Esileht Pereelu ja suhted Üksikemad ja ootused uuele partnerile?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Üksikemad ja ootused uuele partnerile?

Postitas:

Mis on teie nägemus uue partneri panustamisel lapse kasvatamisse nii rahaliselt kui ka otseses mõttes?

Olen vallaline ja lastetu mees, kõik naised on juba lapsega keda kohtan 🙁

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on teie nägemus uue partneri panustamisel lapse kasvatamisse nii rahaliselt kui ka otseses mõttes?

Olen vallaline ja lastetu mees, kõik naised on juba lapsega keda kohtan ????

Seda viimast ma eriti ei usu, ikka peaks leidma ka lastetuid, aga esimese küsimuse kohta – elatist maksab lapse isa loomulikult, aga külmkappi eraldi toiduriiuleid tegema hakata mehele ja lapsele oleks ka nõme. Suhtumise osas – ei pea superisaks hakkama, lihtsalt käitu normaalselt.
Üldiselt, üksikema või lastetu, mõistlik oleks naisega enne suhte loomist nii palju tutvuda, et sulle just tema vastavad seisukohad siiski ette teada oleks. Pea ees suhtesse hüpata ja pärast kurta, et ettekujutus ühiselust ei klapi, on lihtsalt rumal.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on teismeline juba, nii et kasvatuse osas ootaks niisama eeskuju, et mees oleks nt hooliv, usaldusväärne, emotsionaalselt tasakaalukas, tervislike eluviisidega, kohusetundlik, viisakas, julge, ettevõtlik. Rahalist panust ei oota, aga nt tarimishulluga sammu pidada ma ka ei jõuaks ja meest ise ülal pidada ka ei tahaks (vähemalt mitte suhte alguses, aga selge see, et pikemas kooselus võib igasuguseid olukordi ette tulla).

Inimesed ja nende ootused on erinevad. Mõtle parem, mida sa ise suhtelt ootad, siis on lihtsam sobivat ja ka mitte sobivat inimest/suhet ära tunda.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on teie nägemus uue partneri panustamisel lapse kasvatamisse nii rahaliselt kui ka otseses mõttes?

Olen vallaline ja lastetu mees, kõik naised on juba lapsega keda kohtan ????

Kui vana sa oled? Kui vanasid sa vaatad? Lastetutel naistel on rohkem aega väljas käia ja nad ei vaja kohtinguportaale, kui näiteks sealt otsid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on teie nägemus uue partneri panustamisel lapse kasvatamisse nii rahaliselt kui ka otseses mõttes?

Olen vallaline ja lastetu mees, kõik naised on juba lapsega keda kohtan ????

Kui võõrastest lastest ei hooli, siis mis aitab see rahaline panustamine. Kui tahad kooselu, siis tuleb käituda nagu kooselus ikka käitutakse. Tead, mis tähendab pere? Kui näed suhet kui rahalist panustamist, siis pole sa suheteks lihtsalt valmis. Ütledki otse naisele, ei kavatse rahaliselt panustada, aga seksi tahaks. Eks siis naine valib, mis ta soovib. Pere on pere. Tahad kooselada, käitu nagu see oleks sinu perekond. Ei taha, ära üldse hakka mingit liini ajama.

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik on suhteline ja oleneb. Kui lapsel isa olemas ja panustab nii ajaliselt kui rahaliselt, siis ootan, et uus partner isa pildilolekut aktsepteerib. Rahaline panus võiks olla selline, kus söögiarveid pooleks ei saeta ja toidupoe korvi pistetud lapse sokke ei pea ehk pärast tšeki alusel üldkuludest maha arvama. Suuremad kulud (telefonid, talveriided, mööbel) võiks olla ikka lastevanemate endi kanda ja uus partner nende ostmises osalema ei peaks.

Ajalises panuses ootan, et mees aitaks, kui vajadus tekib. Nt kui lapsel vaja mingile üritusele jõuda ja ema ise töölt tulema ei saa, siis võiks see õlg ja tugi olla, et uus partner aitab selle lapse kui mitte kohale saada, siis vähemalt õigel ajal uksest välja. Õppimine, trennidesse tassimine jms ei jää tavaliselt esimeste aastate sisse ja selleks peab endal tekkima tahe ajaliselt panustada ning hea klikk lapsega. Nõuda või tingimuseks seada seda ei saa – see kas tuleb ise või ei tulegi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu siin mainiti – otsid valedest kohtadest. Tutvusportaalides on tõesti suur osa selliseid naisi, kes lapsele uut isa otsivad.
Minu tutvusringkonnas on vaid kolmel sõbrannal laps ja oleme kõik 30ndates, mitte enam ülinoored, täna kuulsin siit foorumist, et keskealised lausa 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu siin mainiti – otsid valedest kohtadest. Tutvusportaalides on tõesti suur osa selliseid naisi, kes lapsele uut isa otsivad.

