Esileht Pereelu ja suhted Üksikemad ja ootused uuele partnerile?

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Üksikemad ja ootused uuele partnerile?

Postitas:

Mees olgu MEES igas mõttes, rahalises ja emotsionaalses, mees olgu kui suur ja tugev (ei pea olema füüsilises mõttes) õlg millele toetuda.

Kui minu ümber tiirleks mingi mees, kelle jaoks pole au ja uhkuse asi olla perekonna pea, toetaja ja kaitsja, siis mina peaksin ise selle rolli suhtes endale võtma ja päris kindel on see, et ma ei austaks sellist meest üldse, sest ta on minu arvates naiselik…. Ja mina ei taha muutuda meheks!

Sinu küsimus, ehk viitamine lapsele ja rahale näitab, et sina pole tõeline mees. Vaata parem mehelikke naisi, kes heameelega otsustavad-vastutavad kõige eest üksinda ja sina saad lihtsalt eluga kaasa lohiseda, ega pea ise pingutama-vastutama. Kindlasti ei sobi sulle lapsega naine, sest laps vajab normaalset mehelikku eeskuju oma ellu, mida sina pakkuda ei oska.

Mees saab mees olla vaid oma perekonnas, mitte kellegi teises.

Kui nii, siis ärgu nilligu lastega naisi. Loogu ise ja hoidku oma peret. Paraku näitab üksikvanemluse statistika, et isegi OMA lastega peres ei oska mees olla MEES… nii, et paistab pigem et lastest see ei sõltu, vaid meeste endi iseloomust.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.10 08:17; 31.10 11:56; 31.10 18:17; 31.10 21:35; 31.10 21:38; 31.10 21:58; 31.10 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees peab jah jõudma arusaamisele, et kas soovib luua perekonda või olla vaba. Kui soovib olla vaba, siis otsigu endale visiitsuhteid ja rääkigu kohe otse oma plaanidest. Siis pole mõtet endale naist võtta ja teda lollitada. Selliseid naisi on küll, kes samuti suhet ei taha ning eelistavadki vabad olla.

Tuleb lihtsalt aus olla üksteise suhes.

Kui võtta endale lapsega naine, siis peab arvestama, et naine eeldab, et mees aitab lastega seotud murede puhul. Aitab viia lapsi lasteaeda või kooli jne. Üldjuhul ei ole nii, et naine ei eelda mehelt abi. Ikka loodetakse, et perekonnad jagatakse nii muresid kui rõõme.

Aga kui ta tahabki peret luua ja 3 last saada, ning teistes naistes ka käia ei viitsi, siis kui paljud meestes pettunud üksikemadest üldse sellega nõus oleksid?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees peab jah jõudma arusaamisele, et kas soovib luua perekonda või olla vaba. Kui soovib olla vaba, siis otsigu endale visiitsuhteid ja rääkigu kohe otse oma plaanidest. Siis pole mõtet endale naist võtta ja teda lollitada. Selliseid naisi on küll, kes samuti suhet ei taha ning eelistavadki vabad olla.

Tuleb lihtsalt aus olla üksteise suhes.

Kui võtta endale lapsega naine, siis peab arvestama, et naine eeldab, et mees aitab lastega seotud murede puhul. Aitab viia lapsi lasteaeda või kooli jne. Üldjuhul ei ole nii, et naine ei eelda mehelt abi. Ikka loodetakse, et perekonnad jagatakse nii muresid kui rõõme.

Aga kui ta tahabki peret luua ja 3 last saada, ning teistes naistes ka käia ei viitsi, siis kui paljud meestes pettunud üksikemadest üldse sellega nõus oleksid?

Ausus eelkõige, nagu öeldud. Mina olen lapsesooviga meestele kohe algses öelnud, et meie suhtel pole mõtet
Mul on juba lapsed ja rohkem ei soovi. Nii, et ongi sõbralik lahkuminek, et kumbki saaks leida selle õige.

