Esileht Pereelu ja suhted Üksikud naised – küsimus teile :)

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 97 )

Teema: Üksikud naised – küsimus teile :)

Postitas:
Kägu

Mina küll ei tea, mis osas on tänaval võõrale naisele või mehele naeratamine normaalne. Pigem on see ikka pealetükkiv ja ebameeldiv käitumine, nagu ka peanoogutus, mis on üsna ülbe.

No kui naine selle naeratamise peale 2 nädalat pole sellel tänaval käinud, siis see tõesti ei ole normaalne. Mina arvan ka, et autist (naine).

Mitu korda sa veel kirjutada siia kavatsed oma autisti kommentaare?!Äkki aitab juba? Ma ei teadnudki, et kui mõnele tänaval vastu tulnud mehele soojalt ei naerata või mõnele tänavale mõnda aega ei lähe, oled kohe autist ja polnudki asi selles, et sa tutvusi ei otsi.

Väga meeldiv seda teada saada, aitäh info eest. Ilmselt oleksin edasi pimeduses kobanud, kui poleks lugenud sinu nii asjalikku silmiavavat kommentaari. Tänan väga. Edaspidi kindlasti naeratan igale vastutulijale.

+2
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina küll ei tea, mis osas on tänaval võõrale naisele või mehele naeratamine normaalne. Pigem on see ikka pealetükkiv ja ebameeldiv käitumine, nagu ka peanoogutus, mis on üsna ülbe.

No kui naine selle naeratamise peale 2 nädalat pole sellel tänaval käinud, siis see tõesti ei ole normaalne. Mina arvan ka, et autist (naine).

Mitu korda sa veel kirjutada siia kavatsed oma autisti kommentaare?!Äkki aitab juba? Ma ei teadnudki, et kui mõnele tänaval vastu tulnud mehele soojalt ei naerata või mõnele tänavale mõnda aega ei lähe, oled kohe autist ja polnudki asi selles, et sa tutvusi ei otsi.

Väga meeldiv seda teada saada, aitäh info eest. Ilmselt oleksin edasi pimeduses kobanud, kui poleks lugenud sinu nii asjalikku silmiavavat kommentaari. Tänan väga. Edaspidi kindlasti naeratan igale vastutulijale.

Autist.

+6
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei ela Eestis. Siin on täiesti normaalne vastutulijale naeratada, noogutada, kes viitsib, tervitab. Minu meelest meeldiv komme. Sind on märgatud, sinu suhtes ollakse positiivselt meelestatud. Mis saab selles halba v6i pealetükkivat olla?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll ei tea, mis osas on tänaval võõrale naisele või mehele naeratamine normaalne. Pigem on see ikka pealetükkiv ja ebameeldiv käitumine, nagu ka peanoogutus, mis on üsna ülbe.

No kui naine selle naeratamise peale 2 nädalat pole sellel tänaval käinud, siis see tõesti ei ole normaalne. Mina arvan ka, et autist (naine).

Autist.

Sõimab teisi kasutajaid.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll ei tea, mis osas on tänaval võõrale naisele või mehele naeratamine normaalne. Pigem on see ikka pealetükkiv ja ebameeldiv käitumine, nagu ka peanoogutus, mis on üsna ülbe.

No kui naine selle naeratamise peale 2 nädalat pole sellel tänaval käinud, siis see tõesti ei ole normaalne. Mina arvan ka, et autist (naine).

Autist.

Sõimab teisi kasutajaid.

Autist.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina küll ei tea, mis osas on tänaval võõrale naisele või mehele naeratamine normaalne. Pigem on see ikka pealetükkiv ja ebameeldiv käitumine, nagu ka peanoogutus, mis on üsna ülbe.

No kui naine selle naeratamise peale 2 nädalat pole sellel tänaval käinud, siis see tõesti ei ole normaalne. Mina arvan ka, et autist (naine).

Autist.

Lasteaed.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll ei tea, mis osas on tänaval võõrale naisele või mehele naeratamine normaalne. Pigem on see ikka pealetükkiv ja ebameeldiv käitumine, nagu ka peanoogutus, mis on üsna ülbe.