Minu tutvusringkonnas on vaid kolmel sõbrannal laps ja oleme kõik 30ndates, mitte enam ülinoored, täna kuulsin siit foorumist, et keskealised lausa ????

Tutvumisportaalid on viljakaid naisi täis, tuleb nõustuda.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 08:37; 30.10 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastetuid naisi on küll su ümber, ava oma silmad. Nad on lihtsalt iseteadlikud ja nagu omapäi kõndivad kassid. Nad ei otsi uut abilist, ei tunne vajadust mehele suhu vaadata ega looda mehe rahakotiraudu avada, et oma laste elu lihtsamaks teha. Kärgperendus on iga külje pealt poolpidune lahendus. Nii laste kui ka lastetu mehe jaoks. Laste isadel on kohustused, mitte sinul. Sinul on lihtsalt võimalus naist armastada ja olla viisakas kõigi naise lähikondsete suhtes. Kui üksikemal on muid lootusi su suhtes (su raha näiteks), siis hakkab juba kärgperenduse esimene peatükk nimega Jama pihta.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingis vanuses on tõepoolest enamusel naistel lapsed ja mehi võib olla vabu. Kuigi ma olen samuti üksikema, ei kiirustaks ma uut suhet looma. Minu jaoks olemegi minu laps ja mina pere. Kui tegu poleks just meeletu armumisega, siis igasuguste selliste vabade meestega jääks minu kontakt tutvuse tasandile. Koos elada ma eluski enam kellegagi ei soovi, kuid visiitutvus ehk vaid suure sümpaatia korral. Visiit tähendab aegajalt kohtumisi, väljas käimist ja kõik. Minu meelest ideaalne. Suur armastus oleks ka ideaalne, kuid seda elus vaevalt enam leiab.

Hetkel ei mõtlegi uute suhete peale. Kardan, et ühisest pesapunumisest minu puhul ei saa enam juttu olla. Kuid iga naine on erinev ja teiste kohta ma ei oska rääkida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastega naiste puhul on ka see, et nad ei pruugi enam lapsi tahta, ehk vaid 1-2 (kui on 1-2 lapsega üksikema). Selles suhtes oleks parem valik lasteta importnaine, kui kohapealt pole võtta.

+1
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles ise uue partneriga koos ning mul on laps varasemast koosoleust, on mul raske vastata sellele küsimusele. Mul ei olnud mingeid ootusi mehele seoses oma lapsega, aga selge oli, et need mehed, kes lapsega nö poleks klappinud, nendega poleks midagi välja tulnud. Sinu küsimus tundub olevat sinna rahakoti poole, et kas pead hakkama oma niigi piskut veel ka lapseg ajagama. Nagu siin eespool keegi vastas, siis suured ja peamised väljaminekud las jääda ikka lapsevanemate kanda, aga tõesti toidu ja esmatarve üle arvestus pidada oleks nõme selles mõttes, et siis ei saakski mingit peretunnet tekkida. Suhted peaks üldiselt arenema loomulikult, rõõmsalt ja iseenesest, seega kui sa tunned, et sa pead liiga palju kompromisse tegema juba alguses (seoses lapsega), siis parem vaata ringi ja tee rahulikult õige valik partneri osa. Usu mind lasteta naisi on küllalt, ei pea lihtsalt kedagi ära võtma, sest üksi ei meeldi, aga seda üiget ei ole veel teele sattunud.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei otsi lastele isa. Isa on neil olemas. Aga mees peaks tahtma olla pereliige (mitte isa asendama, aga üks osa perest)
Aga enda nõudmised ja ootused aastatega on vaid kasvanud ja oma vanuses 35+ on minu jaoks kummaline sama vana või veidi vanem mees, kellel pole lapsi või pikemat kooselu olnud. Kui aus olla, siis ma välistaks isegi sellise mehe.
Rahaliselt- sponsorit ka ei otsi, aga samas välistaks enda kõrval mehe, kes ajab näpuga järge, et sentigi naise lapsele ei kuluks. See oleks päris kummaline. Samamoodi ei kujuta ise ette, et kui mehel on laps ja läheme koos kuskile, siis saen senti pooleks, et kulutan vaid oma lastele.
Aga üldiselt see suhtumine, et üksikema on kerge saak, kellel on madalad nõudmised- no minu tutvusringikonnas see küll ei kehti. Enne olen üksi kui suhtes, mis ei paku rahulolu.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu siin eespool keegi vastas, siis suured ja peamised väljaminekud las jääda ikka lapsevanemate kanda

