Esileht Hobinurk Üksik naine kuu aega talvel soojal maal

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Teema: Üksik naine kuu aega talvel soojal maal

Postitas:
Kägu

Ideaalne koht?! Oled seal ikka käinud ise? Minu jaoks igas võtmes kõige välistatum koht.

Mina olen korduvalt. Mõnus koht tõesti. kindlasti etem kui mingi Keenia.(miks küll keegi peaks soovima seal 11 korda sõbrannaga käia?)

Seda saab öelda ainult keegi, kes vähe sellest et pole Ida-Afrikas käinud, on üldse väga-väga vähe reisinud. Püsinud turvalise Egiptus-Türgi-Dubai liinil, hädapärast põiganud ka Jurmalasse ja Balile 🙂

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks üldse tahtma keegi käia korduvalt Dubais? Tööasjus, saan aru. Aga niisama lootuses mõni šeik maha võtta on see küll kuvavõitu. Olen käinud kaks korda, üldiselt meeldis hindele 6,5/10st. Esimest korda abikaasaga puhkusel, teine kord tööreisil. Turvaline, mis on hea. Süüa saab hästi. Aga maru igav, klants, kunstlik, turistikas mis turistikas. Elamust ligi null, kui enne oled kaleid autosid, suuri maju, palme ja vett näinud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda saab öelda ainult keegi, kes vähe sellest et pole Ida-Afrikas käinud, on üldse väga-väga vähe reisinud. Püsinud turvalise Egiptus-Türgi-Dubai liinil, hädapärast põiganud ka Jurmalasse ja Balile ????

Ei tõmba tõesti Aafrika, kuigi Marokos mõned korrad käidud. Vaesus ja räpasus pole minu jaoks. Türgis ja Egiptuses ka ei käi, eelistan 3-4 x aastas Euroopa viisakates riikides puhata, mis on hinnaklassilt nagunii kallim kui sinu Keenia.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis on hinnaklassilt nagunii kallim

Võitja on see, kes suudab kõige kallimalt puhata.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võitja on see, kes suudab kõige kallimalt puhata.

Asi pole selles, asi on sinu halvustamises, nagu oleksin vähe reisinud.Või reisiks kuhugi Egiptusesse ja Türki, kus vaesem kontingent puhkab. Ei ole vähe. Ilmselt rohkem kui sina. Sul ilmselt oma teema selle Keeniaga, saad end tähtsana vaeste seas tunda. Mulle meeldib omasuguste heal järjel inimeste seas puhata.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võitja on see, kes suudab kõige kallimalt puhata.

Asi pole selles, asi on sinu halvustamises, nagu oleksin vähe reisinud.Või reisiks kuhugi Egiptusesse ja Türki, kus vaesem kontingent puhkab. Ei ole vähe. Ilmselt rohkem kui sina. Sul ilmselt oma teema selle Keeniaga, saad end tähtsana vaeste seas tunda. Mulle meeldib omasuguste heal järjel inimeste seas puhata.

Sa ajad mind kellegagi segamini. Mõne eelnevaga ehk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib omasuguste heal järjel inimeste seas puhata.

Ärplev konn on rääkinud.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib omasuguste heal järjel inimeste seas puhata.

Tubli. Saad aastaga tiiru peale. Lõuna-Itaalia tõmbame seega maha, Bali ammugi. Kreekasse ka minna ei saa, vähemalt väljaspoole pealinna. Portugalist suur jupp – ei kõlba sulle. Keskmiselt vähem saavad raha kui eestlased. Horvaatia – ei saa minna, palju vähem teenivad. Ungari – nalja teete või? Vaesurid keskmiselt.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõuna-Itaalia tõmbame seega maha, Bali ammugi. Kreekasse ka minna ei saa, vähemalt väljaspoole pealinna. Portugalist suur jupp – ei kõlba sulle. Keskmiselt vähem saavad raha kui eestlased.

Isegi osa Saksamaast ei kõlba talle külastamiseks. Hispaania napilt. Osa piirkondi seal kindlasti mitte. Põmst jäävad Šveits, Monaco ja Austria ja veel paar. Kõik head soojamaareis jaoks praegu.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge narrige õnnetukest, ta ju Riigi professor

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda nüüd küll, aga ma kardan, et kui ma olen pikka aega kuival olnud, siis võib mul “isutama” hakata ja võin mehe hotellituppa kutsuda. Kas seda pannakse sealses kultuuris väga pahaks?

Magaksid mustaga???

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magaksid mustaga???

Mustad on ju paremad partnerid kui valged.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mustad on ju paremad partnerid kui valged.

Ju sa tead. Ma ei magaks mustaga ka siis, kui see maailma viimane mees oleks.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju sa tead. Ma ei magaks mustaga ka siis, kui see maailma viimane mees oleks.

Oma asi, jääd paljust ilma. Sina maga nende onu Heinodega, igaühe oma valik.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma asi, jääd paljust ilma. Sina maga nende onu Heinodega, igaühe oma valik.

Kes need Heinod on? Aa, sinu külajorsid? Mul vaid head mehed valikus, kahju, kui sul ainult mustadega võimalus on.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma asi, jääd paljust ilma. Sina maga nende onu Heinodega, igaühe oma valik.

Oot, te käite Keenias neid musti poisse põrutamas? Huvitav, kui kole naine peab olema, et latti polegi?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magaksid mustaga???