Üksikmees, sinu puhul on suurimaks probleemiks see, et sul on juba erinevate naistega miljon last. Selline mees on kõikide naiste silmis täielik turn-off. Sa pole suutnud ühtegi loodud peret koos hoida … normaalne naine sellise luuseriga peret ei soovi, sest ajalugu kordab ennast. Lõpeta ebarealistlikud fantaasiad ja rahuldu endavanuse naisega, kellega koos vanaduspäevi veeta.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.10 08:17; 31.10 11:56; 31.10 18:17; 31.10 21:35; 31.10 21:38; 31.10 21:58; 31.10 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees olgu MEES igas mõttes, rahalises ja emotsionaalses, mees olgu kui suur ja tugev (ei pea olema füüsilises mõttes) õlg millele toetuda.

Kui minu ümber tiirleks mingi mees, kelle jaoks pole au ja uhkuse asi olla perekonna pea, toetaja ja kaitsja, siis mina peaksin ise selle rolli suhtes endale võtma ja päris kindel on see, et ma ei austaks sellist meest üldse, sest ta on minu arvates naiselik…. Ja mina ei taha muutuda meheks!

Sinu küsimus, ehk viitamine lapsele ja rahale näitab, et sina pole tõeline mees. Vaata parem mehelikke naisi, kes heameelega otsustavad-vastutavad kõige eest üksinda ja sina saad lihtsalt eluga kaasa lohiseda, ega pea ise pingutama-vastutama. Kindlasti ei sobi sulle lapsega naine, sest laps vajab normaalset mehelikku eeskuju oma ellu, mida sina pakkuda ei oska.

Mees saab mees olla vaid oma perekonnas, mitte kellegi teises.

Soo? Miks need mehed siis muudkui oma pere juurest jalga lasevad?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 20:02; 31.10 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks mehed ei taha niisama ajaviitmisega rahulduda, hakkavad kohe kätt püksi ajama ja seda jälle mina ei taha. “niisama aega viita”, nt kultuuriüritustel ja tantsimas käia oleks ju tore, aga kust sellist võtta.

jessver! mul oli selliseid lademetes. a mina muidugi otsisin seda, kes mulle lisaks ka kätt püksi ajaks. 😀 eks see asi natuke keerulisem tegelikult ole, aga mul on tõesti hullult sõpru, kellega igal pool hängida, st käia kinos, teatris, kontserdil.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on tõesti hullult sõpru, kellega igal pool hängida, st käia kinos, teatris, kontserdil.

Mul on hullult naissoost sõpru, aga meessõpru, kellega väljas hängida või peol käia, sellises koguses ei ole, et oleks varnast võtta.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 19:47; 31.10 20:32; 31.10 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksikmees, sinu puhul on suurimaks probleemiks see, et sul on juba erinevate naistega miljon last. Selline mees on kõikide naiste silmis täielik turn-off. Sa pole suutnud ühtegi loodud peret koos hoida … normaalne naine sellise luuseriga peret ei soovi, sest ajalugu kordab ennast. Lõpeta ebarealistlikud fantaasiad ja rahuldu endavanuse naisega, kellega koos vanaduspäevi veeta.

Vat ei rahuldu. Õnneks on mul vähemalt seks-suhe praegu olemas.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 21:23; 31.10 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksikmees, sinu puhul on suurimaks probleemiks see, et sul on juba erinevate naistega miljon last. Selline mees on kõikide naiste silmis täielik turn-off. Sa pole suutnud ühtegi loodud peret koos hoida … normaalne naine sellise luuseriga peret ei soovi, sest ajalugu kordab ennast. Lõpeta ebarealistlikud fantaasiad ja rahuldu endavanuse naisega, kellega koos vanaduspäevi veeta.

Vat ei rahuldu. Õnneks on mul vähemalt seks-suhe praegu olemas.

