsitaat]
Mul on vist mingi pühadeudu silme ees, mitte ei saa selle jutu mõttest aru, ükskõik, mispidi lugeda. Kas keegi teine saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsel sünnitunnistusel isa olemas,aga kannab ema nime,siis kas ka tegu vallaslapsega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 16:26; 24.02 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

No mis sa ise arvad? Eks see vallasematoetuse pärast nii on. Maapiirkonnad täis neid inimesi, kes mingi pisikese kopika pärast on nõus lapsed vallaslasteks registreerima.[/tsitaat]
No siis tuleb oma issaristikest vapralt lõpuni kanda. Ei tahtnud isa märget, siis nii jääbki. Kõik tuleb kord tegijale tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ema perekonnanimi last vallaslapsesks ei tee.Ikka see kui isa nimi puudub sünnitunnistusel.
Huvitav,kui mees võtab abielludes naise nime,kas siis ei olegi nad tegelikult abielus? 😀
Kuidas saab nii totu olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt ma mõtlesin,et kui abielus pole.Abiellues loomulikult,siis ju terve pere ühe nimega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 16:26; 24.02 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelt ma mõtlesin,et kui abielus pole.Abiellues loomulikult,siis ju terve pere ühe nimega.[/tsitaat]

aina lollimat juttu ajad suust välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 20:55; 23.02 21:20; 24.02 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelt ma mõtlesin,et kui abielus pole.Abiellues loomulikult,siis ju terve pere ühe nimega.[/tsitaat]

Mis mõttes loomulik, et inimene abielludes peab OMA nime ära andma? Absoluutselt pole nõus. Meil abikaasaga kui täiesti väljakujunenud isiksustel on kummalgi oma identiteet säilinud ja kumbki pole abielludes nime vahetanud. Milleks??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksik ema või üksikema. Ausalt öeldes olen nüüd segaduses. Üksikema on ema, kes last üksi kasvatab ja isa ei osale kasvatusprotesessis ega toeta majaduslikult.Kui lapsed mehe nimel, siis ju ei saa üksikema enam olla. Kuidas saab olla üksikema kui kaks last sama mehega koos elades ühises majapidamises saadud. Viimasel ajal see üksikema termin ikka väga populaarne. Võib olla üksik ema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üksik ema või üksikema. Ausalt öeldes olen nüüd segaduses. Üksikema on ema, kes last üksi kasvatab ja isa ei osale kasvatusprotesessis ega toeta majaduslikult.Kui lapsed mehe nimel, siis ju ei saa üksikema enam olla. Kuidas saab olla üksikema kui kaks last sama mehega koos elades ühises majapidamises saadud. Viimasel ajal see üksikema termin ikka väga populaarne. Võib olla üksik ema. [/tsitaat]
Kallis inimene, kui tegemist ei ole kunstliku viljastamisega, saadakse ju lapsi alati mehega (kuigi ka kunstliku viljastamise puhul on mehe käsi mängus). Üksikemaks on alati peetud naist, kes last/lapsi ühsi ja ilma toeta kasvatab. Kuidasmoodi on siin oluline lapse saamisviis või millises majapidamises see laps eostatud on? Kui mees uttu tõmbab ja lapsi ei toeta, siis mida paganat siin norida termini kallal? Muidgi on üksikema, mismoodi mõni kirjatäht paberil last kasvatada aitab?

Ja ma ei tea, minul see termin \”mehe nimel\” on jube vastukarva. Kui olete abielus ja kannate mehe perekonnanime, siis olete ka \”mehe nimel\” või? Selline terminoloogia käib minu arust mingite 18. sajandi koolihariduseta memmedega kokku, mitte ei peaks kuuluma tänapäeva naiste sõnavarasse. Tõeliselt ajab karvad turri!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted üksik ema ja mure

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.