Esileht Ilu Ükski soeng ei sobi :(

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )

Teema: Ükski soeng ei sobi :(

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis imelik nägu mul on, aga minu meelest ei sobi mulle ükski soeng. Kõige parem näen välja, kui juuksed on hobusesabas, sest siis on nägu rohkem näha ja olen kõige kenam. Olen aeg-ajalt ikka katsetanud igasuguste ägedate soengutega, nii pikamate kui lühematega, aga ükski neist mind ei kaunista. Näokuju on muidu ovaalne – iseenesest ju selline, mille puhul peaks paljud soengud sobima, aga vat ei sobi ükski. Nüüd vanusega on muidugi nägu hakanud põskedest alla vajuma ja lõuajoon muutunud pehmemaks, mis olukorrale kohe üldse kasuks ei tule. Aga noorena oli sama lugu – mitte ükski soeng ei teinud justkui kaunimaks, vaid lihtne hobusesaba oli kõige etem. Lahtised juuksed pole mulle ka kunagi sobinud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd vanusega on muidugi nägu hakanud põskedest alla vajuma ja lõuajoon muutunud pehmemaks,

Kas sa põski ja lõuajoont ei tõsta siis? Nii vajub ju täitsa ära.

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd vanusega on muidugi nägu hakanud põskedest alla vajuma ja lõuajoon muutunud pehmemaks,

Kas sa põski ja lõuajoont ei tõsta siis? Nii vajub ju täitsa ära.

Et peaks kohe lõikusele tormama?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, muidugi mine ikka lase oma näo kuju ümber lõigata, peaasi, et mingi soeng sobiks! Mõnel on siin aju allavaje vist.

Muidu on see sinu mõtisklus igati meeldiv lugeda, aga kas sa siis soovid mingit nõu või mis või mida? Ega niiviisi jutu peale küll midagi soovitada ei saa, ikka juuksur peab näkku vaatama ja ehk oskab midagi pakkuda.

+16
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Et peaks kohe lõikusele tormama?

Loomulikult mitte, täitesüstidega tehakse seda. Muidu oled varsti nagu buldog.

+3
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult mitte, täitesüstidega tehakse seda. Muidu oled varsti nagu buldog.

Tegelikult ei aita need täitesüstid absoluutselt mitte kui midagi ja ainus abi buldogipõskede vastu on näo ringlõikus.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ei aita need täitesüstid absoluutselt mitte kui midagi ja ainus abi buldogipõskede vastu on näo ringlõikus.

Kahju, et sul ei aidanud, ju olidki juba buldogid. Üldjuhul inimestel aitab põsesarnade ja otsmiku täitmine küll. Lõuajoone korrigeerimine on ammugi elementaarne.

+1
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kahju, et sul ei aidanud, ju olidki juba buldogid. Üldjuhul inimestel aitab põsesarnade ja otsmiku täitmine küll. Lõuajoone korrigeerimine on ammugi elementaarne.

St. mitte otsmiku, vaid meelekohtade.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ei aita need täitesüstid absoluutselt mitte kui midagi ja ainus abi buldogipõskede vastu on näo ringlõikus.

Kahju, et sul ei aidanud, ju olidki juba buldogid. Üldjuhul inimestel aitab põsesarnade ja otsmiku täitmine küll. Lõuajoone korrigeerimine on ammugi elementaarne.

Mulle on täiesti vastumeelne mõte endale mingit keemiat näkku süstida.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, muidugi mine ikka lase oma näo kuju ümber lõigata, peaasi, et mingi soeng sobiks! Mõnel on siin aju allavaje vist.

Muidu on see sinu mõtisklus igati meeldiv lugeda, aga kas sa siis soovid mingit nõu või mis või mida? Ega niiviisi jutu peale küll midagi soovitada ei saa, ikka juuksur peab näkku vaatama ja ehk oskab midagi pakkuda.

Loomulikult ei lähe ma oma nägu lõikama, mu sellekohane küsimus oli iroonia. Tundub, et ebaõnnestunud.

Ei tahagi nõu, oligi lihtsalt mõtsiklus ning tunnen pigem huvi, kas minutaolisi on veel, kellele justkui üksi soeng ei sobi. Muidu ju ikka öeldakse, et juuksed ja soeng kaunistavad naist. Kusjuures mul on võrdlemisi paksud juuksed, nii et ei ole asi ka selles, et oleks kaks karva kolmes reas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldjuhul inimestel aitab põsesarnade ja otsmiku täitmine küll. Lõuajoone korrigeerimine on ammugi elementaarne.

