Esileht Hobinurk Üksik naine kuu aega talvel soojal maal

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Teema: Üksik naine kuu aega talvel soojal maal

Postitas:
Kägu

Kui kaugtöö on võimalik ja kontoris käima ei pea, siis pole vaja üldse öelda tööandjale, et välismaale lähed. Ja kui ütled, ei tohiks normaalsel tööandjal selle vastu midagi olla

Arvad ikka veel, et tänapäeval jääb veebis miski saladuseks?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaugtöö on võimalik ja kontoris käima ei pea, siis pole vaja üldse öelda tööandjale, et välismaale lähed. Ja kui ütled, ei tohiks normaalsel tööandjal selle vastu midagi olla

Arvad ikka veel, et tänapäeval jääb veebis miski saladuseks?

Mis vahet sel on. Eesmärk ei olegi saladuses hoida, vaid lihtsalt mitte öelda. Kui küsib, kus oled, siis ütlen. Mitte ei teata ette, et lähen kuu aja pärast.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda saab öelda ainult keegi, kes vähe sellest et pole Ida-Afrikas käinud, on üldse väga-väga vähe reisinud. Püsinud turvalise Egiptus-Türgi-Dubai liinil, hädapärast põiganud ka Jurmalasse ja Balile ????

Ei tõmba tõesti Aafrika, kuigi Marokos mõned korrad käidud. Vaesus ja räpasus pole minu jaoks. Türgis ja Egiptuses ka ei käi, eelistan 3-4 x aastas Euroopa viisakates riikides puhata, mis on hinnaklassilt nagunii kallim kui sinu Keenia.

Jessus, millistes viisakates Euroopa riikides puhkad? Mul just ideed otsas…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja megaigav, nagu juba öeldud. Hea koht inimesele, keda huvitab vaid see, mida raha eest saab.

Inimene küsis, kus oleks soe ja saaks hea internetiga tööd teha. Milleks hakata soovitama mingeid “põnevaid” sihtkohti siis? Igavust ta ju tahabki, et oleks hea töötada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaugtöö on võimalik ja kontoris käima ei pea, siis pole vaja üldse öelda tööandjale, et välismaale lähed. Ja kui ütled, ei tohiks normaalsel tööandjal selle vastu midagi olla

Arvad ikka veel, et tänapäeval jääb veebis miski saladuseks?

Mis vahet sel on. Eesmärk ei olegi saladuses hoida, vaid lihtsalt mitte öelda. Kui küsib, kus oled, siis ütlen. Mitte ei teata ette, et lähen kuu aja pärast.

Kui rumal küll saab olla? See tuleb ju välja, kui oled välismaal tööd teinud. Kui sa lihtsalt lähed välismaale, siis ei olegi mingit probleemi. Kui teed sealt tööd, siis võib probleem tekkida.

Mina võin ju teie silmis loll ja idioot olla (vaata, mitu miinust minu esimene kommentaar sai), aga tegelikkus on selline… Jah, see on ju vana, teada tõde, et kui info ei meeldi, siis on see kindlasti täiesti vale info ja selle väljaütleja täiesti lollakas.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saab, saab välismaal tööd teha aga loomulikult pole sellest vaja liigselt kaagutada igal pool ja

teiseks on võimalus nagu remote connection. Ise olin ära kuu aega ja meil on väga kõrged nõudmised turvalisusele. Jaanuaris lähen uuesti, mulle ei sobi see ilm siin. Aastavahetuse ümbrus pole hea aeg mõttetult kõrgete hindade tõttu. Ja loomulikult, kui kollektiivis on sellised mürgised moorid, kel endal pole võimalust, vahendeid jms. siis selliste kadestajate eest tuleb muidugi infot varjata.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saab, saab välismaal tööd teha aga loomulikult pole sellest vaja liigselt kaagutada igal pool ja

teiseks on võimalus nagu remote connection. Ise olin ära kuu aega ja meil on väga kõrged nõudmised turvalisusele….

Kus riigis turvalise neti saad?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saab, saab välismaal tööd teha aga loomulikult pole sellest vaja liigselt kaagutada igal pool ja

teiseks on võimalus nagu remote connection. Ise olin ära kuu aega ja meil on väga kõrged nõudmised turvalisusele….

Kus riigis turvalise neti saad?

Meil on kah remote connection, aga välimaise ip aadressiga ei lase ühendada. Ehk siis, võid vabalt ilma tööandja teadmata välisriiki putkata, kui selline soov on, aga tööd seal teha ei saa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaugtöö on võimalik ja kontoris käima ei pea, siis pole vaja üldse öelda tööandjale, et välismaale lähed. Ja kui ütled, ei tohiks normaalsel tööandjal selle vastu midagi olla

Arvad ikka veel, et tänapäeval jääb veebis miski saladuseks?

Mis vahet sel on. Eesmärk ei olegi saladuses hoida, vaid lihtsalt mitte öelda. Kui küsib, kus oled, siis ütlen. Mitte ei teata ette, et lähen kuu aja pärast.

Kui rumal küll saab olla? See tuleb ju välja, kui oled välismaal tööd teinud. Kui sa lihtsalt lähed välismaale, siis ei olegi mingit probleemi. Kui teed sealt tööd, siis võib probleem tekkida.

Mina võin ju teie silmis loll ja idioot olla (vaata, mitu miinust minu esimene kommentaar sai), aga tegelikkus on selline… Jah, see on ju vana, teada tõde, et kui info ei meeldi, siis on see kindlasti täiesti vale info ja selle väljaütleja täiesti lollakas.

Ma ju ütlesin, et suva kui välja tuleb. Ei tahagi saladuses hoida. Ja selline mind rumalaks sõimama, kes lihtsatest sõnadest aru ei saa.

Ma ütlesin, et ma ei ütle ülemusele, et lähen, aga ei plaani saladuses hoida. Las näeb sotsmeediast või mujalt. Kui küsib, et kus ma olen, siis vastangi, et Marokos vms. Mis tal siis ikka teha, töö ju on iga päev tehtud ja võimalikud tagajärjed pole tema asi, küll ma ise klatin siis. Loomulikult ei saa nii teha siis, kui aeg-ajalt on vaja kontoris käia.

Jeesh, katsu õige pead kasutada.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )


Esileht Hobinurk Üksik naine kuu aega talvel soojal maal