No kui naine selle naeratamise peale 2 nädalat pole sellel tänaval käinud, siis see tõesti ei ole normaalne. Mina arvan ka, et autist (naine).

Autist.

Lasteaed.

Autist.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No tutvumisportaalides on need ühed ja samad näod üks hullem kui teine.Ausalt normaalseid mehe pole,need kes ongi normaalsed need otsivad sealt seksi ja armukesi. Enamus mehi soovib kohe esimesel kokkusaamisel seksi.Vabad mehed näevad suht kehvad välja -tihti on nad hoolitsematud ja ei paku huvi.Oli kunagi tinderis konto ,tuli pakkumisi ,siis muusin oma kaane infot ,kirjutasin juurde,et armukeseks ei hakka ja abielumees ära tülita…keegi eriti enam ei pakkunud ennast.SEEGA ENAMUS AJAB SEAL PORTAALIDES MULLIKESI .Seal on ka palju abielunaisi kes on samad mullikesed,nagu mehedki.Mõtlen,et kui mees tuleb mu ellu siis tuleb ,kuskilt vägisi otsima ei hakka ,et ennast kuskile Tinderisse riputada .

Ja mina mehena sorteerin sinusugused kirjaoskamatud naised, kes ei tea isegi, et kirjavahemärgi TAHA, mitte ette käib koma, kohe välja.

Huvitav, millise kirjavahemärgi taha veel koma käib?:)

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tutvumisportaalides on need ühed ja samad näod üks hullem kui teine.Ausalt normaalseid mehe pole,need kes ongi normaalsed need otsivad sealt seksi ja armukesi. Enamus mehi soovib kohe esimesel kokkusaamisel seksi.Vabad mehed näevad suht kehvad välja -tihti on nad hoolitsematud ja ei paku huvi.Oli kunagi tinderis konto ,tuli pakkumisi ,siis muusin oma kaane infot ,kirjutasin juurde,et armukeseks ei hakka ja abielumees ära tülita…keegi eriti enam ei pakkunud ennast.SEEGA ENAMUS AJAB SEAL PORTAALIDES MULLIKESI .Seal on ka palju abielunaisi kes on samad mullikesed,nagu mehedki.Mõtlen,et kui mees tuleb mu ellu siis tuleb ,kuskilt vägisi otsima ei hakka ,et ennast kuskile Tinderisse riputada .

Ja mina mehena sorteerin sinusugused kirjaoskamatud naised, kes ei tea isegi, et kirjavahemärgi TAHA, mitte ette käib koma, kohe välja.

Huvitav, millise kirjavahemärgi taha veel koma käib?:)

Koma iseenesest ongi ju üks kirjavahemärk. Miks seda peaks üldse veel mõne kirjavahemärgi taha või ette panema? 😀

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tutvumisportaalides on need ühed ja samad näod üks hullem kui teine.Ausalt normaalseid mehe pole,need kes ongi normaalsed need otsivad sealt seksi ja armukesi. Enamus mehi soovib kohe esimesel kokkusaamisel seksi.Vabad mehed näevad suht kehvad välja -tihti on nad hoolitsematud ja ei paku huvi.Oli kunagi tinderis konto ,tuli pakkumisi ,siis muusin oma kaane infot ,kirjutasin juurde,et armukeseks ei hakka ja abielumees ära tülita…keegi eriti enam ei pakkunud ennast.SEEGA ENAMUS AJAB SEAL PORTAALIDES MULLIKESI .Seal on ka palju abielunaisi kes on samad mullikesed,nagu mehedki.Mõtlen,et kui mees tuleb mu ellu siis tuleb ,kuskilt vägisi otsima ei hakka ,et ennast kuskile Tinderisse riputada .

Ja mina mehena sorteerin sinusugused kirjaoskamatud naised, kes ei tea isegi, et kirjavahemärgi TAHA, mitte ette käib koma, kohe välja.

Huvitav, millise kirjavahemärgi taha veel koma käib?:)

Muigasin sama. Saan aru, mida too “kirjaoskajast” meeskodanik mõtles, kuid väljendas end pisut ebaõnnestunult.
(Siiski mitte ka nii ebaintelligentselt, et ta automaatselt välja praakida.)

