Esileht Ilu ja tervis Ükski näokreem ei sobi :(

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Ükski näokreem ei sobi :(

Postitas:

Nii kõrini on sellest. Olen 44, näonahk on kuivapoolne ja tundlik. Ainus, mida nägu talub, on imikutele mõeldud kreemid. Ja nii on see eluaeg olnud. Kogu aeg ootan, et millal ma saan ka mingit toitvat-niisutavat-noorendavat jmt eakohast kreemi kasutada. No ei saa, nägu läheb punaselaiguliseks ja karvaseks, kipitab jne. Viimati proovisin Natura Siberica Loves Estonia niisutavat näokreemi. Toodetud mahedalt, ökolt ja mökolt. Ei sobi. Jubedalt kipitama pani, selline tunne oli, et tahaks Zyrtecit võtta.

Kasutan mingit Essexi ihupiima, see on ainus, mis sobib ja millega ei teki mingeid reaktsioone ning nägu jääb normaalne. Samas pole üldse öko vmt. Arusaamatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 20:22; 09.10 14:03; 09.10 19:26; 22.10 23:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi korea kosmeetikat. Ma ise nüüd u aasta jagu erinevaid korea nimesid proovinud ja mõnda rohkem eelistama hakanud. It’s skin-i müüakse ka apteegis(apotheka) ja mul niisutav seerum sellelt firmalt. Ülihea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin ka tulla koread upitama ja vaatan hea meelega, et minust on ette jõutud 🙂 Ja igaks juhuks – vahet tuleb teha, kas nahk on tõesti kuivapoolne (vajab õli) või dehüdreeritud (vajab veebaasil tooteid). Ma ise arvasin väga pikalt, et mul on ka kuiv nahk, korea nahahooldusesse sukeldudes sain oma eksimusest aru. Minul on kaks lemmikut toodet nt Cosrx snail 96 muckin power essence ning rohto gokujyun hyaluronic acid lotion. Mõlemad väga niisutavad ja mitteärritavad. Ma julgeks mõlemaid tootjaid tundlikult nahale soovitada. Imelikul kombel meile müügile tulnud tooted ei ole parimate seast. Need ei ole küll halvad, kuid Koreal on palju paremat kraami pakkuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 01:35; 10.10 00:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lol,minulgi paar aastat korea olnud,It’s skin hüdroloonkreem ja ka c vit seerum. Samas mingi teine teokreem ei sobinud üldse. Need näomaskid on ka head.collistari ja kiehlis poole ei vaata ka enam (41.a vana)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 08:32; 15.10 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki tasuks seda proovida http://apotheka.ee/teenused/nahadiagnostika/ ja vastavalt sellele näokreem osta
mulle soovitati seda http://apteek.apotheka.ee/product/3764/bioderma-cicabio-rahustav-taastav-kreem-40ml
kuna ei saanud kallimat endale lubada, aga sobis 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 09:35; 16.01 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama tüüpi nahk ja superhästi sobib Clinique Dramatically different moisturizing cream, potsik on 15.- ringis nt I.L.U.-s ja kaubamajas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei saa, nägu läheb punaselaiguliseks ja karvaseks, kipitab jne. Viimati proovisin Natura Siberica Loves Estonia niisutavat näokreemi. Toodetud mahedalt, ökolt ja mökolt. Ei sobi. Jubedalt kipitama pani, selline tunne oli, et tahaks Zyrtecit võtta.

No aga Natura Siberica on ka mingi kõige odavama otsa sari üldse. Miks sa sellelt mingeid häid tulemusi ootad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 13:26; 09.10 15:58; 29.10 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga Natura Siberica on ka mingi kõige odavama otsa sari üldse. Miks sa sellelt mingeid häid tulemusi ootad?

Ma tulemuste ootamiseni pole veel jõudnudki, esialgu püüan lihtsalt leida midagi, mis näol allergiat ei tekita. Kalleid niimoodi ehku peale osta ei julge. Ja seal Siberica omades vähemalt kirjade järgi on kõik nii kõigevaba, öko jne. Loogika nagu ütleb, et mis siis veel peaks sobima kui mitte selline asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 20:22; 09.10 14:03; 09.10 19:26; 22.10 23:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tulemuste ootamiseni pole veel jõudnudki, esialgu püüan lihtsalt leida midagi, mis näol allergiat ei tekita. Kalleid niimoodi ehku peale osta ei julge. Ja seal Siberica omades vähemalt kirjade järgi on kõik nii kõigevaba, öko jne. Loogika nagu ütleb, et mis siis veel peaks sobima kui mitte selline asi.

