Esileht Pereelu ja suhted Üksikud naised – küsimus teile :)

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 97 )

Teema: Üksikud naised – küsimus teile :)

Postitas:
Kägu

Miks kohe uut suhet otsima,kas lihtsalt sellepärast,et mul peab mingi mees kõrval olema.Naudi elu ,puhka,küll sa selle mehe ka leiad,kui õige aeg.Tinderis ja selline naljakoht.

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen nüüd mõnda aega mehest lahus olnud ja mõtted liiguvad uue kaaslase leidmise suunas. Kust teie omale uut kaaslast olete otsinud? Tinder jah, aga veel 🙂

Alguses mõned veebirakendused ja saidid. Hetkel aga ei viitsi, ei taha. Kuidagi mõnus on, kui elad omaette ja arvestama pead vaid lemmikloomaja lastega.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen nüüd mõnda aega mehest lahus olnud ja mõtted liiguvad uue kaaslase leidmise suunas. Kust teie omale uut kaaslast olete otsinud? Tinder jah, aga veel 🙂

Alguses mõned veebirakendused ja saidid. Hetkel aga ei viitsi, ei taha. Kuidagi mõnus on, kui elad omaette ja arvestama pead vaid lemmikloomaja lastega.

Sellise suhtumisega oled 10 aasta pärast endiselt lemmiklooma ja lastega….

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja jumal tänatud!

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mis siis?

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mis siis?

Pikaajalised vallalised/lahutatud aina enam kapselduvad oma mulli, soovimata sealt väljuda. Sellepärast öeldaksegi, kes pikalt üksi olnud, muutub imelikuks. Mina ei talunud enam puudutusi, sõbralikku õlapatsutust. Pereinimesele on füüsiline lähedus normaalne ja sellega raske ümber harjuda.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mis siis?

Pikaajalised vallalised/lahutatud aina enam kapselduvad oma mulli, soovimata sealt väljuda. Sellepärast öeldaksegi, kes pikalt üksi olnud, muutub imelikuks. Mina ei talunud enam puudutusi, sõbralikku õlapatsutust. Pereinimesele on füüsiline lähedus normaalne ja sellega raske ümber harjuda.

Pereinimene ollakse ka siis edasi, kui meest pole, aga lapsed on. Polegi vaja ju mingeid õlalepatsutusi ega puudutamist. Enda  mullis  on hea ja turvaline olla, ei pea mingi mehega arvestama. Miks peaks sealt väljuma.

+7
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pereinimene ollakse ka siis edasi, kui meest pole, aga lapsed on. Polegi vaja ju mingeid õlalepatsutusi ega puudutamist. Enda  mullis  on hea ja turvaline olla, ei pea mingi mehega arvestama. Miks peaks sealt väljuma.

Lapsed saavad suureks. Ega pereinimene ei tea, mida tähendab olla päris üksi: enne oli mees, pärast lapsed. Ilma suhtlemata ei saa ühiskonnas hakkama. Mõistsin hiljuti, kui raske on käituda nagu normaalsed inimesed. Enne peab asja kogema, et mõista tausta.

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole absoluutselt kedagi otsinud, pigem katsun neid isetulnuid eemale peletada 😃 Ei tunne absoluutselt vajadust uue kaaslase järgi, aga paraku teevad mehed minuga tutvust põhimõtteliselt igal pool. Kui poes ja tänaval saab lihtsalt naeratada ja edasi liikuda, siis treeningkaaslased, koostööpartnerid, sõprade sõbrad jne. on ju pidevalt pildil ja pidevalt näevad vaeva, et ennast nö. huvitavaks teha 😃 Väga väsitav. Ei kujuta isegi ette, miks peavad inimesed veel eraldi kuskile kedagi otsima minema. Thanks, but no thanks 🙂

+5
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole absoluutselt kedagi otsinud, pigem katsun neid isetulnuid eemale peletada 😃 Ei tunne absoluutselt vajadust uue kaaslase järgi, aga paraku teevad mehed minuga tutvust põhimõtteliselt igal pool. Kui poes ja tänaval saab lihtsalt naeratada ja edasi liikuda, siis treeningkaaslased, koostööpartnerid, sõprade sõbrad jne. on ju pidevalt pildil ja pidevalt näevad vaeva, et ennast nö. huvitavaks teha 😃 Väga väsitav. Ei kujuta isegi ette, miks peavad inimesed veel eraldi kuskile kedagi otsima minema. Thanks, but no thanks 🙂

Hiljuti just juhtus, et tänaval kõndides sain võõralt mehelt peanoogutuse ja naeratuse osaliseks. Vist soovis tutvuda või ei teagi. Igatahes ehmatasin suht ära, tegin kiirelt minekut ja paar nädalat pole sealt tänavalt enam läbi käinud. Üldse on suht vastik kui mingi suvaline mees kuidagi kontakti otsib.

+2
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hiljuti just juhtus, et tänaval kõndides sain võõralt mehelt peanoogutuse ja naeratuse osaliseks. Vist soovis tutvuda või ei teagi. Igatahes ehmatasin suht ära, tegin kiirelt minekut ja paar nädalat pole sealt tänavalt enam läbi käinud. Üldse on suht vastik kui mingi suvaline mees kuidagi kontakti otsib.

