Esileht Pereelu ja suhted Üksindus – kas igavesti nii?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Üksindus – kas igavesti nii?

Postitas:

Tere!

Minu lugu on väga tõsine ja loodan, et te ei hakka maha tegema, kuid äkki keegi oskab nõu anda. Nimelt tabas mind keskkoolis käies suur hoop, 1 pereliige jäi raskelt haigeks (ei tahaks täpselt öelda kes). Alguses kulges see haigus tasapisi, hiilivalt, kuid tegelikult läks olukord aeglaselt, aga järjekindlalt hullemaks. Sain erinevat abi, keskkooli lõpetamisega ei olnud probleemi, ka ülikoolist suutsin baka kätte saada, aga see läks juba raskelt. Kogu see hooldamine tähendas lõputut muretsemist, magamata öid ning tohutut närvipinget. Üritasin ennast küll teadlikult ühiskonnaelus see hoida, kuid mingi aeg lihtsalt ei suutnud enam. Ka endal tekkisid teatavad tervisehäired.

Kogu lugu lõppes 2 aastat tagasi. Olen nüüd kahekümnendates, aga mure seisneb selles, et olen tohutult üksik. Noorpõlves oli küll sõpru ja tegelikult ei hüljanud mind keegi otseselt sellel raskel ajal, aga ma ise langesin depressiooni ja ei suutnud inimestega normaalselt suhelda. Pärast kõige selle lõppu tegin antidepressandikuuri. Kasu oli, aga ainult teatud määral. Saan rahulikumalt magada, ent üksildus painab ikka. Käin küll tööl ja sissetuleku üle ei tohiks kurta, aga mul on selline individuaalne töö. Lihtsalt tahaks leida enda kõrvale inimest, kellega jagada enda elu, kes oleks mõistev. Muid erilise nõudmise polekski. Samas pole mul varem isegi mitte õhkõrna suhet olnud. Kas nüüd olen lootusetult hiljaks jäänud? Muidugi, paljudel minuvanustel pole peret, aga täiesti valge lehena alustada (mul polegi nagu enam lähedasi inimesi) näib võimatu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan sinust täiesti aru ja tunnetan päris hästi su muret. Kui keegi lähedane on haige, siis on koolipeod ja sõpradega veedetud aeg selle kõrval tühine.. ainus, millele sa mõtled, on see, et kallis inimene saaks terveks. Seega kõigepealt tahan sulle öelda, et sa oled ilmatuma tubli noor inimene!

Mis puudutab sotsiaalset elu, siis võiksid vaikselt alustada oma töökaaslastega lähedasemaks saamisega, äkki saate mingeid koosviibimisi ja muid üritusi koos planeerida, kus omakorda tutvuksid uute inimestega. Ma usun, et kui juba suhtlema hakkad, siis saad ree peale ja asi läheb ise mööda normaalset jada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere!

Minu lugu on väga tõsine ja loodan, et te ei hakka maha tegema, kuid äkki keegi oskab nõu anda. Nimelt tabas mind keskkoolis käies suur hoop, 1 pereliige jäi raskelt haigeks (ei tahaks täpselt öelda kes). Alguses kulges see haigus tasapisi, hiilivalt, kuid tegelikult läks olukord aeglaselt, aga järjekindlalt hullemaks. Sain erinevat abi, keskkooli lõpetamisega ei olnud probleemi, ka ülikoolist suutsin baka kätte saada, aga see läks juba raskelt. Kogu see hooldamine tähendas lõputut muretsemist, magamata öid ning tohutut närvipinget. Üritasin ennast küll teadlikult ühiskonnaelus see hoida, kuid mingi aeg lihtsalt ei suutnud enam. Ka endal tekkisid teatavad tervisehäired.

