Esileht Pereelu ja suhted Üksikud naised – küsimus teile :)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )

Teema: Üksikud naised – küsimus teile :)

Postitas:
Kägu

Olen nüüd mõnda aega mehest lahus olnud ja mõtted liiguvad uue kaaslase leidmise suunas. Kust teie omale uut kaaslast olete otsinud? Tinder jah, aga veel 🙂

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on kohe vaja uut otsida?

Võiks näiteks nautida elu ja teha oma toimetusi, küll tutvud uute meestega.

Enda kogemusest tean öelda, et need pisut meeleheitlikud otsingud vilja pole kandnud.

 

 

 

+23
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik sihtrühm. Kuna ma olen üksik, siis järelikult ma ei ole kedagi ju leidnud. Soovid saada infot, kust ei ole mõtet otsida?

 

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas eelmise mehega tutvusid? Otsisid, tutvusite juhuslikult, mida teisiti tegid?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liigu erinevate sõpruskondadega koos rohkem väljas, käi kaasas üritustel/sünnipäevadel/pidudel jne.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu siin eelpool öeldi, siis keskenduda võiks pigem oma elu võimalikult täisväärtuslikult elamise peale. Aga no mis teha, paljude naiste jaoks on hea kepp ja hea seltskond täisväärtusliku elu osa. Ka vallaliste naiste jaoks. Omal ajal olin nii Tinderis kui OKCupidis…ja no sel ajal toimus ka päris palju toredaid üritusi Tallinnas. Oli tore eluperiood. Praegu on mul ka väga tore eluperiood koos väga toreda mehega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tutvusin abikaasaga kunagi Flirticus, aga ma ei tea, kas see koht veel eksisteerib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kah mehest lahus aga uut ei otsi. Elan oma elu ja tegelen kõigega, mis rõõmu teeb või huvi pakub. Kui peaks juhuslikult kellegagi tutvuma, kes seda kõike jagada tahab, siis on tore. Aga lihtsalt selleks, et mees oleks, küll kedagi otsima ei hakka.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on kohe vaja uut otsida?

Võiks näiteks nautida elu ja teha oma toimetusi, küll tutvud uute meestega.

Enda kogemusest tean öelda, et need pisut meeleheitlikud otsingud vilja pole kandnud.

Kust sa loed välja, et KOHE? Mina saan aru, et juba mõnda aega mehest lahus. Mis see siis nüüd tähendab, et ei tohiks pärast teatud aja möödudes edasi liikuda?

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõu mees otsimata jätta annavad naised, kellel mees olemas. Nõu võiksid anda hoopis need, kes sihikindla otsimisega mehe said. Suhtes olemine on normaalne, enamus on suhtes, vähemus pole.

+11
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on mingit tutvumiskohta, kuhu ei pea panema oma pilti? Huvitav oleks ju esialgu vaimses plaanis sobida, ja siis edasi vaadata.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on mingit tutvumiskohta, kuhu ei pea panema oma pilti? Huvitav oleks ju esialgu vaimses plaanis sobida, ja siis edasi vaadata.

No sa võid ju pmst ükskõik, millises tutvumisportaalis enda pildi asemel panna mingi kiisupildi. Aga muidu see vaimses plaanis sobimise jutt….see on väga ohtlik lõks….kõik need tüübid, kes hiljem raha hakkavad välja pressima, on väga osavad manipulaatorid ja panevad oma ohvrid tundma, et neil on tohutult hea vaimne klapp. Kõige kindlam viis selgeks saada, kas on klapp ja säde on ikkagi võimalikult ruttu reaalses kokku saada: väike kohv kuskil kohvikus või jalutuskäik kuskil pargis. Kohe on näha, milline see inimene on ja kas tasub edasi minna.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahku minnes käisin palju erinevates seltskondades, spordiklubis ja nautisin elu. Oli mitmeid austjaid, aga sisimas ei olnud ma tegelikult suhteks valmis. Sellist elu elasin paar aastat.
Siis hakkasin kuidagi sujuvalt ūksiku naabrimehega rohkem suhtlema. Asi arenes tasapisi ja nüüd elame juba päris palju aastaid koos.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin sihikindla otsimise tulemusena Tinderist. Tinderis võid esineda ilma pildita, kui see tekitab ebamugavust. Tänapäeval suhte otsimine suhte otsijate portaali kaudu on sama elementaarne kui töö otsimine töökuulutuste portaali kaudu. Suhte otsimine nagu ka töö otsimine ei väljenda iseenesest meeleheidet.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kahju teiesugustest naistest, kes peavad sihikindlalt otsima, sest ilma suhteta pole elu täisväärtuslik.

