Esileht Pereelu ja suhted Üksindus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: Üksindus

Postitas:
Kägu

Läksin mehest lahku paar aastat tagasi ja avastasin, et olen kuidagi väga üksi jäänud. Sõbrannad, kes mul on, suhtlevad pigem messengeris. Nendega kokku saada on keeruline kuna elavad kaugemal ja kusagil väljas käia neil absoluutselt huvi pole. Mõned korrad aastas koguneme kellegi juures ja see on kõik. Ühel sõbrannal on mees väga armukade ja elusees teda välja ei luba. Suhtleme juba kümme aastat väga tihti, saame kokku minu või tema juures aga kordagi pole absoluutselt mitte kusagil koos käinud. Ja nii ma olengi nii kohutavalt üksik. Tahaks kusagil käia, teatris, kontserdil, peol, jalutamas. Tutvuda äkki kellegi uuega aga lihtsalt ei leia selleks mitte mingisugust võimalust. Olen üksi käinud vahel mõnel välipeol. Kohutavad joobarid ujuvad külje alla. Enam ei taha. Ei tea mida teha. Elu tundub järjest mõttetum. Ei saa selle üksindustundega enam hakkama. Paanika hakkab tekkima, et kas see tõesti jääbki nii?

+13
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei jää nii, kui sa midagi ette võtad.

Tutvumisäpid. Jah, sõbrannade leidmiseks. On selline äpp nagu Bumble, seal võimalik seada režiim nii, et näidataksegi sind ainult nendele, kes sama moodi sõbrannat otsivad kontserdile, teatrisse minekuks.

Ja sorry, aga su sõbranna suhe on küll toksiline.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui vana Sa oled? Millises linnas või maakonnas tuttavaid sooviksid? Võib-olla isegi siit leiaksid kedagi.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühel sõbrannal on mees väga armukade ja elusees teda välja ei luba. Suhtleme juba kümme aastat väga tihti, saame kokku minu või tema juures aga kordagi pole absoluutselt mitte kusagil koos käinud.

Ja sõbranna käib munakoortel ning saab kodus peksa?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Läksin mehest lahku paar aastat tagasi ja avastasin, et olen kuidagi väga üksi jäänud. Sõbrannad, kes mul on, suhtlevad pigem messengeris. Nendega kokku saada on keeruline kuna elavad kaugemal ja kusagil väljas käia neil absoluutselt huvi pole. Mõned korrad aastas koguneme kellegi juures ja see on kõik. Ühel sõbrannal on mees väga armukade ja elusees teda välja ei luba. Suhtleme juba kümme aastat väga tihti, saame kokku minu või tema juures aga kordagi pole absoluutselt mitte kusagil koos käinud. Ja nii ma olengi nii kohutavalt üksik. Tahaks kusagil käia, teatris, kontserdil, peol, jalutamas. Tutvuda äkki kellegi uuega aga lihtsalt ei leia selleks mitte mingisugust võimalust. Olen üksi käinud vahel mõnel välipeol. Kohutavad joobarid ujuvad külje alla. Enam ei taha. Ei tea mida teha. Elu tundub järjest mõttetum. Ei saa selle üksindustundega enam hakkama. Paanika hakkab tekkima, et kas see tõesti jääbki nii?

Muidugi jääb, kui ise midagi ei muuda. Rumalus on teha sama asja ja oodata teistsugust tulemust.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühel sõbrannal on mees väga armukade ja elusees teda välja ei luba. Suhtleme juba kümme aastat väga tihti, saame kokku minu või tema juures aga kordagi pole absoluutselt mitte kusagil koos käinud.

Ja sõbranna käib munakoortel ning saab kodus peksa?

Kerge vastuolu. Mees on väga armukade ja välja ei luba, aga sõbranna juurde laseb minna ja külla kutsub ka. Kas ikka on siis mees väga armukade või on see mingi sõbranna ettekääne, mugavus, et mitte sinuga väljas käia? Väga armukade mees ju ei laseks naist ka sõbrannadele külla.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ilmselt sõbrannale sobib ka see sest ei tundu, et ta ise ka käia kusagil tahaks. Käibki ainult koos mehega. Samas jah, võib asi ka lihtsalt ettekäändes olla miks ta kusagile ei tule.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidugi jääb, kui ise midagi ei muuda. Rumalus on teha sama asja ja oodata teistsugust tulemust.

