Esileht Ilu ja tervis Ükski rasestumisvastane vahend ei sobi

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Ükski rasestumisvastane vahend ei sobi

Postitas:

Ma ei tea mida teha. Ma küll varsti lähen naistearstile. Soov oleks pille proovida,aga pillide tarvitamine oleks minu puhul tervisliku seisundit arvestades riskantne. Aga teistest vahenditest oleks need minu arvates kõige mugavam kasutada. Ei sobi ükski teine vahend. Siiamaani oleme kasutanud kondoomi, spiraali(pool aastat), vahepeal ka SOS pilli.
Olen mõelnud ka Daysyst, aga see ei tundu eriti usaldusväärne.
Kas teil on ka nii olnud,et ükski vahend ei tundu sobivat?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 01:29; 17.01 10:36; 17.01 11:03; 17.01 15:25; 18.01 00:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Daysy on suurema protsendiga kui mõnigi muu vahend

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui raha pole probleem, siis nt. Clearblue digitaalsed ovulatsioonitestid. Näitavad suure täpsusega, millal on ohtlik aeg ja kasutada kondoomi. Kui tsükkel on enam vähem regulaarne, siis ei kulugi testipulki eriti palju, tekib vilumus, millal tasub testida.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui raha pole probleem, siis nt. Clearblue digitaalsed ovulatsioonitestid. Näitavad suure täpsusega, millal on ohtlik aeg ja kasutada kondoomi. Kui tsükkel on enam vähem regulaarne, siis ei kulugi testipulki eriti palju, tekib vilumus, millal tasub testida.

Vot siin on see konks, et sperma võib elada kuni 5 päeva ja need testid ovulatsiooni ette ei ennusta. Küll aga saab nendega kindlaks teha selle, kui ovulatsioon on ära olnud ja kuna munaraku eluiga on umbes ööpäev, siis periood ovulatsioonist kuni päevadeni on tõesti üsna kindlalt ohutu.

Meil mehega ongi see süsteem, et enne ovulatsiooni kasutame kondoome ning pärast ovulatsiooni saab ilma ka. Aga isegi sellega on see, et kui ma tahaks rasedust absoluutselt täie kindlusega vältida, siis ma isegi nii ei riskiks, aga kuna me plaanime niikuinii kuskil aasta pärast last ning see, kui see laps nüüd varem tuleks, ei oleks katastroof, siis võtame selle nö. riski.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui raha pole probleem, siis nt. Clearblue digitaalsed ovulatsioonitestid. Näitavad suure täpsusega, millal on ohtlik aeg ja kasutada kondoomi. Kui tsükkel on enam vähem regulaarne, siis ei kulugi testipulki eriti palju, tekib vilumus, millal tasub testida.

Vot siin on see konks, et sperma võib elada kuni 5 päeva ja need testid ovulatsiooni ette ei ennusta. Küll aga saab nendega kindlaks teha selle, kui ovulatsioon on ära olnud ja kuna munaraku eluiga on umbes ööpäev, siis periood ovulatsioonist kuni päevadeni on tõesti üsna kindlalt ohutu.

Meil mehega ongi see süsteem, et enne ovulatsiooni kasutame kondoome ning pärast ovulatsiooni saab ilma ka. Aga isegi sellega on see, et kui ma tahaks rasedust absoluutselt täie kindlusega vältida, siis ma isegi nii ei riskiks, aga kuna me plaanime niikuinii kuskil aasta pärast last ning see, kui see laps nüüd varem tuleks, ei oleks katastroof, siis võtame selle nö. riski.

Minul muidu ka otseselt lapse vastu poleks midagi kui peaksin rasedaks jääma,aga mees ilmtingimata ei taha lähiaastatel isaks saada.
Ovulatsiooni testidega oleks liiga palju jamamist. Minu teada ei tohi testida kohe hommikul esimese uriiniga ja õhtul hilja. Puhkepäevadel oleks see tehtav,aga mul pikad tööpäevad ja koju jõuan peale pool kümme õhtul. Tsükkel on ka muutunud veidike ebaregulaarseks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 01:29; 17.01 10:36; 17.01 11:03; 17.01 15:25; 18.01 00:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kondoom ka ei sobi, on küll pisut tavapäratu. Kas selle põhjuseks on mingi lateksiallergia vms?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kondoom ka ei sobi, on küll pisut tavapäratu. Kas selle põhjuseks on mingi lateksiallergia vms?

Ei ole allergiat. Kondoomiga pole tunnetus piisavalt hea.Nii vajub tal ära.Kondoomi kasutades on tal raske tippu jõuda. Enamuse ajast pärast vahekorda teeb endale käega,et lõppu jõuda. See kui tal ära vajub või ta sees ei lõpeta,tekitab voodielus pingeid. Ta on ise öelnud,et kondoomiga on sama kui gaasimaskiga lille nuusutada. ????

