Esileht Pereelu ja suhted Üksikemal on natuke abi vaja

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: Üksikemal on natuke abi vaja

Postitas:
Kägu

Pärispangatöötaja väidab vastupidist. Väga suured summad lähevad muidugi kontrolli. Aga seda juba rahapesuseaduse alusel.

Ja mina olen mängupangatöötaja?

Nagu juba ütlesin, siis pangasisesed väikesed maksed võivad, aga ei pruugi, läbi minna.

Pankadevahelised maksed ilma õige nimeta, ei lähe kindlasti läbi. Ja seda sõltumata summast. Kui ei usu, siis proovi ise järele!.

Ära nüüd aja jama. Pangasisesed maksed just ei lähe läbi, sest pangal on info kõigi oma klientide nimede ja kontonumbrite kohta olemas. Läbi lähevad just maksed erinevate pankade vahel.
Milleks anonüümselt mingit pangatöötajat mängida ja lolli juttu ajada, kui info on netis olemas?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks see teema koos kontonumbriga ikka veel üleval on. Anonüümsed abipalved) või siis mitteanonüümsed või valenime alt tehtud on ju keelatud? Üritasin eile kasutajaabisse ka sama küsimust postitada, aga ei õnnestunud uut teemat lisada. Moderaatoritel pikad jõulupühad?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärispangatöötaja väidab vastupidist. Väga suured summad lähevad muidugi kontrolli. Aga seda juba rahapesuseaduse alusel.

Ja mina olen mängupangatöötaja?

Nagu juba ütlesin, siis pangasisesed väikesed maksed võivad, aga ei pruugi, läbi minna.

Pankadevahelised maksed ilma õige nimeta, ei lähe kindlasti läbi. Ja seda sõltumata summast. Kui ei usu, siis proovi ise järele!.

Ära nüüd aja jama. Pangasisesed maksed just ei lähe läbi, sest pangal on info kõigi oma klientide nimede ja kontonumbrite kohta olemas. Läbi lähevad just maksed erinevate pankade vahel.

Milleks anonüümselt mingit pangatöötajat mängida ja lolli juttu ajada, kui info on netis olemas?

Tegelikkus ei ole päris selline, nagu internetis kirjutatakse.

Ma töötan ka pangas. Ja paar aastat tagasi, oli meie üksuse üks tööülesanne maksete kontroll. Käsitsi kontrollisime üle maksed, kus oli nimi vigaselt kirjutatud (näiteks tähevead) või kontonumber ja nimi ei klappinud omavahel üldse. Programm selekteeris need eelnevalt välja. Ja meie tegime siis täiendava kontrolli. Täheveaga lasime läbi. Need, mis olid täiesti valesti, saatsime tagasi.

Nüüd töötan teises osakonnas ja pole enam sellega tegelenud.

Samuti, näiteks Coop pank kinnitab, et nemad kontrollivad kõik maksed läbi.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks see teema koos kontonumbriga ikka veel üleval on. Anonüümsed abipalved) või siis mitteanonüümsed või valenime alt tehtud on ju keelatud? Üritasin eile kasutajaabisse ka sama küsimust postitada, aga ei õnnestunud uut teemat lisada. Moderaatoritel pikad jõulupühad?

Proovisin ja minul uue teema tegemine igatahes õnnestus. Võid sinna oma argumendid lisada.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisest pangast tehtud makse läheb makse tegijale tagasi selgitusega “makse saaja nimi vale”. Ja seda sõltumata summa suurusest või väiksusest.

Ja kuidas teine pank teab, kes on selle konto omanik, kellele ma parajasti makset teen?

Et nagu Swedbankil on teada kõik SEB Pangas kontot omavate isikute nimed ja kontonumbrid? Mnjaaa…

Makse laekumisel saaja panka toimub nimekontroll. Kui kontonumber ja nimi ei ühti, siis saadab saaja pank raha saatja pangale tagasi. Ehk siis esialgu läheb raha saatja pangast küll välja, kuid mõne aja pärast laekub tagasi vastava selgitusega.

Mis seal nii uskumatut on? Sina ei peagi süsteemi tundma ja neid asju teadma, aga ironiseerida lihtsalt sellepärast, et sulle tundub, et õige on kuidagi teisiti, on lihtsalt rumal.

ilmselt oleneb pangast. nädal tagasi tegin mehele SEB-ist pangasisese makse 4000 euri ning nimi läks valesti (mitte ainult üks täht vaid perekonna nimel sai vaid kolm tähte  kaheksast sisestatud) ning läks kohe kohale.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ilmselt oleneb pangast. nädal tagasi tegin mehele SEB-ist pangasisese makse 4000 euri ning nimi läks valesti

Jumal tänatud, et sa ikka summa ka ära mainisid, muidu oleksime ehk postituse mõttest valesti aru saanud ja arvanud, et te polegi rikkad vms.

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ilmselt oleneb pangast. nädal tagasi tegin mehele SEB-ist pangasisese makse 4000 euri ning nimi läks valesti

Jumal tänatud, et sa ikka summa ka ära mainisid, muidu oleksime ehk postituse mõttest valesti aru saanud ja arvanud, et te polegi rikkad vms.

