Esileht Ilu Ülahuulekarvad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Ülahuulekarvad

Postitas:
Kägu

Kuidas ma saaks lahti ülahuulel olevatest karvadest nii, et need vohama ei hakkaks. Internetis on palju võimalusi aga ma ei saa aru, milline neist kõige tõhusam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laser

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laser

Minul nt ei toiminud üldse. Bikiinpiirkonnas ikka märgatavalt vähenes karvakasv, mida rohkem käisin. Aga ülahuulel ei toiminud asi.

Ise kasutan Veet karvaeemalduskreem – eelistatud tundlikule nahale. Sedasama, mis tegelikult jalgadele mõeldud. See siis kuidagi keemiliselt muudab karvad hapraks ja siis kaasasoleva asjandusega kaabid kreemi koos karvadega maha. Ei teki nö teravat karvatippu nagu raseerimisel.

Võimalus ka pintsettidega kitkuda, mida teismelisena harrastasin. Hetkel kitkun üksikuid karve.

Vahaplaastrid, spets näole väikesed. Mulle ei sobinud, tekkisid punnid.

Mingi koduseks kasutamiseks mõeldud vaha.

Ilusalongis kord kuus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahaplaastrid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pintsetid loomulikult. Kui palju neid karvu siis ikka on, et ühekaupa välja katkuda ei jõua.

+5
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pintsetid loomulikult. Kui palju neid karvu siis ikka on, et ühekaupa välja katkuda ei jõua.

Oleneb ju inimesest. Ma olen mõnel näinud ikka täitsa vuntsi nina all, mitte et on üksikud karvad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pintsetid loomulikult. Kui palju neid karvu siis ikka on, et ühekaupa välja katkuda ei jõua.

Oleneb ju inimesest. Ma olen mõnel näinud ikka täitsa vuntsi nina all, mitte et on üksikud karvad.

Nii palju, et ei jõua käsitsi välja kitkida? Ei usu.

+1
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pintsetid loomulikult. Kui palju neid karvu siis ikka on, et ühekaupa välja katkuda ei jõua.

Oleneb ju inimesest. Ma olen mõnel näinud ikka täitsa vuntsi nina all, mitte et on üksikud karvad.

Nii palju, et ei jõua käsitsi välja kitkida? Ei usu.

Uskumatu, eks.

Kitkumisel on ka see miinus, et alati ei pruugi näha neid karvu ning kuskil töö vetsus peegli ees avastad mingi monstrumi endal nina alt.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on moodsad ajad ja neid ülahuulekarvu ei pea häbenema, eriti kui vanus on juba üle 50-ne.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on moodsad ajad ja neid ülahuulekarvu ei pea häbenema, eriti kui vanus on juba üle 50-ne.

50 aastane on veel noor naine, ei hakka küll normaalne inimene käima ringi vunts nina all. Sina võid seda teha, teised ikka katsuvad lahti saada.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pintsetid loomulikult. Kui palju neid karvu siis ikka on, et ühekaupa välja katkuda ei jõua.

Oleneb ju inimesest. Ma olen mõnel näinud ikka täitsa vuntsi nina all, mitte et on üksikud karvad.

Nii palju, et ei jõua käsitsi välja kitkida? Ei usu.

Uskumatu, eks.

Kitkumisel on ka see miinus, et alati ei pruugi näha neid karvu ning kuskil töö vetsus peegli ees avastad mingi monstrumi endal nina alt.

On tõesti uskumatu. Isegi, kui sul on neid seal nina all 100 või 200, on täiseti lihtne need ükshaaval välja kitkuda.
Suurendav peegel on abiks. Töö vetsus peegili ees ei näe sa küll midagi, seal ei tasu seda tööd ette võta.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen epilaatoriga. Alguses vahatasin, aga see tekitas punne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen epilaatoriga. Alguses vahatasin, aga see tekitas punne.

Uhh, valus. Minul see ei toiminud- proovisin.

Kasutan pintsetti ja pärast panen rahustavat/antiseptilist õli peale, et ärritust vältida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pintsetid loomulikult. Kui palju neid karvu siis ikka on, et ühekaupa välja katkuda ei jõua.

Oleneb ju inimesest. Ma olen mõnel näinud ikka täitsa vuntsi nina all, mitte et on üksikud karvad.