Just ja minu arvates peakski koos elama sellega, kellega need lapsed saadi. Uus mees on nagu perekonda sissetungija..nagu võõrkeha.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 11:35; 30.10 16:49; 31.10 10:50;
To report this post you need to login first.

Olen üksikema kahe lapsega. Aastaid ei vaadanud ühegi mehe poole, aga sellel suvel kõndis keegi väga eriline sõna otseses mõttes mulle sülle. Kuigi mul on kaks last ja nende isa eriti rahaliselt ei panusta, siis ma ei oota, et minu uus mees minu lapsi üleval pidama peaks. Nii palju suudan ise ka teenida.
Kuid ma ootan, et ta suhtuks nendesse normaalselt ja võtaks neid perekonna osana. Mul on vedanud, et talle sport meeldib ja ta tuleb alati vabatahtlikult lapse võistlustele kaasa elama (kusjuures oma isa pole ühelgi võistlusel käinud, kuigi laps on omal alal Eesti parimate seas ja ka Eesti meister).

Lühidalt, rahalist panustamist ei oota ega vaja, kuid ajalist ja emotsionaalset küll.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu nii mönigi eelpool köneleja märkis ei ole mu lastel uut isa vaja ja rahalist toetust ma ka ei vaja, et omal lastele asju soetada vöi huvitegevusi tasuda, aga emotsionaalset ja ajalist jagamist eeldan kyll. Minu elukaaslane on meile meeldivalt sisse sulanud, möistlik inimene, ennast peale ei suru, lapsed ise kysivad ta käest yhtteist sh. kooliasju vms kui ma pole kodus. Vahetst vaaritavad koos syya ja aitavad tal lauda katta. Ma ei oodanud ega lootnud midagi, aga lihtsalt meil kujunesid asjad väga perekondlikult meeldivaks. Töesti on vahest uus partner ostnud nipet näpet mööda minnes lastele, ka asju mida mina olen ära unustanud osta neile. Aga see käib vist normaalse kooselu juurde. Minu partner on korduvalt mulle öelnud, et ta ei ole ainult minuga vaid meiega kui hakkasime nö “käima” ja ega teisit ei kujutaks vist ette ka. Ei otsinud ka mingit konkreetset suhet aga näed siis…. 2 lapsega ja önnelikus uues suhtes, yhiseid lapsi ei soovi ja mees tegi vasektoomia 🙂

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga üldiselt see suhtumine, et üksikema on kerge saak, kellel on madalad nõudmised- no minu tutvusringikonnas see küll ei kehti. Enne olen üksi kui suhtes, mis ei paku rahulolu.

Ma kahtlustan ka, et pigem on üksikemal nõudmised kõrgemad – mees peab ju klappima mitte ainult temaga, vaid võiks saada normaalselt läbi ka lastega. Lisaks ei ole mingit meeleheitlikku kellatiksumist kuklas, et tingimata vaja mõni mees leida (kolme last soovinud naisel on kergem leppida kahelapseliseks jäämisega kui ühest lapsest unistajal lastetuks jäämisega).

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahtlustan ka, et pigem on üksikemal nõudmised kõrgemad – mees peab ju klappima mitte ainult temaga, vaid võiks saada normaalselt läbi ka lastega.

Ei hakka siin keegi, või siis vähemalt enamus siin klapitama, kui rahad mängus ja saada lubada endale palju enamat kui selleks praegu ollakse suuteline.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 11:35; 30.10 16:49; 31.10 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ausalt öeldes ei kujuta üldse ette, et mul enne laste täisealiseks saamist võiks mingit “uut partnerit” tekkida. Kui üldse, siis mingi visiitsuhe, nii et kohtumised toimuvad väljaspool meie kodu ja need mu laste elu kuidagi ei mõjuta.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel elu Eestis hea. Naisi jalaga segada. Vali kasvõi igaks õhtuks uus.