Aga kuidas seda muuta? Ma ei oska.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan teha sõbranna abiga tutvumisportaali konto. Tutvused tekivad ühise asja ajamisest. Tutvumisportaalis ühendab soov tutvuda, huviringis ühendab hobi. Murra rutiinist välja, pööra elu mõistlikus koguses pea peale.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan teha sõbranna abiga tutvumisportaali konto. Tutvused tekivad ühise asja ajamisest. Tutvumisportaalis ühendab soov tutvuda, huviringis ühendab hobi. Murra rutiinist välja, pööra elu mõistlikus koguses pea peale.

Miks selleks, et tutvumisportaali konto teha, sõbranna abi vaja on 🤔

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paljud pelgavad uusi tutvusi ja eriti pärast suhtest väljumist arvavad, et on väärtusetud ja keegi neid nagunii ei taha, võib sattuda mingi vägivaldse kohtingu otsa vmt.

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aktiivseid naisi leiab igalt poolt kultuuriseltsidest, rahvatantsuringidest, laulukooridest, naisseltsidest, vabatahtlike organisatsioonidest jne.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu sõbranna väga kergel käel lõpetas oma abielu, tekkis kriis ning leidis ka endale sel ajal meeldiva mehe. Mees nõustus lahutusega ning on nüüdseks uuesti abielus. Sõbranna uus armastus lasi aga jalga. Nüüd ongi õnnetu ja üksi ning kahetses toonast otsust. Eks tal endal on ka raske vaadata, kuidas mees oma uue naisega lapsega ühiste laste sünnipäevale tuleb.  Ega 40+ naistel ka eriti valikut ei ole.

+8
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Töökaaslastest kellegiga ei ole sellist klappi, et läheks välja?

Liitu mõne foorumiga,mine kuhugi huvitegevust tegema.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma soovitan ka Bumble. Seal on kusjuures päris palju naisi ja mõned on ikka aktiivsemad ja avatumad ka. Eriti lihtne on, kui elad Tallinnas. Enamus sealt.

Muidu mõistan sind 100%. Ise olnud samas seisus ja olen tegelikult siiani. Läksin lahku ka paar aastat tagasi ja tegin varem enamus asju koos mehega. Ei olnudki motti ega igatsust väga teiste inimeste ja sõbrannade järgi. Ja olen aru saanud, et isegi need, kel mitu sõbrannat on, siis see ei tähenda, et saaks koos aega veeta piisavalt ja oleks kellega kuskile minna. Ikka kõigil omad elud ja mis teha, kui teine on parasjagu tööl, lastega kodus, mehega plaanid, reisil vms. Võib olla sõpru, aga nad ei pruugi ikkagi eriti saada kuskile tulla. Siis ongi hea oma tutvusi laiendada.

Ma üritanud mitu aastat uusi sõbrannasid leida ja kahjuks pole see just edukas olnud. Netis foorumites, ka siin, on sellised väikelapse emasid, kes üksikuks jäänud. Ja ka portaal Teeme Koos, aga see üsna välja surnud. Ma varem ei teadnud Bumble sellist funktsiooni. Oleks varem teadnud, oleks vähem aega end üksikuna tundnud. Tean suurepäraselt, kui rusuv ja depressiivne see tunne olla võib. Tekibki see ahastus, et kas jäädki täiesti üksi. Olen ka käinud erinevates kohtades, matkadel jne, trennis, koolitustel, loengutel, aga eestlased ei tule sedasi võõraga tutvuma. Sügisel plaanin koori minna, kus on ka aktiivsem seltsielu. Eks näis, kas siis midagi edeneb.