Kas teil päriselt ka tekivad tunded sellises sunnitud olukorras või vaatate selle järgi, et mees enamvähem tingimustele vastaks?

+5
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kahju teiesugustest naistest, kes peavad sihikindlalt otsima, sest ilma suhteta pole elu täisväärtuslik.

Kas teil päriselt ka tekivad tunded sellises sunnitud olukorras või vaatate selle järgi, et mees enamvähem tingimustele vastaks?

Muidugi tunded igaühe vastu ei teki, aga päris-elus kohtudes ju ka kaugeltki igaühega ei teki. Me ju pole nii naiivsed, et arvata, et kohtumine peab toimuma firmapeol kuuvalgel ööl, et tunded tekiksid? Kui rääkida sunnitud olukorrast, siis pidudel ja üritustel jõuad, kui väga tihedalt mööda sündmusi käid, ühe aasta jooksul puutuda kokku optimistlikult 100 endaealise ja vallalise mehega. Tinderis saad läbi lapata tuhandeid profiile mõne õhtuga. Tinder vahendab lihtsalt esmase kontakti ja annab tohutu matemaatilise eelise, kuid iga järgnev samm leiab aset reaalses elus “nagu vanasti”.  Ma ei suru enda eluviisi teistele peale, aga mulle, jah, sobib paarisuhtes olla. Ning kui inimene on sellele järeldusele jõudnud, siis las ta tunnistab seda endale ja püüdleb selle poole. See ei tähenda, et meiesugustel poleks ühtlasi muud elu, sõpru, üritustel käimisi või muid huvisid.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga muidu see vaimses plaanis sobimise jutt….see on väga ohtlik lõks….kõik need tüübid, kes hiljem raha hakkavad välja pressima, on väga osavad manipulaatorid ja panevad oma ohvrid tundma, et neil on tohutult hea vaimne klapp.

Üldse ei saa aru, mis sa sellega öelda tahad? Mis hakkavad raha välja pressima ja manipuleerima?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahku minnes käisin palju erinevates seltskondades, spordiklubis ja nautisin elu. Oli mitmeid austjaid, aga sisimas ei olnud ma tegelikult suhteks valmis. Sellist elu elasin paar aastat.

Siis hakkasin kuidagi sujuvalt ūksiku naabrimehega rohkem suhtlema. Asi arenes tasapisi ja nüüd elame juba päris palju aastaid koos.

Ma olen alati mõelnud, et kuidas see spordiklubis tutvumine välja näeb? Olen trennis käinud, aga seal ei tekkinud kunagi sellist olukorda.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga muidu see vaimses plaanis sobimise jutt….see on väga ohtlik lõks….kõik need tüübid, kes hiljem raha hakkavad välja pressima, on väga osavad manipulaatorid ja panevad oma ohvrid tundma, et neil on tohutult hea vaimne klapp.

Üldse ei saa aru, mis sa sellega öelda tahad? Mis hakkavad raha välja pressima ja manipuleerima?

