Esileht Pereelu ja suhted Ülalpidamine raseda suhtes

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 96 )

Teema: Ülalpidamine raseda suhtes

Postitas:
Kägu

Taevas küll, võta suurem laps kaasa ja mine minema (tõmba nahhui). See, et mees tahab lapse enda juurde elama jätta pole senti ka väärt. Miks Sa seda üldse kaalud? Teine lugu on, kui laps ise tahab isa juurde jääda.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida suurem laps ise tahab? Kumma vanemaga ta lähedasem on, kas ta ise sooviks isa juurde jääda või emaga kaasa minna? See, et täiskasvanutel omavahelised suhted keeruliseks on läinud, et tähenda automaatselt seda, et ka lapse ja vanema vahelised suhted halvad oleks. Koolilaps on piisavalt suur, et tema enda arvamusega arvestada.

Puhtalt lapse enda seisukohast võib tegelikult olla parem kui ta vähemalt esialgu oma praegusesse koju jääks. Lahkuminek on lastele nagunii raske löök ja suur muutus. Isa juurde jäädes oleks tal vähemalt praegune kodu alles ja kuna isa on lahkuminekuks valmis, on ka vanema enda emotsionaalne seisund parem ja stabiilsem.

Emaga kaasa minnes muutuks palju rohkem – kodu ja keskkond oleks uus, ema emotsionaalselt katki, kohe uus beebi sündimas, kelle eest hoolitsemine ainuisikulikult ema peal. Ema taldrikul on sel hetkel juba isegi liiga palju, mina pigem ei lisaks sinna koolilapse eest hoolitsemist. Lahkuminekujärgselt vajaks laps suuremat tähelepanu kui varem, aga vastsündinu kõrvalt ei jaksa üksikvanem seda kuidagi anda.

Teemaalgataja senistest sõnavõttudest ei selgu, et ta suurema lapsega lähedane oleks või et laps ise ema eelistaks, pigem jääb mulje ratsionaalsest arvestamisest, et kuidas oleks mõistlikum teha, et mehelt ülalpidamine saada. Kui finantsküsimus kõrvale jätta, siis võib vabalt olla, et esialgu olekski lastel parem kui suurem põhiajaga isa juures ja väiksem emaga. Kui beebi kaela kandma hakkab, jõuate vajaduselt plaane ümber teha.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida suurem laps ise tahab? Kumma vanemaga ta lähedasem on, kas ta ise sooviks isa juurde jääda või emaga kaasa minna? See, et täiskasvanutel omavahelised suhted keeruliseks on läinud, et tähenda automaatselt seda, et ka lapse ja vanema vahelised suhted halvad oleks. Koolilaps on piisavalt suur, et tema enda arvamusega arvestada.

Puhtalt lapse enda seisukohast võib tegelikult olla parem kui ta vähemalt esialgu oma praegusesse koju jääks. Lahkuminek on lastele nagunii raske löök ja suur muutus. Isa juurde jäädes oleks tal vähemalt praegune kodu alles ja kuna isa on lahkuminekuks valmis, on ka vanema enda emotsionaalne seisund parem ja stabiilsem.

Emaga kaasa minnes muutuks palju rohkem – kodu ja keskkond oleks uus, ema emotsionaalselt katki, kohe uus beebi sündimas, kelle eest hoolitsemine ainuisikulikult ema peal. Ema taldrikul on sel hetkel juba isegi liiga palju, mina pigem ei lisaks sinna koolilapse eest hoolitsemist. Lahkuminekujärgselt vajaks laps suuremat tähelepanu kui varem, aga vastsündinu kõrvalt ei jaksa üksikvanem seda kuidagi anda.

Teemaalgataja senistest sõnavõttudest ei selgu, et ta suurema lapsega lähedane oleks või et laps ise ema eelistaks, pigem jääb mulje ratsionaalsest arvestamisest, et kuidas oleks mõistlikum teha, et mehelt ülalpidamine saada. Kui finantsküsimus kõrvale jätta, siis võib vabalt olla, et esialgu olekski lastel parem kui suurem põhiajaga isa juures ja väiksem emaga. Kui beebi kaela kandma hakkab, jõuate vajaduselt plaane ümber teha.

