Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üksikmees

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Üksikmees

Postitas:
Kägu

Nii kena olekuga mees aga vist mitte loomasõber
http://www.amur.ee/image/188407-0.html

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
shannon

RE: Üksikmees

See mees küll kena pole! Kaugel sellest!

Please wait...
Postitas:
Rabakana

Issand, ma jäin pimedaks praegu!

Please wait...
Postitas:
amatöör

koer on tõesti kena

Please wait...
Postitas:
Kägu

See mees kena??? Nalja teed? Ja vaata pilti, koeral karv kaelapiirkonnas täiesti pulstunud ja kammimata!
Ja see mees seal pildil… kui ei teaks et selline tola on siis ei ütleks miskit ta kohta, aga andke andeks oma mölapidamatusega siin internetis on oma margi lausa täis pasandanud. Viimane piisk karikasse oli see kus rääkis oma alakeha punastest karvadest. No andke abi talle….

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
kitah

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See mees kena??? Nalja teed? Ja vaata pilti, koeral karv kaelapiirkonnas täiesti pulstunud ja kammimata!
Ja see mees seal pildil… kui ei teaks et selline tola on siis ei ütleks miskit ta kohta, aga andke andeks oma mölapidamatusega siin internetis on oma margi lausa täis pasandanud. Viimane piisk karikasse oli see kus rääkis oma alakeha punastest karvadest. No andke abi talle….[/tsitaat]
punkt 1 – no EI OLNUD ju punased. ainult habe oli.
punkt 2 – seda abi on talle siin topitud kõikmõeldaval kujul, ta keeldub vastu võtmast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koeraga pildil on päris kena.
Kahjuks täielik friik :=)
Ja friik sellepärast, et avab täielikult oma mõttemaailma koos oma pildi ja nimega. Muide, eks enamus mehi tahaks nooremat naist, nagu Yksikmees, aga nad ei julga seda iialgi foorumites kuulutama tulla oma nime all.
Käod, ärge hakake kirjutama, et teie mees küll ei taha nooremat. Pole mõtet. Vaikselt salamisi tahavad paljud mehed noort saledat naist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Koeraga pildil on päris kena.
Ja friik sellepärast, et avab täielikult oma mõttemaailma koos oma pildi ja nimega. Muide, eks enamus mehi tahaks nooremat naist, nagu Yksikmees, aga nad ei julga seda iialgi foorumites kuulutama tulla oma nime all.
Käod, ärge hakake kirjutama, et teie mees küll ei taha nooremat. Pole mõtet. Vaikselt salamisi tahavad paljud mehed noort saledat naist.[/tsitaat]
Vaidlen veidi vastu, su jutt on liialt ühekülgne. Pole see just kindlasti noorus, mida ihaletakse. Kuid usun, et mehed ei ütleks kindlasti ära vaheldusest, kui teele satuks kena, atraktiivne, voodis aktiivne naisterahvas. Seda kas või unistustes.
Ardil tekitavad aga jah eelkõige just numbrilised näidud seksuaalse erutuse. Enamus mehi siiski pelgalt vaid numbreid naisterahvas ei näe. Siia alla kuulub ka muidugi kehakaal. Mehi on erinevaid, kellele sobib lopsakas, kellele aga saledam naine.
Seega ei saa me kõiki mehi ühe vitsaga lüüa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Appi, kas see pilt on hiljaaegu tehtud või vanem? pakuks vanust nii 50 kanti?! ja selline tahab endale noort naist? no andke andeks!

Please wait...
Postitas:
Kristiba

vot siin ei saa aru kas mees muutub koeraks või vastupidi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja see keeleke on limpsinud paljusid kurve

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda pilti vaadates tuli meelde tsitaat eesti klassikult:
Näe, kus üks metsinimene on; ütles Tatikas, sõrmega Wesipruuli pääle tähendades.Tema sugunimi on orangutang, ahwide seltsist. Katsume, kas ta rääkida mõistab. Whüüt! wilistas Tatikas sõrmede wahelt. Ae, sabaga mees, mis sa sääl teed? Kas lapid oma lõhki kistud püksa? Kas Pontut mäletad? Ae, kas. kuuled?

Please wait...
Postitas:
talent

Ma just tahtsin küsida, et kui ta VÄIDAB ennast hetkel 43 olema, siis kui vana ta seal pildil on? 53?
Kohutav, ausalt. Minu silmale absoluutselt aseksuaalne ja ebaapetiitne, aga kui põhjendamatult kõrgete nõudmistega!

Please wait...
Postitas:
talent

[small]Rabakana kirjutas:[/small]
[tsitaat]Issand, ma jäin pimedaks praegu![/tsitaat]

Rabakas – taasta nägemine –
http://www.amur.ee/image/188406-0.html

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Rabakana kirjutas:[/small]

http://www.amur.ee/image/188406-0.html [/tsitaat]
appi,anna kannatust..

