Esileht Ilu ja tervis ülahuule karvad

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: ülahuule karvad

Postitas:

Kuidas eemaldate ülahuule karvakesi? Mul kipub seal neid enda meelest veidi palju olema. Tumedamad olen seni pintsettidega eemaldanud, aga mõtlen, et ehk oleks mõni püsivam viis. On keegi sealt laseriga karvu eemaldada lasknud? Kas tasub ära ja on tulemus tõesti püsiv? Võite konkreetseid salonge ka soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ka variant leida selline sekspartner, keda see erutaks. Siis saad jääda selliseks nagu oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei või epilaatori või ziletiga eemaldada? võtab 2 sekundit…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 16:15; 10.10 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei või epilaatori või ziletiga eemaldada? võtab 2 sekundit…

žiletiga võib pikapeale saada meheliku välimuse, karv tuleb ikka koos nahaaluse osaga eemaldada, mitte lihtsalt naha pinnalt lühikeseks lõigata, kui tüügast ei taheta. Epilaator on hullumoodi valus ja jääb punetama, vahaga tekib ka punetus, kes siis soovitas vuntsifetišiga sekspartner leida, sellele ütleksin, et äkki inimene käib mujal ka väljas ja suhtleb ka teiste inimestega ning tahab nende jaoks ka kenam välja näha või vähemalt mitte vuntsidega naine olla. Aga mina kasutangi pintsette, laserit proovinud ei ole. Mõned kasutavad vaharibasid, aga siis võib ka punetus probleemiks osutuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei või epilaatori või ziletiga eemaldada? võtab 2 sekundit…

žiletiga võib pikapeale saada meheliku välimuse, karv tuleb ikka koos nahaaluse osaga eemaldada, mitte lihtsalt naha pinnalt lühikeseks lõigata, kui tüügast ei taheta. Epilaator on hullumoodi valus ja jääb punetama, vahaga tekib ka punetus, kes siis soovitas vuntsifetišiga sekspartner leida, sellele ütleksin, et äkki inimene käib mujal ka väljas ja suhtleb ka teiste inimestega ning tahab nende jaoks ka kenam välja näha või vähemalt mitte vuntsidega naine olla. Aga mina kasutangi pintsette, laserit proovinud ei ole. Mõned kasutavad vaharibasid, aga siis võib ka punetus probleemiks osutuda.

Karvad ei lähe raseerimisest tugevamaks, tihedamaks, pikemaks ega muud sellist. See on nõukaaegne müüt, mida mõned emad teismelistele tütardele siiani räägivad – “ära aja jalakarvu, ära aja kaenlaaluseid karvu, kasvavad paksud ja mustad”. Meenub nõuka-ajast tädikesi, kes istusid vunts nina all ja ära ei ajanud suurest hirmust, et muutuvad meheks. Nii rumal ja naeruväärne tegelikult on ikka veel sellist asja rääkida. Vahet pole, millega siledaks tõmbad näo, aga erinevd meetodid on lihtsalt erineva püsivusega, enda otsus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 16:15; 10.10 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, tumedamaks päriselt ei lähe. aga karva lõigatud ots paistab tumedab. Nii et üldmulje on ikka, et tagasi kasvab tüügas nagu mehel. Seetõttu ei ole žilett hea lahendus.

Ollen 6-7 korda laserprotseduuril käinud, minuaruts ei toiminud mulle üldse 🙁 See oli aastaid tagasi.

Igasugused vahaplaastrid ja vahatamine tekitas ärritust ja vistrikud tulid, nii et see ei sobinud.

Kitkumine aeganõudev ja valus.

Nüüd kasutan Veet karvaeemalduskreemi – kõige tavalisemat, ei ole mingi spets näo-oma. Vist on tundliku naha oma, nii palju olen ikka jälginud 🙂 Sellega ei teki karvdele seda tugevat lõikejoont, milletõttu tundub tagasikasvav karv tumedam.

Aga kui võimalik,s isi eleistaks ikak väljatõmbamist, sest kui juurega väälja, siis kasvab tagasi ebaühtlasemalt ja peab harvem protseduuri kordama 🙂

Mul mees veel ei teagi, et ma ülahuult ajan 😀 Seni õnnestunud “salaja” teha, küllap ta on küll märganud, et aegajalt on tumedamad karvad, aga ajamiseks valin aja, mil ted pole paar tundi kodus (pärast võib kerge ärritus olla)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 14:22; 11.10 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kitkumine aeganõudev ja valus.

