Esileht Ajaviite- ja muud jutud Moderaatorid, palun kustutage teema.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 171 )

Teema: Moderaatorid, palun kustutage teema.

Postitas:
Kägu

.

+14
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vähetõenäoline, et siin rahalist abi saad, kuna siin juba oli taoline teema ja kui üht aidatakse, siis järgmine mõjub juba tüüpskeemina. Pealegi on selline abipalumine siin foorumis keelatud. Küsi otse, FB-s, oma nime alt – on tõenäoline, et aitatakse. Ka mina aitaks. Anonüümselt enam ei viitsi, pettureid on internet täis.

+43
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Võta ühendust MTÜ Heategevus Eestis inimestega. Nende kaudu aitan ma alati hea meelega. Niisama paraku ei usalda.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Tundub, et petised on selle yaga.ee anonüümse keskkonna päris hästi omaks võtnud.
Ülepäeviti juba tehakse teemasid ja kerjatakse raha. Ja nüüd muidugi algab 5 lehekülge pikk tõestusdraama, kuidas tal ikka päriselt raha ei ole ja lapsel saapad katki.

+20
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui sulle meilile kirjutada, siis saab ka ülekande teha? Anonüümselt tõesti ei julge kedagi aidata – nii vōiks igaüks raha küsida.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

37 jalg on juba enam-vähem täiskasvanu jalasuurus. Mis suurust sa ise kannad? Kas enda saapaid ei annaks lapsele paksude sokkidega jalga organiseerida?  Parem ikka kui paljajalu.

+21
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Facebookis on ka abivajajate gruppe, kus saab anonüümselt abi küsida. Kindlasti aidatakse, eriti kui lastel asju vaja.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kellele need kohaliku omavalitsuse sots.osakonnad ja toimetulekutoetused mõeldud on? Sina oma lastega peaks igati nende huviorbiiti kuuluma ja toetust saama. Ükski omavalitus ei tohi lastega peresid nälga jätta. Nii vaene see Eesti ei ole, et ükski laps nälga peaks kannatama. Esmaspäeval mine ametniku jutule, ära häbene. Esimene samm on riiklikud toetused. Tänapäeval pannakse isegi bomšid humanitaarabiga riidesse nagu nukud, mis mõttes ühele lapsele saapaid ei saa.

+51
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Mina kindlasti aitaks, aga palun nimelist meili ja isiklikku kontot. Mingi vahendaja kaudu ei taha ülekandeid teha (pole plaanis yaga-t sponsoreerida).

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, ma samuti Ida-Virust ja meil jäi jõululauast üle liha, salatit, kooki, verivorste, jne kui sa just väga kaugel ei asu, siis saaksin sulle miskit tuua. Leian ka lastele magusat. Kirjutasin sulle kirja.

+26
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja kindlasti kvalifitseeruks toimetulekutoetuse saajaks. See summa kindlasti oluliselt suurem kui siit saades+toidupakk. Kahjuks ka ei hakka ülekannet tegema kuhugile vahendaja kaudu.

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Tundub, et petised on selle yaga.ee anonüümse keskkonna päris hästi omaks võtnud.

Ülepäeviti juba tehakse teemasid ja kerjatakse raha. Ja nüüd muidugi algab 5 lehekülge pikk tõestusdraama, kuidas tal ikka päriselt raha ei ole ja lapsel saapad katki.

Aga kujuta ette, et võibki PÄRISELT nii olla? Kui sul on ainult halba arvata, siis ära parem kirjuta.

+7
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina teeksin ka ülekande, kuid tahan nime ja kontonumbrit.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina saaksin toetada küll nii rahaliselt kui nt toidukotiga, kuid enne uurin, kas oled valmis esitama ka viimase kolme kuu pangakonto väljavõtte? Seda küsivad pea alati kõik laenuandjad, seega ka mina sooviksin seda näha, et veenduda su väidete õigsuses – olen saanud vastu näppe, toetades “abivajajat”, kes tegelikult kunstküünte klõbisedes überkalli telefoni järelemaksu peale võttis saadud raha eest, endal polnud raha, et lastele süüa osta… Sooviks tutvuda seda enam, et mina oma raha tagasi ei sooviks.

+30
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mind huvitab, et miks mees ära läks. Üks asi on, et mees peaks praegu maksma 600€ kuus ja naine omalt poolt panustama 600€ kuus ainuüksi lastele. (See ei ole ilmselt reaalsus hetkel. Kuigi naine tuleb sellest august plekitult välja ilma omapoolset 600€ panustamata, aga mehel on eluajaks võlg kaelas. Aga see selleks.) Aga hoopis teine asi on, et võib-olla mees siiski teaks, et naine on raskes olukorras ja et ta saaks midagi ette võtta. Ka mehed mõnikord suudavad süüa tuua või nr 37 talvesaapaid tuua. Või oli tüli nii tõsine, et mehe kontakte enam üles ei leia ja lapsed ka meest näha ei tohi. No siis nii ongi.

+5
-30
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sooviks tutvuda seda enam, et mina oma raha tagasi ei sooviks.

Kas sa päriselt küsid hiljem annetused/abi tagasi? 😮

+5
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sooviks tutvuda seda enam, et mina oma raha tagasi ei sooviks.