Olen siia teemasse kirjutanud ainult ühe korra, nii et mingeid sõnavõtte ei ole, millest siis nagu jääks mulje nagu ma poleks oma lapsega lähedane.

Laps on esimeses klassis käiv ja temalt küsides mida tema sooviks, siis ma olen üsna kindel, et ta ei oskaks vastata. Lapse jaoks on mõlemad vanemad olulised, küll aga olen mina lapsega palju lähedasem. Probleem on aga selles, et mees ei laseks last kaasa võtta, takistaks füüsiliselt.

Aga nagu näha, siis paljud ei saa minu murest aru, puudub elementaarne lugemisoskus. Kellele jääb mulje nagu mees rabaks mitmel kohal teenides perele raha, naine näägutab, hormoonidest hulluks läinud vms. Teemaalgatuses mainisin et meie elu ei ole mitte mingiski mõttes muutunud, kõik on täpselt nii nagu enne rasedust, ei ole tulnud mehel juurde mitte mingisuguseid kohustusi ega väljaminekuid, pole pidanud ta kordagi arstil kaasas käima või soetama mingeid beebiasju. Mitte miski pole muutunud. Muutus ainult see, et välja hakati viskama mida varem ei olnud.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui finantsküsimus kõrvale jätta, siis võib vabalt olla, et esialgu olekski lastel parem kui suurem põhiajaga isa juures ja väiksem emaga. Kui beebi kaela kandma hakkab, jõuate vajaduselt plaane ümber teha.

See oleks viga, sest selleks ajaks, kui ema on võimeline kohtusse minema, on laps juba harjunud ainult isaga elama ning kohus vaatab ka seda aspekti, et miks laps sinna jäeti. Teise vanema juures kasvavat last tagasi saada on oluliselt raskem kui teda kohe kaasa võtta ja kohtusse minna.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina praegu enam tööl ei käi ilmselt. Mees ikka käib? Või vähemalt kusagil käib päeva jooksul kodust ära? Selle aja sees võtad lapse käe otsa ja lähete. Kooli kirjutad puudumistõendi selleks päevaks. Vaata nüüd vaikselt see üürikas välja endale ja aja asjad korda. Kui autot pole või sõpra-sugulast, kes kola aitab viia, võtad lapse kooliasjad, esmavajalikud riided jne ning tellid takso.

Füüsiline takistamine on vägivald. Kui sa tead, et mees on vägivaldne, siis ära jää sinna kahe lapsega.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte miski pole muutunud. Muutus ainult see, et välja hakati viskama mida varem ei olnud.

Temperament ei muutu järsult. Vägivaldne inimene ilmutab vägivalda 10 aasta jooksul kindlasti. Loogiline, et mees takistab minemast. Sina ei taha samuti lapsest loobuda, miks peaks tema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teeb asja minu jaoks eriti keeruliseks on see, et vanema lapse tahab ta hoida ainult endale ja teda mulle kaasa ei anna. Eks sellepärast ma polegi ära läinud, lapse pärast. Minema peaksin ma üürikorterisse, olen jah rumal et aastaid mehe elamisse panustasin aga see on tagantjärele tarkus. Õnneks on olemas säästud ja kuuse alal ei jää.

Pole tema anda. Su mees on vägivaldne, nagu aru saan. Üüri korter ning koli välja, vanem laps kaasa. Mees manipuleerib sinuga vanema lapsega. Saada põrgu see luuser. Ta ei ole midagi väärt, vastik inimene. Suht kindel, et tegu on teise naisega. Ma ei laseks eales endaga nii käituda. Mis mõttes mees takistab füüsiliselt lapsega lahkumast? Miks sa sellise tölliga üldse oled. Ta on ilmselgelt koguaeg vägivaldne olnud.

