Esileht Ilu ja tervis Ülaseljavalu

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Ülaseljavalu

Postitas:

Ma juba masenduses…ei jaksa enam olla. Alguse sai see valuaisting 3-4 aastat tagasi peale lapse sündi. Kui pikalt ühes asendis sai olla, siis jäi teatud koht ülaseljas kangeks (abaluu all või kuskil sealtkandist) Nüüd aga viimasel aastad on asi süvenenud. Kaks aastat tagasi ühes asendis olles hakkas tuimalt valutama, enamasti siis öösel pikalt magades või siis ka arvutis pikemalt istudes, samas ka pikemalt autoga sõites. Nüüd aga eelmise aasta septembrist aga on valu olnud igapäevane kaaslane. Küll on valu vasakul poolel ülaseljas veidi enne selgroogu ja küll jälle paremal pool. Igasuguseid uuringuid tehtud: kopsupilt, igasugused vereproovid, pilt selgroost ja lõpuks ka kompuuteruuring märtsis. Aga ei midagi, kõik olks nagu korras. Simulant- perearst soovitas psühhaatrit, et valu aju omalooming!!! Panin aja ka sinna.Neuroloog aga manuaalterapeuti- seal käidud kolm korda…paremaks pole muutunud, kuigi eelmine kord, peale nõelte panekut oli päev otsa päris inimese tunne.
Nüüd igapäev mõtlen end juba erinevate variantidega hulluks juba…mis see valutab- ajab mu poole öö pealt üles ei lase magada, ja ka päeval valutab…valu pole terav, vaid tuim närvivalu. Nüüd juba avastasin rinnast mingi tükikese, järgmine käik siis sealt edasi uurima…kuigi perearst naeris mu välja, et ei no kui rinnas ongi midagi hullu, mida mina mõtlen juba, siis sealt see küll valutama ei hakkaks… OH, mida teha, mida mõelda…Kas kellelgi olnud midagi sarnast? Aitäh lugemast, sain vähemalt südamelt ära ja natuke kergem hakkas küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No täpselt nagu mina kuni tükini rinnas välja (hormoonidest oli tihedam ja nyyd korras). Mul valu selline tuim ja poolpikali asendis olla ei saa, ülevalt valutab. Kopsupilti või nii pole tehtud aga selg raksub ja on kange. Alles 18 aga nagu vanainimene, vahepeal hommikul voodist välja tulek võtab 10 minutit kuna selg kange ja ragiseb. On kellelgil aimu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Massaaž kuurina. Selja rullimine pilatese rulliga. Üldfüüsiline trenn. Sundasendite vältimine ja arvuti hiirekäe vahetamine. Need asjad aitasid mind sellise valuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaesekesed, te kannatate täiesti asjatult! Korralik (ma kordan, korralik) kiropraktik teeb teil selle asja üsna kiiresti korda, ja märkimisväärset abi saab juba esimesest käigust.

Kui sul see “manuaalterapeut” ei aidanud, siis sattusid asjatundmatu inimese peale. Mine korraliku, med.haridusega füsioterapeudist kiropraktiku juurde, kes töötab ühes neist parimatest spordimeditsiiniga tegelevatest firmadest, ja saad kindlasti abi. Ka teine kirjutaja samamoodi.

Teie kirjeldused on lihtsalt nii ühemõtteliselt selged, et mul tuleb lausa nutt peale, kui ma mõtlen, et te niimoodi päevast päeva kannatate, samal ajal kui abi on täiesti olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korralikel kiropraktikutel on ka “korralikud” hinnad. Ehk siis nii kõrged hinnad, et tavapalgaga (väiksemapalgaline) inimese võtab see hingetuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele. Nu oma arust käin korraliku terapeudi juures. Soovitas neuroloog nimeks on manuaalterapeudil Toomas Proovel- Tamme tervisekeskusest Tartus. Kas kellelgi on temaga kogemusi? Olen käinud 3 korda ja kui peale seanssi on küll ok olla, siis juba järgmine päev kehva…masendus tuleb kallale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaesekesed, te kannatate täiesti asjatult! Korralik (ma kordan, korralik) kiropraktik teeb teil selle asja üsna kiiresti korda, ja märkimisväärset abi saab juba esimesest käigust.

Kui sul see “manuaalterapeut” ei aidanud, siis sattusid asjatundmatu inimese peale. Mine korraliku, med.haridusega füsioterapeudist kiropraktiku juurde, kes töötab ühes neist parimatest spordimeditsiiniga tegelevatest firmadest, ja saad kindlasti abi. Ka teine kirjutaja samamoodi.

Teie kirjeldused on lihtsalt nii ühemõtteliselt selged, et mul tuleb lausa nutt peale, kui ma mõtlen, et te niimoodi päevast päeva kannatate, samal ajal kui abi on täiesti olemas.

Ja-jah, kõiketeadja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nunii, nüüd jõudsin lõpuks juba psühholoogini välja…tema kõigepealt, et ennem kui edasi uurida teeks kõige tähtsamad proovid, mis võivad ka tekitada valusid. Kilpnäärmehormoon, maksaproov ja d-vitamiini proov. Ja mis selgus, et mul d-vitamiini näit alla 15!!! Arst ütles, et see peaaegu olematu, et peaks miskit üle 70 olema… Et selle aine puudus võib väga paljusid muresid tervisele tekitada alustades ärevusest, rütmihäiretest kuni igasuguste imelike põhjuseta valudeni välja. Nüüd siis eile hakkasingi suurmeas koguses d-vitamiini+ca võtma.
Aga minu küsimus siit Teile kallid lugejad. Kas kellelgi on veel olnud nii suurt d-vitamiini vaegust ja mis sümptomid on olnud, ehk siis millised tervisemured sellega kaasnesid. Ja kas saite vitamiini tõusuga tervise korda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suure koguse d vitamiini arst sulle määras?Endal oli d vitamiini näit 21,ka üsna olematu,mind vaevas meeletu väsimus,üldse nõrk ja kehva olemine,ja samuti südame rütmihäired.Aga mulle määras arst topeltkoguse d vitamiini,aga ma ikkagi suvel ei taha topeltdoosi võtta,kuna viibin pea kõik päikselised ilmad õues,eriti lõuna ajal,siis saan ka päikesest oma osa kätte,eks paari kuu pärast vaatab mis see d vitamiini analüüs siis näitab ja hakkan sügise poole topelt võtma kui päikest enam nii palju pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Manuaalteraapiast ja massaažist ongi ainult ajutiselt abi, sest probleemi põhjust sellega kõrvaldada ei saa. Pöörduge parem füsioterapeudi poole ja arvestage asjaoluga, et ise tuleb enda heaks harjutusi ja trenni teha.
Füsioterapeut aitab leida ka juurpõhjuse.
Üks hästi tavaline probleem on lapse või koti kandmisest tulenev kehaasendi asümmeetria
http://vireo.ee/koti-kandmine-uhel-olal/
Aga probleemi põhjus võib olla ka hoopis mujal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korralikel kiropraktikutel on ka “korralikud” hinnad. Ehk siis nii kõrged hinnad, et tavapalgaga (väiksemapalgaline) inimese võtab see hingetuks.

Mina käin füsioterapeudi juures umbes kaks korda aastas niiöelda hoolduses. 40 eurot maksan kolmveerandtunnise seansi eest. Leian, et see pole hingehind enda töökorras hoidmise eest, seda enam, et ei pea apteeki mitte sentigi jätma. Masseerib, väänab, ragistab lülid paika, paneb nõelu ja teibib kui vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitas punktimassaaž. See oli mul väga valulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Ülaseljavalu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.