Kas sa päriselt küsid hiljem annetused/abi tagasi? 😮

Ilmselgelt mitte, sest ma teeksin annetuse. Kuid soovin veenduda, et see nö õigesse kohta läheb ning ma enese teadmata kellegi küünehooldust kinni ei maksaks – mul on ju see õigus?

+23
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oma nime ma kahjuks avaldada ei julge, olen näinud, kui õelad võivad siinsed inimesed olla.

Kommentaar eemaldatud.

2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

+8
-32
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sulle meilile kirjutada, siis saab ka ülekande teha? Anonüümselt tõesti ei julge kedagi aidata – nii vōiks igaüks raha küsida.

Oma nime ma kahjuks avaldada ei julge, olen näinud, kui õelad võivad siinsed inimesed olla.

Selles asja iva ongi, et kõigepealt küsiks abi kohalikult KOV-lt, mitte siit “õelatelt” inimestelt. Paljud siin korralikult petta saanud, ka ma ise kahel korral.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ükskord mina toetasin siit PKst üht inimest väikese rahaga. Kirjutasime e-kirjas, et lubame vastastikku, et teineteise nime ei avalda. Minul oli seda vaja ülekande tegemiseks, tema nägi ju mu nime ülekande pealt. See lubadus on pidanud mõlemalt poolt. Miks sinug peaks teismoodi minema.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aitäh! Sain su kirja kätte ja vastasin sulle.

Mina sain teemaalgatajalt tema asukoha ja sõidan varsti tema juurde toidukotiga. Usun seega, et tegu on tõesti hädas oleva inimesega.

+20
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, kas see mees siin on tõesti nii südametu, et isegi toidukotti või saapaid ei raatsi tuua. Milline vihane lahkuminek see küll olema pidi.

0
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul pidi süda katki minema, kui laps nuttis täna hommikul, kuna tahtis koos õega kelgumäele minna, aga tossud saavad kohe märjaks. Nooremal on õnneks vanemast õest saapad olemas.

Päris hea.

Kas keegi sellist debiilsust ka usuks, on iseasi. Emmel on 6€ kümneks päevaks taskus, aga see nutab, kuna ei saa õega mäele minna.
No hallooo, inimesed….

+1
-40
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei usuks seda, sest isegi sõnastus on kopeeritud, rääkimata Yaga poest. Sellise murega on võimalusi ikka küll ja küll, lastesaapaid jagatakse hulgi Facebookis tasuta ära.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sattusin vaatama ETV+ saadet “Oma tõde” 4-lapselisest lastekodust päri emast, kelle veel üks laps väga raskelt haige. Tegu vene perega ja teeb viha küll ametnike ükskõiksus, tegelikult peaksid nemad teenima inimesi, mitte vastupidi. See naine sai alles saates teada Sots-min ametnikult, et tal on õigus toimetulekutoetusele, see et puudega lapsele on mingi toetus  selgus jutust juuksuriga jne. See, kes siin KOV’le rõhub – nii nagu on uskumatult tublisid sots. töötajaiaid on ka  ükskõikseid.

Suurem lootus on siit saada toidu- ja riideabi. Olen ise ka anonüümselt saatnud, kui aadress on avalikustatud, nii lastele riideid, süüa, natuke magusat juurde.

Kas sa kohtutäitutilt ka elatiseabi saad?

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sain teemaalgatajalt tema asukoha ja sõidan varsti tema juurde toidukotiga. Usun seega, et tegu on tõesti hädas oleva inimesega.

Läheb põnevaks!

Kas mingeid erisoove ka oli? Filet mignon või vähemalt šveitsi juust?
Mina küll alla selle mingit perekoolika toidukotti ei tahaks. Ok, part võiks kah olla, just läks üks sisse ja päris hea oli.

+2
-57
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, kas see mees siin on tõesti nii südametu, et isegi toidukotti või saapaid ei raatsi tuua. Milline vihane lahkuminek see küll olema pidi.

Tead, igasuguseid frukte on olemas. Kuna mehe enda varbad ei külmeta, ongi tal suure tõenäosusega lapse omadest ka savi. Selleks ei pea isegi mitte eriti vihane lahkuminek olema.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh! Sain su kirja kätte ja vastasin sulle.

Ehk ta siis julgeb e-kirjas võõrale inimesele avaldada oma elukoha, aga mitte oma nime ja pangakonto numbrit. Ta julgeb näidata oma asukohta, oma nägu, aga vat pangakonto numbrit ei julge anda, sest inimesed on õelad. Jeee-jeee. Miski siin kapitaalselt ei klapi.

Kui ma kardaksin oma abipalve pärast põlu alla sattuda, siis MILJON korda pigem ma annaksin kümnele inimesele oma pangaarve ja nime, kui annaksin oma aadressi.

Saaksin väga hästi aru, kui kokku saadaks mingis asula bensujaamas, et käest kätte toit üle anda, aga siin on TA andnud võõrale juhised, kuidas tulla Tema Juurde. Kartmata, et see saab avalikuks. Pangaarvenumbrit ja nime aga näe, ei julge anda.

+13
-35
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Inimesed, kes te seda loete – palun mõelge 1000 korda enne läbi, kellega te lapsed teete. Seksida võib niisama ka.

+11
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis see yaga on? Kas sel jääb annetaja nimi ülekandega nähtavaks ja see, kellele annad, tema isik jääb teadmata?

+8
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 171 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Moderaatorid, palun kustutage teema.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.