+2
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 01:29; 17.01 10:36; 17.01 11:03; 17.01 15:25; 18.01 00:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kondoom ka ei sobi, on küll pisut tavapäratu. Kas selle põhjuseks on mingi lateksiallergia vms?

Ei ole allergiat. Kondoomiga pole tunnetus piisavalt hea.Nii vajub tal ära.Kondoomi kasutades on tal raske tippu jõuda. Enamuse ajast pärast vahekorda teeb endale käega,et lõppu jõuda. See kui tal ära vajub või ta sees ei lõpeta,tekitab voodielus pingeid. Ta on ise öelnud,et kondoomiga on sama kui gaasimaskiga lille nuusutada. ????

Tundub, et siin on mingi muu probleem, mida saab selle “tunnetuse” kaela ajada.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kondoom ka ei sobi, on küll pisut tavapäratu. Kas selle põhjuseks on mingi lateksiallergia vms?

Ei ole allergiat. Kondoomiga pole tunnetus piisavalt hea.Nii vajub tal ära.Kondoomi kasutades on tal raske tippu jõuda. Enamuse ajast pärast vahekorda teeb endale käega,et lõppu jõuda. See kui tal ära vajub või ta sees ei lõpeta,tekitab voodielus pingeid. Ta on ise öelnud,et kondoomiga on sama kui gaasimaskiga lille nuusutada. ????

See tundub kahtlane.
Me oleme juba 12 aastat kondoomi kasutanud, aga otseselt sellist muret küll pole. Kas te ikka olete proovinud erinevaid kondoome? Osad on hästi õhukesed. Ma täpselt ei teagi. Mu mees ostab mingeid ja tal kindel eelistus. Aga ma olen ka 3 last sünnitanud ja sealt alt kindlasti avaram kui sünnitamata naine. Mõnikord peab ka poose vahetama, et liiga pikaks ei veniks seks.
Lisaks arvan, et seksima peaks täpselt nii tihti või harva, et mehel ikka lahti läheks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kondoom ka ei sobi, on küll pisut tavapäratu. Kas selle põhjuseks on mingi lateksiallergia vms?

Ei ole allergiat. Kondoomiga pole tunnetus piisavalt hea.Nii vajub tal ära.Kondoomi kasutades on tal raske tippu jõuda. Enamuse ajast pärast vahekorda teeb endale käega,et lõppu jõuda. See kui tal ära vajub või ta sees ei lõpeta,tekitab voodielus pingeid. Ta on ise öelnud,et kondoomiga on sama kui gaasimaskiga lille nuusutada. ????

See tundub kahtlane.

Me oleme juba 12 aastat kondoomi kasutanud, aga otseselt sellist muret küll pole. Kas te ikka olete proovinud erinevaid kondoome? Osad on hästi õhukesed. Ma täpselt ei teagi. Mu mees ostab mingeid ja tal kindel eelistus. Aga ma olen ka 3 last sünnitanud ja sealt alt kindlasti avaram kui sünnitamata naine. Mõnikord peab ka poose vahetama, et liiga pikaks ei veniks seks.

Lisaks arvan, et seksima peaks täpselt nii tihti või harva, et mehel ikka lahti läheks.

Oleme igasuguseid kumme proovinud

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 01:29; 17.01 10:36; 17.01 11:03; 17.01 15:25; 18.01 00:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kondoom ka ei sobi, on küll pisut tavapäratu. Kas selle põhjuseks on mingi lateksiallergia vms?

Ei ole allergiat. Kondoomiga pole tunnetus piisavalt hea.Nii vajub tal ära.Kondoomi kasutades on tal raske tippu jõuda. Enamuse ajast pärast vahekorda teeb endale käega,et lõppu jõuda. See kui tal ära vajub või ta sees ei lõpeta,tekitab voodielus pingeid. Ta on ise öelnud,et kondoomiga on sama kui gaasimaskiga lille nuusutada. ????