Valejutt, pole midagi segada. Pole neid kusagilt eriti võtta, ei pereloomiseks, ega ka niisama ajaviitmiseks.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel elu Eestis hea. Naisi jalaga segada. Vali kasvõi igaks õhtuks uus.

Valejutt, pole midagi segada. Pole neid kusagilt eriti võtta, ei pereloomiseks, ega ka niisama ajaviitmiseks.

ei ole võtta jah. Täna selge õhtu, oleks tore eemalt vaadata linna tulukesi ja kohvitassiga käsi soojendada. Aga… pole kellegagi minna. Kõigil kodus tropp/amööb või lapsed. No ja polegi võtta.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 08:37; 30.10 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks mehed ei taha niisama ajaviitmisega rahulduda, hakkavad kohe kätt püksi ajama ja seda jälle mina ei taha. “niisama aega viita”, nt kultuuriüritustel ja tantsimas käia oleks ju tore, aga kust sellist võtta.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 19:47; 31.10 20:32; 31.10 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa ütles ise, et on sellega arvestanud, et abiellub meie mõlemaga. Võttis mu lapse omaks igas mõttes, hiljem saime veel kaks ühist last. Lapsel ongi kaks isa, kes mõlemad hoolitsevad ja armastavad. Elatis oli osa meie pere eelarvest (see on meil ühine).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 20:02; 31.10 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kolleegide hulgas on ka igale maitsele sobivaid vallalisi ja lastetuid naisi.
Minul üksikemana ei olnud mingeid ootusi peale selle, et kõigil on koos vaba ja mõnus olla, ehk siis keemia pidi klappima. Aga mu uus mees on igas mõttes üle ootuste. Ta on alati nõus lapsi aitama ja sõidutama, mängib lauamänge ja pallimänge nendega. Ta on väga hästi kohanev ja sulandus meie perre ja temaga koos seikleme rohkem kui ilma temata seda tegima. Esialgu peaksid ikka endale selgeks mõtlema, kas oled selline mees, kes suudab naise lapsi kel teine bioloogiline isa, armastama hakata. Sest kui ei suuda, siis kust võtad motivatsiooni, et nendega aastaid ühe katuse all elada. Mina väga imetlen oma meest ja pean endale tunnistama, et ma ise ilmselt ei oleks nii hea kasuvanem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on teie nägemus uue partneri panustamisel lapse kasvatamisse nii rahaliselt kui ka otseses mõttes?

Olen vallaline ja lastetu mees, kõik naised on juba lapsega keda kohtan ????

Mina olen 30 ja lastetu.
Ju sulle meeldib midagi nende lastega naiste juures, et vaid nende juurde satud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees olgu MEES igas mõttes, rahalises ja emotsionaalses, mees olgu kui suur ja tugev (ei pea olema füüsilises mõttes) õlg millele toetuda.

Kui minu ümber tiirleks mingi mees, kelle jaoks pole au ja uhkuse asi olla perekonna pea, toetaja ja kaitsja, siis mina peaksin ise selle rolli suhtes endale võtma ja päris kindel on see, et ma ei austaks sellist meest üldse, sest ta on minu arvates naiselik…. Ja mina ei taha muutuda meheks!

Sinu küsimus, ehk viitamine lapsele ja rahale näitab, et sina pole tõeline mees. Vaata parem mehelikke naisi, kes heameelega otsustavad-vastutavad kõige eest üksinda ja sina saad lihtsalt eluga kaasa lohiseda, ega pea ise pingutama-vastutama. Kindlasti ei sobi sulle lapsega naine, sest laps vajab normaalset mehelikku eeskuju oma ellu, mida sina pakkuda ei oska.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.10 08:17; 31.10 11:56; 31.10 18:17; 31.10 21:35; 31.10 21:38; 31.10 21:58; 31.10 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et normaalne on umbes nii:

1) Kui naisel on erandkorras tarvis lapsehoidjat (arstiaeg, väga harva ette tulev öine töövalve vms)- siis hoida last. Või on lapsel mõni ootamatu mure ja ei saa ema kätte vms. Pigem siiski erandina ja esmavalik ikka ema poole pöörduda.
2) Kui osta perele süüa siis osta kõigile (sama muidugi ka siis, kui naine käib poes).
3) Saada vähemalt aktsepteerivalt/viisakalt läbi

Eeldusel, et naine saab lapse isalt elatist ja lapse isa on lapse jaoks pildil, siis sellega piirdubki. Teistsugustes olukordades on võib-olla teisiti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees olgu MEES igas mõttes, rahalises ja emotsionaalses, mees olgu kui suur ja tugev (ei pea olema füüsilises mõttes) õlg millele toetuda.