Nii palju, et ei jõua käsitsi välja kitkida? Ei usu.

Uskumatu, eks.

Kitkumisel on ka see miinus, et alati ei pruugi näha neid karvu ning kuskil töö vetsus peegli ees avastad mingi monstrumi endal nina alt.

On tõesti uskumatu. Isegi, kui sul on neid seal nina all 100 või 200, on täiseti lihtne need ükshaaval välja kitkuda.

Suurendav peegel on abiks. Töö vetsus peegili ees ei näe sa küll midagi, seal ei tasu seda tööd ette võta.

Kes ütles, et ma tööl kitkuma hakkan. Kui on olemas lihtsamaid ja efektiivsemaid tehnikaid, siis miks ma pean kitkuma?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jestas, ega see kitkumine siis ühekordne üritus ei ole, need karvad kasvavad ju kohe tagasi ja minu meelest palju kiiremini kui kulmukarvad.

Mina kasutan žiletti. Pole küll parim lahendus, aga on kiire ja käepärane ja valutu.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jestas, ega see kitkumine siis ühekordne üritus ei ole, need karvad kasvavad ju kohe tagasi ja minu meelest palju kiiremini kui kulmukarvad.

Mina kasutan žiletti. Pole küll parim lahendus, aga on kiire ja käepärane ja valutu.

Mina pean iga päev kitkuma ja see on kohutavalt tüütu ja ahistav. Nt ööbimistega üritustel osalemine on seetõttu problemaatiline. Mul on heledapoolsed (helepruunid?) karvad, aga neid on kuidagi palju ja väga häirivad mind.

Kas raseerides tüügast ei jää? Ei taha, et ninaalune oleks selline… no nagu mehel, kui on äsja habet ajanud, veidi sinakas-tumeda alatooniga kare pind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pean iga päev kitkuma ja see on kohutavalt tüütu ja ahistav. Nt ööbimistega üritustel osalemine on seetõttu problemaatiline. Mul on heledapoolsed (helepruunid?) karvad, aga neid on kuidagi palju ja väga häirivad mind.

Juba ühe ööga kasvab kõik tagasi? Meil oli sõjaväes üks armeenlane ja sel kasvas habe maru kiiresti Kohati ajas ta habet 2 korda päevas. Ma ei ole elus ühtegi naist kohanud, kel vunts nii kiirelt kasvab, aga nagu näha, siis sellised on täitsa olemas.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pean iga päev kitkuma ja see on kohutavalt tüütu ja ahistav. Nt ööbimistega üritustel osalemine on seetõttu problemaatiline.

Need karvad asuvad sul küll kahe kõrva vahel.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pean iga päev kitkuma ja see on kohutavalt tüütu ja ahistav. Nt ööbimistega üritustel osalemine on seetõttu problemaatiline.

Mul sama lugu alakorrusel. Ma sellepärast ei saagi kuskil ööbimisega üritustel osaleda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pean iga päev kitkuma ja see on kohutavalt tüütu ja ahistav. Nt ööbimistega üritustel osalemine on seetõttu problemaatiline.

Mul sama lugu alakorrusel. Ma sellepärast ei saagi kuskil ööbimisega üritustel osaleda.

kes seda alakorrust vahib kui ööbid?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pean iga päev kitkuma ja see on kohutavalt tüütu ja ahistav. Nt ööbimistega üritustel osalemine on seetõttu problemaatiline.

Mul sama lugu alakorrusel. Ma sellepärast ei saagi kuskil ööbimisega üritustel osaleda.

kes seda alakorrust vahib kui ööbid?

????????????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pean iga päev kitkuma ja see on kohutavalt tüütu ja ahistav. Nt ööbimistega üritustel osalemine on seetõttu problemaatiline.

Mul sama lugu alakorrusel. Ma sellepärast ei saagi kuskil ööbimisega üritustel osaleda.

kes seda alakorrust vahib kui ööbid?

????????????????

Meenub filmi pealkiri – “Ei tohi magama jääda”. Siis nad tulevadki asja uurima….

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama lugu alakorrusel. Ma sellepärast ei saagi kuskil ööbimisega üritustel osaleda.

Et, kui alakorrust ei saa igapäevaselt korralikult hooldada, siis ei ole võimalik kodust väljas ööbida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pintsetid loomulikult. Kui palju neid karvu siis ikka on, et ühekaupa välja katkuda ei jõua.