Lahkud. Mees hakkab elatist maksma 600+ erot. Lähete oma eluga edasi.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rasedal hormoonid sassis ja möllavad ja kohe üürikasse? Võta shokolaadiga hapukurki, poegi ära, hiljem tunned häbi, et üldsegi nii mõtlesid.

Sul endal ei ole häbi sellist kommentaari kirjutada? Poegima???

Kui mees sõimab naist ja teda kodust välja ajab, siis see küll ei liigitu naise rasedahormoonide alla.

Palun ärge reageerige selle isiku kommentaaridele! See on härra Olgupeale ja teda tuleb ignoreerida.

Teemaalgatajale! Mul on nii kahju sinust. Palun koli sealt välja ja võta ka suurem laps kaasa. Edasi aitab jurist.

P.S Ei mõista, miks teemaalgatajat on miinustatud. Tõesti ei mõista!

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun ärge reageerige selle isiku kommentaaridele! See on härra Olgupeale ja teda tuleb ignoreerida.

Kas mõnda tugevat meest pole, kes sellele töllile selgeks teeb, kuidas naistega käituda?

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

P.S Ei mõista, miks teemaalgatajat on miinustatud. Tõesti ei mõista!

Mees ärpleb niisama, mõttetu teematki teha. Sünnib laps, läheb üle. 10 aastat rahumeelsrlt elatud, mis häda teematada.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mõnda tugevat meest pole, kes sellele töllile selgeks teeb, kuidas naistega käituda?

Miks pereasjadesse sinna mittepuutuvaid isikuid segada?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks pereasjadesse sinna mittepuutuvaid isikuid segada?

Olgupealel on pere või? Naerukoht.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

u mees on vägivaldne, nagu aru saan. Üüri korter ning koli välja, vanem laps kaasa.

Tegelikult on vanema lapse salaja isa teadmata kodust äraviimine samuti vägivald ja ausalt öeldes täiesti karistatav. Ei tohi isa teha sellist tükki, ei tohi ka ema, see liigitub lapseröövi alla, mis siis, et osaline on teine lapsevanem. Ärge palun ajage asja halvemaks, sellise tembuga ei võida ema küll plusspunkte hilisema võimaliku hooldusõiguse valguses jms.

Meil pole mingeid tõendeid reaalsest vägivaldusest (va verbaalne), samas on mees 10 a ülal pidanud naist ja last, nagu aru saan, üsna küllaldaselt.

Nähtavasti on suhe hapu ja peabki lahku minema. Vaevalt et see suhe nüüd niipalju halvaks keeras viimaste loetud kuude jooksul, aga ikka on vaja laps teha “suhtevärskenduseks”… miks need naised ka teiste vigadest ei õpi.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgupealel on pere või? Naerukoht.

Kes see olgupeale on? Aga pere on tõesti suur väärtus, eriti selline pere nagu TA-l.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mõnda tugevat meest pole, kes sellele töllile selgeks teeb, kuidas naistega käituda?

Miks pereasjadesse sinna mittepuutuvaid isikuid segada?

Loed, aga loetust aru ei saa! Jutt ei käinud ju teemaalgataja mehest, vaid sellest perekooli töllmehest – olgupealegist.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Homme hommikul lähed piirkondliku lastekaitseametniku juurde ja räägid oma loo ära. Seal  oskavad anda edasiseid juhtnööre. Ja ära kuula siinseid tänitusi, ega arvamusi. Sinu elu on hetkel raske, sina vajad abi, sina ise otsid seda ka! Mõtle nüüd ainult lastele. Kodus, kus üksteist ei austata, ei saa lapsed kasvada…

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loed, aga loetust aru ei saa! Jutt ei käinud ju teemaalgataja mehest, vaid sellest perekooli töllmehest – olgupealegist.

Jubedalt häirib, et teemasse tuuakse sisse mingid suvalised inimesed, kes isegi teemasse ei puutu. Seda tehakse siin mitme perekooli mehega. Õudne tegelikult.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina praegu enam tööl ei käi ilmselt. Mees ikka käib? Või vähemalt kusagil käib päeva jooksul kodust ära? Selle aja sees võtad lapse käe otsa ja lähete. Kooli kirjutad puudumistõendi selleks päevaks. Vaata nüüd vaikselt see üürikas välja endale ja aja asjad korda. Kui autot pole või sõpra-sugulast, kes kola aitab viia, võtad lapse kooliasjad, esmavajalikud riided jne ning tellid takso.