Ta märkis summa ära ilmselgelt sellepärast, et siin üks “pangatöötaja” mainis, et läbi lähevad vaid väikesed maksed. Muidugi, ka 400 on vist väike makse panga silmis, aga eraisikute vahel siiski mitte olematu summa.
Üldiselt on jah täiesti ükskõik, mis nime paned pangavahelistes maksetes, raha läheb kohale. Ega muidu petturid seda pidevalt ära ei kasutaks. Pangad on korduvalt meedias sellisest asjast teavitanud ja hoiatanud.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile siis!

Mina olen õige Kady Kolk,nagu näha siis üritab keegi mu enda tuttavatest või mis iganes siin mingit nalja teha! See postitus pole kohe kindlasti minu tehtud! Ma ei vaja mitte kellegi n-ö annetusi,samuti pole mulle kontole ühtegi senti ka laekunud nagu siin see inimene väidab! Tänapäeval on õnneks väga lihtne välja uurida kuulutuse tegija IP aadress ,seega kui saan selle välja uuritud siis panen siia avalikult üles selle kuulutuse tegija õige nime ja kontonumbri ,kes minu nime kaudu endale raha soovis kerjata 🙂

Minule palun raha mitte kanda! Aitäh

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile siis!

 

Mina olen õige Kady Kolk,nagu näha siis üritab keegi mu enda tuttavatest või mis iganes siin mingit nalja teha!(samas pool Eestit teab mu pangakontonumbrit)

See postitus pole kohe kindlasti minu tehtud! Ma ei vaja mitte kellegi n-ö annetusi,samuti pole mulle kontole ühtegi senti ka laekunud nagu siin see inimene väidab! Tänapäeval on õnneks väga lihtne välja uurida kuulutuse tegija IP aadress ,seega kui saan selle välja uuritud siis panen siia avalikult üles selle kuulutuse tegija õige nime ja kontonumbri ,kes minu nime kaudu endale raha soovis kerjata ????

 

Minule palun raha mitte kanda! Aitäh

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile siis!

 

 

 

Mina olen õige Kady Kolk,nagu näha siis üritab keegi mu enda tuttavatest või mis iganes siin mingit nalja teha!(samas pool Eestit teab mu pangakontonumbrit)

 

See postitus pole kohe kindlasti minu tehtud! Ma ei vaja mitte kellegi n-ö annetusi,samuti pole mulle kontole ühtegi senti ka laekunud nagu siin see inimene väidab! Tänapäeval on õnneks väga lihtne välja uurida kuulutuse tegija IP aadress ,seega kui saan selle välja uuritud siis panen siia avalikult üles selle kuulutuse tegija õige nime ja kontonumbri ,kes minu nime kaudu endale raha soovis kerjata ????

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ilmselt oleneb pangast. nädal tagasi tegin mehele SEB-ist pangasisese makse 4000 euri ning nimi läks valesti

Jumal tänatud, et sa ikka summa ka ära mainisid, muidu oleksime ehk postituse mõttest valesti aru saanud ja arvanud, et te polegi rikkad vms.

Summa mainisin vaid seepärast, et eespool üks pangatöötaja väitis et vaid väiksed summad lähevad läbi. Ei ole rikkad, klapitasime autoostuks vaid raha ja igapäevaselt selliseid ülekandeid ei tee ????

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäta palun oma telefoni nr, saan sind ja last rahaliselt aidata

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi võib tõesti seda nime lihtsalt kasutada, SEBi konto ja ja seal ei peagi õige nimi olema. Kui inimest Googeldada, siis tunduvad ka kohtutäiturid peal olevat ja seega kontod nagunii arestitud. Seega lõhnab tõesti nime kaaperdamise järele

Aga miks siis kasutada reaalselt eksisteeriva inimese nime? Eriti veel sellist, millega on seotud kriminaalsed asjaolud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maru pikk vaidlus on siin pangaülekannete osas, mis ei puutu üldse asjasse. Antud juhul klapivad nimi ja pangakonto nr kokku ja sellele kontole raha annetades saabki selle raha kätte just Kady Kolk.

Seda enam tekib küsimus, et miks peaks keegi teine kerjama raha just Kady Kolkile. Tundub, et need viimased postitused “õige” Kady Kolk poolt on üritus oma nime puhastada kerjamisest, kui nägi ära, et asi ei toimi.

Sa parem hakka raha tagasi maksma kõigile, kellelt raha välja petnud oled, mitte ära kerja ja peta raha endale juurde! Jõuad endale tilulilusid (kunstripsmed ja küüned ja ei tea mis kõik veel) külge osta, jõuad ka oma vargust hüvitama lõpuks hakata…

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti leidus naiivseid, kes kandsid?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt on siia uusi moderastoreid vaja. Raporteeri, palju tahad, need haiged teemad on ikka üleval. Moded, kui te ei soovi seda tööd teha, siis pange amet maha ja lahkuge.

