Esileht Koolilaps üksik vesivärv (valge) Tartus

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: üksik vesivärv (valge) Tartus

Postitas:
Kägu

Millisest poest Tartus võiks leida üksikuid vesivärve (vesivärvi tuube, potsikuid)? Huvitab just valge värv. Muud vesivärvid lapsel kõik kenasti olemas (mitmes värvikomplektis lausa), ainult valge värv on kõikidest otsa saanud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vesivärvidel vist tuube polegi, vesivärv on ju kõva. Ja valget vesivärvi pole ma eluski näinud. Ehk mõtled guašši?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valget vesivärvi ei ole olemas.

+7
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kunstipoodides (ka epoodides) on akvarellvärve küll eraldi tuubidena, ka valget.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuri Skizze või Kunst ja Hobi poodidest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valge akvarell on täitsa olemas. Ma ostsin oma lapsele Skizzest, aga see oli selline eraldi klots, mida tavakarpi küll naljalt lisada ei anna. Eks neid ole mitmeid variante, aga sellised üksikud värvid ei ole nö koolilapse-sari vaid klass kõrgemad. Seega võib ühe värvi hind olla võrreldav või isegi suurem ühe tavalise täiskomplekti hinnast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valge akvarell on täitsa olemas. Ma ostsin oma lapsele Skizzest, aga see oli selline eraldi klots, mida tavakarpi küll naljalt lisada ei anna. Eks neid ole mitmeid variante, aga sellised üksikud värvid ei ole nö koolilapse-sari vaid klass kõrgemad. Seega võib ühe värvi hind olla võrreldav või isegi suurem ühe tavalise täiskomplekti hinnast.

Nende värvide pluss on see, et need on puhtad, segades saavutab õige tooni, ei muutu “poriseks”. Kui laps rohkem joonistab ja vähegi võimalust on siis mina just soovitan osta neid värve.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõustun ka selle soovitusega. Kunstipoe vesivärvidega on parem tegutseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps üksik vesivärv (valge) Tartus