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll ei tea, mis osas on tänaval võõrale naisele või mehele naeratamine normaalne. Pigem on see ikka pealetükkiv ja ebameeldiv käitumine, nagu ka peanoogutus, mis on üsna ülbe.

Tule taevas appi, päriselt mõtled nii või? Sa vist mujal kui Eestis ei kannataks üldse elada.

+10
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen nüüd mõnda aega mehest lahus olnud ja mõtted liiguvad uue kaaslase leidmise suunas. Kust teie omale uut kaaslast olete otsinud? Tinder jah, aga veel ????

Alguses mõned veebirakendused ja saidid. Hetkel aga ei viitsi, ei taha. Kuidagi mõnus on, kui elad omaette ja arvestama pead vaid lemmikloomaja lastega.

Sellise suhtumisega oled 10 aasta pärast endiselt lemmiklooma ja lastega….

No aga see ongi ju mõnusaim perspektiiv:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustasin Tinderist aga seal kohtasin ainult mingeid täielikke friike! Enamus olid alkoholiprobleemiga, kibestunud, lodevad, abielus(ma-kohe-lahutan) jne.

Oma abikaasa leidsin hoopis sõpruskonna ürituselt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Too proua autist muidugi tegelikult ei ole, kuid päris terve samuti mitte. Tõenäoliselt on tegu sotsiaalfoobiaga.

Kõige tõenäolisemalt naeratas ja noogutas see mees, sest pidas prouat, kas ekslikult või mitte oma tuttavaks.

Mul juhtub sageli, et tänaval teretab mõni mees või naine ja ma tükk aega mõtlen, kes see oli. Enamasti on sel juhul tegu olnud laste klassikaaslaste vanematega.

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Too proua autist muidugi tegelikult ei ole, kuid päris terve samuti mitte. Tõenäoliselt on tegu sotsiaalfoobiaga

Tegu võib ka luuluga olla, et teda jälitatakse.

+5
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga tüdrukud, mis te arvaksite mehest kes loobub täielikult materiaalsete väärtuste tagaajamisest. Et seabki sihiks elada maksimaalselt askeetlikult: 1-toaline korter, toidule kuus 100 eur, riided korralikud aga Humanast, lihtne töö mis ei tule koju kaasa jne. Oleks keegi sellisest mehest huvitatud, kui ta muidu on nagu enam-vähem normaalne? Keegi sellisega suhtest võiks olla huvitatud? Kui seni on aetud praeguse naisega materiaalset heaolu taga nagu orav rattas, aga nüüd on mees jõudnud arusaamisele, et aitab küll, mulle pole seda kõike vaja, pühendan allesjäänud elu rohkem endale, tervisele, lähedastele, hobidele. Et pole vaja orjata seda 250-ruudust maja, osta kütet sellele maasturile, käia 2x aastas lõunamaal jne.

Kas sellisel mehel oleks lootust?

 

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sellisel mehel oleks lootust?

Eks mingi lootus ikka on. Ilmas leidub selliseid Mari Metsalliku suguseid looduslapsi ja kui mees sellise otsa komistab, siis võib kõike juhtuda. Samas on enamus naisi selliseid, kes ilmselt 1 toalises 100 euroga vireleda ei viitsi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tüdrukud, mis te arvaksite mehest kes loobub täielikult materiaalsete väärtuste tagaajamisest. Et seabki sihiks elada maksimaalselt askeetlikult: 1-toaline korter, toidule kuus 100 eur, riided korralikud aga Humanast, lihtne töö mis ei tule koju kaasa jne. Oleks keegi sellisest mehest huvitatud, kui ta muidu on nagu enam-vähem normaalne? Keegi sellisega suhtest võiks olla huvitatud? Kui seni on aetud praeguse naisega materiaalset heaolu taga nagu orav rattas, aga nüüd on mees jõudnud arusaamisele, et aitab küll, mulle pole seda kõike vaja, pühendan allesjäänud elu rohkem endale, tervisele, lähedastele, hobidele. Et pole vaja orjata seda 250-ruudust maja, osta kütet sellele maasturile, käia 2x aastas lõunamaal jne.

Kas sellisel mehel oleks lootust?