Kui minu ümber tiirleks mingi mees, kelle jaoks pole au ja uhkuse asi olla perekonna pea, toetaja ja kaitsja, siis mina peaksin ise selle rolli suhtes endale võtma ja päris kindel on see, et ma ei austaks sellist meest üldse, sest ta on minu arvates naiselik…. Ja mina ei taha muutuda meheks!

Sinu küsimus, ehk viitamine lapsele ja rahale näitab, et sina pole tõeline mees. Vaata parem mehelikke naisi, kes heameelega otsustavad-vastutavad kõige eest üksinda ja sina saad lihtsalt eluga kaasa lohiseda, ega pea ise pingutama-vastutama. Kindlasti ei sobi sulle lapsega naine, sest laps vajab normaalset mehelikku eeskuju oma ellu, mida sina pakkuda ei oska.

Mees saab mees olla vaid oma perekonnas, mitte kellegi teises.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 11:35; 30.10 16:49; 31.10 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel elu Eestis hea. Naisi jalaga segada. Vali kasvõi igaks õhtuks uus.

Valejutt, pole midagi segada. Pole neid kusagilt eriti võtta, ei pereloomiseks, ega ka niisama ajaviitmiseks.

See, et sinul pole võtta ei tähenda, et teistel pole võtta. Mul sõbral lahku minekust varsti kaks aastat möödas ja 1-2 naist kuus ikka on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootusi ei ole, mina olen komplekt koos lastega, nii lihtsalt on. Kui tahab nii head naist nagu mina siis peab võtma koos komplektiga mina + 2 + kass :-). Kui ei taha siis oleksin edasi liikunud või üksi jäänud. Poolikule suhtele mu elus kohta pole, ainult sellele, kus mõlemad püüdlevad parimat.

Armastan oma meest iga päev järjest enam selle eest, mis rolli ta ise on võtnud minu lastega tegelemises ja kui hästi ta nendega läbi saab. Kui vaatan neid koos tegutsemas või näen, kuidas ta nende peale mõtleb, aitab referaati teha või vene keelt õppida, kuidas õpetab elus olulist, arendab maailmavaadet- siis see on üks kõige paremaid tundeid, mida ta saab minus luua. Ja ta on seda ka ise mõistnud, et tema panus lastesse saab hoolega tähele pandud ja hüvitatud minu poolt 🙂

See mis on ei tulnud niisama lihtsalt, ta mõtles pikalt, enne kui kokku kolisime. Oli isegi periood, kus ma plaanisin suhte ära lõpetada, sest see visiitvärk tundus minu elu raiskamisena. Nüüd mõistan, et tal oli enda sees vaja jõuda otsusele, et see komplekt, mille ta vastu võtab, on tervik nüüd ja igavesti ning et tal on jaksu meile kõigile pühenduda. Õnneks mul on väga mõistlikud lapsed.

Peretunne on lihtsalt imeline asi. Meie kaks oleme paar kõiges, kodu haldamisel, laste kasvatamisel, plaanide tegemisel. Lepime lastega seonduva alati koos enne kokku. Mina ei otsusta üksi ja tema arvamusega arvestamata ja tema ka mitte, see kõik on läheduse osa.

Majanduslikult ei oota samuti midagi, kannan enda ja laste kulud iseseisvalt, vahel ostab miskit neile emotsiooniostu või toob reisilt või annab taskuraha kui mul sularaha pole. Kodukuludes me senti ei sae, mina pigem ise valvan, et see oleks kuidagi enam vähem pooleks või veidi minu poole kaldu sest mind on 3. Oleme kokku leppinud, et ütleme kohe kui miskit kihvatab, et peaks olema teisiti.

Ehk siis point kuhu tahtsin jõuda – kui hoolid naise lastest, saad vastu väga palju armastust naise poolt. Miskipärast on minu tutvusringkonna üksikud mehed leidnud just lastega naised ja loonud väga ilusad suhted. Ju siis selles elukogemuses on miskit, mis kannab rohkem kui lastevaba naisega.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted Üksikemad ja ootused uuele partnerile?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.