Esileht Hobinurk Üksik naine kuu aega talvel soojal maal

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Teema: Üksik naine kuu aega talvel soojal maal

Postitas:
Kägu

Sedalaadi küsimusi tuleb igal aastal, no aga ma küsinu uuesti: kuhu minna kuuks ajaks või ka kaheks.
* Et oleks soojem kui Eestis.
* Pean tööd tegema mõned päevad nädalas väga korraliku ja stabiilse internetiühendusega. See ongi vist kõige tähtsam soov. Sestap olen kartnud nii Egiptust-Türgit. Kanaaridest ei saa ka aru. Väga kaugele ei taha kah (kuigi mis vahet).
* Muul ajal loen raamatuid ja matkan nt.

 

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dubai, ideaalne koht.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dubai, ideaalne koht.

TA: Minu teada Dubais üksikud naised väga olla ei saa (täpselt ei tea mida see tähendab)

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tripi foorumis oli sarnane teema, loe sealt mida soovitati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sedalaadi küsimusi tuleb igal aastal, no aga ma küsinu uuesti: kuhu minna kuuks ajaks või ka kaheks.

* Et oleks soojem kui Eestis.

* Pean tööd tegema mõned päevad nädalas väga korraliku ja stabiilse internetiühendusega. See ongi vist kõige tähtsam soov. Sestap olen kartnud nii Egiptust-Türgit. Kanaaridest ei saa ka aru. Väga kaugele ei taha kah (kuigi mis vahet).

* Muul ajal loen raamatuid ja matkan nt.

Mine Marokosse. Marakesshi ntx või Rabatti.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dubais isegi töötab väga palju vallalisi eesti naisi normaalsetel ametikohtadel:

stjuardessid, hotellide management jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, sa ikka tead, et palmi all töötades tuleb kindlasti tutvuda konkreetse riigi maksustamispoliitikaga? Vaatamata sellele, et tööandja on ilmselt ikka Eesti tööandja.

+1
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, sa ikka tead, et palmi all töötades tuleb kindlasti tutvuda konkreetse riigi maksustamispoliitikaga? Vaatamata sellele, et tööandja on ilmselt ikka Eesti tööandja.

Ta ei tööta seal, ta viibib seal. Kas kui paariks päevaks kuskile Soome sõidad ja seal tund aega tööasju teed, kukud ka kohe maksustamispoliitikaga tutvuma?

+30
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keenia. Sama ajavöönd peaks olema, seega kui vaja koleegidega või klientidega suhelda, on mugav. Piirkondadest pakun Malindi kanti. Internet on, aga seda pead muidugi hotelliga konsulteerima. Meil on Keenias olnud alati väga tip-top. Räägivad inglise keelt – endine asumaa. Kui üksi olla, soovitan hankida endale oma….mustanahaline. Internetis on soovitusi. Võin ka ise nimeliselt anda. See on siis kohalik meesterahvas, kes sinu eest kõik keerulise ära orgunnib, viib-toob. See ongi nende äri, seega nad ei löö külge, aga tahavad sinuga koos näiteks pilti teha, et oleks järgmistele valgetele klientidele näidata. Maksavad….ma arvan, et see läks 3 dollarit päeb pluss tegime õhtusöökide ajal, kui koos käisime, ka tema söögid välja. Ja ostudelt tagasi saadava peenraha (no eurosente) jätsime ka alati talle. Meie olime sõbrannaga kahekesi ja meie saatja pidi surnult maha kukkuma, kui ütlesime, et läheme õhtul ööklubisse ja ta ei pea tulema. Ei, tema au ei luba meid lasta. Kõik õhtused käigud käib ta kaasas. Poes kaupleb müüjatega sinu eest ja ütleb, mis on asja normaalne hind. Loomulikult juhatab ka mõne sõbra poeni, aga nad hoiavad kvaliteeti kõrgel, sest muidu nende nimi ei levi turistide seas. Mõni päev ta ainult helistas, kas midagi vaja. Samas käisime safaril ja ta juhatas tõepoolest paremaid söögikohti. Ebamugavust ei tundnud kordagi, meie hotellituppa ta ei sisenenud kunagi, ette teatamata ei ilmunud. Ja selline noormees oli seal igalühel kaasas, kes just kohalik valge pole. Kel polnud, seda ajas taga 30-pealine kamp, kes soovitasid kõik iseennast – seega pead juba siin teadma, mis on su saatja nimi. Ütled, et sul juba on “the person who helps me, his name is David and he is from Watamu” ja kõik noogutavad lahkelt ja eemalduvad. Väga lahked inimesed ja kohutavalt hea söök.

