Esileht Ilu ja tervis Ülakõhus peale söömist valud

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ülakõhus peale söömist valud

Postitas:

Mul on kunagi diagnoositud peale mõõganeelamist nö emotsionaalne magu. St mingi aja tagant pean tegema ravikuure, kui jälle maovalud tekivad.

Nüüd aga juba ca 3 nädalat on peale söögikordi ülakõhus keskel tuimad valud. Sellised, mis tunduvad kuidagi ka selga kiirgavat. Jube raske selgitada. Maovalud olid rohkem nagu vasakul pool.

Oskab keegi kaasa rääkida? Keegi ehk sarnast valu tundnud ja teab, milles võib asi olla?

Perearstile plaanin ka minna, aga tean juba ette, et enne hakkab lehm lendama, kui ma uuringutele saan. Pean suutma ise üsna veenvalt rääkida, mis uuringut ja miks ikka vaja on. Tundub, et see valu niisama ära ei kao..

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 13:40; 09.10 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Refluks või söögitorusong.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle koha kohta arvaks pigem sapi või kõhunäärmeprobleem. Kaua valu kestab? Seedimise üldiseks ergutamiseks on väga hea käsimüügiravim, aga tal on tõeliselt jõle maitse. Koirohutinktuur, aga see ka aitab kui probleem on puhtalt seedimisprotsessis.
https://www.sudameapteek.ee/absinthii-tinct-koirohu-tinktuur-25ml-pmm0107257ee

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 15:08; 09.10 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA olen. Ca 20-25min on valud, pole täpselt mõõtnud. Kui enne oli pigem harva, siis viimasel nädalal peale 80% söögikordi 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 13:40; 09.10 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis tasuks seda jõletist siiski proovida, puhtalt taimne kaup ja keemiat sees ei ole. Halba see igaljuhul ei tee, halvim võimalus, et lihtsalt ei aita.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 15:08; 09.10 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul leiti täpselt samasuguste sümptomitega kaksteistsõrmiksoole haavand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söömisjärgne valu nimetatud kohas viitab seedetrakti ülaosa haavandile/ gastriidile ja sellise kaebusega peaks alustama maokaitse kuuri. 40mg üks kord päevas, eelistatult hommikul pool tundi enne hommikusööki. Kuur võiks olla 28 päeva, kui kaebused püsivad, siis perearst ja uuringud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul andis sellist valu maovähk. Mitte, et ma tahan TA ära hirmutada, aga kontroll ei tee kunagi paha. Ilmselt ongi väike haavand, kui sedagi. Sügiseti söövad inimesed rohkem värsket kraami ja seega pole sügisesed maoprobleemid haruldased.  Ka minul andis magu aastaid ja aastaid sügiseti rohkem tunda. Minu haiguse tunnuseks ja  miks ma üldse arstile pöördusin, oli see, et liha ajas südame pahaks. Ja minu, kui igapäevase lihasööja jaoks, oli see alarm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis tasuks seda jõletist siiski proovida, puhtalt taimne kaup ja keemiat sees ei ole.

Kuidas või suvalist asja soovitada  ja väita,ey ei tee kahju. Kui inimene on pujule allergiline, võib su soovitus olla ohtlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Ülakõhus peale söömist valud