Väga paljud luuletavad selle mitte tundmise kohta. Neil on oma peas mingi kiiks kondoomiga või ei viitsi sellega jännata.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 15:52; 18.01 07:22; 18.01 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ju loomulikke meetodeid – tsükli jälgimine (mitte päevade lugemine). Netis on igasugu rakendusi, näiteks Fertilityfriend, saad iga päev sisestada oma sümptomeid (voolus, emakakaela kõrgus, temperatuur jne), näitab ära ohtlikud päevad ja täiesti ohutud päevad. Õigel kasutamisel täiesti ohutu ja 100% tõhus. Alguses on natuke raske, aga õpib kiiresti oma keha tundma ja märke lugema. Hormonaalsed vahendid on kehale katastroof, naine on siis nagu pooleldi mees.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline mees tuleks maha jätta, kes vingub, et ei suuda kondoomi kasutada, naine söögu keemiat sisse.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin end steriliseerida – vanust mul omajagu, lapsi ka. Tervis enam sünnitada ka ei lubaks – mitu emaka operatsiooni tehtud. Hormonaalsed vahendid ei sobi – põhjustasid suuri verejookse. OV jälgimine ei anna 100% kindlust (tsükkel just eriti korrapärane pole). Üks laps on läbi kondoomi sündinud – arsti sõnul on niimoodi varemgi juhtunud, et kondoom alt veab (meie kasutasime 5 aastat edukalt ja siis läks midagi nihu).

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

millist spiraali proovisid? vask või hormoon?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 21:08; 18.01 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin end steriliseerida – vanust mul omajagu, lapsi ka. Tervis enam sünnitada ka ei lubaks – mitu emaka operatsiooni tehtud. Hormonaalsed vahendid ei sobi – põhjustasid suuri verejookse. OV jälgimine ei anna 100% kindlust (tsükkel just eriti korrapärane pole). Üks laps on läbi kondoomi sündinud – arsti sõnul on niimoodi varemgi juhtunud, et kondoom alt veab (meie kasutasime 5 aastat edukalt ja siis läks midagi nihu).

Kas ja milline roll on sinu mehel pereplaneerimises?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 21:24; 18.01 14:42; 19.01 08:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

millist spiraali proovisid? vask või hormoon?

Fleree-hormonaalapiraal.
Vask pigem ikka ju sünnitanud naisele. Mulle muidu hormonaalspiraal sobis,aga mees kurtis et spiraali niidid torgivad. Hiljem eemaldades enam torkimist ei olnud. Oli veelgi põhjuseid miks spiraali lasin eemaldada.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.01 01:29; 17.01 10:36; 17.01 11:03; 17.01 15:25; 18.01 00:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

millist spiraali proovisid? vask või hormoon?

Fleree-hormonaalapiraal.

Vask pigem ikka ju sünnitanud naisele. Mulle muidu hormonaalspiraal sobis,aga mees kurtis et spiraali niidid torgivad. Hiljem eemaldades enam torkimist ei olnud. Oli veelgi põhjuseid miks spiraali lasin eemaldada.

No see on küll juba ju liig. Mees on sul nagu printsess, sest TEMALE mitte ükski vahend ei sobi. Ja sina siis peab jooksma nagu loll arstide vahet ja muudkui eksperimenteerima oma kehaga.
Halvimast tuleks valida parim, kui tõesti rasestuda ei soovi.

Üks variant on ka lihtsalt mutte seksida sellisel juhul.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 15:52; 18.01 07:22; 18.01 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine hoolitseb ise, kas jääb rasedaks või ei.
On väga vähe olukordi, kus pillid ei sobi.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle muidu hormonaalspiraal sobis,aga mees kurtis et spiraali niidid torgivad.

Ohh jeerum küll. Teema algas, et sulle ei sobi ükski vahend, aga nagu välja tuleb, ei sobi hoopis mehele. Neid niite saab ka reguleerida, lühemaks lõigata.
Mis tervislik seisund see on, mis pille ei luba kasutada, aga hormoonspiraal sobib?
Eelnevalt on nimetamata veel plaastid ja Nuvaring. Kuigi sellise mehe puhul kasutaks tõesti vahendit “mitte seksida sellisega”.
Sa sinna marsile ei taha minna? Natuke enesekindlust oleks vaja, naine!
p.s. SOS-pill ei ole kohe kindlasti rasestumisvastane vahend püsisuhtes, regulaarse sugueluga naisele. Sa ei taha oma tervist olemti täiesti tuksi keerata?

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

millist spiraali proovisid? vask või hormoon?

Fleree-hormonaalapiraal.

Vask pigem ikka ju sünnitanud naisele. Mulle muidu hormonaalspiraal sobis,aga mees kurtis et spiraali niidid torgivad. Hiljem eemaldades enam torkimist ei olnud. Oli veelgi põhjuseid miks spiraali lasin eemaldada.

vaskspiraali pannakse kõigile, ei pea sünnitanud olema. aga sa ära mehele ütle, et panid, vaata kas siis ka midagi torgib tal.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 21:08; 18.01 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

millist spiraali proovisid? vask või hormoon?

Fleree-hormonaalapiraal.