Väga nõus, on tõesti suht häiriv pigem. Aga ilmselt siis ehk seetõttu, et tõesti ei soovi kedagi “leida”. Niiet ma ei saa neid suhtluse otsijaid hukka ka mõista, sest ilmselgelt liigub ringi ka naisi, kes tahaksid tutvuda. Loodetavasti satuvad nad kokku lihtsalt ja on üksteisele sümpaatsed ☺️

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autist?

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lahku minnes käisin palju erinevates seltskondades, spordiklubis ja nautisin elu. Oli mitmeid austjaid, aga sisimas ei olnud ma tegelikult suhteks valmis. Sellist elu elasin paar aastat.

Siis hakkasin kuidagi sujuvalt ūksiku naabrimehega rohkem suhtlema. Asi arenes tasapisi ja nüüd elame juba päris palju aastaid koos.

Ma olen alati mõelnud, et kuidas see spordiklubis tutvumine välja näeb? Olen trennis käinud, aga seal ei tekkinud kunagi sellist olukorda.

Nii ta on. Ei kujuta ise ka , ette kui keegi palehigis seal trenni teeb, siis tiirasena tikud ligi ja juttu teed.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilma pildita kohtumisele minek tundub ikka selge viga. Mis mõtet on seda vaimset klappi otsida, kui kohale tuleb haisev kiilakas mees. Su maailampilt ja “vaimne klapp” puruneb sekunditega kildudeks, sest oled juba kujutlenud, et vastu tuleb ülikonnas Brad Bitt

Samamoodi ka meeste poolt, kui tuleb 150kg tore rõõmupõrsas kohtumisele.

Pigem ise kui olen kohtingutel käinud on mul just tagasihoidlikumad pildid olnud. Partneritel on kohe wow efekt kui kohtumisele tulen see loob hea vibe

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lahku minnes käisin palju erinevates seltskondades, spordiklubis ja nautisin elu. Oli mitmeid austjaid, aga sisimas ei olnud ma tegelikult suhteks valmis. Sellist elu elasin paar aastat.

Siis hakkasin kuidagi sujuvalt ūksiku naabrimehega rohkem suhtlema. Asi arenes tasapisi ja nüüd elame juba päris palju aastaid koos.

Ma olen alati mõelnud, et kuidas see spordiklubis tutvumine välja näeb? Olen trennis käinud, aga seal ei tekkinud kunagi sellist olukorda.

Kui käid koguaeg kindlatel päevadel, enam vähem kindlal kellaajal ja mõni meesterahvas satub nädalast nädalasse samal ajal, siis alguses lihtsalt teretad ja mingi hetk tekib suhtlus.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tee konto Tinderisse, naudi kohtinguid erinevate meestega, aga ära seo end kiirelt. Otsi välja need,  kes on valmis sinu nimel pingutama ja ei eelda kerget saaki. Samuti loo tutvusi erinevatel üritustel ja koosviibimistel. Võta aega nautida vallalise aega, ära kiirusta, aga samas pole mõtet ka koju nelja seina vahele kapselduda. Sealt peale torumehe kedagi ei leia.

Mina tegin nii, lubasin endale, et aasta on see aeg, kus vaatan ringi ja käin kohtingutel (kusjuures see on päris lõbus tegevus). Kohe ei seo kellegagi, õpin neid tasapisi tundma.  Täna, 1,5 aastat hiljem, olen väga õnnelik ja pühendunud vaid ühele inimessele.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autist?

Miks ma peaks autist olema? Kas see mees oli autist, ei tea.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autist?

Nõukaajal olid inimesed lihtsalt sõbralikud, nüüd ei tohi naeratada ja kena päeva jätku soovida. Teretamist ja teietamist on jäänud samuti vähemaks. Elementaarne viisakus pole flirt.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pereinimene ollakse ka siis edasi, kui meest pole, aga lapsed on. Polegi vaja ju mingeid õlalepatsutusi ega puudutamist. Enda mullis on hea ja turvaline olla, ei pea mingi mehega arvestama. Miks peaks sealt väljuma.

Lapsed saavad suureks. Ega pereinimene ei tea, mida tähendab olla päris üksi: enne oli mees, pärast lapsed. Ilma suhtlemata ei saa ühiskonnas hakkama. Mõistsin hiljuti, kui raske on käituda nagu normaalsed inimesed. Enne peab asja kogema, et mõista tausta.

Ma selle üksilduse kompenseerisin parteisse astumisega 🤣 käin erakonna üritustel vahel. Minu üllatuseks on mu erakonnas päris palju eakaid.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Amoremi.ee

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mis siis?

Jama jutt! Ma olen 13 aastat pereinimene. Abikaasa, 3 last ja kass. Ja hoopis mina kapseldun ja mõnel õhtul puudutust ei talu, sest terve päeva muudkui võetakse must tükke- minu aega, tähelepanu jne. Ja sellist hetke, kus saaksin midagi segamatult teha, esineb haruharva.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mis siis?

