Esileht Ilu Ülahuulekarvad

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Ülahuulekarvad

Postitas:
Kägu

Karvad kasvavad alakorrusel meeletu kiirusega ja kuna külas on alakorruse hooldust raske teha, siis ma ei saa osaleda ööbimisega üritustel.

Küsin uuesti, kes see vahib sinu alakorrust seal ööbimisega üritusel? Ma viibin sageli ööbimistega üritustel, aga mul puudub ülevaade, mis kellegi püksis toimub.

Oled siis ööbimisega üritused puha raisku lasknud siiani 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin uuesti, kes see vahib sinu alakorrust seal ööbimisega üritusel?

Kunagi ei või teada, millal “asjaks läheb” ja siis oleks ju viks ja viisakas kui alakorrus on täiesti karvavaba. Tüügas tekitab endal pisukese ebamugavustunde. Pisukese.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal küll, see alakorrusekägu tegi nalja ju, mitte keegi aru ei saa ja käib üks heietamine?

Minu arust ta küll mingit nalja ei teinud. No äkki mõnel on jah need ööbimisega üritused alati sellised, et mine sa tea, kellega seal seksiks läheb, siis minu elu on teistsugune. Siis äkki tõesti on jube mure kaelas kogu aeg.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal küll, see alakorrusekägu tegi nalja ju, mitte keegi aru ei saa ja käib üks heietamine?

Minu arust ta küll mingit nalja ei teinud. No äkki mõnel on jah need ööbimisega üritused alati sellised, et mine sa tea, kellega seal seksiks läheb, siis minu elu on teistsugune. Siis äkki tõesti on jube mure kaelas kogu aeg.

Sa ei saanud naljast aru lihtsalt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust ta küll mingit nalja ei teinud.

tegin nalja küll. No kus seda enne nähtud on, et alakorrusel karvad nii kiiresti kasvavad, et suisa võõras kohas ööbida ei kannata:)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Ilu Ülahuulekarvad