No kui häda ja hellik saab üks naine olla? Kui palju seal ülahuulel saab neid karvu olla, et nende (mõnekümne?) karva väljatõmbamine on nii metsikult valus, et peab selle ümber heitama ja mämmerdama? Võta pintsetid, 10 minutit, ja asi korras. Mida kuradit on siin jutustada üldse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 17:59; 12.10 11:51; 15.10 00:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kitkumine aeganõudev ja valus.

No kui häda ja hellik saab üks naine olla? Kui palju seal ülahuulel saab neid karvu olla, et nende (mõnekümne?) karva väljatõmbamine on nii metsikult valus, et peab selle ümber heitama ja mämmerdama? Võta pintsetid, 10 minutit, ja asi korras. Mida kuradit on siin jutustada üldse?

Kui mul oleks “mõnikümmend” karva, siis ma ei tegelekski nendega! Ilmselgelt ei jaga sa matsu ja põed mingite heledate udemete pärast, mida ainult sina näed…või isegi ei näe vaid ainult käega katsudes tunned.

Ja ma olen kitkunud! teismelisena just kitkumisega alustasingi ja no oli valus, ka järgmisel ja ülejärgmisel korral. Iga kord oli vahus, kuni leidsin muud meetodid.

Mõnikümmend karva…ma oleksin õnnelik, kui mul oleks mõnikümmend karva. Lõual on mul mõnikümment karva 😀 Ja neid tõesti tõmban pintsetiga.

Mõned naised on karvasemad kui teised, õnneks on neil reeglina ka ilusamad juuksed kui nendel siletatel naistel 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 14:22; 11.10 10:36;
To report this post you need to login first.

Mina vahatan umbes kord nädalas või harvem, ajapikku on karvad nõrgemaks muutunud. See on äkki individuaalne või oleneb kasutatavatest vaharibadest, aga minul ei puneta peale vahatamist üldse. Natuke valus on, aga ainult korraks. Seega ei ole laseri peale mõelnud, kuna suhteliselt kergesti saab neist karvadest vabaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt kitkun. Vahel harva, kui soovin siledamat ja põhjalikumat tulemust, käin epilaatoriga üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kitkumine aeganõudev ja valus.

No kui häda ja hellik saab üks naine olla? Kui palju seal ülahuulel saab neid karvu olla, et nende (mõnekümne?) karva väljatõmbamine on nii metsikult valus, et peab selle ümber heitama ja mämmerdama? Võta pintsetid, 10 minutit, ja asi korras. Mida kuradit on siin jutustada üldse?

Kui mul oleks “mõnikümmend” karva, siis ma ei tegelekski nendega! Ilmselgelt ei jaga sa matsu ja põed mingite heledate udemete pärast, mida ainult sina näed…või isegi ei näe vaid ainult käega katsudes tunned.

Ja ma olen kitkunud! teismelisena just kitkumisega alustasingi ja no oli valus, ka järgmisel ja ülejärgmisel korral. Iga kord oli vahus, kuni leidsin muud meetodid.

Mõnikümmend karva…ma oleksin õnnelik, kui mul oleks mõnikümmend karva. Lõual on mul mõnikümment karva ???? Ja neid tõesti tõmban pintsetiga.

Mõned naised on karvasemad kui teised, õnneks on neil reeglina ka ilusamad juuksed kui nendel siletatel naistel ????

No isegi, kui sul on seal 100 tumedat ja tugevat karva (mida ma kohe kindlasti ei usu), siis ikkagi ei ole ületamatu ajakulu ega valu need pintsettidega välja kakkuda. Seda ei pea ju tegema iga õhtu, pigem mõne nädala tagant. Ja need karvad ei kasva sinna kõik koos paugust tagasi, mis tähendab, et iga järgmine kord on neid korraga vähem.
PS mul on tume ja tugev karvakasv ja ka juuksed on üle keskmise pikad ja paksud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 17:59; 12.10 11:51; 15.10 00:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kitkumine aeganõudev ja valus.

No kui häda ja hellik saab üks naine olla? Kui palju seal ülahuulel saab neid karvu olla, et nende (mõnekümne?) karva väljatõmbamine on nii metsikult valus, et peab selle ümber heitama ja mämmerdama? Võta pintsetid, 10 minutit, ja asi korras. Mida kuradit on siin jutustada üldse?