Jama jutt! Ma olen 13 aastat pereinimene. Abikaasa, 3 last ja kass. Ja hoopis mina kapseldun ja mõnel õhtul puudutust ei talu, sest terve päeva muudkui võetakse must tükke- minu aega, tähelepanu jne. Ja sellist hetke, kus saaksin midagi segamatult teha, esineb haruharva.

Kapselduda ühiskonnast on midagi muud kui kapselduda oma ajast, mina pidasin silmas muud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autist?

Nõukaajal olid inimesed lihtsalt sõbralikud, nüüd ei tohi naeratada ja kena päeva jätku soovida. Teretamist ja teietamist on jäänud samuti vähemaks. Elementaarne viisakus pole flirt.

Lugege uuesti olukorra kirjeldust, kus on räägitud head päeva soovimisest?  Selle mõtlesite te ise juurde, sest seda pole olnud, mis puutub siia nõukogude aeg ja autism?

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autist?

Lugege uuesti olukorra kirjeldust, kus on räägitud head päeva soovimisest? Selle mõtlesite te ise juurde, sest seda pole olnud, mis puutub siia nõukogude aeg ja autism?

Naeratamine on normaalne. Probleem pole mehes.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autist?

Lugege uuesti olukorra kirjeldust, kus on räägitud head päeva soovimisest? Selle mõtlesite te ise juurde, sest seda pole olnud, mis puutub siia nõukogude aeg ja autism?

Mina küll ei tea, mis osas on tänaval võõrale naisele või mehele naeratamine normaalne. Pigem on see ikka pealetükkiv ja ebameeldiv käitumine, nagu ka peanoogutus, mis on üsna ülbe.

0
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

No tutvumisportaalides on need ühed ja samad näod üks hullem kui teine.Ausalt normaalseid mehe pole,need kes ongi normaalsed need otsivad sealt seksi ja armukesi. Enamus mehi soovib kohe esimesel kokkusaamisel seksi.Vabad mehed näevad suht kehvad välja -tihti on nad hoolitsematud ja ei paku huvi.Oli kunagi tinderis konto ,tuli pakkumisi ,siis muusin oma kaane infot ,kirjutasin juurde,et armukeseks ei hakka ja abielumees ära tülita…keegi eriti enam ei pakkunud ennast.SEEGA ENAMUS AJAB SEAL PORTAALIDES MULLIKESI .Seal on ka palju abielunaisi kes on samad mullikesed,nagu mehedki.Mõtlen,et kui mees tuleb mu ellu siis tuleb ,kuskilt vägisi otsima ei hakka ,et ennast kuskile Tinderisse riputada .

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina küll ei tea, mis osas on tänaval võõrale naisele või mehele naeratamine normaalne. Pigem on see ikka pealetükkiv ja ebameeldiv käitumine, nagu ka peanoogutus, mis on üsna ülbe.

Ma naeratan päevas 40le inimesele, usu või ära usu. Seksuaalse tagamõtteta, romantilise huvita. Sa oled nagu ühiskonnast irdunud? Usu, ma ei salli puudutusi, aga naeratamine on ok.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No tutvumisportaalides on need ühed ja samad näod üks hullem kui teine.Ausalt normaalseid mehe pole,need kes ongi normaalsed need otsivad sealt seksi ja armukesi. Enamus mehi soovib kohe esimesel kokkusaamisel seksi.Vabad mehed näevad suht kehvad välja -tihti on nad hoolitsematud ja ei paku huvi.Oli kunagi tinderis konto ,tuli pakkumisi ,siis muusin oma kaane infot ,kirjutasin juurde,et armukeseks ei hakka ja abielumees ära tülita…keegi eriti enam ei pakkunud ennast.SEEGA ENAMUS AJAB SEAL PORTAALIDES MULLIKESI .Seal on ka palju abielunaisi kes on samad mullikesed,nagu mehedki.Mõtlen,et kui mees tuleb mu ellu siis tuleb ,kuskilt vägisi otsima ei hakka ,et ennast kuskile Tinderisse riputada .

Ja mina mehena sorteerin sinusugused kirjaoskamatud naised, kes ei tea isegi, et kirjavahemärgi TAHA, mitte ette käib koma, kohe välja.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autist?

Kui katki peab üks inimene peast olema, et arvata, et peanoogutus või naeratus on sotsiaalselt sobimatu. Aga üldiselt ära siis vaata inimestele üldse otsa, kellest mööda käid või kes avalikus ruumis sinu läheduses on. Probleemi pole. Mina ka naeratan inimestele, kes mind pikemalt vaatama jäävad. Tihti on nendeks näiteks lapsed, kellelt saan ka väga siira naeratuse vastu. Loodetavasti need lapsed sinuga ei kohtu.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kui naine selle naeratamise peale 2 nädalat pole sellel tänaval käinud, siis see tõesti ei ole normaalne. Mina arvan ka, et autist (naine).

+7
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 97 )

Esileht Pereelu ja suhted Üksikud naised – küsimus teile :)