Loogika ütleb, et kui miski on ebanormaalselt odav, siis ta ei saa olla hea ja kvaliteetne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 13:26; 09.10 15:58; 29.10 08:33;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Loogika ütleb, et kui miski on ebanormaalselt odav, siis ta ei saa olla hea ja kvaliteetne.

Nõus. Samas see Essex, mis ainsana sobib, maksab 3 eurot millegagi, nii et mine võta kinni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 20:22; 09.10 14:03; 09.10 19:26; 22.10 23:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lol,minulgi paar aastat korea olnud,It’s skin hüdroloonkreem ja ka c vit seerum. Samas mingi teine teokreem ei sobinud üldse. Need näomaskid on ka head.collistari ja kiehlis poole ei vaata ka enam (41.a vana)

Soovitan uurida ka seda c vitamiini http://www.wishtrend.com/skin-care/1215-pure-vitamin-c215-advanced-serum-by-wishtrend.html Olen seda ise sealt juba mitmeid kordi tellinud, tegemist on mu lemmikuga 🙂 Teele saadetakse jälgimiskoodiga ning tasuda saab läbi PayPali. Kui It’s skin c vitamiini näol on tegemist seerumiga, siis lingil oleva toote näol on tegemist aktiivainega. Lisandub ka naha väike happeline koorimine. Et c vitamiinist kõike võimalikku kätte saada, peab selle pH olema õige. Mina valmistan naha veel pH balansseeriva tooneriga ette (siiani on lemmikuks jäänud Mizon aha & bha toner) ning seejärel kannan lingil olevat toodet peale, ootan 15-20 minutit ja siis jätkan oma tavaliste kreemide ja seerumitega. Peale võik kanda pigem hämaras toas, kuna c vitamiin on suhteliselt kergesti oksüdeeruv (muutub oranžikaks ja see mõjutab mu pooride väljanägemist).
Kui tekib huvi, siis internetist leiab toote kohta väga palju infot. Hästi paljud kasutavad seda 🙂

PS. Aktiivaineid kasutades on päiksekreem kohustuslik! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 01:35; 10.10 00:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi Lumi agent igas teemas möllamas. Mina võin ausalt öelda, et Lumi on kreem,mis mul naha tuntavalt halvemaks tegi ja jätsin pool pudelit järgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 08:32; 15.10 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahk läheb kuivaks kui organismil on veepuudus. Mine mõne toitumisnõustaja juurde ja vaadake menüü üle. Nahka kuivatab näiteks valgurikas toit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 48a. Nädal tagasi ostsin apotheka apteegist (vb on ka mujal) Bionike öökreemi (ca 35€) ja silmaümbruskreemi (22€), tunduvad mõnusad, niisutavad ja minu jaoks oluline – lõhnavabad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks ei ole Lumi agent, aga Lumi tooteid kasutan ja olen rahul. Olen allergik ja samuti mulle kõik kreemid ei sobi. Lumi kreemid ei ole allergiat tekitanud ja mulle meeldivad. Teine lemmik on Dr. Hauschka roosikreem, olengi Lumi ja Hausckhat vaheldumisi ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Olen ka 40+ ning tundlik, kasutanud aastaid ainult Aqualani baaskreemi ja Euceini, ja meeldib väga LUMI taastav näomask hüalüroonhappega. Olen ostnud ka teisi tooteid – päevakreemi ja meigieemaldit, aga need eriti ei meeldinud. Samas on nad ka pisipudelites saadaval, hea reisile kaasa võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui juba koostist vaadata, siis on näha, et seal pole saasta sees.

Noh, selle Natura Siberica koostise kohta võib sama öelda, aga mulle ikkagi ei sobinud. Hetkel jään selle Essexi juurde, vähemalt on näonahk väga rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 20:22; 09.10 14:03; 09.10 19:26; 22.10 23:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Mossa kreemi. Kerge ja niisutav ning laseb “õhku” läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaa, oi kui tuttav lugu, tundlikule ei sobigi meie apteekides ja poodides olevad kreemid 🙂 peale aqualani ja ehk veel mõne..

olen 41, nöonahk ülitundlik ja pindkuiv..
olen palju läbi katsetanud ja sobivateks on osutunud Madara kreemid, nt kuivale nahale sügavniisutav: https://www.madaracosmetics.ee/ee/pood/naole/deep-moisture-cream – sobiv siis selles mõttes, et ei kipita ja nahk jääb imeliselt niisutatud ja mõnus, lisaks imendub kiiresti, ei jää paksu kihina naha peale.

