Esileht Pereelu ja suhted Üksindus ja hirm

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: Üksindus ja hirm

Postitas:
Kägu

Oleme küll tõesti sõbrad näiliselt aga samas tundub vale talle oma südant puistama ja hirme jagama hakata, sest temagi ju peaks saama keskenduda eluga edasi liikumisele. Aga kui kogu aeg mu probleemidega tegelema peab, siis see ei oleks kuidagi võimalik ta jaoks ju. Pean ise hakkama saama, lihtsalt hirmus ja kurb on.

Kaitseliidu peale olen isegi mõelnud aga kuna teen lisaks täiskohaga tööle veel tööampse, et rahaliselt hakkama saada ja laveerin niigi närvivapustuse/läbipõlemise piiril, siis lihtsalt ei leia endas ressurssi selleks. Püssi lasta oskan ja surma ei karda, hirmutab teadmatus ja ebakindlus ja suur must lootusetuse auk hinges.

Puista Perekoolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puista Perekoolis.

Sõbrannad on selle jaoks. Paar pudelit mulli ning juttu jätkub kauemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puista Perekoolis.

Sõbrannad on selle jaoks. Paar pudelit mulli ning juttu jätkub kauemaks.

Sõbrannade jaoks on vaja aega, mida ei jätku täistöö ja lisakoha kõrvalt Ning Perekool ongi selle jaoks, et ümberkaudsed ei teaks hirme, probleeme. Ja omast kogemusest nii kui kaob elust mees, kaovad sõbrad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puista Perekoolis.

Sõbrannad on selle jaoks. Paar pudelit mulli ning juttu jätkub kauemaks.

Sõbrannade jaoks on vaja aega, mida ei jätku täistöö ja lisakoha kõrvalt Ning Perekool ongi selle jaoks, et ümberkaudsed ei teaks hirme, probleeme. Ja omast kogemusest nii kui kaob elust mees, kaovad sõbrad.

Minul oli vastupidi, tekkis mees, kadusid sobrannad. Aga ega need oiged sobrannad ei olnudki kahjuks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puista Perekoolis.

Sõbrannad on selle jaoks. Paar pudelit mulli ning juttu jätkub kauemaks.

Sõbrannade jaoks on vaja aega, mida ei jätku täistöö ja lisakoha kõrvalt Ning Perekool ongi selle jaoks, et ümberkaudsed ei teaks hirme, probleeme. Ja omast kogemusest nii kui kaob elust mees, kaovad sõbrad.

Minul oli vastupidi, tekkis mees, kadusid sobrannad. Aga ega need oiged sobrannad ei olnudki kahjuks.

Tegelt mehe tekkimisega ei jää sõbrannade jaoks enam aega. Nemad nüüd küll sellepärast valed olnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja omast kogemusest nii kui kaob elust mees, kaovad sõbrad.

Ahh?

Sõbrannad ei tahtnud sinuga enam suhelda? Mis lollus see veel on?

Sõbrannad on ammu enne mehi ellu tulnud, miks nad ära kadusid?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja omast kogemusest nii kui kaob elust mees, kaovad sõbrad.

Ahh?

Sõbrannad ei tahtnud sinuga enam suhelda? Mis lollus see veel on?

Sõbrannad on ammu enne mehi ellu tulnud, miks nad ära kadusid?

Alguses tuleb mees ja seejärel tulevad lapsed, ja nii endal, ka sõbrannadel. Sõpruse hoidmiseks on vaja ressursse. Tean, et nii on kõigil. Hiljem on juba peresõbrad, enamasti mehe omad, kui naine lastega kodus, suhtleb mees sõpradega, kes lahkuminekujärgselt triivivad laiali.
Kõik, mis tuleb enne, muutub ajas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alguses tuleb mees ja seejärel tulevad lapsed, ja nii endal, ka sõbrannadel. Sõpruse hoidmiseks on vaja ressursse. Tean, et nii on kõigil. Hiljem on juba peresõbrad, enamasti mehe omad, kui naine lastega kodus, suhtleb mees sõpradega, kes lahkuminekujärgselt triivivad laiali. Kõik, mis tuleb enne, muutub ajas.

Ole normaalne, selline asjade käik on küll inimese enda traagika. Sõbrannad on naistel enne meest ning jäävad naist toetama mistahes olukordades. Mingid mehe sõprade naised pole mingid sõbrannad vaid lihtsalt tuttavad, kellega pereringis läbi käiakse. Seega pole see mingi eriline kaotus-see, et neid enam pole näitabki, et tegu oli suvaliste inimestega.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alguses tuleb mees ja seejärel tulevad lapsed, ja nii endal, ka sõbrannadel. Sõpruse hoidmiseks on vaja ressursse. Tean, et nii on kõigil. Hiljem on juba peresõbrad, enamasti mehe omad, kui naine lastega kodus, suhtleb mees sõpradega, kes lahkuminekujärgselt triivivad laiali. Kõik, mis tuleb enne, muutub ajas.

Ole normaalne, selline asjade käik on küll inimese enda traagika. Sõbrannad on naistel enne meest ning jäävad naist toetama mistahes olukordades. Mingid mehe sõprade naised pole mingid sõbrannad vaid lihtsalt tuttavad, kellega pereringis läbi käiakse. Seega pole see mingi eriline kaotus-see, et neid enam pole näitabki, et tegu oli suvaliste inimestega.

