Esileht Väikelaps Üksikemadele – pojaga veekeskusesse

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Üksikemadele – pojaga veekeskusesse

Postitas:

Minu probleem – läheks 5 a pojaga veekeskusesse aga ise ta meeste riietusruumis veel hakkama ei saa ja kardan, et naiste omas vaadatakse ta peale halva pilguga. Kuidas teie teete? Saatjat meesteruumi võtta ei ole :-S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et 5.a poega on veel ok naiste riietusruumi võtta. Mul poiss 4.a ja 2 k hetkel ning vahest kui ilma meheta olema ujuma läinud, siis ei ole sellest küll probleemi olnud, et poiss on naiste riietusruumis olnud. Ma arvan, et kui laps koolis hakkab käima, siis selleks ajaks on tal ka piisavalt iseseisvust ja pealehakkamist, et üksinda meeste riietusruumis hakkama saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ära põe, 5a on küll jumalast ok naiste poolele kaasa võtta. Aga harjutada võite ju ikka- lase lapsel ise õige kapp otsida, lahti teha- kinni panna, võimalikult palju ise teha ka pesemisel-riietumisel, vaadata, et asjad kaasa saaksid jne. Hiljem lihtsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära karda, see täiesti ok. Ja kui keegi imelikult vaatab, siis on see nende probleem, olgu sul paks nahk ja kindel meel. Paljudes ujulates olen kusjuures näinud silti, et lapse võib vastasoo garderoobi võtta 7 aastani (ka), ehk siis koolieelikute osas on see igati normaalne. Ise olen iseenesest ka kõõrdi vaatamiseks valmis, sest mul poiss oma vanuse kohta hästi suur, just 2 saanuna pidin ujulas, kus kuni 4- aastased tasuga, tõestama, et ta vanem pole :). Kujutan ette, et 5-6 aastaselt võib mõni siis vist küll vaadata, et nüüd olen kolmanda klassi lapse naiste riietusruumi kaasa võtnud :). Aga mulle on selline asi üldiselt nagu hane selga vesi, õnneks ei suuda hinge võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on valida, siis käiksin sellistes kohtades, kus on ühised riietusruumid. Keila ujulas on nii näiteks. Kindlasti on mõnel pool veel.

Aga kui valikut pole, siis läheksin ikka ja võtaksin poisi riietusruumi kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah, ei vaata keegi viltu ja kui vaatabki, siis on see tema probleem. 5a on ikka laps ju. aga õige ta on – lase tal kõike ise teha. ps. oma laps käib juba mitu aastat (nüüd sai 6-seks) ujumistrennis ja saab ise ammu juba meestekas hakkama. see tuleb tegelikult üllatavalt kiirelt kui neil lihtsalt lasta iseseisev olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arust ei ole ka 5a veel liiga suur. Minul oli sama mure, kui poiss oli 6a, siis otsustasime, et läheb üksinda meeste riietusruumi. Rääkisin piletit ostes oma mure ära – kartsin, et ta ei saa kapi ust lahti võtmega ise. Kahetsesin, et ei olnud varem seda temaga koos käies harjutanud. Üks töötaja läks igaks juhuks riietusruumi kaasa lapsega, aga ta sai väga hästi hakkama. Samuti oli selleks ajaks lapsel oma mobiil ja leppisime kokku, et helistab mulle, kui midagi on. Kokku leppisime ka koha, kus ta mind ootab, kui jõuab varem (ja seda alati ka juhtus, sest temal käis see riietumine-pesemine 10x kiiremini, kui minul)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5-aastane poiss läheb loomulikult emaga koos naiste riietusruumi. Minu arvates on see kuni koolini sobiv. 7-aastane võiks juba ise hakkama saada.
Minu tüdruk käib ujumistrennis ja neil on seal kõik poisid-tüdrukud ühes riietusruumis koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle küll ei meeldiks, kuna ka osad tüdrukud võivad häbenema hakata ja end ebamugavalt tunda. 5aastane on ikka päris suur. Ma ausalt ei tea, kuidas sa oma olukorda lahendad, aga ausalt ei meeldiks küll nii suurt poissi riietusruumis kohata!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 19:24; 23.01 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma läheks oma ligi 5.a poisiga küll naiste riietusruumi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav millest see oma keha häbenemine tuleb…mul on 8a tüdruk ja ta absoluutselt ei häbene oma keha. Tal poleks probleemi vist külalisi täis toas ka paljalt viibida…olen talle rääkinud,et nii suurel neiul ei ole enam viisaks sedasi käituda, aga tema on just kui looduslaps, silkab paljalt ringi 😀