Naised valivad mehe selle järgi, mida on ta võimeline ühistele lastele pakkuma. Mitte ainult enda järgi, vaid laste tulevik peab kindlustatud olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tüdrukud, mis te arvaksite mehest kes loobub täielikult materiaalsete väärtuste tagaajamisest. Et seabki sihiks elada maksimaalselt askeetlikult: 1-toaline korter, toidule kuus 100 eur, riided korralikud aga Humanast, lihtne töö mis ei tule koju kaasa jne. Oleks keegi sellisest mehest huvitatud, kui ta muidu on nagu enam-vähem normaalne? Keegi sellisega suhtest võiks olla huvitatud? Kui seni on aetud praeguse naisega materiaalset heaolu taga nagu orav rattas, aga nüüd on mees jõudnud arusaamisele, et aitab küll, mulle pole seda kõike vaja, pühendan allesjäänud elu rohkem endale, tervisele, lähedastele, hobidele. Et pole vaja orjata seda 250-ruudust maja, osta kütet sellele maasturile, käia 2x aastas lõunamaal jne.

Kas sellisel mehel oleks lootust?

Kui eesmärk on ülejäänud elu ENDALE pühenduda, siis milleks naist sinna kõrvale vaja on?

Kuna igasugused inimesed leiavad endale kaaslasi, siis ilmselt ka see, kes otsustab materiaalset poolt mitte väärtustada. Pigem saavad siin probleemiks inimese enda kompleksid ja hoiakud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised valivad mehe selle järgi, mida on ta võimeline ühistele lastele pakkuma. Mitte ainult enda järgi, vaid laste tulevik peab kindlustatud olema.

Lapsed olemas, juurde ei teeks. Jännatud nendega küll.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui eesmärk on ülejäänud elu ENDALE pühenduda, siis milleks naist sinna kõrvale vaja on?

Milleks ikka mehed naisi vajavad? Ikka selleks, et oleks kellega õhtuti nt Pushkini või Tolstoi teoste üle arutada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised valivad mehe selle järgi, mida on ta võimeline ühistele lastele pakkuma. Mitte ainult enda järgi, vaid laste tulevik peab kindlustatud olema.

Lapsed olemas, juurde ei teeks. Jännatud nendega küll.

Minul pole ja mehe valisin selle järgi, et saaksin kodune olla mõnda aega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sellisel mehel oleks lootust?

Lootust on alati. Mõni naine tahab suhet isegi niivõrd, et pätid, vargad ja sarimõrvarid lohistatakse ära. Mõni on nõus lolli ja laiska meest üleval pidama. Nii et kui sul endal naisele ootused puuduvad, siis on kindlasti lootust. Ka koonritest naisi on ju olemas. Kui aga tahaksid enda kõrvale ilusat tarka ja väärikat naist, siis sellist 100 euroga kuus leida…nojah. Küsimus pole isegi sinu askeetlikes elutingimustes. Mida teil ühist oleks? Kuhu koos minna saaks? Normaalse sissetulekuga naine tahab ometi kuskilgi käia ja midagi endale lubada – oma raha eest – aga mida sel ajal selle 100-euro-mehega peale hakata?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tüdrukud, mis te arvaksite mehest kes loobub täielikult materiaalsete väärtuste tagaajamisest. Et seabki sihiks elada maksimaalselt askeetlikult: 1-toaline korter, toidule kuus 100 eur, riided korralikud aga Humanast, lihtne töö mis ei tule koju kaasa jne. Oleks keegi sellisest mehest huvitatud, kui ta muidu on nagu enam-vähem normaalne? Keegi sellisega suhtest võiks olla huvitatud? Kui seni on aetud praeguse naisega materiaalset heaolu taga nagu orav rattas, aga nüüd on mees jõudnud arusaamisele, et aitab küll, mulle pole seda kõike vaja, pühendan allesjäänud elu rohkem endale, tervisele, lähedastele, hobidele. Et pole vaja orjata seda 250-ruudust maja, osta kütet sellele maasturile, käia 2x aastas lõunamaal jne.

Kas sellisel mehel oleks lootust?