Füüsiline takistamine on vägivald. Kui sa tead, et mees on vägivaldne, siis ära jää sinna kahe lapsega.

Lapse ära viimine tema elukohast on keelatud. Mõlemal vanemal on õigus teada kus tema laps viibib.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teeb asja minu jaoks eriti keeruliseks on see, et vanema lapse tahab ta hoida ainult endale ja teda mulle kaasa ei anna. Eks sellepärast ma polegi ära läinud, lapse pärast. Minema peaksin ma üürikorterisse, olen jah rumal et aastaid mehe elamisse panustasin aga see on tagantjärele tarkus. Õnneks on olemas säästud ja kuuse alal ei jää.

Pole tema anda. Su mees on vägivaldne, nagu aru saan. Üüri korter ning koli välja, vanem laps kaasa. Mees manipuleerib sinuga vanema lapsega. Saada põrgu see luuser. Ta ei ole midagi väärt, vastik inimene. Suht kindel, et tegu on teise naisega. Ma ei laseks eales endaga nii käituda. Mis mõttes mees takistab füüsiliselt lapsega lahkumast? Miks sa sellise tölliga üldse oled. Ta on ilmselgelt koguaeg vägivaldne olnud.

Lahkud. Mees hakkab elatist maksma 600+ erot. Lähete oma eluga edasi.

Mees ütles naisele, et tõmmaku minema ja sellest saab nüüd korraga vägivald? Järgmiseks on mees juba pedofiil ja sarimõrvar?
TA saab siinsete prouade soovitusi kuulates väga valusalt vastu sõrmi. Sõneluse pärast minnakse lastekaitsesse, varjupaika, kohtusse. No võib ju proovida ja vaadaku mis saab.

Mille peale mees naist üldse minema saadab? Ropendamine pole muidugi normaalne, aga kuna TA tausta rohkem ei ava, siis tundub asi tõepoolest raseda ülereageerimisena.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahah. Et siis vägivallaohver ei tohigi koos enda vastutusel olevate alaealistega vägivallatseja eest põgeneda, sest siis on ta… vägivaldne?

Aga kui mulle röövel kallale tuleb, kas ma ikka tohin ära joosta või on see räige vägivald, et takistan tal enda ründamist sel kombel?

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

samas on mees 10 a ülal pidanud naist ja last, nagu aru saan, üsna küllaldaselt.

😀

Kust sa sellise asja küll välja lugesid?

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun ärge reageerige selle isiku kommentaaridele! See on härra Olgupeale ja teda tuleb ignoreerida.

Kas mõnda tugevat meest pole, kes sellele töllile selgeks teeb, kuidas naistega käituda?

Mõnel jõujunnil on muskel veel ka ajus:

§ 120.   Ähvardamine

(1) Tapmisega, tervisekahjustuse tekitamisega või olulises ulatuses vara rikkumise või hävitamisega ähvardamise eest, kui on olnud alust karta ähvarduse täideviimist, –

karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega.

§ 121.   Kehaline väärkohtlemine

(1) Teise inimese tervise kahjustamise eest, samuti valu tekitava kehalise väärkohtlemise eest –

karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ütles naisele, et tõmmaku minema ja sellest saab nüüd korraga vägivald?

Mis asi see on siis? Ja lapse mineku füüsilie takistamine, mis see on?

Peast soojad olete või?

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

samas on mees 10 a ülal pidanud naist ja last, nagu aru saan, üsna küllaldaselt.

????

Kust sa sellise asja küll välja lugesid?