Vask pigem ikka ju sünnitanud naisele. Mulle muidu hormonaalspiraal sobis,aga mees kurtis et spiraali niidid torgivad. Hiljem eemaldades enam torkimist ei olnud. Oli veelgi põhjuseid miks spiraali lasin eemaldada.

vaskspiraali pannakse kõigile, ei pea sünnitanud olema. aga sa ära mehele ütle, et panid, vaata kas siis ka midagi torgib tal.

Vaskspiraal ei ole paraku koige kindlam vahend, jain 6 kuud parast selle paigaldamist rasedaks. Spiraal polnud paigast liikunud, koik oli nii nagu peab aga rasedus tuli ikkagi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

millist spiraali proovisid? vask või hormoon?

Fleree-hormonaalapiraal.

Vask pigem ikka ju sünnitanud naisele. Mulle muidu hormonaalspiraal sobis,aga mees kurtis et spiraali niidid torgivad. Hiljem eemaldades enam torkimist ei olnud. Oli veelgi põhjuseid miks spiraali lasin eemaldada.

vaskspiraali pannakse kõigile, ei pea sünnitanud olema. aga sa ära mehele ütle, et panid, vaata kas siis ka midagi torgib tal.

Vaskspiraal ei ole paraku koige kindlam vahend, jain 6 kuud parast selle paigaldamist rasedaks. Spiraal polnud paigast liikunud, koik oli nii nagu peab aga rasedus tuli ikkagi.

Jäädakse ju ka kondoomiga. Igal vahendil on imepisike võimalus siiski rasedaks jääda. 100%-lise kaitse annab vaid mitte seksimine.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 15:52; 18.01 07:22; 18.01 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui meil oli kolm last sündinud, siis seadsin oma mehe fakti ette – kas kondoom või teeb vasektoomia. Siiani oleme siis kondoomi peal olnud.

Minule on horm. vahendid tervise tõttu keelatud. Ehkki olen kunagi noorena mingeid pille söönud. Kolm korda on mul olnud vaskspiraal. Rasedaks ma sellega ei jäänud, kuid kahel esimesel korral kukkus see lihtsalt välja. Kolmandal korral kadus emakaõõnde nii, et käisin seda narkoosi all opilaual eemaldamas.

Rohkem variante ma enda puhul ei näe. Seega, mehe kord… Tema enda vaba “valik”, mida kasutab. Me mõlemad eelistaksime kondoomita seksida, aga noh… mis teha.

Päevade lugemine ja väljatõmbamine EI OLE vahendid, kui täiesti kindlalt ei soovita rasestuda.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 21:24; 18.01 14:42; 19.01 08:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks proovida hoopis rõngast – NuvaRing. Alguses tundub veits imelik aga tegelikult harjub ära ja on täiega mugav. 3 nädalat sees, 1 nädal ilma ning siis paned taas 3 nädalaks uue sisse. Vahekorra ajal võid ka vabalt välja võtta, ei juhtu midagi, aga üldiselt ei häiri.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaheta mees vibraatori vastu. See ei nuusuta lilli, ära ei vaju ja mingist torkivast niidikesest ka ükskõik.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule on horm. vahendid tervise tõttu keelatud.

Ise ka usud? No mida need vahendid sulle siis teevad?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ka usud? No mida need vahendid sulle siis teevad?

Minule ei sobi pillid, sest need teevad mind uimaseks ja tujukaks, tekitavad liiga hea söögiisu ja võtavad seksiisu ära. Minu keha ei talu mingit lisahormoonidega mängimist, sest mul ei ole endal tasakaal paigas. Umbes 15 aastat tagasi diagnoositi mul PCOS, enne seda kasutasingi umbes kaks kuud pille. Võtsin pillide ajal palju kaalus juurde, aga siis oli ka suhteliselt ükskõik sellest, sest tundsin end igapäevaselt väga kehvasti. Sõingi pidevalt kogu ärkveloleku aja. Kui ei söönud, siis magasin. Tulin pillidelt maha ja mõne aja pärast hakkasin end jälle enam-vähem normaalselt tundma.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule on horm. vahendid tervise tõttu keelatud.

Ise ka usud? No mida need vahendid sulle siis teevad?

??? Miks ma ei peaks uskuma? Mul on tromboos.

Üldiselt, sa ei pea minu pärast muretsema. Mina ei ole teemaalgataja ja pole hädaldanud, et mulle ükski rasestumisvastane vahend ei sobi. Sobib küll – kondoom, steriliseerimine või vasektoomia. Lepime kondoomiga.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 21:24; 18.01 14:42; 19.01 08:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Ilu ja tervis Ükski rasestumisvastane vahend ei sobi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.