Mind ei häiriks koolieeliku viibimine vastassugupoole riietusruums. Mõni laps on tõeliselt arg, kas siis nemad peavadki veekeskuse külastuse ära jätma, sest osad inimesed häbenevad lapsi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse ujumistrennis on poisid kuni 7a (nais)treeneriga naiste riietusruumis. Treener ise siis riietes muidugi, lapsi grupis veidi üle kümne, poisse veidi rohkem kui tüdrukuid, lapsed vanuses 5-7a. Keegi pole häbenenud.
Vanemate grupp (poisid alates 2.klass) on ise eraldi meeste riietusruumis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ujulates ja Spades olen lugenud infost, et kuni 7aastased on lubatud vastasoo riietusruumi (mõnes kohas on 7 kaasa arvatud, mõnes kohas mitte).
Selle ja oma lapse hakkamasaamiste järgi olengi käitunud st 5-lt ei saanud ta veel ise igalpool hakkama, kui lasin tal üksinda ees tegutseda. 5-sel ja 7-sel on hakkamasaamisel ja jõul suur vahe. Minul pole probleeme olnud – lapsele ettevalmistustöö tehtud nii vaatamise kui kommentaaride koha pealt, kui võimalus ise valida, oleme valinud teistest eemaloleva riietuskapi ning riietusruumis oleku aega olen viinud miinimumini.
Siin kommenteerijatest on peetud ka 2,5-aastast piisavalt suureks (ise omades alla aastast last), et eraldi riietusruumi saata, aga ilmselt reaalelus on asjad natuke teised. Ise ei ole üksinda ja teisi lapsi riietusruumis paratamatult kuuldes kuulnud tüdrukute häbenemisjutte jms. Pigem on itistamist ja vaatamist teismeealiste poolt, kui neid natuke rohkem, vanemate ja paksemate inimeste suhtes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sisuliselt 4-aastane poiss, kes küll pikkuse poolest 5-6aastastega ühte kanti ja päris mitu korda on küsitud juba, kas poleks aeg lapsel lasta meeste riietusruumi minna. Samas nii pea kui olen lapse vanust maininud ollakse hoopis üllatunud ja soositakse minu tegevust.
Ehk siis üldine suund on sinna poole, et 6-7aastaselt võiks laps juba hakata oma soole vastavalt riietusruume kasutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel kooliski ju riietuvad algklassilapsed oma klassiruumis koos!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 10:47; 23.01 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Veel kooliski ju riietuvad algklassilapsed oma klassiruumis koos![/tsitaat]

ega seal paljad ei olda!

aga veel hullem oleks ju üksikisa tütrega. kujutage ette neid mehi seda väikest 5aastast vahtimas, vaene laps.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 19:24; 23.01 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ega seal paljad ei olda!

[/tsitaat]

Ma arvan, et häbenemise seisukohast pole suurt vahet, kas aluspesus või päris paljalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 10:47; 23.01 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ega seal paljad ei olda!

aga veel hullem oleks ju üksikisa tütrega. kujutage ette neid mehi seda väikest 5aastast vahtimas, vaene laps.[/tsitaat]

ise mõtlesid selle \”vahtimise\” välja? – ka mitte üksikisad käivad muusaes oma 5-aastaste tütardega ujumas ja meeste riietusruumis. keegi ei vahi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ega seal paljad ei olda!

aga veel hullem oleks ju üksikisa tütrega. kujutage ette neid mehi seda väikest 5aastast vahtimas, vaene laps.[/tsitaat]

..Ega siis kõik mehed perverdid ole, et last vahivad. Sama võiks ju meeste puhul ka poiste vahtimise osas kahtlustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Väikelaps Üksikemadele – pojaga veekeskusesse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.