Peamine on jah see mõte, et kui sulle ei meeldi nagu asjad on, siis tuleb midagi MUUTA. Ja tehes samu asju saab muidugi alati sama tulemuse. Siis tulebki kuskilt otsida mingid täiesti uued asjad, kohad ja tegevusmeetodid. Alles siis saab midagi uut tekkida. Ja peab olema piisavalt julgust ning ka motivatsiooni. Ise olen ka selline pigem mitte eriti ettevõtlik ega sotsiaalne. Maru turvaline on istuda üksi oma kodus ja teha kõike üksi, mitte panna end uutesse ja hirmutavatesse olukordadesse ega rääkida või kohtuda võhivõõrastega. Kui aga oled juba liiga kaua aega sedasi olnud ja meeleolu ikka väga must,, lootusetu, siis tulebki see tung, jõud seda muuta. Enam lihtsalt ei suuda ega taha vanaviisi. Siis tekib ka julgus, tahe proovida uusi asju. Panna end proovile. Põhiline takistus ongi alati see turvalisus ja mugavus. Paratamatult tuleb astuda mugavusstoonist välja ja siis võid leidagi uue maailma. Pärast mõtled, kuidas küll nii kaua sedasi üksi kurvalt nurgas konutasid.

Soovitan! 2 aastat on juba liiga pikk aeg olla õnnetu ja üksik. Tean omast käest. Ei peagi olema kaaslast või selle leidmine eesmärgiks. Kui leiad uusi sõbrannasid ja tuttavaid, siis võib see kaaslane lõpuks tulla sedakaudu. Ja alati võiks olla ikkagi sõbrad lisaks suhtele. Mitte veeta kogu aega partneriga.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kerge vastuolu. Mees on väga armukade ja välja ei luba, aga sõbranna juurde laseb minna ja külla kutsub ka. Kas ikka on siis mees väga armukade või on see mingi sõbranna ettekääne, mugavus, et mitte sinuga väljas käia? Väga armukade mees ju ei laseks naist ka sõbrannadele külla.

Kus siin vastuolu on? Üks asi on (mehe jaoks)väljas käimine ning teine kellegi juures kodus olemine. Ilmselt on telefon ka siis punane. Selline mees on vägivaldne ning tuleks elamisest välja visata.

Vaevalt, et sõbranna niisama sellist ettekäänet tooks-see ju alandab teda ning näitab, et ta on vägivaldses suhtes.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paljud pelgavad uusi tutvusi ja eriti pärast suhtest väljumist arvavad, et on väärtusetud ja keegi neid nagunii ei taha, võib sattuda mingi vägivaldse kohtingu otsa vmt.

Pole elus midagi sellist kuulnud ega kogenud. Päriselt on selliseid olemas?

+3
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus siin vastuolu on? Üks asi on (mehe jaoks)väljas käimine ning teine kellegi juures kodus olemine. Ilmselt on telefon ka siis punane. Selline mees on vägivaldne ning tuleks elamisest välja visata.

Vaevalt, et sõbranna niisama sellist ettekäänet tooks-see ju alandab teda ning näitab, et ta on vägivaldses suhtes.

Elamine kuulub raudselt mehele, keda välja tõsta pole kuidagi võimalik. 2a lahutatud naine ei oska sõpru leida ja 10a mehe taktikepi järgi tantsinud naine ei leia ammugi.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja nii ma olengi nii kohutavalt üksik. Tahaks kusagil käia, teatris, kontserdil, peol, jalutamas. Tutvuda äkki kellegi uuega aga lihtsalt ei leia selleks mitte mingisugust võimalust. Olen üksi käinud vahel mõnel välipeol. Kohutavad joobarid ujuvad külje alla. Enam ei taha. Ei tea mida teha. Elu tundub järjest mõttetum. Ei saa selle üksindustundega enam hakkama. Paanika hakkab tekkima, et kas see tõesti jääbki nii?