Palun ära räägi teiste eest. Ma ei suhelnud viisakusest mehe sõprade ja abikaasadega. Meil on sama ringkond, hobid, vaated, huvid. Käisime koos teatris, kinos ja kontserdil. Meie lapsed õpivad samas koolis ja on üheealised. On jäänud kaks parimat sõbrannat, aga see ei asenda meest. Nagu teema algatajalgi, ei soovi ta suhelda sõbrannade, ega Perekooliga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun ära räägi teiste eest. Ma ei suhelnud viisakusest mehe sõprade ja abikaasadega. Meil on sama ringkond, hobid, vaated, huvid. Käisime koos teatris, kinos ja kontserdil. Meie lapsed õpivad samas koolis ja on üheealised. On jäänud kaks parimat sõbrannat, aga see ei asenda meest. Nagu teema algatajalgi, ei soovi ta suhelda sõbrannade, ega Perekooliga.

Miks siis sinust lahti öeldi? Ju sa siiski nende jaoks ei olnud oluline vaid su mees oli koos oma kaaslasega-vehet pole kas sina või keegi teine.

Meest ei peagi sõbrannad asendama. Tehke endaga tööd ning saate aru, et ilma meheta saab täpselt samamoodi elada, kui mehega. Asi on harjumuses, mitte vajaduses. Leidke netist mõni tore mees, kellega kirjutada kasvõi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun ära räägi teiste eest. Ma ei suhelnud viisakusest mehe sõprade ja abikaasadega. Meil on sama ringkond, hobid, vaated, huvid. Käisime koos teatris, kinos ja kontserdil. Meie lapsed õpivad samas koolis ja on üheealised.

Aga kuhu sa oma sõbrad ja nende abikaasad jätsid, et mehe omadega suhelda? Ise ju valisid kellegi teise sõpradega suhtlemise-siis on loogiline, et mehe sõbrad jäävad mehega pärast lahutust. Sest sinu omad jääksid ju sinuga, mitte sinu mehega, onju.

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Palun ära räägi teiste eest. Ma ei suhelnud viisakusest mehe sõprade ja abikaasadega. Meil on sama ringkond, hobid, vaated, huvid. Käisime koos teatris, kinos ja kontserdil. Meie lapsed õpivad samas koolis ja on üheealised.

Aga kuhu sa oma sõbrad ja nende abikaasad jätsid, et mehe omadega suhelda? Ise ju valisid kellegi teise sõpradega suhtlemise-siis on loogiline, et mehe sõbrad jäävad mehega pärast lahutust. Sest sinu omad jääksid ju sinuga, mitte sinu mehega, onju.

Vasta palun teemasse. Juba jood!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun ära räägi teiste eest. Ma ei suhelnud viisakusest mehe sõprade ja abikaasadega. Meil on sama ringkond, hobid, vaated, huvid. Käisime koos teatris, kinos ja kontserdil. Meie lapsed õpivad samas koolis ja on üheealised. On jäänud kaks parimat sõbrannat, aga see ei asenda meest. Nagu teema algatajalgi, ei soovi ta suhelda sõbrannade, ega Perekooliga.

Miks siis sinust lahti öeldi? Ju sa siiski nende jaoks ei olnud oluline vaid su mees oli koos oma kaaslasega-vehet pole kas sina või keegi teine.

Meest ei peagi sõbrannad asendama. Tehke endaga tööd ning saate aru, et ilma meheta saab täpselt samamoodi elada, kui mehega. Asi on harjumuses, mitte vajaduses. Leidke netist mõni tore mees, kellega kirjutada kasvõi.

Vasta palun teemasse. Teema on meheigatsusest.????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vasta palun teemasse. Juba jood!

Ma olen karsklane, ekrekast kitupunn-kommentaaridest teavitajatola.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vasta palun teemasse. Juba jood!

Ma olen karsklane, ekrekast kitupunn-kommentaaridest teavitajatola.

Kajat sa ei seedi, olen seda lugenud. Mina olen reformar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kajat sa ei seedi, olen seda lugenud. Mina olen reformar.

Mina olen ka reformar, terve elu olnud. Kajat väga austan.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kajat sa ei seedi, olen seda lugenud. Mina olen reformar.

Mina olen ka reformar, terve elu olnud. Kajat väga austan.

Äsja ütlesid, et oled ekreiit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äsja ütlesid, et oled ekreiit.

Ekrekas on see lammas, kes kommentaaridest teavitab. Talle pole kohale jõudnud, et teavitab kommenteerijate postkaste.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äsja ütlesid, et oled ekreiit.

Ekrekas on see lammas, kes kommentaaridest teavitab. Talle pole kohale jõudnud, et teavitab kommenteerijate postkaste.

Ahh? Kommentaaridest teavitasin mina praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahh? Kommentaaridest teavitasin mina praegu.

Siis on neid lambaid mitu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahh? Kommentaaridest teavitasin mina praegu.

Miks sa kits oled? Mis selliste pealekaebajate elus valesti on läinud? Loodan, et sul sõpru ei ole-iial ei tea, millal sinusugune noa selga lööb. Väkk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahh? Kommentaaridest teavitasin mina praegu.

Miks sa kits oled? Mis selliste pealekaebajate elus valesti on läinud? Loodan, et sul sõpru ei ole-iial ei tea, millal sinusugune noa selga lööb. Väkk.

Ei ole sõpru, kodust väljun kord kuus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi mees üles, kutsu kuskile välja ja vaata, mis saab. Ehk mõtleb samamoodi ja ei riski niisama juttu üles võtta, tihtipeale annab asju peale mõningat pausi parandada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Üksindus ja hirm