Kui mul oleks “mõnikümmend” karva, siis ma ei tegelekski nendega! Ilmselgelt ei jaga sa matsu ja põed mingite heledate udemete pärast, mida ainult sina näed…või isegi ei näe vaid ainult käega katsudes tunned.

Ja ma olen kitkunud! teismelisena just kitkumisega alustasingi ja no oli valus, ka järgmisel ja ülejärgmisel korral. Iga kord oli vahus, kuni leidsin muud meetodid.

Mõnikümmend karva…ma oleksin õnnelik, kui mul oleks mõnikümmend karva. Lõual on mul mõnikümment karva ???? Ja neid tõesti tõmban pintsetiga.

Mõned naised on karvasemad kui teised, õnneks on neil reeglina ka ilusamad juuksed kui nendel siletatel naistel ????

No isegi, kui sul on seal 100 tumedat ja tugevat karva (mida ma kohe kindlasti ei usu), siis ikkagi ei ole ületamatu ajakulu ega valu need pintsettidega välja kakkuda. Seda ei pea ju tegema iga õhtu, pigem mõne nädala tagant. Ja need karvad ei kasva sinna kõik koos paugust tagasi, mis tähendab, et iga järgmine kord on neid korraga vähem.
PS mul on tume ja tugev karvakasv ja ka juuksed on üle keskmise pikad ja paksud.

Juba kirjeldatud juustest nende pikkusest ja paksusest oletan, et vanust pole sul just palju, seega probleem praegu enesestmõista tühine. Miks nii arvan -nooremana on juuksed paksud ja kasvatatakse pikaks, loomulikult kui materjali on ja ilus, miks mitte. Vanemana muutuvad need hormonaaltasakaalu ja ealiste muudatuste tõttu hõredamateks ja muutuvad pikkadena kahjuks ka sorakamateks. Seega sa oota paarkümmend või kümmekond aastat, sõltuvalt sinu vanusest ja organismi eripäradest ja siis räägime uuesti neist ülahuule karvadest ja puhastuse intervallidest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 23:31; 15.10 01:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba kirjeldatud juustest nende pikkusest ja paksusest oletan, et vanust pole sul just palju, seega probleem praegu enesestmõista tühine. Miks nii arvan -nooremana on juuksed paksud ja kasvatatakse pikaks, loomulikult kui materjali on ja ilus, miks mitte. Vanemana muutuvad need hormonaaltasakaalu ja ealiste muudatuste tõttu hõredamateks ja muutuvad pikkadena kahjuks ka sorakamateks. Seega sa oota paarkümmend või kümmekond aastat, sõltuvalt sinu vanusest ja organismi eripäradest ja siis räägime uuesti neist ülahuule karvadest ja puhastuse intervallidest.

30 aasta pärast oleksin ma 70ndates. Ma ei arva, et näokarvade eemaldamisega peaks nii kaua ootama. Juuksed ilmselt lõikan selle aja peale lühemaks küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 17:59; 12.10 11:51; 15.10 00:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba kirjeldatud juustest nende pikkusest ja paksusest oletan, et vanust pole sul just palju, seega probleem praegu enesestmõista tühine. Miks nii arvan -nooremana on juuksed paksud ja kasvatatakse pikaks, loomulikult kui materjali on ja ilus, miks mitte. Vanemana muutuvad need hormonaaltasakaalu ja ealiste muudatuste tõttu hõredamateks ja muutuvad pikkadena kahjuks ka sorakamateks. Seega sa oota paarkümmend või kümmekond aastat, sõltuvalt sinu vanusest ja organismi eripäradest ja siis räägime uuesti neist ülahuule karvadest ja puhastuse intervallidest.

30 aasta pärast oleksin ma 70ndates. Ma ei arva, et näokarvade eemaldamisega peaks nii kaua ootama. Juuksed ilmselt lõikan selle aja peale lühemaks küll.

Aa, pidasin sind nooremaks, mina olen veidi üle 50 ja probleem ilmus minu ellu umbes aasta tagasi, peale menopausi algust. Enne polnud üldse muret olemaski ja ei osanud kartagi, sest karvateema pole eluski probleeme tekitanud, aga nüüd on hakanud tekkima ja just ülahuulele. Kätel -jalgadel heledad ja hõredad, ülahuulel tumedad. Mitte küll veel väga häirivalt, aga ma tean, et nad on olemas ja ega nad sealt ise kao, pigem muutub asi halvemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 23:31; 15.10 01:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis ülahuule karvad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.