Okei…No pmst, mis ma tahtsin öelda, on see, et ei tasu panustada, eriti internetisuhtluse puhul sellele, et suhtleme algul nii kuu-kaks või kolm netis ja siis vaatame edasi. Eriti kui pilti pole. Sellisel puhul see nö vaimne klapp on väga kaheldava väärtusega, sest nii või teisiti hakkad teisest inimesest omale mingit füüsilist pilti peas ette kujutama. Ja see võib reaalsest inimesest olla niivõrd erinev, et kui ükskord kohtutakse, siis kaob see eelnevalt tekkinud “vaimne klapp” sekunditega. Inimloomus lihtsalt on selline, et kui leitakse mingi ühine keel, siis mõeldakse ruttu teisele kuldne kuu selga…. Teiseks on internet täis tegelasi, kellele meeldib igasugu suhtemänge mängida, mõnedel on ka päris pahatahtlikud tagamõtted. Ja need inimesed oskavad väga hästi teiste hulgast üles leida neid, kes selliste mängude lõksu kergesti langevad ning tavaliselt ongi need õnnetukesed just sellise vaimse klapi otsijad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti kui pilti pole. Sellisel puhul see nö vaimne klapp on väga kaheldava väärtusega, sest nii või teisiti hakkad teisest inimesest omale mingit füüsilist pilti peas ette kujutama. Ja see võib reaalsest inimesest olla niivõrd erinev, et kui ükskord kohtutakse, siis kaob see eelnevalt tekkinud “vaimne klapp” sekunditega. Inimloomus lihtsalt on selline, et kui leitakse mingi ühine keel, siis mõeldakse ruttu teisele kuldne kuu selga….

Et saadakse inimesega kokku, pilti nägemata? Välimus ei meeldi, mis sest klapist.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen tihti mõelnud, kuidas inimesed üldse julgevad võhivõõrastega suhtlema hakata. Kust te teate, et tal peas midagi nihkes pole ja sind jälitama ja terroriseerima ei hakka, kui julged öelda, et ikkagi soovi temaga suhet? Võibolla ma olen liiga palju Investigation Discoveryt vaadanud, aga minu jaoks on iga võõras potentsiaalne kirvemõrvar.

Mul siiani kõik suhted ühiste tuttavate kaudu alguse saanud. Kuskil koosviibimisel on kellelgi sõber või sugulane kaasas olnud, kelle käest saan uurida, mis inimesega tegu on.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti kui pilti pole. Sellisel puhul see nö vaimne klapp on väga kaheldava väärtusega, sest nii või teisiti hakkad teisest inimesest omale mingit füüsilist pilti peas ette kujutama. Ja see võib reaalsest inimesest olla niivõrd erinev, et kui ükskord kohtutakse, siis kaob see eelnevalt tekkinud “vaimne klapp” sekunditega. Inimloomus lihtsalt on selline, et kui leitakse mingi ühine keel, siis mõeldakse ruttu teisele kuldne kuu selga….

Et saadakse inimesega kokku, pilti nägemata? Välimus ei meeldi, mis sest klapist.

Jah, nii on, paraku. Virtuaalmaailmas võib see klapp olla ideaalne, aga füüsilises maailmas vbl sulle ei sobi selle inimese lõhn, hääletoon. Või siis tuleb välja, et sel inimesel pole näiteks hambaid suus või ta on pideva alkoholivine all. Seda viimast on virtuaalsel teel väga raske kindlaks teha, et kas ta kirjutab sulle kainelt või purjakil olles.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti kui pilti pole. Sellisel puhul see nö vaimne klapp on väga kaheldava väärtusega, sest nii või teisiti hakkad teisest inimesest omale mingit füüsilist pilti peas ette kujutama. Ja see võib reaalsest inimesest olla niivõrd erinev, et kui ükskord kohtutakse, siis kaob see eelnevalt tekkinud “vaimne klapp” sekunditega. Inimloomus lihtsalt on selline, et kui leitakse mingi ühine keel, siis mõeldakse ruttu teisele kuldne kuu selga….

Et saadakse inimesega kokku, pilti nägemata? Välimus ei meeldi, mis sest klapist.