Oleneb ju inimesest. Ma olen mõnel näinud ikka täitsa vuntsi nina all, mitte et on üksikud karvad.

Nii palju, et ei jõua käsitsi välja kitkida? Ei usu.

Uskumatu, eks.

Kitkumisel on ka see miinus, et alati ei pruugi näha neid karvu ning kuskil töö vetsus peegli ees avastad mingi monstrumi endal nina alt.

On tõesti uskumatu. Isegi, kui sul on neid seal nina all 100 või 200, on täiseti lihtne need ükshaaval välja kitkuda.

Suurendav peegel on abiks. Töö vetsus peegili ees ei näe sa küll midagi, seal ei tasu seda tööd ette võta.

Kitkumine on nii valus ju!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et, kui alakorrust ei saa igapäevaselt korralikult hooldada, siis ei ole võimalik kodust väljas ööbida?

Karvad kasvavad alakorrusel meeletu kiirusega ja kuna külas on alakorruse hooldust raske teha, siis ma ei saa osaleda ööbimisega üritustel.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et, kui alakorrust ei saa igapäevaselt korralikult hooldada, siis ei ole võimalik kodust väljas ööbida?

Karvad kasvavad alakorrusel meeletu kiirusega ja kuna külas on alakorruse hooldust raske teha, siis ma ei saa osaleda ööbimisega üritustel.

Okei!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pean iga päev kitkuma ja see on kohutavalt tüütu ja ahistav. Nt ööbimistega üritustel osalemine on seetõttu problemaatiline.

Need karvad asuvad sul küll kahe kõrva vahel.

Kusjuures seda olen ka mõelnud, et äkki ma olen nagu nt anorektikud, kes ennast alakaalulisena peeglist vaadates ikka paksuna näevad. Aga ma ei tea, kas see on parem või halvem variant ja kuidas siis ikkagi vabaneda sellest ebamugavustundest, et kui ma pole hommikul karvu ära nokkinud, siis kõik näevad mitme meetri pealt mu “tuules lendlevaid pikki vuntse” (loe: poole millimeetriseid karvaotsakesi)?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka karva probleem. Ja see ei ole midagi mul kuskil kahe kõrva vahel kinni.

Kõige hullem on see, et ma muidu ei ole üldse hea karvakasvuga. Juuksed on mul erakordselt hõredad. Kuid jalad, kube, kaenlaalused ja… nägu – neis piirkondades karv vohab.

Ma päris iga päev ei pea habet ajama, aga paar korda nädalas kindlasti. Ja need ei kasva ainult vuntsi piirkonda, vaid ka lõua otsa ja lõua alla. Kohati ka põskedele. Lõua all on üldisel heledad ja pehmed, kuid pikad karvad. Lõua otsas ja vuntsipiirkonnas teravad jõhvid. Tõmban pintsettidega, sest raseerides jääks jube.

Lisaks kasvavad pikad karvad välja ka ninast (teatud pikkuses hakkavad vastikult kõdistama ja ärritama) ja muidugi kulmud – nagu Brežnevil. Karvad kisuvad lokki. Mõnikord lausa tunnen, kuidas üksik kulmukarv kasvab.

Olen hele inimene, aga säärtel ja kubemes on tumedad, jõulised ja väga pikad karvad. Lõual ja vuntsi piirkonnas nii ja naa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Karvad kasvavad alakorrusel meeletu kiirusega ja kuna külas on alakorruse hooldust raske teha, siis ma ei saa osaleda ööbimisega üritustel.

Küsin uuesti, kes see vahib sinu alakorrust seal ööbimisega üritusel? Ma viibin sageli ööbimistega üritustel, aga mul puudub ülevaade, mis kellegi püksis toimub.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Karvad kasvavad alakorrusel meeletu kiirusega ja kuna külas on alakorruse hooldust raske teha, siis ma ei saa osaleda ööbimisega üritustel.

Küsin uuesti, kes see vahib sinu alakorrust seal ööbimisega üritusel? Ma viibin sageli ööbimistega üritustel, aga mul puudub ülevaade, mis kellegi püksis toimub.

Jumal küll, see alakorrusekägu tegi nalja ju, mitte keegi aru ei saa ja käib üks heietamine?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Ilu Ülahuulekarvad