ja veel on minu suur lemmik handmade naturals, täiesti puhas looduskosmeetika UK-st: http://www.gaiacosmetics.ee/index.php?route=product/product&path=66_9_25&product_id=1099
http://www.gaiacosmetics.ee/index.php?route=product/product&path=66_9_25&product_id=469

ja eritellimusel ning näonaha kirjelduse põhjal (võib kas vastuvõtule minna) segab imelisi kreeme kokku Sirje: http://www.fix.ee/?go=al07
olen tema kreeme kasutanud, soovitan väga. väga hea on minu arvates ka tema saviga näopuhastuskreem (ei kuivata, aga teeb poorid imeliselt puhtaks ja nahk jääb siidine).

ahjaa, mulle nt LUMI näokreemid üldse ei sobinud, nahk läks üleni punaseks ja tekkis põletustunne..mingi aine ei sobi, aga pole aimugi, mis täpselt.

jõudu valikul:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 23:53; 30.10 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ahjaa, mulle nt LUMI näokreemid üldse ei sobinud, nahk läks üleni punaseks ja tekkis põletustunne..mingi aine ei sobi, aga pole aimugi, mis täpselt.

LUMI kreemidel on nii jäle hais, et me ei taha isegi proovimiseks neid osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 13:26; 09.10 15:58; 29.10 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin samuti aastaid oma näonahaga hädas. Vanust peaaegu 40. Ei sobinud ükski kreem. Lisaks on nahaarsti juures veel diagnoositud seborroiline dermatiit, suuümbruse nahapõletik ja akne. Rohud leevendasid vaid korraks. Kuni avastasin Joiki bb kreemi. Ma ei tea mis imekreem see on, kuid mu nägu hakkab normaalseks muutuma!! Ta ühtlustab mu nahatooni ja samas ka ravib. Ma ei tea kas see imerohi seal sees on äkki argaania õli. Igaljuhul minul läheb juba teine purk ja ma olen väga, väga rahul. Kasutan light tooni.Probleemsetele kohtadele määrin enne bb kreemi panemist natukene Aqualan L baaskreemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi Pure Cosmetics e-poe tooteid http://www.purecosmetics.ee. Ise kasutan Mukk kerget näokreemi ja olen väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi Pure Cosmetics e-poe tooteid http://www.purecosmetics.ee. Ise kasutan Mukk kerget näokreemi ja olen väga rahul.

Mina olen ka neilt erinevaid tooteid proovinud ning hetkel olen näokreemist täielikult loobunud ning läinud üle nõoõlile. Võib ju tunduda et õli ummistab, jääb “rasvane” jne, tegelikkus on see, et see toidab kordades paremini ning imendub väga kiiresti. Proovi Pure Skin Food näoõli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka muideks atoopik, aga mulle absoluutselt LUMI näokreemid ei sobinud, proovisin 2-3 läbi. jube põletustunne ja näonahk läks tulipunaseks. st et kapriisne näonahk, aga näiteks Madara sobib imeliselt. hauscka ka, aga minu naha jaoks siiski liiga rasvane ja raske. ahjaa, weleda mandlikreem sobib ka.

tegelikult kasutan ise ka näoõlisid, praegu nt puhast argaaniaõli, vaheldumisi näokreemiga. ööseks õli ja hommikul kreem. nahk on rahul, peab praegusele tuulele-tormile ja külmale kenasti vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 23:53; 30.10 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka umbes sama vana, kirjelduse järgi sarnase nahaga. Proovinud olen mustmiljon kreemi, ainus, mille juurde juba mitu aastat muudkui tagasi pöördun, on Ingli Pai trimmiv ja niisutav kreem. Lõhn mulle eriti ei meeldi, aga toime on väga hea.
Hea meelega katsetaksin ka erinevaid kreeme ja maske, aga ju siis pole ette nähtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Darphin Intral Soothing. Väga hea sari.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa sellest aru, et kui inimesel titekreemid sobivad, siis milleks üldse ajada taga mingeid “eakohaseid” kreeme?! Jumala eest, kasuta neid titekreeme!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa sellest aru, et kui inimesel titekreemid sobivad, siis milleks üldse ajada taga mingeid “eakohaseid” kreeme?! Jumala eest, kasuta neid titekreeme!

Tahtsin just sama öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovi seda, hind normaalne, küsi apteegist enne testrit. Mulle sobis http://www.apotheka.ee/bioderma-sensibio-ds-rahustav-puhastav-kreem-40ml-mm0097522

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 09:35; 16.01 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundliku nahaga ei peaks küll sünteetikat näole määrima. Minu lemmikud on MV ORGANIC SKINCARE ROSE PLUS BOOSTER ja sama tootja MV SKINCARE ROSE SOOTHING PROTECTIVE MOISTURISER.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Ilu ja tervis Ükski näokreem ei sobi :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.