Tegelikult see suurt ei aita, oled lihtsalt nende süstijate reklaami ohvriks langenud. Et see aitaks, tuleks süstida nii palju, et siis läheb nägu teistmoodi imelikuks, kandilisemaks, mis tähendab, et näeb veelgi vanem välja. Olen näinud küll neid põsesarnade ja lõuajoone süstijaid, väga kole on. Hullem kui põskede kerge vajumine.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean ka naist, kellele sobib kõige paremini kui juuksed kinni pandud, aga sellega saab ju ka mängida, ei pea olema hobusesaba, ilmselt kõrge sassis krunn oleks kena sul näiteks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on täiesti vastumeelne mõte endale mingit keemiat näkku süstida.

Küll sa oled ikka rumal. Keemiaga ei ole sellel mingit pistmist, kehaomast ainet süstitakse.

 

+3
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult see suurt ei aita, oled lihtsalt nende süstijate reklaami ohvriks langenud. Et see aitaks, tuleks süstida nii palju, et siis läheb nägu teistmoodi imelikuks, kandilisemaks, mis tähendab, et näeb veelgi vanem välja. Olen näinud küll neid põsesarnade ja lõuajoone süstijaid, väga kole on. Hullem kui põskede kerge vajumine.

Ju oled näinud üle võlli pandud teoseid. Lõuajoone süstimine on veel eriti tavaline toiming, silub piiri ja kaotab ebatasasused.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun vabandust, aga need “hoolitsetud naised”, kes vajumise peitmiseks oma näo punni lasevad süstida, näevad välja nagu aastakümneid tina pannud joodikmutid. Nood on samamoodi paistes ja kortsuvabad.

+25
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun vabandust, aga need “hoolitsetud naised”, kes vajumise peitmiseks oma näo punni lasevad süstida, näevad välja nagu aastakümneid tina pannud joodikmutid. Nood on samamoodi paistes ja kortsuvabad.

Aa, ei tea punni süstitud nägudega naisi, vaata neid, kellest sa midagi aru ei saa ja arvad, et on loomulikult ilusad ja hästi säilinud.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa, ei tea punni süstitud nägudega naisi, vaata neid, kellest sa midagi aru ei saa ja arvad, et on loomulikult ilusad ja hästi säilinud.

Töötan ise asutuses, kus tehakse süste ja olen igati süstide poolt. Lõuajoone korrigeerimine mõnel tõesti annab tulemuse, aga mitte kõigil. Buldogipõskede ja neljakandiliseks vajunud näo vastu need süstid ei aita. Sinna raskuse juurde süstimine annab eriti halva tulemuse. Ja ka põsesarnadesse ja oimukohtadele süstimisel on vaid väike efekt. See midagi ehk aitab, kui vajumine on nii väike, et ainult ise seda tähele paned, aga üdiselt ei ole äravajunud näoovaaliga mitte midagi muud teha kui ringlõikus. Ja seda ei soovita väga edasi lükata, sest mida nooremana teha, seda kauem tulemus püsib.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka sarnane probleem, aga ei saaks öelda, et praegune soeng ei sobi – see pole lihtsalt soengki. Mul on ca 20a olnud lühemat sorti tukk, vahel viltusem ja vahel sirgem. Juuksepikkus lõuajoonest kuni poole seljani, aga nüüd vanuse lisandumisega on nad siiski viletsamaks jäänud ja ma ei suuda kujutada ette ühtegi soengut, mida endale lõigata lasta. Nii et nad siis ripuvad, kuidas ise tahavad või teen ka midagi kõrge krunni laadset. Nägu on pigem täidlasem, südamekujuline.

Kui midagi soovitada, siis leida üks eriti kallis, hinnatud juuksur-stilist a la Heinroos ja teha see väljaminek. Kui endal ideed täiesti otsas, siis mida seal kaotada on. Eriti et räägid, et juustepuuduse käes sa just ei kannata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kohe tahaks neid nägusid näha, mille juurde väidetavalt ükski soeng ei sobi. Pange pilt ka juurde ikka. ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kohe tahaks neid nägusid näha, mille juurde väidetavalt ükski soeng ei sobi. Pange pilt ka juurde ikka. ????