+20
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ebamugavust ei tundnud kordagi, meie hotellituppa ta ei sisenenud kunagi, ette teatamata ei ilmunud.

Seda nüüd küll, aga ma kardan, et kui ma olen pikka aega kuival olnud, siis võib mul “isutama” hakata ja võin mehe hotellituppa kutsuda. Kas seda pannakse sealses kultuuris väga pahaks?

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi nende äri, seega nad ei löö külge, aga tahavad sinuga koos näiteks pilti teha, et oleks järgmistele valgetele klientidele näidata. Maksavad….ma arvan, et see läks 3 dollarit päeb pluss tegime õhtusöökide ajal, kui koos käisime, ka tema söögid välja. Ja ostudelt tagasi saadava peenraha (no eurosente) jätsime ka alati talle. Meie olime sõbrannaga kahekesi ja meie saatja pidi surnult maha kukkuma, kui ütlesime, et läheme õhtul ööklubisse ja ta ei pea tulema. Ei, tema au ei luba meid lasta. Kõik õhtused käigud käib ta kaasas.

see kõlab nagu õudusunenägu – lähed kuuks ajaks mõnusale keskkonnavahetusele ja siis on sul  keegi kolmedollarine küljes nagu kleebitud. Mul oleks äärmiselt piinlik inimesele mingit peenraha jagada. Ja kohutavalt tüütu kui keegi su õhtusöökidel istub.

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi nende äri, seega nad ei löö külge, aga tahavad sinuga koos näiteks pilti teha, et oleks järgmistele valgetele klientidele näidata. Maksavad….ma arvan, et see läks 3 dollarit päeb pluss tegime õhtusöökide ajal, kui koos käisime, ka tema söögid välja. Ja ostudelt tagasi saadava peenraha (no eurosente) jätsime ka alati talle. Meie olime sõbrannaga kahekesi ja meie saatja pidi surnult maha kukkuma, kui ütlesime, et läheme õhtul ööklubisse ja ta ei pea tulema. Ei, tema au ei luba meid lasta. Kõik õhtused käigud käib ta kaasas.

see kõlab nagu õudusunenägu – lähed kuuks ajaks mõnusale keskkonnavahetusele ja siis on sul keegi kolmedollarine küljes nagu kleebitud. Mul oleks äärmiselt piinlik inimesele mingit peenraha jagada. Ja kohutavalt tüütu kui keegi su õhtusöökidel istub.

No aga kas keegi keelab sul 100 dollarit päevas anda?

Pigem on su kadedus siin, sest sa ei saa endale kunagi seda lubada.

+9
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi kadeduse hull igas teemas. Kõik on temasuguse ajuinvaliidi peale kadedad, ja jah

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga kas keegi keelab sul 100 dollarit päevas anda? Pigem on su kadedus siin, sest sa ei saa endale kunagi seda lubada.

küsimus pole ju rahas, vaid selles, et sul keegi kleepekas küljes on. Aga mõnedele keskeas valgetele naistele on see nii kõva tase, kui keegi tõmmunahaline (küll teeseldes) sinust hoolib ja sebib.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi nende äri, seega nad ei löö külge, aga tahavad sinuga koos näiteks pilti teha, et oleks järgmistele valgetele klientidele näidata. Maksavad….ma arvan, et see läks 3 dollarit päeb pluss tegime õhtusöökide ajal, kui koos käisime, ka tema söögid välja. Ja ostudelt tagasi saadava peenraha (no eurosente) jätsime ka alati talle. Meie olime sõbrannaga kahekesi ja meie saatja pidi surnult maha kukkuma, kui ütlesime, et läheme õhtul ööklubisse ja ta ei pea tulema. Ei, tema au ei luba meid lasta. Kõik õhtused käigud käib ta kaasas.

see kõlab nagu õudusunenägu – lähed kuuks ajaks mõnusale keskkonnavahetusele ja siis on sul keegi kolmedollarine küljes nagu kleebitud. Mul oleks äärmiselt piinlik inimesele mingit peenraha jagada. Ja kohutavalt tüütu kui keegi su õhtusöökidel istub.

Õhtusöökidel osales giid muidugi ainult siis, kui ta meie palvel viis meid mõnda teise linna restorani. Külge kleebitud ei olnud ta kuidagi ega tüütu (võrreldes Indoneesia, India vms riikidega). Helistasime, tuli. Kui päev otsa polnud helistanud, helistas ise. Me ei näinud teda päevade kaupa ja nende päevade eest ka muidugi ei maksnud. Ega ta siis meiega rannas kaasas ei käinud või asula peal jalutamas. Ega lähedastes restoranides õhtusöökidel. Ööklubi, kuhu tuli minna kilomeeter kella 00.00ks, oli teine asi.