Kasutajaabi teema all võid küsima jäädagi, sealt ei tule vastuseid. Milleks see nurk seal siis!?

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt on siia uusi moderastoreid vaja. Raporteeri, palju tahad, need haiged teemad on ikka üleval. Moded, kui te ei soovi seda tööd teha, siis pange amet maha ja lahkuge.

Kasutajaabi teema all võid küsima jäädagi, sealt ei tule vastuseid. Milleks see nurk seal siis!?

Imestan samuti. Selle foorumi haldamine käib modedele ilmselgelt üle jõu. Ja need kerjateemad siin- süda läheb pahaks.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et esineb Kady nime ja kontonumbriga

Ülekanne tehakse puhtalt kontonumbri alusel. Pane nimeks kasvõi Napoleon Bonaparte või Shrek, ikka läheb kohale. Ega pank ju tea alati, mis on kontoomaniku nimi (tean, sest hiljuti tegin ülekandes saaja nimes vea ja helistasin panka, et ülekannet muuta ja pank siis selgitas seda niimoodi).

Pangatöötajana vaidlen sulle vastu. Niimoodi võib makse läbi minna, kui on tegemist pangasisese tehinguga ja väikese summaga.

Teisest pangast tehtud makse läheb makse tegijale tagasi selgitusega “makse saaja nimi vale”. Ja seda sõltumata summa suurusest või väiksusest.

Pärispangatöötaja väidab vastupidist.

Väga suured summad lähevad muidugi kontrolli. Aga seda juba rahapesuseaduse alusel.

Jama pank see SEB siis. Swedbank’st küll üksi summa läbi ei lähe vale nimega. Isegi kui üks nimetäht on vale, ei lähe läbi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ilmselt oleneb pangast. nädal tagasi tegin mehele SEB-ist pangasisese makse 4000 euri ning nimi läks valesti

Jumal tänatud, et sa ikka summa ka ära mainisid, muidu oleksime ehk postituse mõttest valesti aru saanud ja arvanud, et te polegi rikkad vms.

Ta märkis summa ära ilmselgelt sellepärast, et siin üks “pangatöötaja” mainis, et läbi lähevad vaid väikesed maksed. Muidugi, ka 400 on vist väike makse panga silmis, aga eraisikute vahel siiski mitte olematu summa.

Üldiselt on jah täiesti ükskõik, mis nime paned pangavahelistes maksetes, raha läheb kohale. Ega muidu petturid seda pidevalt ära ei kasutaks. Pangad on korduvalt meedias sellisest asjast teavitanud ja hoiatanud.

Proovisin huvi pärast seda ülekande teemat, oma ühelt kontolt teisele võõra nimega, ükski kanne läbi ei läinud. Seega antud juhul on tegu ikka KKga isiklikult.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jama pank see SEB siis. Swedbank’st küll üksi summa läbi ei lähe vale nimega. Isegi kui üks nimetäht on vale, ei lähe läbi.

Läheb küll. Swedbankis tegin nimes tähevea. Mõtlesin kah, et nüüd ei lähe läbi. Helistasin nende infoliinile ja sealt öeldi mulle, et maksed lähevad kontonumbri järgi ja vale nimi ei ole oluline.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt on siia uusi moderastoreid vaja. Raporteeri, palju tahad, need haiged teemad on ikka üleval. Moded, kui te ei soovi seda tööd teha, siis pange amet maha ja lahkuge.

Kasutajaabi teema all võid küsima jäädagi, sealt ei tule vastuseid. Milleks see nurk seal siis!?

Imestan samuti. Selle foorumi haldamine käib modedele ilmselgelt üle jõu. Ja need kerjateemad siin- süda läheb pahaks.

Tere tulemast.
Siin pole moderaatoreid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt on siia uusi moderastoreid vaja. Raporteeri, palju tahad, need haiged teemad on ikka üleval. Moded, kui te ei soovi seda tööd teha, siis pange amet maha ja lahkuge.

Kasutajaabi teema all võid küsima jäädagi, sealt ei tule vastuseid. Milleks see nurk seal siis!?

Imestan samuti. Selle foorumi haldamine käib modedele ilmselgelt üle jõu. Ja need kerjateemad siin- süda läheb pahaks.

Tere tulemast.

Siin pole moderaatoreid.

On! Mina tegin hiljuti ühe neutraalse, mitte kedagi solvava teema. Ja see oli kustutatud mõne tunniga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda enam tekib küsimus, et miks peaks keegi teine kerjama raha just Kady Kolkile. Tundub, et need viimased postitused “õige” Kady Kolk poolt on üritus oma nime puhastada kerjamisest, kui nägi ära, et asi ei toimi.

Kui sul vähegi silma on, siis ju näed isegi, et teemaalgataja ja õige Kady Kolgi käekirjad/kirjapilt on täiesti erinevad. Ehk siis teemaalgataja ja isik, kes hilisemates postitustes nimetab end Kadyks ei ole üks ja sama inimene.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Üksikemal on natuke abi vaja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.