Sellest latist sa enam üle ei saa. Kümme + last ja ebastabiilsus suhetes peletab kõik naised eemale. Ja mida sa siin üksikemade teemas üldse arutled? Sinu jaoks on ju võõrad lapsed vastuvõetamatud ja ema peaks oma lapsed kuhugi ära sokutama kui sinuga suhet soovib. Nii haiget naist sul vaevalt leida õnnestub.

Ühe lapsega võib ju olla, kui 3 ühist last talle sobiks.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on tõesti hullult sõpru, kellega igal pool hängida, st käia kinos, teatris, kontserdil.

Mul on hullult naissoost sõpru, aga meessõpru, kellega väljas hängida või peol käia, sellises koguses ei ole, et oleks varnast võtta.

Hängimiseks ja peolkäimiseks ei pea ju olema mees. Mees peab olema ikka siis kui kedagi voodikaaslaseks soovid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksikmees, sinu puhul on suurimaks probleemiks see, et sul on juba erinevate naistega miljon last. Selline mees on kõikide naiste silmis täielik turn-off. Sa pole suutnud ühtegi loodud peret koos hoida … normaalne naine sellise luuseriga peret ei soovi, sest ajalugu kordab ennast. Lõpeta ebarealistlikud fantaasiad ja rahuldu endavanuse naisega, kellega koos vanaduspäevi veeta.

Vat ei rahuldu. Õnneks on mul vähemalt seks-suhe praegu olemas.

Miks mitte? Sul on ju lapsi tohutu hulk…katkistes suhetes… Milleks veel neid juurde teha? Kui vana sa oled? Üle 50 vist juba?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.10 08:17; 31.10 11:56; 31.10 18:17; 31.10 21:35; 31.10 21:38; 31.10 21:58; 31.10 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui võtta endale lapsega naine, siis peab arvestama, et naine eeldab, et mees aitab lastega seotud murede puhul. Aitab viia lapsi lasteaeda või kooli jne. Üldjuhul ei ole nii, et naine ei eelda mehelt abi. Ikka loodetakse, et perekonnad jagatakse nii muresid kui rõõme.

Suhet luues naine EELDAB, et mees aitab lastega seotud murede puhul???
Ise ikka said aru, mida sa kirja panid?

Kaks inimest soovivad suhelda ja üks eeldab midagi?
Aga kui mees hakkab EELDAMA, et otsib omale naise, kes kuurialust koristab või muruniidukit talveks peseb, kas see on sinuarust samamoodi ok?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui võtta endale lapsega naine, siis peab arvestama, et naine eeldab, et mees aitab lastega seotud murede puhul. Aitab viia lapsi lasteaeda või kooli jne. Üldjuhul ei ole nii, et naine ei eelda mehelt abi. Ikka loodetakse, et perekonnad jagatakse nii muresid kui rõõme.

Suhet luues naine EELDAB, et mees aitab lastega seotud murede puhul???

Ise ikka said aru, mida sa kirja panid?

Kaks inimest soovivad suhelda ja üks eeldab midagi?

Aga kui mees hakkab EELDAMA, et otsib omale naise, kes kuurialust koristab või muruniidukit talveks peseb, kas see on sinuarust samamoodi ok?

Ei ole,mees peaks eeldama et naine hoolitseb tema eest naiselikul viisil, toetab ja tunnustab meest tema saavutuste eest, on truu ja hellitab teda voodis. Mehed ja naised on erinevad ja ootavad teineteiselt erinevaid asju. Nii on alati olnud ja nii ka jääb.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.10 08:17; 31.10 11:56; 31.10 18:17; 31.10 21:35; 31.10 21:38; 31.10 21:58; 31.10 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mitte? Sul on ju lapsi tohutu hulk…katkistes suhetes… Milleks veel neid juurde teha? Kui vana sa oled? Üle 50 vist juba?