Kogu lugu lõppes 2 aastat tagasi. Olen nüüd kahekümnendates, aga mure seisneb selles, et olen tohutult üksik. Noorpõlves oli küll sõpru ja tegelikult ei hüljanud mind keegi otseselt sellel raskel ajal, aga ma ise langesin depressiooni ja ei suutnud inimestega normaalselt suhelda. Pärast kõige selle lõppu tegin antidepressandikuuri. Kasu oli, aga ainult teatud määral. Saan rahulikumalt magada, ent üksildus painab ikka. Käin küll tööl ja sissetuleku üle ei tohiks kurta, aga mul on selline individuaalne töö. Lihtsalt tahaks leida enda kõrvale inimest, kellega jagada enda elu, kes oleks mõistev. Muid erilise nõudmise polekski. Samas pole mul varem isegi mitte õhkõrna suhet olnud. Kas nüüd olen lootusetult hiljaks jäänud? Muidugi, paljudel minuvanustel pole peret, aga täiesti valge lehena alustada (mul polegi nagu enam lähedasi inimesi) näib võimatu…
[/tsitaat]hakka väljas käima või mine näiteks veel mingisse kooli, kaugõppesse, töö kõrvalt, teise linna kuskile. kasvõi kutseõppesse või mis iganes. sessiperioodidel on parim seltsielu mida üldse tahta. ja just kodukohast eemal 🙂 saad koolist uusi tuttavaid, käite kindlasti grupiga väljas..usu mind:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 18:25; 28.01 18:44; 28.01 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lootusetuid olukordi pole olemas ja pole sa kusagile hiljaks jäänud. Mida sa teha saaksid, oleks lihtsalt erinevate inimestega suhelda, leida uusi tutvusi, ja nendega väljas käia, elada aktiivselt, mitte karta end avada. Kui sul on mingi hobi, siis piisab kui sa leiad tuttavaid ja sõpru selle hobi kaudu, kui sul hobi ei ole, siis hangi kindlasti endale mingi tööväline asi, millega tegeleda, nt astu erakonna liikmeks, hakka trennis käima või mine midagi uut õppima nt mõnda uut keelt. Kui sul on mingeid töökaaslasi või tuttavaid, kellega sa läbi saad, kutsu neid endaga välja, ja lihtsalt suhtle, suhtle, suhtle. Kõik laabub kui sa ise oled optimistlik ja ei noruta. Võid ka ise kluppi minna, sealt tavaliselt alati leiab inimesi, kellega edasi suhelda.

Mina kolisin teise kohta elama, kolisin üksinda, alguses kolides ma ei tundnud mitte kedagi, mitte ainukesemat inimest, ja keegi ei tundnud mind, ja algus oli tõesti hirmus, paar kuud oli väga suur koduigatsus, mõtlesin ka, et ma ei leia endale mitte kunagi ühtegi tuttavat, aga siis ma hakkasin väljas käima, leidsin endale sõbrannad kellega seda teha, ja tänaseks on mul suur-lai tutvusringkond ning palju sõpru, kellega regulaarselt suhtlen. Kõik on omaenda pealehakkamises kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksikuid maamehi on ju küllaga.Pane oma profiil näiteks flirtic.ee-sse üles ja küll need kirjad hakkavad tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ei. pigem hakkaksin suhtlema facebookis vanade klassivendadega vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 18:25; 28.01 18:44; 28.01 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära hakka otsima meest. Hakka sõpru otsima. Neil meheotsijatel on mingi meeleheite lõhn juures ja see peletab mehi eemale. Nii et kõigepealt hakka vanu tutvusi üles soojendama, et tekkiks suhtlusringkond.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ära hakka otsima meest. Hakka sõpru otsima. Neil meheotsijatel on mingi meeleheite lõhn juures ja see peletab mehi eemale. Nii et kõigepealt hakka vanu tutvusi üles soojendama, et tekkiks suhtlusringkond.[/tsitaat]täpselt nii. sattusime kooliõega samal üritusel suhtesse. olime seal nö kaasas. seltskonnas oli 2 aktiivset meheotsijat, nendega olimegi natuke nagu kaasas. tulidki toredad mehed lauda jutustama. meie saime suhtesse (ma ei tea isegi kuidas :P), meheotsijad olid küll aktiivsed ja lobisesid meestega peamiselt, esialgu 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 18:25; 28.01 18:44; 28.01 19:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Üksindus – kas igavesti nii?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.