Jah, nii on, paraku. Virtuaalmaailmas võib see klapp olla ideaalne, aga füüsilises maailmas vbl sulle ei sobi selle inimese lõhn, hääletoon. Või siis tuleb välja, et sel inimesel pole näiteks hambaid suus või ta on pideva alkoholivine all. Seda viimast on virtuaalsel teel väga raske kindlaks teha, et kas ta kirjutab sulle kainelt või purjakil olles.

Olen nõus, kuid üks kuu pole eriti pikk aeg niisama suhelda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen tihti mõelnud, kuidas inimesed üldse julgevad võhivõõrastega suhtlema hakata. Kust te teate, et tal peas midagi nihkes pole ja sind jälitama ja terroriseerima ei hakka, kui julged öelda, et ikkagi soovi temaga suhet? Võibolla ma olen liiga palju Investigation Discoveryt vaadanud, aga minu jaoks on iga võõras potentsiaalne kirvemõrvar.

Mul siiani kõik suhted ühiste tuttavate kaudu alguse saanud. Kuskil koosviibimisel on kellelgi sõber või sugulane kaasas olnud, kelle käest saan uurida, mis inimesega tegu on.

Kõik on algul võhivõõrad. Samamoodi võib normaalne inimene osutuda mõrvariks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvamus on, et õige mees tuleb kuidagi iseenesest. Ei pea selleks midagi tegema ega isegi mitte selle peale mõtlema, kõik juhtub ise täiesti õigel ajal. Küll aga võib ise otsides täiesti vale mehe otsa komistada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvamus on, et õige mees tuleb kuidagi iseenesest. Ei pea selleks midagi tegema ega isegi mitte selle peale mõtlema, kõik juhtub ise täiesti õigel ajal. Küll aga võib ise otsides täiesti vale mehe otsa komistada.

Pole nõus, mina otsisin ja juhus viis imeroreda inimeseni. Ma ei kujuta ette, et mul seda maailma koos temaga poleks. Juhuslikult leitud inimene oli väga vale.

Loomulikult tuleb otsida, kui soov on.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma praeguse abikaasa leidsin baarist, kuhu läksin lihtsalt üksi õlut jooma (sõbrannad hüppasid alt ära). Ei olnud plaani kellegagi tutvuda, kuu-paar varem olin selja taha jätnud väga keerulise suhte ja vähemalt tõsisest suhtest ei hoolinud ka.

Varasemalt olen tutvusi sobitanud lisaks veel kõrgkooli peol (vilistlased osalevad ka), kunagi ka vallaliste peol (oli kunagi ürituste sari), töö juures, väga ammusel ajal ka internetis (Orkut). Spordiklubis pole vist kunagi kellegagi rääkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin sihikindla otsimise tulemusena Tinderist. Tinderis võid esineda ilma pildita, kui see tekitab ebamugavust. Tänapäeval suhte otsimine suhte otsijate portaali kaudu on sama elementaarne kui töö otsimine töökuulutuste portaali kaudu. Suhte otsimine nagu ka töö otsimine ei väljenda iseenesest meeleheidet.

Kuulutuse kaudu suhte otsimine on naisterahvale enese alandamine. Esiteks on ta ise kas möku või siis jube inetu. Või siis kulgeb tema elu üksnes tuimade kohimeeste naabruses. No mida kaunist on sellises väljakutses: “neiu kutsub mehed kuülla. Privaatne koht ja parkla kesklinnas. SMS ei vasta. Numbrita kõne ei võta                                                                        Minu arust sellisel teel hangitud mees pole tuhkagi väärt, isegi siis, kui keegi rumal naine ta hiljuti välja viskas

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mida kaunist on sellises väljakutses: “neiu kutsub mehed kuülla. Privaatne koht ja parkla kesklinnas. SMS ei vasta. Numbrita kõne ei võta

Sinna äärmuste vahele jääb normaalset tutvust, mitte kerglasi naisi sponsorit lantimas.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märkisin tinderis, et pole huvitatud suhetes/abielus meestest, peale seda ei ole nädalaid enam ühtegi matchi tulnud.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )


Esileht Pereelu ja suhted Üksikud naised – küsimus teile :)