50 täpselt olengi. Ei ole tohutu hulk 7 hetkel. Kahe käe sõrmedel saab kokku lugeda.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mitte? Sul on ju lapsi tohutu hulk…katkistes suhetes… Milleks veel neid juurde teha? Kui vana sa oled? Üle 50 vist juba?

50 täpselt olengi. Ei ole tohutu hulk 7 hetkel. Kahe käe sõrmedel saab kokku lugeda.

7 lapsega (keda emad kasvatavad) 50-aastane mees on keegi, keda ükski naine ei taha pere loomiseks. Sa oled liiga vana ja mehena-isana läbi kukkunud… aga mõni kõbus 50a naine tunneks rõõmu kui saaks koos sinuga vanaduspäevi koos veeretada. Teeb sulle kohvi piimaga ja kuulab saekaatri jutte.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.10 08:17; 31.10 11:56; 31.10 18:17; 31.10 21:35; 31.10 21:38; 31.10 21:58; 31.10 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 21:23; 31.10 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

7 lapsega (keda emad kasvatavad) 50-aastane mees on keegi, keda ükski naine ei taha pere loomiseks. Sa oled liiga vana ja mehena-isana läbi kukkunud… aga mõni kõbus 50a naine tunneks rõõmu kui saaks koos sinuga vanaduspäevi koos veeretada. Teeb sulle kohvi piimaga ja kuulab saekaatri jutte.

Täpsustaks, et eesti naine. Ilmselt on väljamaal naisi kellele sobiks pereloomiseks ka 50+ mees. Aga jah, 50+ naisega pole minul küll mitte mingit ühisosa.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees võttis endale naise kellel oli 6-7 last (alguses oli 2,hiljem imbusid teised ka emme juurde,isade juurest).Naine loomulikult oli 10 aastat vanem,lähenemas 40-le aga tema enam lapsi ei saanud.Ja nii pidasgi mees paar aastat vastu sest tahtis ka mees lapsi saada enda vanuse naisega ja ei viitsinud enam selle naise lapsi üleval pidada.See selleks aga mind väga väga häiris alguses et noorem laps tahtis väga meie juurde tulla aga ma keelasin ära sest too ja mitte üksgi laps sellelt naiselt pole mehe oma.Nüüd mõtlen kas käitusin valesti või ei..vist mitte.Aga mees tõstis alguses kisa, et miks ei või.Seletasin et see naine on sinu minevik ja need lapsed pole sinu omad ja punkt.Õnneks sai aru ja minevik on jäänud minevikuks.Tean vaid et naine leidis uue noore kuti kellelt jälle raha välja pumbata.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hängimiseks ja peolkäimiseks ei pea ju olema mees.

Kogu aeg naistega pole ka huvitav.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 19:47; 31.10 20:32; 31.10 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

7 lapsega (keda emad kasvatavad) 50-aastane mees on keegi, keda ükski naine ei taha pere loomiseks. Sa oled liiga vana ja mehena-isana läbi kukkunud… aga mõni kõbus 50a naine tunneks rõõmu kui saaks koos sinuga vanaduspäevi koos veeretada. Teeb sulle kohvi piimaga ja kuulab saekaatri jutte.

Täpsustaks, et eesti naine. Ilmselt on väljamaal naisi kellele sobiks pereloomiseks ka 50+ mees. Aga jah, 50+ naisega pole minul küll mitte mingit ühisosa.

Just 50+ naistega sul ongi ainult mingit ühisosa, olete koos kaks pensionieelikut. Nooremad naised näevad sind ainult kui suure lastekarjaga vanameest, kel puudub oskus peret koos hoida.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.10 08:17; 31.10 11:56; 31.10 18:17; 31.10 21:35; 31.10 21:38; 31.10 21:58; 31.10 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle on teema sujuvalt üle läinud üxikmehe teemaks, nii kõrini on juba temast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted Üksikemad ja ootused uuele partnerile?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.