Aga poodlemas oli temast küll suur abi. Mingit peenraha ei pidanud me loomulikult ise kuidagi pihust pihku suruma. Seda peenraha andis talle pärast läbirääkimisi müüja. Ja inimesele, kelle silma paneb särama uus T-särk ja tütrele kõrvarõngaste eest lausa tantsib rõõmust, ei ole mul küll häbi ega piinlik öelda “See kaupmees tahab selle koti eest 25 dollarit. Sa ütled, et mõistlik hind on 15. Palun, siin sulle 15 dollarit, kui saad veel soodsamalt, jäta palun vahe raha endale”. Sa lihtsalt ei saa aru, kui hästi me siin elame. Meie saatja viis meid ükspäev vaatama, kuidas tema naine ja kaks last kord nädalas vee autot ootavad. Vesi tuleb kord nädalas neile külasse. Ja siis 5-6 aastased lapsed veavad 10-liitiseid kanistreid. Hotellides muidugi on kõik tip-top ja asulavahel ka – kui kitsed välja arvata. Säravpuhas rand, ookean, vägev toit. Jah, ja tõesti siis need abilised, kes tulevad turismihooajaks rannikule, et midagigigigi teenida. Ning nad on briljantselt täpsed ja delikaatsed, sest nende portfoiost sõltub nende järgmise hooaja sissetulek.

PS esimest korda käies tundus ka mulle imelik anda abilisele laste jaoks värvilisi kriite või pinal. Siis meenus, kuidas meie olime õnnelikud 80tel, kui mõni soome tuttav andis vildika. Meil oli, millega kirjutada, aga õnnest lakke hüppasime siiski. Neil lihtsalt POLE, millega koolis kirjutadagi, sageli. Kui sulle käib giidi võtmine au pihta, siis muidugi. Me võtame neid nii Prantsusmaal kui Itaalia veinimõistae külastamiseks kui ka Keenias kui on mõttekas.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga kas keegi keelab sul 100 dollarit päevas anda? Pigem on su kadedus siin, sest sa ei saa endale kunagi seda lubada.

küsimus pole ju rahas, vaid selles, et sul keegi kleepekas küljes on. Aga mõnedele keskeas valgetele naistele on see nii kõva tase, kui keegi tõmmunahaline (küll teeseldes) sinust hoolib ja sebib.

Need kutid on seal eraldi. Neid on, kui vaadata. Aga nad ei ole pealetükkivad, eriti kui nad teavad (ja kõik kohalikud teavad kolmandal päeval seda kõigi turistide kohta), et sa sõbrannaga olete nt Andrew hoolealused. Meid ei tülitatud kordagi.

Nii lollid me pole, et arvata, et iga giid on igas riigis meist iniklikult sisse võetud. Tema teeb lihtsalt oma tööd. On ta siis giid Tallinnas, Tansaanias, Indias või personal shopper Rooomas või Londonis. Või ka bar-crawl juht, keda muide saab edukalt rentida ka Eestis ja seksuaalsusega pole seal midagi pistmist.

Küll kahjuks on Keenias palju näha seliseid 60-70 vanuseid valgeid mehi silma järgi 15-17 aastaste tumedate tüdrukutega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA: no vaevalt too Keenia-kutt on huvitatud rahalises mõttes inimesest kes istub enamus aega “oma kookonis”. Väga vabalt inglise keeles ei lobise ka. Ja mind muudab alati ärevaks see kui peab maksma kellelgi jootraha (kui palju tahab, kui palju peaks, nad ju oskavad nii kurbi silmi teha).

Aga vaatan lennupileteid

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA: no vaevalt too Keenia-kutt on huvitatud rahalises mõttes inimesest kes istub enamus aega “oma kookonis”. Väga vabalt inglise keeles ei lobise ka. Ja mind muudab alati ärevaks see kui peab maksma kellelgi jootraha (kui palju tahab, kui palju peaks, nad ju oskavad nii kurbi silmi teha).