Ei tea kas kohe magaksin. Esimesel kohtumisel ehk piirduks minetiga. Kes siis imeasja ei sooviks imetleda:)

https://delikatess.eu/product/podravorst-juustuga/

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea kas kohe magaksin. Esimesel kohtumisel ehk piirduks minetiga. Kes siis imeasja ei sooviks imetleda:) https://delikatess.eu/product/podravorst-juustuga/

Ma ei pea end alandama, ega eestlaseidki mingi 15 cm jubinaga end puutuma lase. Aga sul vist head kogemust pole.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dubai on ilus, kvaliteetsete majutustega, hea toiduga ja turvaline talvituskoht, kus samas korralik internet ja töötamise võimalus.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dubai on ilus, kvaliteetsete majutustega, hea toiduga ja turvaline talvituskoht, kus samas korralik internet ja töötamise võimalus.

Ja megaigav, nagu juba öeldud. Hea koht inimesele, keda huvitab vaid see, mida raha eest saab.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida tohutult huvitavat seal süside maal siis on? Loomi näen loomaaias ka. Mis hullud vaktsiinid kõik peab sisse süstima, et sellisesse keskkonda minna, huuhhh

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem juba Malaisia või siis Austraalia, kui eksootikat ja ilusat loodust vaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja megaigav, nagu juba öeldud. Hea koht inimesele, keda huvitab vaid see, mida raha eest saab.

Raha eest saabki parima ju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dubais isegi töötab väga palju vallalisi eesti naisi normaalsetel ametikohtadel:

stjuardessid, hotellide management jms.

stjuuardess on normaalne ametikoht? Really? Tjah, kui haridust ja potentsiaali pole, siis tõesti.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ideaalne koht?! Oled seal ikka käinud ise? Minu jaoks igas võtmes kõige välistatum koht.

Mina olen korduvalt. Mõnus koht tõesti. kindlasti etem kui mingi Keenia.(miks küll keegi peaks soovima seal 11 korda sõbrannaga käia?)

Ma polegi see, kes Keeniat haibib. Mul hoopis teised maad, kus ka juba kinnisvara soetatud ja pool aastast elame.

Aga Emiraadid on no-go. Piisas ühest korrast turistina ja kolmest sunnitud komandeeringust ja ei iial enam. Haige ühiskond.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda saab öelda ainult keegi, kes vähe sellest et pole Ida-Afrikas käinud, on üldse väga-väga vähe reisinud. Püsinud turvalise Egiptus-Türgi-Dubai liinil, hädapärast põiganud ka Jurmalasse ja Balile ????

Ei tõmba tõesti Aafrika, kuigi Marokos mõned korrad käidud. Vaesus ja räpasus pole minu jaoks. Türgis ja Egiptuses ka ei käi, eelistan 3-4 x aastas Euroopa viisakates riikides puhata, mis on hinnaklassilt nagunii kallim kui sinu Keenia.

Esined siin oma piiratud silmaringiga ja ise uhke ka veel?

Praalid oma rahaga, siis mine korra tee proovi, LAV ja võta Cape Town heast piirkonnast ookeani ääres villa ja saad aru, mis on hea. Toit, veinid, luksus, inimesed, kliima.

Aafrikat ühte potti panna ja naeruvääristada saab vaid tõsiselt kitsa silmaringiga inimene.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju sa tead. Ma ei magaks mustaga ka siis, kui see maailma viimane mees oleks.

Oma asi, jääd paljust ilma. Sina maga nende onu Heinodega, igaühe oma valik.

sina oled siis see, kelle jaoks on olemas ainult kas mustad või ainult heinod

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, sa ikka tead, et palmi all töötades tuleb kindlasti tutvuda konkreetse riigi maksustamispoliitikaga? Vaatamata sellele, et tööandja on ilmselt ikka Eesti tööandja.

Ta ei tööta seal, ta viibib seal. Kas kui paariks päevaks kuskile Soome sõidad ja seal tund aega tööasju teed, kukud ka kohe maksustamispoliitikaga tutvuma?

Mina lugesin teemaalgatusest välja, et ta ei viibi seal paar päeva, vaid plaanib olla kuu-kaks ning ühtlasi teha ka tööd seal.

TA tahab minna palmi alla. Seega, milleks selline võrdus paariks päevaks Soome sõitmisega? Saad ju ometi aru, et on vaks vahet, kas tööd tehakse EL-s või kuskil soojal maal? Seadused ja regulatsioonid on erinevad.

Minu kommentaar võib tunduda tohutult imelik ja uskumatu. Aga reaalselt võiks siiski teemasse rohkem süveneda.  Mul on isiklik kogemus olemas. Minu tööandja keelas ära palmi all töötamise just maksustamisega seotud põhjusel.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sina oled siis see, kelle jaoks on olemas ainult kas mustad või ainult heinod

Minu jaoks ei ole asjad nii mustvalged. Minu jaoks on oluline ikka inimene, mitte tema nahavärv. Ega ma sellepärast kellegagi magama ei hakka, et ta must on. Vastasin sellele, kes ütles, et mustaga ta ei magaks iialgi, olgu või viimane mees maailmas. See ju on ehtne rassism ja mustvalge maailmanägemus, et välistad inimese ainult nahavärvi järgi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
#4087205: Minu tööandja keelas ära palmi all töötamise just maksustamisega seotud põhjusel.

Kui kaugtöö on võimalik ja kontoris käima ei pea, siis pole vaja üldse öelda tööandjale, et välismaale lähed. Ja kui ütled, ei tohiks normaalsel tööandjal selle vastu midagi olla.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )


Esileht Hobinurk Üksik naine kuu aega talvel soojal maal