No mind teeks selline äärmusest äärmusesse mees veits ettevaatlikuks. Sinna orav rattas-250 ruuduse maja ja maasturi ning 100 euri kuus toiduraha vahele mahub ikka palju mõnusam rahulik olemine, kus ühest küljest ei ole meeletut edu nimel rabelemist, aga teisest küljest ei veeretata ka igat senti peos.
Kui muidu normaalne mees oled, siis humanitaarvaldkonna prouade hulgas kindlasti lööki on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinna orav rattas-250 ruuduse maja ja maasturi ning 100 euri kuus toiduraha vahele mahub ikka palju mõnusam rahulik olemine, kus ühest küljest ei ole meeletut edu nimel rabelemist, aga teisest küljest ei veeretata ka igat senti peos.

Just. Ja mina küsiks, kuhu siis see orav rattas elamisest tekkinud mammon nii ruttu sai, et nüüd kohe nii kasinalt peab toime tulema. Kui majast korterisse kolid, mis majarahast sai?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinna orav rattas-250 ruuduse maja ja maasturi ning 100 euri kuus toiduraha vahele mahub ikka palju mõnusam rahulik olemine, kus ühest küljest ei ole meeletut edu nimel rabelemist, aga teisest küljest ei veeretata ka igat senti peos.

Just. Ja mina küsiks, kuhu siis see orav rattas elamisest tekkinud mammon nii ruttu sai, et nüüd kohe nii kasinalt peab toime tulema. Kui majast korterisse kolid, mis majarahast sai?

Naine võttis oma vara ja läks ära. Mehele jäi tema 100 eurot.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinna orav rattas-250 ruuduse maja ja maasturi ning 100 euri kuus toiduraha vahele mahub ikka palju mõnusam rahulik olemine, kus ühest küljest ei ole meeletut edu nimel rabelemist, aga teisest küljest ei veeretata ka igat senti peos.

Just. Ja mina küsiks, kuhu siis see orav rattas elamisest tekkinud mammon nii ruttu sai, et nüüd kohe nii kasinalt peab toime tulema. Kui majast korterisse kolid, mis majarahast sai?

Naine võttis oma vara ja läks ära. Mehele jäi tema 100 eurot.

Et mees, kes on “<span style=”background-color: #ffffcc; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; font-style: italic;”> </span><span style=”background-color: #ffffcc; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; font-style: italic;”>Kui seni on aetud praeguse naisega materiaalset heaolu taga nagu orav rattas,” kirjutas kõik selle töö ja vaeva naise nimele ja endale ei ostnudki midagi? Väga üllas muidugi, aga väheke rumal ju.</span>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et mees, kes on “ Kui seni on aetud praeguse naisega materiaalset heaolu taga nagu orav rattas,” kirjutas kõik selle töö ja vaeva naise nimele ja endale ei ostnudki midagi? Väga üllas muidugi, aga väheke rumal ju.

Nojah, ma unustasin, et siia ei tasu midagi kopeerida. Mõte oli, et kui mees ka rabeles materiaalse heaolu nimel, miks tal siis selle tulemusena mingit vara ei tekkinud ja miks ta kõik naise nimele kirjutas? Ajas mingit kahtlast äri ja tahtis võlausaladajate eest vara ära kantida, aga naine reetis ta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis sellist 100 euroga kuus leida

Kirjutasin, et söögile võiks kulutada 100 euri, 1 suu kohta muidugi, mitte kogukulud kuus 100 eur.

Just. Ja mina küsiks, kuhu siis see orav rattas elamisest tekkinud mammon nii ruttu sai, et nüüd kohe nii kasinalt peab toime tulema. Kui majast korterisse kolid, mis majarahast sai?

Maja jätaks naisele/lastele, varandusliku seisu peensusi siin väga ei kommenteeriks. Restart tuleks jah suht kasinalt baasilt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tähendab, mees elab veel naise ja lastega, aga tahab hakata ainult endale elama (üheks põhjuseks ilmselt ka see, et on tüdinenud lastega “jändamisest”), samas hästi ei julge ka, sest ei tea, kas ta siis pakuks veel naistele huvi? Ahah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 97 )


Esileht Pereelu ja suhted Üksikud naised – küsimus teile :)