Vähemalt 10 a on ju elatud mehe kinnisvaras. Samas, nagu TA väitis, siis tal on säästud. Kui 10 a on kõrvale pandud raha, mis muidu oleks kulunud üürimakseteks, siis midagi ikka kogunenud on ja uue elamise leidmine ei peaks olema probleem.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähemalt 10 a on ju elatud mehe kinnisvaras. Samas, nagu TA väitis, siis tal on säästud. Kui 10 a on kõrvale pandud raha, mis muidu oleks kulunud üürimakseteks, siis midagi ikka kogunenud on ja uue elamise leidmine ei peaks olema probleem.

Ja kust sa tead, et naine pole süüa jm ostnud? Nagu ta kirjutas, pole mees sündivale lapsele miskit kulutanud. Iga vanem teab, et selleks kulub tuhandeid enne sündi.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnel jõujunnil on muskel veel ka ajus: § 120.   Ähvardamine (1) Tapmisega, tervisekahjustuse tekitamisega või olulises ulatuses vara rikkumise või hävitamisega ähvardamise eest, kui on olnud alust karta ähvarduse täideviimist, – karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega. § 121.   Kehaline väärkohtlemine (1) Teise inimese tervise kahjustamise eest, samuti valu tekitava kehalise väärkohtlemise eest – karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega.

See Olgupeale ise kerjab seda.

Küll inimene saab ükskord, kui kaua küsida.

Sa keri oma paragrahvidega puu taha!

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähemalt 10 a on ju elatud mehe kinnisvaras. Samas, nagu TA väitis, siis tal on säästud. Kui 10 a on kõrvale pandud raha, mis muidu oleks kulunud üürimakseteks, siis midagi ikka kogunenud on ja uue elamise leidmine ei peaks olema probleem.

Ja kust sa tead, et naine pole süüa jm ostnud? Nagu ta kirjutas, pole mees sündivale lapsele miskit kulutanud. Iga vanem teab, et selleks kulub tuhandeid enne sündi.

Mida ometi tuhandete eest vaja on?
Kuni esimesse kõassi minekuni pole küll vaja kõike valmis varuda. Isegi lasteaeda minekuni mitte.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand mis soovitusi te siin annate jätta imik isale, ja jätta suurem laps isale. Mis emad või naised te sellised olete, jätate oma lapsi kus kurat? Kui mees vihkab oma rasedat naist niipalju , et viskab teda välja siis mida ta veel nende lastega teha võib.  Mina soovitan sul lahkuda koos lastega, kas kellegi juurde esialgu ja siis liikud üürikorterisse. Ja siis võta ühendust kohaliku omavalitsuse lastekaitsega ja räägi kogu lugu ja palu abi.  Soovitan sul lahkuda sellisel viisil et mees sellest ei tea midagi. Säti asjad ruttu niimoodi et saad kuskile minna samalajal oled juba ühendust võtnud lastekaitsega ja sisuliselt põgene kodust lapsega koos. Palun ära kannat seda elu… Ma olen sellise isa kõrval ülesse kasvanud ja minu ema on kodunt põgenenud kaks last käekõrval ja vastsündinud imik süles. See öö on minu silmis tänaseni ja ma olin siis alles 8 aastane. Minu ema tegi vea uskudes ja naastes mehe juurde. Tänaseks oleme me lapsed täiskasvanud ja ema on meie elu. Isast me ei tea enam mitte midagi.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida ometi tuhandete eest vaja on? Kuni esimesse kõassi minekuni pole küll vaja kõike valmis varuda. Isegi lasteaeda minekuni mitte.

Ahh? Juba vanker maksab pea tuhat, lisaks autotool ca 300, voodi, riided, tarbed, beebimonitorid jne.

 

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand mis soovitusi te siin annate jätta imik isale, ja jätta suurem laps isale. Mis emad või naised te sellised olete, jätate oma lapsi kus kurat? Kui mees vihkab oma rasedat naist niipalju , et viskab teda välja siis mida ta veel nende lastega teha võib.

Paistab, et sellised õpetajad on ise vägivalla keskel igapäevaselt ning peavadki seda normaalseks eluks.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 96 )


Esileht Pereelu ja suhted Ülalpidamine raseda suhtes