Please wait...
Postitas:
Rabakana

[tsitaat] [small][/small]

http://www.amur.ee/image/188406-0.html [/tsitaat]

Aaaagghhhh.. pean…digimuutuma…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuulge, kas ära ei tüüta juba? Muud pole teil teha või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Koeraga pildil on päris kena.
Käod, ärge hakake kirjutama, et teie mees küll ei taha nooremat. Pole mõtet. Vaikselt salamisi tahavad paljud mehed noort saledat naist.[/tsitaat]
Vot minu mees küll ei taha, kuna selle eest võiks juba paragrahvi saada…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vot minu mees küll ei taha, kuna selle eest võiks juba paragrahvi saada…[/tsitaat]
Ära räägi oma mehe eest!! Ma kunagi naiivsaelt kah arvasin, et minu mees nooremaid ei taha … aga näe läks ikka nii….
Ja ma ei räägi mingitest alaealistest ja paragrafi alla käivatest tegudest vaid lihtsalt noorematest naistest!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Et nagu paneme inimese pildilingi üles ja siis kõik avalikult mõnitame või? Normaalsed emmed siin.
Ära ei tüüta juba? Mõnitamisest mõõt täis ei saa?

Õpetate oma lastele ka, et on okei inimest ta iseloomu ja välimuse pärast mõnitada?

Please wait...
Postitas:
amatöör

[tsitaat]Et nagu paneme inimese pildilingi üles ja siis kõik avalikult mõnitame või? Normaalsed emmed siin.
Ära ei tüüta juba? Mõnitamisest mõõt täis ei saa?

Õpetate oma lastele ka, et on okei inimest ta iseloomu ja välimuse pärast mõnitada?[/tsitaat]
kui üksik ei peaks istuma praegu oma rahvaloenduse loengus – oleks ammu kaasa rääkimas. Need pildid on ta ise ka siia üles pannud. Aga õhtul on ta nagu naksti teemas sees.
Ja rabakas, kui sa seda Ardi poolt pandud pilti oleks näinud, kus ta saunas alasti mingit tsikki põrutab – siis ei oleks sul kadnud mitte ainult nägemine, vaid kuulimine, haistmine ja ka maitsemeel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ka mina olen seda pilti näinud kus ta mingis jõledas saunas ühte kohutavat paneb

Please wait...
Postitas:
talent

Kes see fotograaf küll oli seal? Sulane?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kes see fotograaf küll oli seal? Sulane?[/tsitaat]

tead, talent, sa võiksid vähe aega madalamat profiili hoida. oma yxiku-patoloogiaga oled enda margi ikka täitsa täis teinud. ja huvitav, et sa ennast normaalseks ja heaks inimeseks veel ise pead, kuid samal ajal pläägutad igas teemas, kus yksiku nimi üles kerkib. nagu kõverpilt koolikiusajast oled! haige!

Please wait...
Postitas:
Kägu

sulane ja postiljon on jah tal kuntsfotokraafid

Please wait...
Postitas:
talent

[tsitaat] [small]talent kirjutas:[/small]

tead, talent, sa võiksid vähe aega madalamat profiili hoida. oma yxiku-patoloogiaga oled enda margi ikka täitsa täis teinud. ja huvitav, et sa ennast normaalseks ja heaks inimeseks veel ise pead, kuid samal ajal pläägutad igas teemas, kus yksiku nimi üles kerkib. nagu kõverpilt koolikiusajast oled! haige![/tsitaat]

Nii? Oled sinagi ju siin ja vastad ja otsid minuga kontakti. Miks? Ilmselt ma ei pea sinult luba küsima, millises teemas \”pläägutada\” (on ikka väljendus täiskasvanud inimesel!).

Palun otsest viidet mönest minu postitusest, kus ma ennast normaalseks ja suisa heaks inimeseks pean. Sinu fantaasia ei lähe arvesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui leiaks teemaalgataja lôusta netist, siis paneks selle ka siia teistele ilkumiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Natuke uitmõtteid. Mõned inimesed arvavad, et kui inimene on loomade vastu hea, siis on ta üldse hea ja tore inimene. Paljud loomaarmastajad on ajaloo võikaimad kurjategijad olnud, kes looma vastu iial kätt ei tõstnud ja hoolitseid nende eest väga. Inimesi aga põlgasid või vihkasid, sest inimene oli nende jaoks madalam kui loom.
Ma olen tähele pannud, et põhiliselt madistavad omavahel just seda tüüpi inimesed-usklikud ja mitteusklikud, loomaarmastajad ja filantroopid jne. Mõlemad pooled on veendunud, et see on ainuõige otsus või olemus. Ma leian, et kuldne kesktee on veel parem, neid inimesi on õnneks piisavalt palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

EI TEA KAS ÜKSIK SAI SIIS LONGUST KEDAGI KEPPIDA

Please wait...
Postitas:
Alfonss

kuradi kanakari, nokkige üksteist. ära tüütab juba.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üksikmees

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.