Aga vaatan lennupileteid

Keenias jootraha giidile maksma ei pea…või ma ei tea, mida sa silmas pead. Kellelegi ei pea pihku sente poetama. Kui tahad, jätad dollari restos lauanurgale. Giidiga on nii, et enne lepite tegevused kokku. Näiteks: safari 2 p, shopping, parim kohalik resto, parim India resto, mõni looduslik vaatamisväärsus, mõni ajalooline vaatamisväärsus jne jne ja seda teed sa kodust diivanilt läbi e-kirja. Ta saadab plaani vastu koos tasuga. Vaatad, muudate, arutate. Jõuate kohale, lahkudes maksate. Meie küll saabudes juba teisel korral andsime 20 dollarit ka ette ja ta JOOKSIS seda viima naisele kuskile 9 km kaugusele, sest nii suur raha ja perel ni palju rõmu. Benssu ometi enda peale ei kuluta, see on valgete jaoks tal autos. Lõpuks kaua see keenialane 9 km jookseb – pool tunnikest sinna, pool tagasi.
Kurbi silmi tegid mõned poemüüjad 🙂 Kerjuseid seal pole.

Aga selge, olen oma info edasi andnud. Kui siiski valid Keenia Malindi, lenda Mombasasse, su giid tuleb sulle järele. Malindisse lendamine on valu tagumikus. Hotell pane muidugi ise.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a saadab plaani vastu koos tasuga. Vaatad, muudate, arutate. Jõuate kohale, lahkudes maksate. Meie küll saabudes juba teisel korral andsime 20 dollarit ka ette ja ta JOOKSIS seda viima naisele kuskile 9 km kaugusele, sest nii suur raha ja perel ni palju rõmu. Benssu ometi enda peale ei kuluta, see on valgete jaoks tal autos. Lõpuks kaua see keenialane 9 km jookseb – pool tunnikest sinna, pool tagasi.
Kurbi silmi tegid mõned poemüüjad ???? Kerjuseid seal pole.

Okei-okei, käisid ühe korra Keenias ja kasutasid teenust. Saime juba aru ja info pärale jõudnud, aga ära nüüd oma ühe kogemuse põhjal nii suurt spetsialist endast ka tee.

+1
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Malindisse lendamine on valu tagumikus.

???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“See kaupmees tahab selle koti eest 25 dollarit. Sa ütled, et mõistlik hind on 15. Palun, siin sulle 15 dollarit, kui saad veel soodsamalt, jäta palun vahe raha endale”.

Kaupmees on ju ka kohalik, miks seda raha ühelt mustalt teisele peab sahkerdama? Kaupmees on ikka rohkem selle saamiseks teinud.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahtlane sinna pikemaks tormata, meie välis min ei tea isegi viisa tingimuste kohta https://reisitargalt.vm.ee/riigid/keenia/

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ebamugavust ei tundnud kordagi, meie hotellituppa ta ei sisenenud kunagi, ette teatamata ei ilmunud.

Seda nüüd küll, aga ma kardan, et kui ma olen pikka aega kuival olnud, siis võib mul “isutama” hakata ja võin mehe hotellituppa kutsuda. Kas seda pannakse sealses kultuuris väga pahaks?

Rõve pole selline lohakas olla? Vaene poiss niigi võimleb sentide eest, et perel midagigi süüa oleks ja siis hakkab perekooli mutt teda ahistama. Väkk.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Malindisse lendamine on valu tagumikus.

???

Okei-okei, käisid ühe korra Keenias ja kasutasid teenust. Saime juba aru ja info pärale jõudnud, aga ära nüüd oma ühe kogemuse põhjal nii suurt spetsialist endast ka tee.

11

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rõve pole selline lohakas olla?

Kas nüüd nimetakse selliseid lohakaks, vanasti oli üks teine l-tähega algav termin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bali, tundub, et pooled eesti naised juba seal ees.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keenia oleks viimaste kohtade seas, kuhu minna. Süsimustad mehed, võeh.

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dubai, ideaalne koht.

Ideaalne koht?!

Oled seal ikka käinud ise?

Minu jaoks igas võtmes kõige välistatum koht.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ideaalne koht?! Oled seal ikka käinud ise? Minu jaoks igas võtmes kõige välistatum koht.

Mina olen korduvalt. Mõnus koht tõesti. kindlasti etem kui mingi Keenia.(miks küll keegi peaks soovima seal 11 korda sõbrannaga käia?)

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaene poiss niigi võimleb sentide eest, et perel midagigi süüa oleks ja siis hakkab perekooli mutt teda ahistama. Väkk.

Ma arvan, et tallegi võiks see meeldida. Lisaks kukkub talle kaukasse väike preemia selle eest, et ta minu vastu lahke oli.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )


Esileht Hobinurk Üksik naine kuu aega talvel soojal maal