Esileht Ilu Ükski soeng ei sobi :(

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 91 )

Teema: Ükski soeng ei sobi :(

Postitas:
Kägu

Ega need kenad naised ka väga ilusamaks ei muutu, hoiavad samamoodi ainult kauem oma välimust.

Muutuvad ikka, näiteks suuremad huuled teevad ilusamaks. Aga koledatel töötaks see hoopis vastupidise efektina-tõmbaks liigset tähelepanu, mis pole tervitatav.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muutuvad ikka, näiteks suuremad huuled teevad ilusamaks. Aga koledatel töötaks see hoopis vastupidise efektina-tõmbaks liigset tähelepanu, mis pole tervitatav.

Täiesti rumal jutt. On väga palju naisi, keda suuremad huuled kuidagi ei kaunista. Eestis on vähe tegijaid, kes vaataks, mis inimesele sobib. Tehakse kohustuslik repertuaar: huuled, oimukohad, põsesarnad, lõuajoon, aga paljusid teeb see hoopis koledamaks. Suuremad huuled kõigile ei sobi, kõrged põsesarnad teevad paljud kandilisemaks ja imelikumaks jne, jne. Tundub, et sul pole süstimisest erilist aimu, niisama arvad midagi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süstivad tavaliselt need, kes varakult kortsu hakkavad tõmbuma. Kel elastsem ja parem nahk pigem hoiduvad. Isegi vaatan et need kes 30+ juba oma kortsudega silma jäid, on nüüd palju siledamaks kui siis. Et kui on eriti kiirelt vananev nahk ja kanavarba rullid silme all juba õitsvas eas, siis on ju hea et on võimalus sellega midagi ette võtta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti rumal jutt. On väga palju naisi, keda suuremad huuled kuidagi ei kaunista. Eestis on vähe tegijaid, kes vaataks, mis inimesele sobib. Tehakse kohustuslik repertuaar: huuled, oimukohad, põsesarnad, lõuajoon, aga paljusid teeb see hoopis koledamaks. Suuremad huuled kõigile ei sobi, kõrged põsesarnad teevad paljud kandilisemaks ja imelikumaks jne, jne. Tundub, et sul pole süstimisest erilist aimu, niisama arvad midagi.

Mul on väga aimu, olen käinud Eesti 2 parima juures. Sinu jutt ei vasta tõele. Ära käi nurgatagustes kohtades.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on täiesti vastumeelne mõte endale mingit keemiat näkku süstida.

Küll sa oled ikka rumal. Keemiaga ei ole sellel mingit pistmist, kehaomast ainet süstitakse.

No Botox näiteks pole kuskilt otsast kehaomane aine. Muidugi kui oled end punni süstinud, siis sinu puhul juba ehk tõesti on kehaomane 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa, ei tea punni süstitud nägudega naisi, vaata neid, kellest sa midagi aru ei saa ja arvad, et on loomulikult ilusad ja hästi säilinud.

Töötan ise asutuses, kus tehakse süste ja olen igati süstide poolt. Lõuajoone korrigeerimine mõnel tõesti annab tulemuse, aga mitte kõigil. Buldogipõskede ja neljakandiliseks vajunud näo vastu need süstid ei aita. Sinna raskuse juurde süstimine annab eriti halva tulemuse. Ja ka põsesarnadesse ja oimukohtadele süstimisel on vaid väike efekt. See midagi ehk aitab, kui vajumine on nii väike, et ainult ise seda tähele paned, aga üdiselt ei ole äravajunud näoovaaliga mitte midagi muud teha kui ringlõikus. Ja seda ei soovita väga edasi lükata, sest mida nooremana teha, seda kauem tulemus püsib.

Ja miks sa nende süstide poolt siis oled, kui su enda sõnul need efekti ei anna?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No Botox näiteks pole kuskilt otsast kehaomane aine. Muidugi kui oled end punni süstinud, siis sinu puhul juba ehk tõesti on kehaomane ????

Kuule rumaluke, jutt on täitesüstidest mitte botoxist. Isegi nii lihtlabastel asjadel ei tee vahet.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis imelik nägu mul on,

/…/

vaid lihtne hobusesaba oli kõige etem. Lahtised juuksed pole mulle ka kunagi sobinud.

Mul sama, elu jooksul igasuguseid soenguid olnud, aga alati jõuan tagasi hobusesaba ja krunnini 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on väga aimu, olen käinud Eesti 2 parima juures.

Kes need parimad on siis sinu arust? Need suured jutupuhujad just polegi need parimad ausalt öeldes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja miks sa nende süstide poolt siis oled, kui su enda sõnul need efekti ei anna?