Mitte et ükski ei sobi, aga tahaks ju vaheldust ka, mitte et kogu aeg pats peas või sama lõng hõljub

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun vabandust, aga need “hoolitsetud naised”, kes vajumise peitmiseks oma näo punni lasevad süstida, näevad välja nagu aastakümneid tina pannud joodikmutid. Nood on samamoodi paistes ja kortsuvabad.

Aa, ei tea punni süstitud nägudega naisi, vaata neid, kellest sa midagi aru ei saa ja arvad, et on loomulikult ilusad ja hästi säilinud.

Neid nn loomulikult süstitud naisi reedab tavaliselt see et kõik näost allapoole jääv on mõnusalt loppis ja kortsuline. Naljakas kontrast.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun vabandust, aga need “hoolitsetud naised”, kes vajumise peitmiseks oma näo punni lasevad süstida, näevad välja nagu aastakümneid tina pannud joodikmutid. Nood on samamoodi paistes ja kortsuvabad.

Aa, ei tea punni süstitud nägudega naisi, vaata neid, kellest sa midagi aru ei saa ja arvad, et on loomulikult ilusad ja hästi säilinud.

Neid nn loomulikult süstitud naisi reedab tavaliselt see et kõik näost allapoole jääv on mõnusalt loppis ja kortsuline. Naljakas kontrast.

No kui sul oleks valik olla poolkole või täiskole, siis mis sa valiks?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga äkki siis katseta kinniste soengutega? Youtube’is on palju õpetusi, kuidas teha kõrgemaid ja madalamaid krunne.

Teiseks, kui su Kibbe keha- ja näotüüp on Soft Classic või Soft Natural, siis igasugused imevigurid ei sobigi. Sobivad pehmemad ja lihtsamad soengud.

Kolmandaks soovitan lõikuste ja soengute inspiratsiooni saamiseks Aasia poole vaadata. Korea, Hiina ja Jaapani juuksurid ja internetis soenguid tegevad naised on palju-palju osavama käe ja silmaga ning teavad mitmeid trikke. Mulle tihtilugu tundub, et siinsed juuksurid on ainult teatud tüüpsoengud selgeks õppinud ja muud ei oskagi. Käisin hiljuti Aasias reisil ning lasin kohalikul juuksuril uue tuka lõigata ja ürituseks soengu teha – täiesti teine tase. Juuksur arvestas mu peent juuksekarva, kuidas juuksed loomulikult langevad jne. Olen nüüd kodus ise internetist videoid otsinud, tukka lõiganud ja soenguid proovinud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleem võib olla milleski muus. Võib-olla on sul vale juuksevärv või on kulmud liiga heledad/tumedad, võibolla oled ülekaalus/alakaalus. Võimalik, et kui mingi muu põhjus kõrvaldada, hakkavad ka soengud paremini istuma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitesüstide miinus on see, et need üleliigset nahka ära ei võta, ainult täidavad. Paraku on nahka vananedes üha rohkem ja rohkem, sest selle elastsus väheneb ja nahk venib välja. Täitesüstiga võib nahaaluse punni süstida, aga siis on buldogipõskede asemel hamstripõsed ja see näeb vananeva naise näos palju ebaloomulikum välja kui loomulik vananemine.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind on mingil määral nt aidanud lipolüüs näole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui sul oleks valik olla poolkole või täiskole, siis mis sa valiks?

Koledat naist saab väheke ilusamaks ainult totaalse lõikuse ja luude lahtimurdmise teel võib-olla. Koledatel polegi vahet, ega üks ega teine ei tee paremaks ega halvemaks. Süstivad ja enda eest hoolitsevad üldiselt ikka kenad naised.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süstivad ja enda eest hoolitsevad üldiselt ikka kenad naised.

See nüüd küll tõsi pole. Süstivad ka päris koledad naised väga palju.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See nüüd küll tõsi pole. Süstivad ka päris koledad naised väga palju.

Point oli selles, et ega nad sellest ilusamaks ei muutu, hoiavad oma endist toonust lihtsalt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Point oli selles, et ega nad sellest ilusamaks ei muutu, hoiavad oma endist toonust lihtsalt.

Ega need kenad naised ka väga ilusamaks ei muutu, hoiavad samamoodi ainult kauem oma välimust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )


Esileht Ilu Ükski soeng ei sobi :(