Üksi mingil suurel prallel ma tõesti ei käi. Kontserdil, jalutamas, sünnipäevadel, restoranis aga vabalt. Miks seal üksi ei või käia?
Üksindust tunnen ehk teinekord õhtuti, ui vanadusele mõtlen. Seni aga, üksi olla on tore.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu sõbranna väga kergel käel lõpetas oma abielu, tekkis kriis ning leidis ka endale sel ajal meeldiva mehe. Mees nõustus lahutusega ning on nüüdseks uuesti abielus. Sõbranna uus armastus lasi aga jalga. Nüüd ongi õnnetu ja üksi ning kahetses toonast otsust. Eks tal endal on ka raske vaadata, kuidas mees oma uue naisega lapsega ühiste laste sünnipäevale tuleb.  Ega 40+ naistel ka eriti valikut ei ole.

Aiiiii, kui tüüpiline lugu, arvame, et kuskil on palju parem. Mehel kindlasti heameel,  uus proua on ka kindlasti tunduvalt noorem või kuidas.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitegevuse leidmine.

Mitte midagi pole katki, kui üksi kontserdil, kohvikus, teatris käia.

Paanika ja meeleheide lendub õhust – ligi ujuvadki mingid mitte-mehed 😀

Muuda välimuses midagi, enesekindel ja tark naine ei jää üksi.

Tinderit jne kasutaks ma vaba naisena juba lusti ja lõbu pärast. Ära imesta, kui keegi sinu kohta “imelik” ütleb, ise arvad ju sama 😀

Pane edasi!

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lapsed said suureks, vanemad surnud, õde ja vend elavad kaugel. Meest pole ja suhted on olnud kõik sellised nii ja naa ning jube üksindustunne hakkas vaevama. Sõbratare ka polnud eriti, kellega suhelda ja mind aitasid küll need kohtinguäpid ikka väga hästi. Hakkasin kohtingutel käima ja elu muutus huvitavamaks. Nüüd olen juba ühe saidi kaudu tuttavakas saadud mehega kaks aastat suhtes olnud 🙂

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loe siinseid suhteteenasid ja saad aru, et suhted ülehinnatud.

+7
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole elus midagi sellist kuulnud ega kogenud. Päriselt on selliseid olemas?

Jah, on olemas. Pildi alusel ei saa küll midagi hinnata. Meeleldi suhtleks ühistegevuse käigus mitu kuud näost näkku kui läheks võhivõõraga kohtuma.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

SeaGunnar küsib raha, et saaks selle sujuvalt kasiinos maha mängida

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga miks sul just sõbrannasid tugipostiks vaja on, ise ei oska püsti seista? Tee kõiki neid asju, mida teha tahad. Käi teatris, kontserdil, peol, jalutamas. Ela lihtsalt. Ja siis hakkad uusi ja huvitavamaid tuttavaid ka leidma, kes sama moodi oma elu elavad.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

See sõbranna, keda välja ei lubata… mu mees teeb sama, et ütleb et naine ei luba. Ta ei viitsi enam väljas käia sõpradega kuskil istumas või peol.  Niisamsa sõbra pool käib ja sõber käib ka meil. Vahel kui on mingi töö istumine, on öelnud et naine käskis koju tulla. Nii saab seda vabanduseks tuua, et teised end halvasti ei tunneks, et ta enam ei viitsi olla.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan teha sõbranna abiga tutvumisportaali konto. Tutvused tekivad ühise asja ajamisest.

Ma pisut pelgan seda varianti, äkki hakkavad kohutavad joobarid külje alla ujuma.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega 40+ naistel ka eriti valikut ei ole.

Kui oled selline keskpärane kerges ülekaalus hall hiirekene, siis valikut väga pole. Kui oled aga kerges ülekaalus rõõmurull, siis ujuvad mehed ise ligi. Kui oled aga sama ilus naine nagu BSH, siis pead mehi kaikaga eemale ajama. Nii et kõik on sinus endas ja sinu välimuses kinni. Kas jääd üksikuks või ei jää.

+7
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tavaline lugu. Naine leiab poldi ja saadab oma sõbrad pikalt. Kõike tehakse koos mehega, mehe sõprade või sugulastega. Aga kui lapsed suuremad, mees veedab aega kas oma sõpradega või laseb üldse jalga, on nutt ja hala.

+6
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Esileht Pereelu ja suhted Üksindus