Teatud kohtades annavad väga hea efekti, huulte niisutamiseks ja volüümi taatamiseks näiteks, igasugused vaod, peenikesed kortsud, millele botox ei mõju, üldine värskendamine ja niisutamine, mõnel on pisarakanali kohal suur vagu jne, nendes kohtades on väga hea. Minu väide oli, et buldogipõskede vastu nad ei aita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ainuke lõikus on – kas tukk või tukata. Lokkis juustega olen katsetanud, aga kui juuksuris on tõesti kena, siis peale esimest pesu keeravad juukse nii nagu tahavad. Olen arusaanud – lihtne poolpikk juus, õnnes vanadusega on lokke vähemaks jäänud. Noorena olin nagu afro.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti rumal jutt. On väga palju naisi, keda suuremad huuled kuidagi ei kaunista. Eestis on vähe tegijaid, kes vaataks, mis inimesele sobib. Tehakse kohustuslik repertuaar: huuled, oimukohad, põsesarnad, lõuajoon, aga paljusid teeb see hoopis koledamaks. Suuremad huuled kõigile ei sobi, kõrged põsesarnad teevad paljud kandilisemaks ja imelikumaks jne, jne. Tundub, et sul pole süstimisest erilist aimu, niisama arvad midagi.

Mul on väga aimu, olen käinud Eesti 2 parima juures. Sinu jutt ei vasta tõele. Ära käi nurgatagustes kohtades.

tahaks ka teada, kes see kaks eesti parimat on? pole kuulnud, et mingi võistlus olnud oleks, kus valitud parim välja või mille järgi see parim valitud on

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti rumal jutt. On väga palju naisi, keda suuremad huuled kuidagi ei kaunista. Eestis on vähe tegijaid, kes vaataks, mis inimesele sobib. Tehakse kohustuslik repertuaar: huuled, oimukohad, põsesarnad, lõuajoon, aga paljusid teeb see hoopis koledamaks. Suuremad huuled kõigile ei sobi, kõrged põsesarnad teevad paljud kandilisemaks ja imelikumaks jne, jne. Tundub, et sul pole süstimisest erilist aimu, niisama arvad midagi.

Mul on väga aimu, olen käinud Eesti 2 parima juures. Sinu jutt ei vasta tõele. Ära käi nurgatagustes kohtades.

tahaks ka teada, kes see kaks eesti parimat on? pole kuulnud, et mingi võistlus olnud oleks, kus valitud parim välja või mille järgi see parim valitud on

Üks on ju M.Karin. Ajakirjanduses tuntud kui ilusüstide kuninganna.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti rumal jutt. On väga palju naisi, keda suuremad huuled kuidagi ei kaunista. Eestis on vähe tegijaid, kes vaataks, mis inimesele sobib. Tehakse kohustuslik repertuaar: huuled, oimukohad, põsesarnad, lõuajoon, aga paljusid teeb see hoopis koledamaks. Suuremad huuled kõigile ei sobi, kõrged põsesarnad teevad paljud kandilisemaks ja imelikumaks jne, jne. Tundub, et sul pole süstimisest erilist aimu, niisama arvad midagi.

Mul on väga aimu, olen käinud Eesti 2 parima juures. Sinu jutt ei vasta tõele. Ära käi nurgatagustes kohtades.

tahaks ka teada, kes see kaks eesti parimat on? pole kuulnud, et mingi võistlus olnud oleks, kus valitud parim välja või mille järgi see parim valitud on

Üks on ju M.Karin. Ajakirjanduses tuntud kui ilusüstide kuninganna.

See ei tähenda parimat.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

huulte niisutamiseks

Nahaaluse punni süstimine ei ole niisutamine.

Ei tööta sa kuskil ilukliinikus.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks on ju M.Karin. Ajakirjanduses tuntud kui ilusüstide kuninganna.

Näide suurest jutulinnust. On ka paremaid tegijaid. Sulle vihjeks, et parimad on need, kellel pole vaja üldse mingit reklaami teha ja kellest suvaline inimene polegi kuulnud, sest tal on niigi pikad järjekorrad ja info levib suust suhu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nahaaluse punni süstimine ei ole niisutamine. Ei tööta sa kuskil ilukliinikus.

Neid ei süstita punni ja täitesüstide põhikomponent on hüaluroonhape, mis seob vett. Tundub just, et sa ise mitte midagi süstidest ei tea, võtad siin sõna mingi internetis loetud jura põhjal. Ütle veel, et huultesse süstitakse botoxit, siis on täismäng.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkige parem soengutest edasi.  Botoksist ja ilusüstidest võiks mingis 50+ grupis edasi jahvatada. Kas suurenäolisele on teie arust sobivam lühike või pikem soeng?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda et… kui too Karin on parim, miks ta siis ise selline välja näeb? Kingsepa tütrel pole saapaid jalga panna?

https://uudised.tv3.ee/meelelahutus/uudis/2021/12/02/marju-karin-avaldas-jahmatava-toe-pool-linna-kaib-ringi-ja-raagib-hoopis-teist-juttu/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nahaaluse punni süstimine ei ole niisutamine. Ei tööta sa kuskil ilukliinikus.

Neid ei süstita punni ja täitesüstide põhikomponent on hüaluroonhape, mis seob vett. Tundub just, et sa ise mitte midagi süstidest ei tea, võtad siin sõna mingi internetis loetud jura põhjal. Ütle veel, et huultesse süstitakse botoxit, siis on täismäng.

Kordame siis veel korra. Nahaaluse punni süstimine ei ole huulte niisutamine. Süsti sinna mida tahad ja seo kasvõi terve Mendelejevi tabel, see EI OLE niisutamine. Jah, süstitakse küll punni, ära vaidle.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelised “niisutatud” huuled. Üldse ei ole punnis, ei ole, ei ole. ????

https://m.youtube.com/watch?v=QhevOs2Gfic

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelised “niisutatud” huuled. Üldse ei ole punnis, ei ole, ei ole. ???? https://m.youtube.com/watch?v=QhevOs2Gfic

Kui sa liiga palju süstid, siis lähevad jah punni, mis sulle arusaamatuks jääb? Väikses koguses annab niisutust ja veidi volüümi. Milleks panna siia pilte mingitest ülesüstinud tädidest? Iga asjaga saab liialdada ja teha koledasti, kuidas see siia puutub?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks panna siia pilte mingitest ülesüstinud tädidest?

Eeldan, et väljendiga “ülesüstinud tädi” viitad siis ülalpool lingitud proua Karini pildile? Sest videos näidatav naine on 21-aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda et… kui too Karin on parim, miks ta siis ise selline välja näeb? Kingsepa tütrel pole saapaid jalga panna? https://uudised.tv3.ee/meelelahutus/uudis/2021/12/02/marju-karin-avaldas-jahmatava-toe-pool-linna-kaib-ringi-ja-raagib-hoopis-teist-juttu/

Ma ei tea, miks see pilt nii halb on, aga ma pole teda raalselt ei varem ega hiljem sellisena näinud.

Mõni päev tagasi:

https://www.instagram.com/p/CsxdA_PoHHz/

Kindlasti kaunim, kui enamik Eesti naisi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda et… kui too Karin on parim, miks ta siis ise selline välja näeb? Kingsepa tütrel pole saapaid jalga panna? https://uudised.tv3.ee/meelelahutus/uudis/2021/12/02/marju-karin-avaldas-jahmatava-toe-pool-linna-kaib-ringi-ja-raagib-hoopis-teist-juttu/

Ma ei tea, miks see pilt nii halb on, aga ma pole teda raalselt ei varem ega hiljem sellisena näinud.

Mõni päev tagasi:

https://www.instagram.com/p/CsxdA_PoHHz/

Kindlasti kaunim, kui enamik Eesti naisi.

Ohkab.

Sa ikka filtritest oled midagi kuulnud? Siin pildil on juba naeruväärseks mindud. Inimestel puudub igasugune reaalsustaju. Ja mõni arvab, et see ongi päris.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohkab. Sa ikka filtritest oled midagi kuulnud? Siin pildil on juba naeruväärseks mindud. Inimestel puudub igasugune reaalsustaju. Ja mõni arvab, et see ongi päris.

Jeerum küll, tunnen teda 😀

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Ohkab. Sa ikka filtritest oled midagi kuulnud? Siin pildil on juba naeruväärseks mindud. Inimestel puudub igasugune reaalsustaju. Ja mõni arvab, et see ongi päris.

    Jeerum küll, tunnen teda ????

    Siis muidugi teed oma tuttavale reklaami siin.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohkab. Sa ikka filtritest oled midagi kuulnud? Siin pildil on juba naeruväärseks mindud. Inimestel puudub igasugune reaalsustaju. Ja mõni arvab, et see ongi päris.

Jeerum küll, tunnen teda ????

Kuule, sellel pildil pole kummagi naise näol ühtegi joonekest. Nagu mask oleks ees.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, sellel pildil pole kummagi naise näol ühtegi joonekest. Nagu mask oleks ees.

No 30-aastasel vast ei peagi veel olema.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis muidugi teed oma tuttavale reklaami siin.

Hahhaaa, tema on ilmselt viimane, kes Eestis reklaami vajaks.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 91 )


Esileht Ilu Ükski soeng ei sobi :(